Przepowiednia na 2021 część I (ogólna)

STUDIUJ PRZESZŁOŚĆ!

JEŚLI CHCESZ ZDEFINIOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ

Konfucjusz

 

Przepowiednia na 2021 rok pomimo wszystkich za i przeciw jest w dużej mierze pozytywna pomimo tego, iż zło i tak będzie jeszcze na tzw. prowadzeniu, ale będzie ono tam tylko siłą rozpędu, którą nadały mu negatywne energie, bardzo rzadko występującego cyklu koniunkcji, pomiędzy Saturnem, Plutonem i Jowiszem, które miały miejsce w 2020 roku.

Niestety te negatywne energie będą na nas oddziaływać, przez co najmniej dwie dekady.

Natomiast wracając raz jeszcze do koniunkcji Saturna i Jowisza tzw. Gwiazdy Betlejemskiej, zwanej też Małym Wodnikiem to daje nam ona potężną kumulację, wspierających pozytywnych energii, obyśmy to tylko wykorzystali!

W dodatku Sławjan wspierały będą energie naszego sławjańskiego Żar-Ptaka, więc wykorzystujmy to tak jak masoni wykorzystują negatywne, złe energie dla ich własnych celów.

Pisałam już o tym w części Rok Piejącego Koguta, gdzie podkreślałam, że następuje era ludzi odważnych, era ludzi działających wedle podpowiedzi swej duszy czyli tzw. popularnie intuicji.

Wystarczy tylko, że przestaniemy się bać – ja wiem, że dla wielu osób odrzucić lęk jest nie do pomyślenia, ponieważ religie i instytucje wpisały go Wam, nawet wtłoczyły z taką siłą, że ogromu trudu przynajmniej dla niektórych potrzeba, aby uwolnić się z tego negatywnego uczucia.

Aczkolwiek energia potężnego sławjańskiego Feniksa, czyli Zar-Ptaka powstaje z popiołów i ona da nam siłę i odwagę, przynajmniej tym obudzonym.

Ezoterycy uważają, że liczba która jest zsumowaniem liczby cyfr tego roku 2021 i daje piątkę, a piątka według nich to przeważnie zawsze konflikt i wymaga obrony. Jest to jednak tłumaczenie według kabalistów, których też oczywiście musimy brać pod uwagę.

Niemniej jest coś neutralizuje w pewien sposób 5 tkę kabalistyczną a jest to nasza sławjańska numerologia, według której piątka jest to dobro, należy skupiać się na rozwoju dobra, oznacza to także zbieranie się właśnie w takich grupach „interesu” dla budowania dobra i dawania odporu złu.

Piątka w naszej sławjańskiej nomenklaturze to symbol troski o bliźniego ale w temacie dzielenia się z nim wiedzą i budzenia go z marazmu, piątka to ruch i nie ma w niej miejsca na stagnację.

Prawdziwi Sławjanie chcący coś zmienić w przestrzeni publicznej jeżeli tylko będą uparci i konsekwentni, i w jakiejś mierze opanują strach, mogą zdziałać wiele pożytecznych rzeczy, niestety wiele z nich będzie procentować niekoniecznie w tym roku.

Natomiast żadnego większego zrywu Sławjan nie przewiduję, chociaż te osoby, które już działają będą udzielać się nadal aczkolwiek z utrudnieniami, niemniej już trochę innego typu aniżeli to było do tej pory.

Spróbuję podać więc przykład np. był etap „ośrodka monitorowania mowy nienawiści”, ostatnio bardzo częste są blokady kanałów na youtube za rzekomy antysemityzm, pod który podpiąć można praktycznie każdą wypowiedź, lub oczywiście za ulubioną przez nwo mowę nienawiści, ale to już znamy.

W tym roku gama będzie rozszerzona, bo pod pozorem ochrony moralności, wprowadzi się różne tak naprawdę przeczące temu pojęciu obostrzenia. Jednym z przykładów może być taka sytuacja: youtuber zachęca do zdobycia jakiejś wiedzy, mówiąc, że działa ona jak narkotyk, więc zarzuci mu się, że pochwala narkotyki… Wydaje się śmieszne, ale radzę uważać w 2021 na słowa wypowiadane publicznie, szczególnie jeżeli nie należy się do grupy popleczników ży-mian i szabesgojów.

Rzecz warta podkreślenia to fakt, iż wydatnie zwiększy się liczba obudzonych.

W pewnych sprawach też możemy się spodziewać czasowego zawieszenia, a więc nie będzie jeszcze w tym roku przymusu szczepień, natomiast będzie zmiękczanie społeczeństwa w tym kierunku i sugerować się będzie wprowadzanie paszportów sanitarnych, ale nie będą one obowiązywać jeszcze w Polsce.

Firma najbardziej na początku promująca swoje szczepionki wycofa się na razie.

Natomiast w tym roku upadnie mniej małych firm i przedsiębiorstw niż było to zaplanowane, zostanie ten proceder przeniesiony na przyszły rok. Oficjalnie rząd się jakby nie przyzna, że musi się nieco wycofać, więc stosowanie się do niektórych obostrzeń nie będzie po prostu egzekwowane.

Pomimo, że w tym roku nie zdejmą masonek (być może na okres letni) to odczujemy pewną ulgę, oczywiście głównie ze względu na energie, które są bardzo pozytywne.

Być może nie zdajemy sobie co to dokładnie znaczy, a znaczy bardzo wiele – otóż gdyby nie te energie wyjątkowo pozytywne i sprzyjające Sławjanom byłaby w naszym kraju ogromna ilość ciężkich depresji i innych chorób psychosomatycznych na rok 2021 a także samobójstw, nie mówiąc już o „seryjnych samobójcach”. Byłoby też o wiele trudniej walczyć o tzw. „swoje”

W Polsce do znaczących zmian polityki nie dojdzie, nawet jakby miały być przeprowadzone przetasowania wśród „jelit” polskojęzycznych.

Natomiast od 2021 roku będzie się dążyć do zamykania granic państw, nie oznacza to jeszcze końca eu, o nie.

Natomiast migracja za pracą powodowała, że ludzie byli bardziej zorientowani w stosunkach między państwami przynajmniej na szczeblu tym lokalnym, mieli większe możliwości porównawcze i asymilacyjne, czego na początku światowy rząd kabalistyczny sobie życzył, ponieważ chciał zlikwidować państwa narodowe. Niestety jak się okazuje ten proces trwałby zbyt długo.

Oni pamiętają ile tysięcy lat niszczyli Sławjan i ich kulturę a dopiero na początku 18 wieku w Polsce wojsko obaliło np. na Pomorzu ostatnie Chramy i pozbijano tam zgromadzonych.

W Rosji natomiast sławjaństwo odradza się od nowa w szybkim tempie, i to też jeden z powodów, że grozi jej pewne niebezpieczeństwo.

W związku z tym będzie przez kabalistów wprowadzany plan b, czyli najpierw kompletnie wyniszczone małe i średnie przedsiębiorstwa, aby wprowadzić ogólnokorporacyjność, czyli praktycznie wtórny komunizm. Będzie to polegało na tym, że otworzą oni fabryki i różne zakłady produkcyjne, gdzie zastosowany będzie przymus pracy i to rzeczywiście za przysłowiową miską ryżu. Chcą też upiec dwie pieczenie na jednym ogniu czyli zahamować rozwój Chin, które produkują obecnie większość towarów na rynki światowe, i masoni chcą dokończyć eksterminację najpierw białej rasy, skoro nie udało jej się rozmyć imigrantami. Zapędzeni do fabryk nie będą już tyle konsumować co dotąd bo nie będzie ich stać, czyli ta produkcja planowana w europie ma podciąć skrzydła Chinom, czyli nasze celowe zubożenie ma być narzędziem do osłabienia Chin.

Jednakże ten plan jeszcze w tym i przyszłym roku nie będzie zbyt widoczny.

Z Chinami im się nie uda, bo wedle przepowiedni ramowej nawet po owym ogromnym im przepowiadanym sztucznym tsunami, i tak pozostaną największą potęgą świata.

Prawdopodobnie już w tym roku Chiny zakażą wyznawania u nich katolicyzmu, który tak praktycznie to zaczął się ustawiać jako forpoczta judaizmu.

Do tej pory pobudowano sporo kościołów w Chinach i ewentualni wierni nie mieli problemu z uczestnictwem w liturgiach. Niestety ży- mianie bardzo dobrze działają za zasłoną katolicyzmu i to prawdopodobnie wziął pod uwagę rząd Chin, który już się zorientował, że watykan to najbardziej podstępna agenda masońska.

Wszystkie oczy nieobudzonych są zwrócone na Amerykę, zaś cały ten teatrzyk, który dzieje się między bidenem i trumpem, jest zaprogramowany dla odwrócenia uwagi od Rosji.

Niemniej ludzie na samych dołach organizacji białych kapeluszy czy jak im tam, rzeczywiście mają dobre intencje natomiast nie wiedzą biedni do jakiego celu są wykorzystywani przez masonerię.

Nastąpił prawdopodobnie ten czas, że kabaliści mający co prawda dość duże wpływy w Rosji zaczęli je niepostrzeżenie tracić i dyskretnie Rosja wymyka im się z rąk, najgorszym problemem jest społeczeństwo, które w dużym stopniu się obudziło i dlatego na ten rok zaplanowano masoński przewrót.

Niestety przewrót w Rosji się nie uda, natomiast rosyjskojęzyczny nawalny może utracić życie, koło niego są bardzo niesprzyjające energie.

nawalny otrzymał rolę „zachodniego zbawcy ludu rosyjskiego” ale się z niej nie wywiązał, nie wywiązuje się nadal i trzeba mu uczciwie przyznać chciał się wycofać trując siebie sam.

Niestety tak łatwo mu nie pójdzie bo musiał grzecznie spakować walizeczki i wrócić z uwielbianego zachodu, na posterunek do Rosji z powrotem.

Natomiast aresztowali go już „jego masońscy przewodnicy”, być może zrobią z niego męczennika ale to i tak nic nie pomoże,

on w Rosji wpływów nie uzyska od narodu, jedynie gdyby dokonano tam przewrotu.

Co prawda starsi i mądrzejsi niż Sławjanie zastanawiają się i nad tym wariantem bardzo intensywnie, ale wielką niewiadomą są dla nich Chiny…

Patrzmy więc Sławjanie w tym roku na to „co piszczy w rosyjskiej trawie”, bo tam porządnie piszczy, a gdyby rosyjskojęzyczny nawalny uzyskał władzę to już nie tylko po Rosjanach ale także po nas, więc wysyłajmy dobrą energię Prezydentowi Putinowi bo Jego osoba i Jego energia jest gwarantem spokoju a nawet trwania Sławjan.

Pragnę jeszcze raz podkreślić, zawsze zwracam uwagę na dwuznaczności w postępowaniu danego polityka i nie podoba mi się, że Prezydent Putin wziął udział w cowidiaństwie (na szczęście nie proponuje narodowi szczepionki mRNA ale wektorową) i oceniam Go też negatywnie, że flirtuje z Izraelem, jednakże według przepowiedni to Sławjanin i prowadzi Rosję w dobrym kierunku, ma też dobrą energię. Sprawdzają to różni, że tak określę eksperci sławjańscy. Podobną energię ma Prezydent Białorusi Aleksander łukaszenka, prezydent Wenezueli Maduro oraz Prezydent Chin Xi Jingping.

Wracając jeszcze do nawalnego, który jest tylko kukiełką w rękach „starszaków” i normalnym trybem do władzy nie dojdzie, ale w Rosji zaczyna się mocno dziać, chociaż prez. Putin raczej sytuację opanuje, ponieważ ma poparcie narodu.

Jednak w związku z sytuacją w Rosji widzę, że ma ochotę sprawdzić przepowiednia, która mówi, że cała masońska „rodzinka” w liczbie 50 milionów planuje się przesiedlić do Rosji z ameryki, przedtem planując wyniszczenie Sławjan tym razem bezpardonowe.

Wygląda więc na to, że zbliża się czas kiedy kontynent amerykański się rozpadnie o czym pisałam już ze cztery lata temu, że „ludzie uciekać stamtąd będą na deskach” rzucając się do Oceanu.

Inaczej kabaliści chyba by nie chcieli opuszczać tak przytulnego dla nich „gniazdka”, które nota,bene utworzyli sami dla siebie trzysta lat temu….

Ja na podstawie przepowiedni i potem badań naukowców sądziłam, że taka sytuacja nastąpi za sto lat, jednak symptomy wskazują, że chyba wcześniej, oczywiście nie w tym roku amerykańskie płyty zaczną się chwiać, ale być może czas jest bliski?

Czasem zadaję sobie pytanie czy Babcia myliła się co do niektórych przyszłych zdarzeń czy już nadszedł zapowiadany przez Nią tzw. czas przyśpieszony. Ostatnio doczytałam się, że Mikołaj Kopernik także mówił o czasie przyśpieszonym, mającym nastąpić właśnie teraz w końcówce epoki Ryb, w niektórych swoich stwierdzeniach używał pojęć jakby ze starożytnych, astronomicznych sławjańskich Tablic Rezjańskich.

Skoro więc moglibyśmy się zgodzić co do tego, że znajdujemy się już w sekwencji przyśpieszonego czasu, to oprócz tego, że będziemy świadkami rzeczy zarówno strasznych jak i pięknych, to także powinniśmy się od tego roku wolniej starzeć, przynajmniej my Sławjanie.

W bieżących latach czyli po 2022 miał się zacząć już czas ludzi-robotów, czyli po zaaplikowaniu ludziom odpowiedniego specyfiku byliby oni tak spolegliwi, że można byłoby nimi już zupełnie swobodnie manipulować, zabierając im całkowicie własność i zapędzając do ciężkiej pracy w fabrykach za wynagrodzenie wystarczające na przeżycie.

Zdajemy sobie sprawę , że życie tych „szczęśliwych ludzi” nie trwało by zbyt długo. Mieszkania byłyby tylko na wynajęcie i metraż byłby zminimalizowany, aczkolwiek wnioskując po energiach roku 2021 on opóźni w czasie wiele planów kabalistów z rządu światowego, od niektórych będą musieli odejść.

Natomiast nad europą zachodnią już gromadzą się ciemne chmury, szczególnie nad niemcami.

Jak wiemy zło żywi się krwią, śmiercią, strachem, wojnami, niestety sam lęk przed wirusem jest zbyt mały, więc trzeba znowu rozruszać psy wojny, niekoniecznie do wielkich konfliktów ale choćby do lokalnych, niestety kabaliści zdają sobie sprawę, że jest to dosyć trudne bo np. niemcy, którzy z ich poduszczenia te konflikty na przestrzeni wieków rozpętywały niestety już mocno zlewaczały.

Masoneria ma jednak zawsze plan b, zresztą sama tworzy narodom scenariusze, które potem może weryfikować.

Mason pike, który rzekomo przepowiedział wszystko od rewolucji masońskiej w Rosji do współczesności twierdził, że wielka trzecia wojna światowa to wyrzynanie się chrześcijan i muzułmanów.

Jak już obecnie wiemy pike nie wieszczył żadnych proroctw, po prostu przekazał plan masonerii.

Wiele głównych punktów planu przeprowadzili jak chociażby dwie wojny światowe i rewolucja w Rosji.

Natomiast sprowadzając muzułmańskich imigrantów do europy dla sprowokowania wojny, planowali albo rozmycie państw narodowych albo właśnie odciążenie izraela poprzez wybicie się nawzajem dwu ras, których nienawidzą najbardziej czyli głównie Sławjan i muzułmanów.

Na szczęście jako, że 2021 jest drugim rokiem przełomowym czasów nowożytnych i ma kumulację wspaniałych energii to ten plan się nie powiedzie.

Napisałam, że 2021 jest drugim rokiem przełomowym, bo pierwszy rok przełomowy to 2020 ale był on przełomowy dla energii zła, wszedł cozwid w życie bardzo wielu narodów…i na razie jeszcze będzie przynajmniej dla nieobudzonych.

W drugiej części przedstawię bardziej szczegółowo najważniejsze aspekty 2021.

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

7 komentarzy

 • Jak rozumiem ma nastąpić czas ludzi bio-robotów, którzy będą wykonywali bezmyślnie wszelkie najgorsze prace i rozkazy ale jak to się ma do tego co było napisane przedtem, że za zabicie Sławjanina zginie ten co zabił i zlecił.

  Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku.

  • Kochana Liliano ja pisałam o Sławjanach obudzonych, że za zabicie takiego będzie kara śmierci dla zlecającego i wykonującego. Natomiast nie będzie dotyczyć to bio-robotów bo to ludzie , którzy się nie obudzą i dobrowolnie z tchórzostwa o nędzną egzystencję dadzą się zaszczepić i sobą sterować, a potem przyjmą znak Bestii. Przecież tylko naprawdę otumaniony nie rozeznaje, że szczepionka to pierwszy etap wprowadzenia znaku Bestii. Skoro ich własna wolna wola tak wybrała to siły wyższe nie mogą się tu mieszać. Napiszę może na ten temat dokładniej, a Ciebie pozdrawiam cieplutko.

   Sława Sławajanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Witajcie! Prezydent Potocki, jaką ma energię? Niedawno spotkałem sławianina białorusina, który mówił, że na wschodzie reżim, że chcą Nas sławian wybić, że po co noszę szmatę (noszę bo nie mam możliwości zawalczenia bo pracuję 8 h dziennie i dbam o dom, co nie pozwala mi ogarnąć wiedzy potrzebnej mi na wyzwolenie, upatruję własnie odstępstwa od masonki w dowodzie suwerena Potockiego) mogłabyś Wnuczko Wiedźmy opowiedzieć co wyczuwasz w moim Życiu? Jak wyczuwasz moją narzeczoną, zrobiła mi po raz sto któryś to samo – odeszła, nie jestem w stanie z nią porozmawiać ani skupić się na codzienności w pełni, boli mnie jej ponowne odejście, ma “schizoafekty” i “schizofrenię” przez lekarzyny stwierdzone, nie wierzę jednak by nie można było z tym żyć. Ja mam stwierdzone przez lekarzyny samą schizofrenię. Ja uważam, że przy odpowiednim samozaparciu i determinacji można obejść swoją “chorobę” nawet po uszkodzeniu mózgu bez “leków”. Bardzo chciałbym tworzyć z Nią, moją Anią RODzinę, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Muszę po raz kolejny przejrzeć pocztę, napiszę maila na kontakt Gazety Sławian. JAk znajdę chwilę. Trzymajcie się ciepło energi Ariów – Sławian!

  • Kochany Voymirze
   Witam Cię serdecznie, energii pana Potockiego nie sprawdzaliśmy, ale tak na pierwszy rzut oka “spoko”,
   złotej aury nie znajdujemy ale raczej pozytywnie,
   Nie rozumiem zupełnie o jakim reżimie na Wschodzie ten białorusin mówi, jakoby Baćka lub Prezydent Putin chciał wyrżnąć Sławjan? Jest to taka bzdura, że nawet nie będę tego komentować. Aha a u nas to co to jest, wolność?
   Mnóstwo Sławjan polskich, którzy pracowali w Rosji i Białorusi czeka na wyjazd na stałe do tych krajów, niestety w tej chwili się sporo skomplikowało, jeżeli chodzi o przekraczanie granicy. Na wyjazd na samą Syberię czeka też (to mam z oficjalnych rządowych stron niemieckich) na daną chwilę 11 tyś niemców i oni właśnie twierdzą, że uciekają przed reżimem covidovo -szczepionkowym.
   Ilu z Polski ucieka na Wschód tego jakoś oficjalne media nie mówią….
   tylko jeszcze władze polińskie utrudniają tym osobom.
   Voymirze nie jestem wróżką, ale na zasadzie zimnej psychologii mogę Ci powiedzieć, żeTwoja przyszłość raczej z Anią nie wygląda pozytywnie o ile w ogóle wygląda, masz wybór – jeżeli nie chcesz być ciągle raniony idź swoją drogą i Jej pozwól iść swoją. Nic innego Ci nie powiem oczywiście Ty kierujesz swoim życiem.
   Zapomniałam też Ci napisać w mailu do Ciebie z zestawem ziół abyś Ty i Ania stosowali taki pierwiastek jak lit, albo w suplementacji diety wtedy są to małe dawki albo w normalnej farmakologicznej i wtedy one są duże, ale może to znasz ale jeżeli nawet to stosujcie regularnie.
   Nie martw się też teraz maskami, najważniejsze abyś najpierw uspokoił się wewnętrznie, jeżeli będziesz “uporządkowany duchowo”, wtedy dopiero Twoje życie zacznie się zmieniać i nabierze blasku.
   I nie bądź jak dziecko, bo niekoniecznie musimy mieć człowieka , którego kochamy tak ma wiele ludzi i z tym żyją całkiem dobrze. Po pierwsze czas leczy rany, a po drugie być może kochasz obraz Ani, który sobie stworzyłeś, jesteś na tyle inteligentny, że sam do tego dojdziesz, jak również do tego, żeTobie jest potrzebna stabilna sytuacja uczuciowa.
   Życzę Ci na prawdę tylko dobrych energii i tego co jest dla Ciebie najlepsze ale o czym nie wiesz być może na daną chwilę. Pozdrawiam ciepełko.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Piszesz Wnuczko, że dwie dekady będą nam towarzyszyć negatywne energie, ale raczej wszyscy się skłaniamy ku temu, że Antychryst urodził się jednak w 2017 roku i jeżeli ma nauczać tak jak Jezus to negatywne energie powinny trwać chyba 30 lat, nie wiem czy dobrze kombinuję?
  Pozdrawiam ciepło z Nowym Rokiem
  Leda

  • Witaj L3do , rzeczywiście skoro “kombinujemy”, że Bestia jest już w 2017 na świecie to niby 30 lat mogłyby być negatywne energie ale gdyby Antychryst chciał kopiować Jezusa to, musi wziąść pod uwagę, że JEzus zaczął nauczać co prawda w wieku 33 lat, ale zanim to zrobił był przez 10 lat znanym rzeźbiarzem. Oczywiście nie przypominał dzisiejszych celebrytów, swoje zarobki przeznaczał na wykupywanie niewolników z rąk żydów.
   A więc może Bestia “w swej łaskawości” zanim zacznie nauczać, będzie robić jakieś spektakularne rzeczy przez 10 lat. Oczywiście to moje własne tłumaczenie bo Babcia mi nic nie zostawiła na ten temat jedynie te “20 lat”, a może ona lub ja się pomyliłam i Ty masz rację, przykro mi, że tutaj nie mam jakiejś stuprocentowej pewności.
   Pozdrawiam Cię serdecznie.
   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz