Pytania i odpowiedzi przepowiedniowe

ONI   NIENAWIDZĄ  SŁOWIAN,  ONI CHCĄ  ROZWALIĆ  ROSJĘ !

 

JOHN.D. WAROLI

 

Przytaczam cytat wypowiedzi amerykańskiego geopolityka Johna  D. Waroliego z jego wywiadu dla Kamrana Gasanowa, który odbył się ok. 2 tygodnie temu.  Cytat ten przytaczam z kilku bardzo ważnych powodów, po pierwsze my Sławjanie obudzeni wiemy już, że w tym stuleciu rozegra się decydująca walka Dzieci Światła z siłami ciemności, których reprezentantem na Ziemi jest synagoga Szatana, natomiast nie wiedzą tego inni, i nie chodzi tutaj jedynie o nieobudzonych Sławjan ale o inne rasy. Zaś wypowiedź  amerykańskiego politologa na kanale Niesławjanina Kamrana, jest tym bardziej znacząca, że przedstawiciele innych ras zaczynają rozumieć prawdziwe intencje ży-ameryki.  Tudzież zaczynają rozumieć ewentualne konsekwencje, zniszczenia rasy Sławjan.

Ciekawe też, że pan Waroli w swoim wywiadzie nie nazwał uhańców czy inaczej hajdamaków Sławjanami.

W związku z tym kwestia bardzo często pojawiająca się również w mailach, o co chodzi w wojnie na ukrze. A więc pośrednio mają rację wszyscy, którzy twierdzą, że to wojna o zasoby mineralne świata, o wpływy nwo i wreszcie wojna o pieniądz, czyli konkretnie o wyrugowanie dolara, który jak wiemy ma symbole satanistyczne. Mianowicie gdyby rolę dolara przejął juan, który ma energię neutralną, to niestety wyrwie masonerii a konkretnie jej wydmuszce nwo ogromną ilość energii, dlatego zaczęło się gorączkowe przygotowywanie do waluty cyfrowej, które nota,bene miało się zadziać dopiero za 20,30 lat, kiedy Bestia zacznie ujawniać się publicznie. Ale to są cele pośrednie, natomiast główny cel to wyrugowanie dzieci Światła z Ziemi, bo wtedy samo Żółte Mrowie może nie zwyciężyć Bestii, ponieważ do tej pory zawsze towarzyszyły Plemieniu spod znaku Żółtego Smoka zastępy najwartościowszych Arjów a potem Wiedźm i Wiedźminów sławjańskich. Jeżeli tu, po tej stronie nie zwyciężymy Bestii i ży-mki wybiją Sławjan obojętnie jakim sposobem, TO  PO  TAMTEJ  STRONIE  CZEKA   NAS  NASTĘPNA   WOJNA  BOGÓW  TYLKO  O  WIELE  STRASZNIEJSZA   NIŻ  TA  PIERWSZA.

-pytanie następne, które jest mi często zadawane ale czytelnik w komentarzu pod artykułem oczekuje zero jedynkowej odpowiedzi- tak lub nie. A mianowicie pytanie brzmi: czy Prezydent Putin jest żydem, jeżeli mam wyrazić moje osobiste zdanie to uważam, że nie. Aczkolwiek w takich kwestiach musimy, że tak powiem zrobić dochodzenie i oprzeć się na przesłankach, by potem wyciągnąć wnioski. Pierwsza przesłanka to oczywiście matka, a ta która zapisana jest w dokumentach to Maria Szełomowa, i tutaj bym zgodziła się ze zwolennikami teorii, że nazwisko może pochodzić od żydowskiego „szalom”, ale … szełom to także po starorusku hełm, a jeszcze bardziej stare znaczenie tego słowa to kopiec. Natomiast jeżeli chodzi o wygląd Marii Szelomowej to mam ambiwalentne odczucia, niestety nie wygląda na Sławjankę. No ale czy znowu tylko na żydówkę? Oczywiście u ojca Prezydenta nie można doszukać się żadnych dwuznaczności, idąc głęboko w nazwiska  pra, pra… tylko Sławjanie. Naturalnie mogę się mylić ale jeżeli chodzi o energie to bardziej pasuje Prezydent do Wiery Putiny kobiety, która całe swoje życie twierdziła, że to ona jest biologiczną matką Prezydenta. Do jej wypowiedzi Władimir Putin odnosił się bez komentarzy natomiast bardzo był przywiązany do swoich rodziców, którzy go wychowali- więc zagwozdka… Faktem jest, że to żydzi rosyjsko-języczni wynieśli Putina na stanowisko prezydenta, ale jest też faktem, że się im postawił, zaczął realizować swoje projekty w tym ów zarzucany mu panslawizm. Nie znamy na świecie żadnego żyda, który by promował Sławjan, jeżeli już  żydzi zajmują się tym tematem to z dwóch powodów aby udowodnić, że nas nie było lub aby Sławjan zohydzić.

Drugą część rozważań na powyższe pytanie może zacznę od zarzutów Prezydentowi zbyt wielu kontaktów z żydami, ale cóż miał począć kiedy wszędzie oni we wszystkich strukturach byli. Ja domniemywam, że skoro nie miał takiej siły aby całkowicie się ich pozbyć, to być może uważał, że powinien mieć poprawne  stosunki z izraelem. Niemniej z  największymi  złodziejami robił czystki, tego odebrać mu nie nie można.

Uważam, że w kwestii pochodzenia Władimira Putina należy też przytoczyć fragmenty z książki Albina Siwaka, (wielkiego polskiego patrioty)- pt. Syndrom gotowanej żaby. Oto cytaty rozmowy Albina Siwaka z generałem Kulikowem ścisłym współpracownikiem marszałka Żukowa, (to ten który dowodził wojskami rosyjskimi w czasie II wojny św. Zaś w 1963r dał rozkaz wybicia wszystkich żydów w moskiewskim nkwd ok. 4 tyś ludzi, oraz sam własnoręcznie zastrzelił najgorszego kata min. Polaków -ławrentego berię ). Najbliższym zaufanym Żukowa był generał Kulikow, on to wykonywał rozkazy Marszałka.

Rozmowa była przeprowadzona na początku kadencji Prez. Putina i gen Kulikow absolutnie wyśmiał w rozmowie z  A. Siwakiem, wszystkich tych którzy przypisywali Władimirowi Władimirowiczowi żydowskie korzenie, uważał  że jest to zaplanowana intryga przez samych żydów. 

Po drugie stwierdził, że żyd nie poprosił by go na doradcę, co uczynił prez. Putin, po tym jak on Kulikow tyle ich unicestwił.  Zresztą jak jeszcze dodał Kulikow on by nie poszedł do żyda a umiał ich rozróżnić, bo był szefem  „razwiedki” – tajnej organizacji założonej przez Marszałka Żukowa do namierzania członków tej nacji. Tutaj też rodzi się pytanie czemu żydzi całego świata milczą o tym fakcie, wstydzą się ,że dali się podejść Ruskowi? A tak na marginesie to polecam książki Albina Siwaka- bo to kompendium wiedzy politycznej ostatnich dziesięcioleci.

Jest jeszcze jedna kwestia rzekomo Prez. Putin miałby współpracować z nwo, co już jest dla mnie nie do uwierzenia. Po pierwsze najnowszy dowód mamy sprzed kilku dni- otóż scholz pojechał ze wszystkimi niemieckojęzycznymi przedstawicielami największych koncernów do Chin, propozycja była taka -układy nie tylko  gospodarcze ale z pominięciem Rosji(oczywiście scholza do Chin wysłał usrael, bo to są pozory, że scholz chciałby się z Rosją dogadać, nikt się poza plecami masonerii z nikim nie dogada- kropka !).

Wiemy jak się skończyła masońska wizyta ( masonów niemieckojęzycznych było siedemdziesięciu)-  otóż Pan Xi-Ping nie dość, że przyjął ich chłodno, to panu scholzowi nawet  nie podał ręki, oczywiście nikomu z tej 70-tki nie podano ręki, w historii stosunków dyplomatycznych chyba czegoś takiego nie odnotowano.  Tylko ciekawe, że w mediach jakoś cisza na ten temat, przecież opozycja w Polsce i pis rzekomo nie lubi Niemców, czemu się tym nie chwalą? Ano dlatego, że tym incydentem nwo zostało spoliczkowane przez Kitajców.

Z przykrością też należy stwierdzić, że wiele posunięć wojennych Rosjan jednak  rozczarowuje, być może cokolwiek się poprawi gdy Prigożyn twórca spec.- oddziałów Wagner, rozwinie liczebnie swoje prywatne wojsko, jak to planuje. Niestety dopóki nie  obudzi się energia Wiedźm, Wiedźminów nie będzie odpowiednich żołnierzy mogących stawić czoła bio-cyber satanistycznym zabójcom, walczącym przeciw Rosjanom..

Do chaosu w Rosji przyczynia się nie tylko część wyższej kadry wojskowej, która jest ukraińsko-żymskiej proweniencji, ale też  sukcesywnie wysyłane są klątwy. Ostatnio obejrzałam rytualną świecę, którą pozwala się rozprowadzać po Rosji, świeca ta ma niby zablokować mobilizację, poniżej przestawiam fotkę tego czegoś. W środku kabalistyczny pentagram oraz łeb Bafometa. Dziwne, że służby się tym jeszcze nie zajęły.

Jest jeszcze jedna smutna rzecz, którą muszę dopowiedzieć, Pan Prezydent Rosji jest chory i można było zaobserwować  wydatne pogorszenie się Jego zdrowia, od momentu klątwy. Nietrudno zauważyć, że musi się mocno mobilizować szczególnie gdy występuje publicznie. Aczkolwiek jego energia jest nadal wyjątkowo pozytywna i odróżnia się bardzo od tych „mord”, które niechcący czasem ujrzę na internecie. I tak jak energia duszy Władimira Putina jest bardzo pozytywna tak niestety „energia fizyczna jest ciężka”, no i stress również jest widoczny na jego twarzy.

Na koniec tego akapitu cytat z przepowiedni Wiedźm, który raz już podawałam ale to było dawno i warto go przypomnieć- PO  ZAKOŃCZENIU  WOJNY  W  ROSJI  ZOSTANIE   UKORONOWANY  CAR  WSZYSTKICH  SŁA WJAN. Czy to zdąży być  Pan Putin?Czy jednak będzie to kto inny?. Niestety nie wiem jak mogliby się Sławjanie połączyć, przecież w najważniejszych strukturach w obu krajach siedzą jeszcze ży-mki i uhańcy, i mają tak oba narody skłócone, że bardziej chyba się nie da.

Następna kwestia to Chiny i w tym temacie większość  osób mających zarzuty, co do transparentnego działania tego kraju jest po prostu w błędzie. Analizując sytuację ostatnich miesięcy, możemy stwierdzić, że w Państwie Środka kolokwialnie mówiąc, mocno się kotłowało. Pisałam już o tym w przepowiedni, że nwo miało w planie, min. podmianę Xi Pinga. Jak przypuszczam nie udało się. Miasta i prowincje były zamykane pod pretekstem wirusa, który realnie nie istniał. Aczkolwiek była to jedyna droga legalnej władzy nie pozwolić się rozprzestrzenić rewolucji, którą miała przygotowane synagoga Szatana-czyli rozwalić Chiny od środka. Tutaj nie można było sobie pozwolić na transmitowanie na cały świat wewnętrznych posunięć władzy, byłaby to bowiem informacja przeciwnika o swoich planach. Nie zapominajmy też, że Chiny to półtora miliarda obywateli i w tamtych realiach chcąc zaprowadzić porządek, potrzeba niestety silnej ręki. W dodatku Państwo środka nie jest jednolitym etnicznie krajem, dla tego taki ogromny odsetek dał się przekupić masonerii, a konkretnie usraelowi. Weźmy choćby 20 mln. ujgurów, i jest tajemnicą poliszynela, że cały ten naród jest zaprzedany usraelowi.

Ja osobiście tylko ogólnie i bardziej na zasadzie energii śledziłam Chiny ostatnimi czasy ale koleżanka, która trzymała rękę na pulsie opierając się na źródłach praktycznej wiedzy informowała mnie bardziej konkretnie, operując faktami.

A więc skumulowane niebezpieczeństwo, które zawisło nie tylko nad Chinami ale nad całym światem, nie zostało zrozumiane nie tylko przez duży procent obywateli Chin ale absolutnie zostało głupio i powierzchownie odebrane przez wszelkie ku mojemu zaskoczeniu kanały niby prawicowe, które tylko potrafiły „trąbić”jak to władze Chin brutalnie traktują ludzi przez zwida. I nikt nie zauważył, że Chiny użyły co prawda zwida ale do powstrzymania rozszerzającej się prawdziwej zarazy bo satanistycznej.

Zawsze uważałam Xi -Pinga za wybitnego człowieka, zanim jeszcze rozpoczął swoją karierę jako przywódca Chin, przede wszystkim po przeczytaniu Jego życiorysu, dokonań oraz pod kątem rodziny z której pochodził. Wiadomości tych nie wyszukiwałam w internecie…

W przypadku Xi-Pinga nie miałam absolutnie żadnych wątpliwości, że on to właśnie byłby doskonałym przywódcą Chin.

Po wszelkich perturbacjach ostatnich miesięcy Xi-Ping stał się można powiedzieć nieodwoływalnym przywódcą swojego kraju a także jedynowładcą. I kiedy się o tym dowiedziałam to aż poczułam ciarki, jak słowa przepowiedni jednak się sprawdzają i to na moich oczach. Co prawda cytowałam, parę lat temu akurat fragmenty dotyczące tego tematu. Niemniej po tym co się stało w ostatnich tygodniach, kiedy Partia  z której wywodzi się Xi-ping oddała całkowicie władzę w Jego ręce,  tak jak cesarzowi, zacytuję WIĘC Wam raz jeszcze fragment z   PRZEPOWIEDNI Wiedźm : PÓŁ WIEKU   PO   ODNALEZIENIU   ŻOŁNIERZY  Z  TERAKOTY  I  SARKOFAGÓW   WIEDŹM  NA    SYBERII,  PRZEDSTAWICIEL  NAJSTARSZEJ   RASY  W  CHINACH  ZOSTANIE  KORONOWANY   NA  CESARZA. ROZPOCZNIE  SIĘ   WÓWCZAS  NAJWIĘKSZY   CZAS  PRÓBY   DLA  LUDZKOŚCI-czyli w skrócie walka sił ciemności-synagogi Szatana i Dzieci Światłości.

Sądzę, że skoro dano Panu Xi władzę absolutną i jednocześnie opanowano zdradzieckie siły w Chinach, to ten akt przepowiedni zaczyna się wypełniać, i moim zdaniem o tego „cesarza” chodzi. Oczywiście przekonuje się nas, że dziś nikt nie rządzi samodzielnie, może i nie ale zaakceptowano apriori, że ostatnie słowo będzie należało we wszystkich kwestiach do Pana Xi-Pinga.

Przypominam też to co już w starej przepowiedni Wiedźm pisałam, że słowa „ Dam Ci tyle ludu jak ziarenek piasku abyś mógł zwyciężyć zło”, zostały powiedziane przez Boga Światła do rasy błękitnej, dzisiaj zwanej żółtą, a te słowa ZNAJDUJEMY W BIBLII INNEJ RASY,a czy jest ich liczba rzeczywiście jak rzekomo była im obiecana? Oczywiście, że nie i nie będzie.

Nie dajcie się straszyć żółtą rasą, ona co ma do spełnienia to spełni, oczywiście nie wiem czy Pan Xi już ma tę świadomość dlaczego powinien Chiny prowadzić określoną ścieżką. Jest w przepowiedni zaznaczone jakie cele ma realizować cesarz Chin i ku mojemu wręcz szokowi kilka tychże celów sobie wyznaczył Xi. Żółte Mrowie to miecz na synagogę Szatana, uhańców i wszystkich szabesgojów.

Reasumując jeżeli jednak Rosja zostanie jak mówi geopolityk Waroli rozwalona, to w tym scenariuszu czyli czarnym, rzeczywiście wkroczą tam Chiny, by jak najmniej pozwolić urwać masonerii i tutaj znowu ich intencje nie będą zrozumiane, ale dla naszego pokolenia i naszych dzieci będzie to już obojętne, bo Sławjan praktycznie już  nie będzie. Natomiast właśnie pod jurysdykcją Chin będzie dla Sławjan najbezpieczniej do czasu Bestii, aczkolwiek długo Sławjanie tego nie zrozumieją…

-Kolejne pytanie-jeżeli chodzi o narody czy np. Sławjanie rosyjscy mają większą świadomość jak Sławjanie polscy, sądzę że trochę większą mają, bo oni dłużej zajmują się badaniami nad sławjaństwem, niż my Lechici, ale u większości jest to bardziej podświadome i powalający procent też to znowu nie jest (mam na myśli procent obudzonych). Na większości Sławjan jeżeli o mnie chodzi postawiłabym krzyżyk, oni nawet nie wiedzą, że są manipulowani przez międzynarodowego ży-mka, a uhańce czy inaczej hajdamaki to nie żaden bratni sławjański naród, tej świadomości nie ma ok. 70 procent Sławjan, na chwilę obecną.

Zaś Chińczycy pomimo że nie są jako całość być może lepsi jeżeli chodzi o stopień świadomość, ale w ich wypadku większość nie zaufa nikomu spoza rasy. I ten prosty właśnie aspekt pretenduje ich do żółtych mrówek czyścicieli świata.

-Następna kwestia cyberżołnierze, biocyborgi -sterowane mind-control, i tzw. puste pionki, czy są już używane na ukrze?Oczywiście są, były już użyte w w 2015 w walce z DNR i na Krymie przez uhańców oczywiście kierowały  tym wszystkim biolaby pod nadzorem usraelskim i izraelskim, ówczesny ukrowy ży-mek petro poroszenko się wcale z tym nie krył. Gdyby nie owe cyborgi to być może DNR już wtedy by zwyciężyło.

 Z kolei praca nad mind control czyli sterowaniem żołnierzami przy pomocy fal mózgowych, była już dość mocno zaawansowana krótko przed drugą wojną światową, pisałam już o tym, że dużo z tych badań było prowadzone na zamku Wawel, nie mylić z krakowskim Wawelem. Cyberżołnierz jest to co oczywiście wiecie robot bardzo podobny do człowieka ale stworzony sztucznie, natomiast bio cyberżołnierz to zwykły człowiek, któremu montuje się „dodatki”-czipy, które potrafią spotęgować jego siłę oraz aktywność mózgu wielokrotnie, więc jest nie do pokonania przez najbardziej wysportowanego czy inteligentnego człowieka, ponieważ sterują nim programy komputerowe. Natomiast mind-control to normalny człowiek, któremu uruchomiono umiejętność posługiwania się swoimi „nadumiejętnościami”, które nam Sławjanom właśnie odwrotnie- obniżono od czasu ostatniego rękawa czasowego, a które mamy w sobie ale jakby zduszone.

Na chwilę dzisiejszą chyba już się orientujemy, że wszyscy posiadamy owe fale mózgowe i dlatego przy pomocy mind-control można oddziaływać na nas w dowolny sposób.

W związku z tym na zamku Wawel w czasie II wojny św. chciano odtworzyć Arja, który posiadał przecież nadnaturalne możliwości, patrząc z naszej obecnej prymitywnej perspektywy.

Aczkolwiek sterowanie falami mózgowymi człowieka  przy pomocy mind control posiada tę „niedogodność”, że potrzebny jest sterujący. W związku z tym synagoga Szatana stara się opracować taką metodę aby nauczyć delikwenta samosterowalności, oczywiście na jej zasadach. Na szczęście tylko niewielki procent ma też prawo użyć demonicznego pomocnika, zawołanego przy pomocy czarnego rytuału i tacy też już się ujawnili w tej wojnie. Pytań jest bardzo dużo i na nie odpowiem w innym artykule.

 

SŁAWA  SŁAWJANOM

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

5 komentarzy

 • Czy to prawda że u Słowian kobiety popełniały samobójstwo po śmierci męża? I czy zwyczaj palenia marzanny wziął się od składania ofiar palenia zwierząt i ludzi. I jeszcze jedno pytanie czy to prawda że Wanda co Niemca nie chciała rzuciła się z mostu do Wisły jako ofiara dla słowiańskich bogów? Bo jeśli któreś z tych powyższych to prawda to ci słowianie i ich wiara to był jakiś debilizm, ogólnie każda wiara w Boga który wymaga jakiś ofiar itp. to jakiś debilizm.

  • A czytałeś „Starą Baśń” Kraszewskiego? Żony nie musiały popełniać samobójstwa gdy umarł mąż, ale mogły – ich wolna wola, a nie jakiś przymus. Stwierdzanie, że to debilizm raczej nie wypływa z miłości, a wydaje mi się, że z pychy, jak każde ocenianie.

   • Drogi Damianie,
    Wydaje mi się, że to komentarz zwykłego trolla i prowokacja.
    Nasz Bóg Światłości nie chce ofiar,ani żadni Bogowie Słowjańscy tego nie chcą. Ciemna strona tylko na to czeka. Więc i nikt nie popełniał samobójstw, ani nie było żadnych ofiar

    Pozdrawiam Cię cieplutko

    • Pytałem bo czytałem o tym artykuły i nie chciało mi się wierzyć że słowianie mogli być takimi debilami żeby składać jakieś ofiary czy popełniać samobójstwa, a te wszystkie kroniki opisujące niby życie Słowian przecież przeszły przez katolicką cenzurę więc słowa prawdy tam nie ma a to w tych kronikach przeczytałem o tym paleniu ludzi i zwierząt już nie pamiętam czy to były kroniki Długosza czy gala anonima.
     A trolem to jest prędzej Damian który jak widać popiera samobójstwa na zasadzie jakiejś pseudotolerancji i jeszcze powołuje się na jakąś książkę która niby opisuję jakieś prawdy o slowianach i myśli że katolicka władza pozwoliłaby na to żeby tam faktycznie była jakaś prawda o słowianach.

Dodaj komentarz