Pytania i odpowiedzi przepowiedniowe

ONI   NIENAWIDZĄ  SŁOWIAN,  ONI CHCĄ  ROZWALIĆ  ROSJĘ !

 

JOHN.D. WAROLI

 

Przytaczam cytat wypowiedzi amerykańskiego geopolityka Johna  D. Waroliego z jego wywiadu dla Kamrana Gasanowa, który odbył się ok. 2 tygodnie temu.  Cytat ten przytaczam z kilku bardzo ważnych powodów, po pierwsze my Sławjanie obudzeni wiemy już, że w tym stuleciu rozegra się decydująca walka Dzieci Światła z siłami ciemności, których reprezentantem na Ziemi jest synagoga Szatana, natomiast nie wiedzą tego inni, i nie chodzi tutaj jedynie o nieobudzonych Sławjan ale o inne rasy. Zaś wypowiedź  amerykańskiego politologa na kanale Niesławjanina Kamrana, jest tym bardziej znacząca, że przedstawiciele innych ras zaczynają rozumieć prawdziwe intencje ży-ameryki.  Tudzież zaczynają rozumieć ewentualne konsekwencje, zniszczenia rasy Sławjan.

Ciekawe też, że pan Waroli w swoim wywiadzie nie nazwał uhańców czy inaczej hajdamaków Sławjanami.

W związku z tym kwestia bardzo często pojawiająca się również w mailach, o co chodzi w wojnie na ukrze. A więc pośrednio mają rację wszyscy, którzy twierdzą, że to wojna o zasoby mineralne świata, o wpływy nwo i wreszcie wojna o pieniądz, czyli konkretnie o wyrugowanie dolara, który jak wiemy ma symbole satanistyczne. Mianowicie gdyby rolę dolara przejął juan, który ma energię neutralną, to niestety wyrwie masonerii a konkretnie jej wydmuszce nwo ogromną ilość energii, dlatego zaczęło się gorączkowe przygotowywanie do waluty cyfrowej, które nota,bene miało się zadziać dopiero za 20,30 lat, kiedy Bestia zacznie ujawniać się publicznie. Ale to są cele pośrednie, natomiast główny cel to wyrugowanie dzieci Światła z Ziemi, bo wtedy samo Żółte Mrowie może nie zwyciężyć Bestii, ponieważ do tej pory zawsze towarzyszyły Plemieniu spod znaku Żółtego Smoka zastępy najwartościowszych Arjów a potem Wiedźm i Wiedźminów sławjańskich. Jeżeli tu, po tej stronie nie zwyciężymy Bestii i ży-mki wybiją Sławjan obojętnie jakim sposobem, TO  PO  TAMTEJ  STRONIE  CZEKA   NAS  NASTĘPNA   WOJNA  BOGÓW  TYLKO  O  WIELE  STRASZNIEJSZA   NIŻ  TA  PIERWSZA.

-pytanie następne, które jest mi często zadawane ale czytelnik w komentarzu pod artykułem oczekuje zero jedynkowej odpowiedzi- tak lub nie. A mianowicie pytanie brzmi: czy Prezydent Putin jest żydem, jeżeli mam wyrazić moje osobiste zdanie to uważam, że nie. Aczkolwiek w takich kwestiach musimy, że tak powiem zrobić dochodzenie i oprzeć się na przesłankach, by potem wyciągnąć wnioski. Pierwsza przesłanka to oczywiście matka, a ta która zapisana jest w dokumentach to Maria Szełomowa, i tutaj bym zgodziła się ze zwolennikami teorii, że nazwisko może pochodzić od żydowskiego „szalom”, ale … szełom to także po starorusku hełm, a jeszcze bardziej stare znaczenie tego słowa to kopiec. Natomiast jeżeli chodzi o wygląd Marii Szelomowej to mam ambiwalentne odczucia, niestety nie wygląda na Sławjankę. No ale czy znowu tylko na żydówkę? Oczywiście u ojca Prezydenta nie można doszukać się żadnych dwuznaczności, idąc głęboko w nazwiska  pra, pra… tylko Sławjanie. Naturalnie mogę się mylić ale jeżeli chodzi o energie to bardziej pasuje Prezydent do Wiery Putiny kobiety, która całe swoje życie twierdziła, że to ona jest biologiczną matką Prezydenta. Do jej wypowiedzi Władimir Putin odnosił się bez komentarzy natomiast bardzo był przywiązany do swoich rodziców, którzy go wychowali- więc zagwozdka… Faktem jest, że to żydzi rosyjsko-języczni wynieśli Putina na stanowisko prezydenta, ale jest też faktem, że się im postawił, zaczął realizować swoje projekty w tym ów zarzucany mu panslawizm. Nie znamy na świecie żadnego żyda, który by promował Sławjan, jeżeli już  żydzi zajmują się tym tematem to z dwóch powodów aby udowodnić, że nas nie było lub aby Sławjan zohydzić.

Drugą część rozważań na powyższe pytanie może zacznę od zarzutów Prezydentowi zbyt wielu kontaktów z żydami, ale cóż miał począć kiedy wszędzie oni we wszystkich strukturach byli. Ja domniemywam, że skoro nie miał takiej siły aby całkowicie się ich pozbyć, to być może uważał, że powinien mieć poprawne  stosunki z izraelem. Niemniej z  największymi  złodziejami robił czystki, tego odebrać mu nie nie można.

Uważam, że w kwestii pochodzenia Władimira Putina należy też przytoczyć fragmenty z książki Albina Siwaka, (wielkiego polskiego patrioty)- pt. Syndrom gotowanej żaby. Oto cytaty rozmowy Albina Siwaka z generałem Kulikowem ścisłym współpracownikiem marszałka Żukowa, (to ten który dowodził wojskami rosyjskimi w czasie II wojny św. Zaś w 1963r dał rozkaz wybicia wszystkich żydów w moskiewskim nkwd ok. 4 tyś ludzi, oraz sam własnoręcznie zastrzelił najgorszego kata min. Polaków -ławrentego berię ). Najbliższym zaufanym Żukowa był generał Kulikow, on to wykonywał rozkazy Marszałka.

Rozmowa była przeprowadzona na początku kadencji Prez. Putina i gen Kulikow absolutnie wyśmiał w rozmowie z  A. Siwakiem, wszystkich tych którzy przypisywali Władimirowi Władimirowiczowi żydowskie korzenie, uważał  że jest to zaplanowana intryga przez samych żydów. 

Po drugie stwierdził, że żyd nie poprosił by go na doradcę, co uczynił prez. Putin, po tym jak on Kulikow tyle ich unicestwił.  Zresztą jak jeszcze dodał Kulikow on by nie poszedł do żyda a umiał ich rozróżnić, bo był szefem  „razwiedki” – tajnej organizacji założonej przez Marszałka Żukowa do namierzania członków tej nacji. Tutaj też rodzi się pytanie czemu żydzi całego świata milczą o tym fakcie, wstydzą się ,że dali się podejść Ruskowi? A tak na marginesie to polecam książki Albina Siwaka- bo to kompendium wiedzy politycznej ostatnich dziesięcioleci.

Jest jeszcze jedna kwestia rzekomo Prez. Putin miałby współpracować z nwo, co już jest dla mnie nie do uwierzenia. Po pierwsze najnowszy dowód mamy sprzed kilku dni- otóż scholz pojechał ze wszystkimi niemieckojęzycznymi przedstawicielami największych koncernów do Chin, propozycja była taka -układy nie tylko  gospodarcze ale z pominięciem Rosji(oczywiście scholza do Chin wysłał usrael, bo to są pozory, że scholz chciałby się z Rosją dogadać, nikt się poza plecami masonerii z nikim nie dogada- kropka !).

Wiemy jak się skończyła masońska wizyta ( masonów niemieckojęzycznych było siedemdziesięciu)-  otóż Pan Xi-Ping nie dość, że przyjął ich chłodno, to panu scholzowi nawet  nie podał ręki, oczywiście nikomu z tej 70-tki nie podano ręki, w historii stosunków dyplomatycznych chyba czegoś takiego nie odnotowano.  Tylko ciekawe, że w mediach jakoś cisza na ten temat, przecież opozycja w Polsce i pis rzekomo nie lubi Niemców, czemu się tym nie chwalą? Ano dlatego, że tym incydentem nwo zostało spoliczkowane przez Kitajców.

Z przykrością też należy stwierdzić, że wiele posunięć wojennych Rosjan jednak  rozczarowuje, być może cokolwiek się poprawi gdy Prigożyn twórca spec.- oddziałów Wagner, rozwinie liczebnie swoje prywatne wojsko, jak to planuje. Niestety dopóki nie  obudzi się energia Wiedźm, Wiedźminów nie będzie odpowiednich żołnierzy mogących stawić czoła bio-cyber satanistycznym zabójcom, walczącym przeciw Rosjanom..

Do chaosu w Rosji przyczynia się nie tylko część wyższej kadry wojskowej, która jest ukraińsko-żymskiej proweniencji, ale też  sukcesywnie wysyłane są klątwy. Ostatnio obejrzałam rytualną świecę, którą pozwala się rozprowadzać po Rosji, świeca ta ma niby zablokować mobilizację, poniżej przestawiam fotkę tego czegoś. W środku kabalistyczny pentagram oraz łeb Bafometa. Dziwne, że służby się tym jeszcze nie zajęły.

Jest jeszcze jedna smutna rzecz, którą muszę dopowiedzieć, Pan Prezydent Rosji jest chory i można było zaobserwować  wydatne pogorszenie się Jego zdrowia, od momentu klątwy. Nietrudno zauważyć, że musi się mocno mobilizować szczególnie gdy występuje publicznie. Aczkolwiek jego energia jest nadal wyjątkowo pozytywna i odróżnia się bardzo od tych „mord”, które niechcący czasem ujrzę na internecie. I tak jak energia duszy Władimira Putina jest bardzo pozytywna tak niestety „energia fizyczna jest ciężka”, no i stress również jest widoczny na jego twarzy.

Na koniec tego akapitu cytat z przepowiedni Wiedźm, który raz już podawałam ale to było dawno i warto go przypomnieć- PO  ZAKOŃCZENIU  WOJNY  W  ROSJI  ZOSTANIE   UKORONOWANY  CAR  WSZYSTKICH  SŁA WJAN. Czy to zdąży być  Pan Putin?Czy jednak będzie to kto inny?. Niestety nie wiem jak mogliby się Sławjanie połączyć, przecież w najważniejszych strukturach w obu krajach siedzą jeszcze ży-mki i uhańcy, i mają tak oba narody skłócone, że bardziej chyba się nie da.

Następna kwestia to Chiny i w tym temacie większość  osób mających zarzuty, co do transparentnego działania tego kraju jest po prostu w błędzie. Analizując sytuację ostatnich miesięcy, możemy stwierdzić, że w Państwie Środka kolokwialnie mówiąc, mocno się kotłowało. Pisałam już o tym w przepowiedni, że nwo miało w planie, min. podmianę Xi Pinga. Jak przypuszczam nie udało się. Miasta i prowincje były zamykane pod pretekstem wirusa, który realnie nie istniał. Aczkolwiek była to jedyna droga legalnej władzy nie pozwolić się rozprzestrzenić rewolucji, którą miała przygotowane synagoga Szatana-czyli rozwalić Chiny od środka. Tutaj nie można było sobie pozwolić na transmitowanie na cały świat wewnętrznych posunięć władzy, byłaby to bowiem informacja przeciwnika o swoich planach. Nie zapominajmy też, że Chiny to półtora miliarda obywateli i w tamtych realiach chcąc zaprowadzić porządek, potrzeba niestety silnej ręki. W dodatku Państwo środka nie jest jednolitym etnicznie krajem, dla tego taki ogromny odsetek dał się przekupić masonerii, a konkretnie usraelowi. Weźmy choćby 20 mln. ujgurów, i jest tajemnicą poliszynela, że cały ten naród jest zaprzedany usraelowi.

Ja osobiście tylko ogólnie i bardziej na zasadzie energii śledziłam Chiny ostatnimi czasy ale koleżanka, która trzymała rękę na pulsie opierając się na źródłach praktycznej wiedzy informowała mnie bardziej konkretnie, operując faktami.

A więc skumulowane niebezpieczeństwo, które zawisło nie tylko nad Chinami ale nad całym światem, nie zostało zrozumiane nie tylko przez duży procent obywateli Chin ale absolutnie zostało głupio i powierzchownie odebrane przez wszelkie ku mojemu zaskoczeniu kanały niby prawicowe, które tylko potrafiły „trąbić”jak to władze Chin brutalnie traktują ludzi przez zwida. I nikt nie zauważył, że Chiny użyły co prawda zwida ale do powstrzymania rozszerzającej się prawdziwej zarazy bo satanistycznej.

Zawsze uważałam Xi -Pinga za wybitnego człowieka, zanim jeszcze rozpoczął swoją karierę jako przywódca Chin, przede wszystkim po przeczytaniu Jego życiorysu, dokonań oraz pod kątem rodziny z której pochodził. Wiadomości tych nie wyszukiwałam w internecie…

W przypadku Xi-Pinga nie miałam absolutnie żadnych wątpliwości, że on to właśnie byłby doskonałym przywódcą Chin.

Po wszelkich perturbacjach ostatnich miesięcy Xi-Ping stał się można powiedzieć nieodwoływalnym przywódcą swojego kraju a także jedynowładcą. I kiedy się o tym dowiedziałam to aż poczułam ciarki, jak słowa przepowiedni jednak się sprawdzają i to na moich oczach. Co prawda cytowałam, parę lat temu akurat fragmenty dotyczące tego tematu. Niemniej po tym co się stało w ostatnich tygodniach, kiedy Partia  z której wywodzi się Xi-ping oddała całkowicie władzę w Jego ręce,  tak jak cesarzowi, zacytuję WIĘC Wam raz jeszcze fragment z   PRZEPOWIEDNI Wiedźm : PÓŁ WIEKU   PO   ODNALEZIENIU   ŻOŁNIERZY  Z  TERAKOTY  I  SARKOFAGÓW   WIEDŹM  NA    SYBERII,  PRZEDSTAWICIEL  NAJSTARSZEJ   RASY  W  CHINACH  ZOSTANIE  KORONOWANY   NA  CESARZA. ROZPOCZNIE  SIĘ   WÓWCZAS  NAJWIĘKSZY   CZAS  PRÓBY   DLA  LUDZKOŚCI-czyli w skrócie walka sił ciemności-synagogi Szatana i Dzieci Światłości.

Sądzę, że skoro dano Panu Xi władzę absolutną i jednocześnie opanowano zdradzieckie siły w Chinach, to ten akt przepowiedni zaczyna się wypełniać, i moim zdaniem o tego „cesarza” chodzi. Oczywiście przekonuje się nas, że dziś nikt nie rządzi samodzielnie, może i nie ale zaakceptowano apriori, że ostatnie słowo będzie należało we wszystkich kwestiach do Pana Xi-Pinga.

Przypominam też to co już w starej przepowiedni Wiedźm pisałam, że słowa „ Dam Ci tyle ludu jak ziarenek piasku abyś mógł zwyciężyć zło”, zostały powiedziane przez Boga Światła do rasy błękitnej, dzisiaj zwanej żółtą, a te słowa ZNAJDUJEMY W BIBLII INNEJ RASY,a czy jest ich liczba rzeczywiście jak rzekomo była im obiecana? Oczywiście, że nie i nie będzie.

Nie dajcie się straszyć żółtą rasą, ona co ma do spełnienia to spełni, oczywiście nie wiem czy Pan Xi już ma tę świadomość dlaczego powinien Chiny prowadzić określoną ścieżką. Jest w przepowiedni zaznaczone jakie cele ma realizować cesarz Chin i ku mojemu wręcz szokowi kilka tychże celów sobie wyznaczył Xi. Żółte Mrowie to miecz na synagogę Szatana, uhańców i wszystkich szabesgojów.

Reasumując jeżeli jednak Rosja zostanie jak mówi geopolityk Waroli rozwalona, to w tym scenariuszu czyli czarnym, rzeczywiście wkroczą tam Chiny, by jak najmniej pozwolić urwać masonerii i tutaj znowu ich intencje nie będą zrozumiane, ale dla naszego pokolenia i naszych dzieci będzie to już obojętne, bo Sławjan praktycznie już  nie będzie. Natomiast właśnie pod jurysdykcją Chin będzie dla Sławjan najbezpieczniej do czasu Bestii, aczkolwiek długo Sławjanie tego nie zrozumieją…

-Kolejne pytanie-jeżeli chodzi o narody czy np. Sławjanie rosyjscy mają większą świadomość jak Sławjanie polscy, sądzę że trochę większą mają, bo oni dłużej zajmują się badaniami nad sławjaństwem, niż my Lechici, ale u większości jest to bardziej podświadome i powalający procent też to znowu nie jest (mam na myśli procent obudzonych). Na większości Sławjan jeżeli o mnie chodzi postawiłabym krzyżyk, oni nawet nie wiedzą, że są manipulowani przez międzynarodowego ży-mka, a uhańce czy inaczej hajdamaki to nie żaden bratni sławjański naród, tej świadomości nie ma ok. 70 procent Sławjan, na chwilę obecną.

Zaś Chińczycy pomimo że nie są jako całość być może lepsi jeżeli chodzi o stopień świadomość, ale w ich wypadku większość nie zaufa nikomu spoza rasy. I ten prosty właśnie aspekt pretenduje ich do żółtych mrówek czyścicieli świata.

-Następna kwestia cyberżołnierze, biocyborgi -sterowane mind-control, i tzw. puste pionki, czy są już używane na ukrze?Oczywiście są, były już użyte w w 2015 w walce z DNR i na Krymie przez uhańców oczywiście kierowały  tym wszystkim biolaby pod nadzorem usraelskim i izraelskim, ówczesny ukrowy ży-mek petro poroszenko się wcale z tym nie krył. Gdyby nie owe cyborgi to być może DNR już wtedy by zwyciężyło.

 Z kolei praca nad mind control czyli sterowaniem żołnierzami przy pomocy fal mózgowych, była już dość mocno zaawansowana krótko przed drugą wojną światową, pisałam już o tym, że dużo z tych badań było prowadzone na zamku Wawel, nie mylić z krakowskim Wawelem. Cyberżołnierz jest to co oczywiście wiecie robot bardzo podobny do człowieka ale stworzony sztucznie, natomiast bio cyberżołnierz to zwykły człowiek, któremu montuje się „dodatki”-czipy, które potrafią spotęgować jego siłę oraz aktywność mózgu wielokrotnie, więc jest nie do pokonania przez najbardziej wysportowanego czy inteligentnego człowieka, ponieważ sterują nim programy komputerowe. Natomiast mind-control to normalny człowiek, któremu uruchomiono umiejętność posługiwania się swoimi „nadumiejętnościami”, które nam Sławjanom właśnie odwrotnie- obniżono od czasu ostatniego rękawa czasowego, a które mamy w sobie ale jakby zduszone.

Na chwilę dzisiejszą chyba już się orientujemy, że wszyscy posiadamy owe fale mózgowe i dlatego przy pomocy mind-control można oddziaływać na nas w dowolny sposób.

W związku z tym na zamku Wawel w czasie II wojny św. chciano odtworzyć Arja, który posiadał przecież nadnaturalne możliwości, patrząc z naszej obecnej prymitywnej perspektywy.

Aczkolwiek sterowanie falami mózgowymi człowieka  przy pomocy mind control posiada tę „niedogodność”, że potrzebny jest sterujący. W związku z tym synagoga Szatana stara się opracować taką metodę aby nauczyć delikwenta samosterowalności, oczywiście na jej zasadach. Na szczęście tylko niewielki procent ma też prawo użyć demonicznego pomocnika, zawołanego przy pomocy czarnego rytuału i tacy też już się ujawnili w tej wojnie. Pytań jest bardzo dużo i na nie odpowiem w innym artykule.

 

SŁAWA  SŁAWJANOM

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

19 komentarzy

 • Czy to prawda że u Słowian kobiety popełniały samobójstwo po śmierci męża? I czy zwyczaj palenia marzanny wziął się od składania ofiar palenia zwierząt i ludzi. I jeszcze jedno pytanie czy to prawda że Wanda co Niemca nie chciała rzuciła się z mostu do Wisły jako ofiara dla słowiańskich bogów? Bo jeśli któreś z tych powyższych to prawda to ci słowianie i ich wiara to był jakiś debilizm, ogólnie każda wiara w Boga który wymaga jakiś ofiar itp. to jakiś debilizm.

  • A czytałeś „Starą Baśń” Kraszewskiego? Żony nie musiały popełniać samobójstwa gdy umarł mąż, ale mogły – ich wolna wola, a nie jakiś przymus. Stwierdzanie, że to debilizm raczej nie wypływa z miłości, a wydaje mi się, że z pychy, jak każde ocenianie.

   • Drogi Damianie,
    Wydaje mi się, że to komentarz zwykłego trolla i prowokacja.
    Nasz Bóg Światłości nie chce ofiar,ani żadni Bogowie Słowjańscy tego nie chcą. Ciemna strona tylko na to czeka. Więc i nikt nie popełniał samobójstw, ani nie było żadnych ofiar

    Pozdrawiam Cię cieplutko

    • Pytałem bo czytałem o tym artykuły i nie chciało mi się wierzyć że słowianie mogli być takimi debilami żeby składać jakieś ofiary czy popełniać samobójstwa, a te wszystkie kroniki opisujące niby życie Słowian przecież przeszły przez katolicką cenzurę więc słowa prawdy tam nie ma a to w tych kronikach przeczytałem o tym paleniu ludzi i zwierząt już nie pamiętam czy to były kroniki Długosza czy gala anonima.
     A trolem to jest prędzej Damian który jak widać popiera samobójstwa na zasadzie jakiejś pseudotolerancji i jeszcze powołuje się na jakąś książkę która niby opisuję jakieś prawdy o slowianach i myśli że katolicka władza pozwoliłaby na to żeby tam faktycznie była jakaś prawda o słowianach.

     • Zdaje się że pomyliłeś Słowian z żymkami

      • Witaj Wojciechu, Marcin pomylił chyba nie wiedząc nawet o tym, że wszelkie ryt. od nich pochodzą jak i totalne podporządkowanie kobiety mężczyźnie również a także instytucja nałożnicy, kazirodztwo, czy to, że kobietę sobie poślubioną ogląda się tylko 2 tyg. w miesiącu, po czym musi ona być jakby „niewidoczna”, niby to tylko u chasydów ale jest to prawo dla wszystkich tyle, że nie nieoficjalnie. Pisaliśmy zresztą już o tym, pozdrawiam ciepło.

       Sława Sławjanom
       Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

     • Witaj Ponownie Marcinie gall anonim nie istniał, niemniej to co się pod nim podpisywało to wszystko ży-mskie wypociny, zaś długosz był rzeczywistym ży-mkiem, więc mógł sam spreparować teksty albo mu ułożono tak jak darwinowi czy pasteurowi, obaj także ży-mki. Judeokatolicyzm to nie jest nawet cenzura ani krypto cenzura, wymyślili sobie na wszystko co im nie odpowiada jedno słowo- pogaństwo. Natomiast kościół od początku był instytucją założoną przez masonerię, ponieważ nauki Jezusa są w 90 procentach sfałszowane.Wszelkie dowody na istnienie nauk prawdziwego Jezusa są oczywiście w lochach watykanu, jak i mnóstwo dziedzictwa sławjańskiego a nawet i aryjskiego.
      Marcinie źle zrozumiałeś Damiana on nie popiera samobójstw, jedynie wolną wolę człowieka i ma rację gdyż ta jest jednym z najważniejszych darów a może i najważniejszym danym ludziom przez Światłość. Nie jest dobrze gdy wycofujesz się nie kończąc swej misji i wracasz przedwcześnie, i mimo że nasz Ojciec Cię za to nie ukarze ale będzie Ci bardzo przykro, bo tę misję będzie musiał za Ciebie dokończyć inny ochotnik. Poczytaj niektóre nasze tytuły i jeżeli intuicja czyli Twoja dusza będzie z tym rezonowała to rozeznawaj największe tajemnice razem ze Starym Testamentem Sławjan. Pozdrawiam po sławjańsku

      Sława Sławjanom
      Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

    • Kochana Zielonooka nie sądzę, że Marcin to troll , po prostu rzucił kilka pytań w ogóle nie czytając i nie zaznajamiając się ze stroną My Sławjanie. Natomiast Marcin szuka tam wiedzy na temat dzieci Światła, gdzie jej nigdy nie znajdzie.
     Ciepełko pozdrawiam

     Sława Sławjanom
     Wnuczka Sławjańskiej wiedźmy

   • Damianku ja nie sądzę, że określenie czegoś debilizmem wypływa z pychy, często stosują to słowo bardzo młodzi ludzie na określenie czegoś co nie mieści się w ich kategoriach pojmowania. Natomiast zakaz oceniania wyszedł właśnie od masona jakuba de molaya, którego Filip IV spalił na stosie właśnie za takie zbrodnie jak picie krwi dzieci. Pisałam już o tym jak różokrzyżowcy(ci rzekomo od grobu Chrystusa) rozzuchwalili się w ówczesnej Francji, że aż ludność podniosła bunt. Oni to właśnie spisali kościołowi taki kodeks ,jak widzisz chyba na swoje potrzeby. Bo werset nie „sądź a nie będziesz sądzony” jest nieprawdziwy. Jeżeli nie będzie się oceniać nigdy się odpowiednio nie wybierze partnera, ścieżki życiowej i nie wychowa dziecka itd… Ciepełkie pozdrówka

    Sława Sławjanom
    Wnuczka Sławjańskiej wiedźmy

  • Witaj Marcinie, chętnie odpowiem Ci na Twoje pytania, pomimo iż widzę, że nie znasz treści, które prezentujemy od bez mała sześć lat. Sławjanie jak chyba już wiesz dzieci Światła, co oznacza również dalecy od unicestwiania., zarówno siebie jak i innych. Nasz Bóg Ojciec Światła jest nie tylko wszech ogarniającą miłością ale przede wszystkim wolnością. Dowodem na to jest nasza wolna wola, o której często trąbi kościół judeokatolicki jednocześnie jej nie respektując. A więc nie mogli Sławjanie zmuszać swoich żon by umierały z nimi, ponieważ popełniali by największe wykroczenie przeciw prawom boskim, a onegdaj byli oni bardzo blisko tych praw. Te bzdury powiela ży-mianin braun. Być może niektórzy maja jakieś mgliste pojęcie ale to nie Sławjanach jedynie ich protoplastach Arjach, którzy schodzili razem ze swoimi bliźniaczymi płomieniami i wtedy umierali razem, ale nie była to żadna gwałtowna śmierć, jedynie odejście z tej ziemi po dobrze spełnionym obowiązku, jest to dokładnie przeze mnie opisane .
   Wanda nie mogła być ofiarą sławjańskich bogów, ponieważ to właśnie sławjańscy bogowie wiele z siebie ofiarowywali Sławjanom, jeżeli czegoś oczekiwali to jedynie miłości zauważyłeś napisałam”oczekiwali”.
   Bogowie sławjańscy to inaczej nasi opiekunowie, byli są i będą od wspomagania nas, pocieszania i podpowiadania na poplątanych przez synagogę Szatana ścieżkach naszego życia.
   Być może Wanda jako Sławjanka nie wyobrażała sobie życia na sposób narzucony przez synagogę Szatana i dlatego odebrała sobie życie. Na koniec chciałabym dodać, że wszelkie krwawe ofiary, które stosują ży-mki, nie wynikają z debilizmu, oj co to to nie! Wszystko jest dokładnie u nich zaplanowane i ma cel -ich Bóg potrzebuje krwi i to bardzo dużo krwi. Przypomnij sobie choćby rytualne picie krwi dzieci, które uskuteczniał na swoich wyspach ekstein, anderochrom w ten sposób pozyskiwany daje lepszego kopa niż jakiś super narkotyk, też jest o tym na naszych stronach. Pozdrawiam Ciebie po sławjańsku

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej Wiedźmy

 • https://goniec.pl/general-svr-wladimir-putin-mial-wypadek-prezydent-rosji-spadl-ze-schodow-aj-wbc-021222

  …?

  Na moje? Nie jest już młodzieniaszkiem, choć klasę i pr********l godnościowy i głowę na karku – to On ma…

  Jestem dopiero przed czwartą dekadą życia, więc nie wiem jak się zachowuje człowiek w wieku Prezydenta… Mam nadzieję w każdym razie (o ile prawdą jest ten artykuł), że będzie zdrów – i dożyje NAPRAWDĘ sędziwego wieku.

  Sława Sławianom!

  • Witaj Voymirku, dzięki za link, apropos więc tego wypadku Pana Prezydenta Putina to dziwna sprawa, ponieważ wszystkie głowy państw mają wszelkiego rodzaju gadżety ochronne min. buty antypoślizgowe i one zdają świetnie egzamin, więc trudno to wytłumaczyć. Niemniej nie ma zdrowia to fakt, tylko irytujące, że wywiad amerykański przoduje we wszystkich wiadomościach z Kremla….
   Natomiast ludzie po sześćdziesiątce jeżeli są wysportowani i prowadzą zdrowy tryb życia nie odbiegają za bardzo od normy, jak można to zauważyć po wielu osobach, na pewno tez masz takich w swoim otoczeniu.. Zanim Prezydent Putin zaczął chorować jeszcze niedawno był bardzo rześki, przecież nawet oglądałam chyba jeszcze zeszłego roku jak morsował. Natomiast jeżeli jeżeli ma dożyć spokojnie swoich lat to dożyje. Zobaczymy jak będą się jego energie pod koniec roku układać. Pozdrawiam Cie serdecznie po sławjańsku

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Wiedźmia Wnuczko, proszę Cię o pomoc. Co ja, uciskany Słowianin powienienem był robić w danej sytuacji?: Napisałaś jakiś czas temu, żebym nie podejmował żadnych kroków prawnych, bo mogę napytać sobie biedy, że będzie czas, że zawalcżę o swoje prawa na swoich warunkach w swoim czasie… Co miałaś na mysli? Proszę, odpowiedz!

  Opiszę pokrótce sprawę, czy moglibyście mi Słowianie i Słowianki doradzić co robić? Moje dziecko jest w rodzinie zastępczej, ze względu na “chorobę” której NIE MAM w sobie… Kradną moje Dziecko! Właśnie się dowiedziałem, że DWULICOWA “teściowa”-hipokrytka po rozmowie z moją mamą, również babcią córeczki – wszystko ładnie-pięknie o wspólnym spotkaniu, a po odłożeniu telefonu? Za plecami MOJEJ mamy, która NIC nie wie najwyraźniej o jej dwulicowości i neguje takie coś wybielając ją od początku! – Ta teściowa do mamy mojej córki, że “żałuje, że nie doprowadziła do tej pory” (córka ma 6 lat jak się u nich wychowuje) – “do odebrania praw rodzicielskich” mi – ojcu dziecka. Wybuchła po rozmowie telefonicznej awantura w domu tych KREATUR w ludzkiej skórze!! Złodziei dzieci!

  Moje dziecko jest ode mnie izolowane. Podczas rozmów telefonicznych wynika, że Amelia się pyta “kiedy przyjedziesz?” Ciągle wyglądając kontaktu, moja ukochana traci głowę i nie wie co robić bo jest rozdarta między byciem z córką a byciem ze mną… Kochamy się, jesteśmy rodziną, wielokrotnie miałem NIEZBITY dowód, że pragnęłaby byśmy byli razem… Każde z Naszej trójki!

  Proszę pomóżcie! co mógłbym zrobić!? Czy ktoś mógłby się ze mną tutaj skontaktować i mi doradzić??

  Pozdrawiam WAs Słowianie!

  Nie zostawiajcie Nas samym sobie! Co możemy zrobić??

  • Kochany Voymirku, pierwsze co musisz zrobić to zachować spokój, obojętnie co by się działo, prawdopodobnie kłócisz się z nimi przez telefon, nie rób tego absolutnie, mogą to przecież nagrywać. Następnie każdemu nawet na najgłupsze pytania odpowiadaj spokojnie (wiem ,że to trudne ale w dłuższej perspektywie działa) Następnie jeżeli masz w swoim rejonie jakąś znajomą pracownicę opieki społecznej zwróć się do niej, ona może kontaktować się z tamtym ośrodkiem i przekonywać urzędników, że funkcjonujesz prawidłowo. Jeżeli masz stwierdzone nawet czarno na białym, że jesteś schizofrenikiem, natomiast nie jesteś niebezpieczny(jedno bdanie nie może o niczym zadecydować)to muszą Tobie pozwalać również na widzenie z dzieckiem tylko, że w towarzystwie innych pracowników opieki. Twoja teściowa musi mieć konkretny dowód aby zakazać Ci widzenia dziecka np. że jesteś niebezpieczny dla dziecka., jeżeli nie ma takiego dowodu, to co prawda może Ci utrudniać ale nie zabronić. Wreszcie zwróć się do organizacji samotnych ojców. Jak np. Narodowe Centrum Ojcostwa, 01-557W-wa ul. Brodzińskiego 2, tel 508333669, są jeszcze inne organizacje jak: Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka, Forum Ojców Walczących o Dzieci, na końcu Rzecznik Praw Ojca. Adresy i maile znajdziesz w internecie po wbiciu hasła. Życzymy Tobie aby sprawa się wyjaśniła, ale na Twoją Anie specjalnie nie licz, wiem że Ci ciężko jak Rodzice również nie pomagają ale sądzę, że dasz radę bo nie istnieje takie prawo aby li tylko z powodu choroby odebrać prawa rodzicielskie. Trzymaj się uda Ci się, jeżeli rzeczywiście czegoś tam nie wywinąłeś tak, aby miała dowody prawne. Pamiętaj podstawą walki to cierpliwość i wytrwałość. Radziłabym Ci też się pośpieszyć, bo niedługo to już niewiele można będzie załatwiać. Ciepłe sławjańskie pozdrowienia i pozytywne energie dla Ciebie i córeczki.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Drogi Voymirze,
  Jesteś bardzo pogubioną osobą, dużo chaosu jest wokół ciebie. Ale musisz wiedzieć, że nikt nie weźmie Ci dziecka bez wcześniejszego wyroku sądu. Czy była już jakąś rozprawa dotyczącą dziecka lub twoich praw rodzicielskich? Niestety ja twierdzę, że zostaje Ci jedynie droga sądową. Ale żeby iść do sądu musisz trzymać emocje na wodzy i mieć trzeźwy umysł. Co więcej sąd zapewne zobowiaze was do badań u biegłych psychologów, a wynik tego badania przesadzi o wyniku sprawy. Dodam jeszcze tylko ,że wynik również zależy od niestety charakteru pań biegłych

  • Wiem, że bardzo późno odpowiadam Zielonooka, czas bardzo mnie goni w tę i nazad… od miesięcy, dopiero wczoraj – w sobotę się zatrzymać mogłem… Od tego końca grudnia tamtego roku gdy napisałaś – ciężko było…. jakoś dotrwałem, jakoś żyję, lecz – teraz – na dzień dzisiejszy są mocno wrodzy ci “teściowie” (niedoszli), w ostatnich miesiącach co rusz był incydent – ale tam na miejscu – np gdy moja córcia nagle słyszy od “babci”, że “nie wiadomo czy w ogóle Tata będzie mógł przyjeżdżać”… Coś TAKIEGO powiedziała – A POTEM się “wycofała”!. Poszło o wyrabianie Dowodu Suwerena, mogę napisać szczegóły (swoją drogą – nie rozumiem dlaczego nie odpowiedziałyście mi drogie Wiedzące na mojego maila z 6 września 2023 :O, wygląda, że nawet nie został odczytany… Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi – za KLUCZOWE teraz dla mnie pytania – szczególnie prosiłbym się o wypowiedź…,) Marzanna nakreśliła już co nieco o Dowodach Suwerena, ja wyrobiłem jeszcze metrykę… Były jeszcze inne niesnaski, wszystkie tam gdzie moja córka. mieszka obecnie – na przykład porywający serce przykład gdy moja Córcia gdy wiozłem jej Mamie potrzebne leki pod furtkę i chwilę przed furtką rozmawialiśmy – to Córka “podwędziła” dziadkowi komórkę i podbiegła z powrotem do okna wskazując by zadzwonić do niej zaraz, ja zadzwoniłem natychmiast, zaś dziadek usłyszał telefon i wyrwał Amelce telefon z rąk…. ;/ …Nawet nie pomyśleli by na chwilę ją wypuścić ją przez furtkę do taty…. tylko JESZCZE BARDZIEJ JĄ IZOLUJĄ!!! NIE MAM ZAMIARU MIEĆ KIEDYKOLWIEK DLA NICH SUMIENIA!!! ;/ ZA BARDZO to mi rozrywa SERCE! OD 8 lat to już trwa!!! MAM takich wyrywających serce rzeczy DOŚĆ! I każdą możliwą chwilę jak jestem to spędzam z Córką…

   Zielonooka – rozprawa była bodajże w 2021 jeszcze z pełnym wsparciem rodziców Ani – właśnie o prawa moje rodzicielskie – i postanowiono, by je przedłużyć! Z pomocą – i wsparciem rodziców Ani…, Niestety – tak się potoczyło te już trzy lata później – do dziś, że rodzice Lubej mojej … są przeciwi Naszemi związkowi, Ania moja traci nadzieję, także przez to rozdarcie ( nie nalegam na jej obecność, jest z Córką ), piętrzą się trudności… sam jestem skazany na ogarnianie codzienności przez to, ale uparcie dążę do zjednoczenia i podtrzymywania relacji mojej od zawsze. Nieustannie napomykam o małżeństwie. Niestety – teraz dopiero wczoraj – w sobotę – się zatrzymałem… Dopiero miałem moment by zaczerpnąć tchu, choć od dawna się zaklinam, że “muszę coś na sts napisać…” Ciężkie to… Straszne to czasy. Mógłbym wszystko napisać… Jednak muszę mieć więcej czasy by się zatrzymać…

   Teraz jeszcze nie mogę uzyskać wyczerpującej informacji co z dowodami suwerena i metrykami… Wszędzie jakby wielu nabrało wody w usta i nie wiadomo co się dzieje…

   PS: napisałaś powyżej w komentarzach Wiedźmia Wnuczko, że “trzeba się pośpieszyć” że “niedługo to niewiele będzie można załatwić…”, jak z perspektywy dzisiejszego czasu zaś wyglądają te możliwości?

   Zdraviam Was Sławianki! ^^ Choć u mnie ponuro, dobrze, że można coś napisać…. SŁAWA!

   • Voymirku, jeżeli chodzi o dowód suwerena to musisz załatwiać w biurze Potockiego, kilku moich znajomych ma ale obecnie nie mam z nimi bliższego kontaktu. Chyba, że ktoś z czytelników Ci podpowie, zapewne metrykę musisz posiadać, to jest oczywiste.
    Natomiast jeżeli chodzi o czas jaki mamy to sądzę, że do 2030 można będzie jeszcze sporo spraw w urzędach załatwiać. Zależne to będzie także od rodzaju spraw, nie ulega wątpliwości, że uzależnienie obywatela od państwa będzie rosło, choćby w dziedzinie nieruchomości. Zatem jak już wszyscy wiemy spektrum naszych praw i wolności będzie kurczyło. Oczywiście tyle ile pozwolimy, a pozwalamy …
    Chciałam Ci podziękować jeszcze za życzenia z okazji nowego roku i za piękne życzenia dla naszych żeńczyn, jak nas pięknie nazywasz, przesyłamy Ci uściski a czytelniczki na pewno duchowo dołączają się do podziękowań.
    Serdecznie Cię pozdrawiam.

    Sława Sławjanom
    wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Kochana Carnac, bardzo dziękujemy za link , oczywiście w większości pisałam o tym w przepowiedniach i sfałszowanych naukach gdzie podawaliśmy dla uwiarygodnienia ich nastawienia cytaty z ich św księgi talmudu. Ludzkość według nich to bydło nawet za byle jakie na niewolników, jako wybrani mogą decydować o naszym być lub nie być, paść nas mają rózgą żelazną itd… Bardzo dużo pisaliśmy w kontekście wypowiedzi polskojęzycznej engelking, steinera, attali, pike,a itd… Engelking chyba kojarzysz: jej zdaniem śmierć w obozie żyda to była sprawa mistyczna a Polaka to tylko biologiczna coś jak plankton, zeschnięcie liścia itp.
   Były poruszane owe tematy także w trakcie dywagacji nt. niebiańskiej jeroz. Właściwie „trąbimy” o tym od lat, ale jeszcze od 8 do 10 lat temu czytelnicy różnych kanałów kazali nam się leczyć na nogi bo jak twierdzili na głowę miało być dla nas już za późno. Niemniej bardzo Ci zawsze za linki jesteśmy wdzięczni, ponieważ ktoś komu nie chce się szukać ma wszystko w jednym miejscu. No i cieszymy się, że inni wreszcie też te tematy propagują. Po drugie pan schneerson to nasz „ulubieniec”, on bardzo wysoko stał w masońskiej hierarchii to i dużo wiedział, czyli to co powiedział to już święta prawda. Jego prawdziwe imię brzmi syn śniegu czy syn mgły, co oznacza imię jednego z bardzo nienawistnych demonów dla Sławjan. Życzę Tobie wszystkiego najlepszego w 2023 i pozdrawiam ciepełko

   Sława Sławjanom
   Wnuczka Sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz