Sławjański rok ognistogrzywego konia

Życzenia na Osztarę sławjańskie Święto Równonocy Wiosennej i Nowego Sławjańskiego Roku .

Drodzy Czytelnicy !

Witajcie w Roku Ognistogrzywego konia

Z OKAZJI OSTARY, Sławjańskiego Nowego roku 20.03 2023, któremu patronuje Ognistogrzywy Koń, pragniemy Wam życzyć dużo piękna i miłości w tym roku, a przeszkody których nie możecie pokonać, zręcznie przeskakujcie lub omijajcie. Niech Światło Boga Miłości  otula Was i oświeca Wasze ścieżki.

 

Sława Sławjanom

My Słowianie

 

Prognoza na rok 2023 i wstęp do przepowiedni.

 

Życzę Wam moi ukochani Czytelnicy przepięknej Osztary, spędzonej w duchu sławjańskim a patron Nowego Sławjańskiego Roku Ognistogrzywy Koń niech popędzi z Wami ku szczęściu do Epoki Czającego się Wilka. Trójgłowy Bóg Światła i Miłości niech obdarza Was samymi błogosławieństwami.

 

Zanim przejdę do głównych tematów pragnę Wam przypomnieć, że nasz sławjański kalendarz różni się zdecydowanie od kalendarza  gregoriańskiego czy żydowskiego. Najprawdopodobniej rok 2023 czyli gregoriański według moich obliczeń jest sławjańskim rokiem 7521,  poniżej wyjaśnię dlaczego tak obliczyłam tenże sławjański rok.

W tej chwili mam przed sobą najbardziej prawdopodobną datę historyczną i znów nie tak odległą (zanotowana jest w kalendarzu gregoriańskim, sławjańskim i żydowskim) czyli 988 rok wedle kalendarza gregoriańskiego, a był to rok wyrżnięcia 80 procent  Sławjan na Rusi kijowskiej przez whołodymyra krwawego(różokrzyżowca) a także uhańca, który zaprowadzał tam chrześcijaństwo, nasi bracia Sławjanie Wschodni jak z tego wynika byli bardziej oporni na judeo religię niż my Lachy.

W związku z tym wiedźmy Sławjańskie nazywały tereny dawnej Khazarii i opustoszałą po tej rzezi Ruś Kijowską,  Świętą Ziemią Sławjan, Rosjanie zmienili tę nazwę na Świętą Ruś. Dlatego  wzięłam ten rok jako sygnifikator czy przelicznik, ponieważ w historii Sławjan 988 to rok 6496.

A więc jeżeli 988 był sławjańskim rokiem  6496 , to idąc tym tropem gregoriański 2023 jest sławjańskim  rokiem 7521.

Według kalendarza koptyjskiego mamy rok 1739 ale oni liczą od narodzenia Chrystusa, a wedle kalendarza etiopskiego, który liczy podobnie jak koptyjski mamy rok 2015, wedle żydowskich obliczeń jest rok 5784\5, innych kalendarzy nie podaję bo nie wnoszą nic specjalnego do przepowiedni sławjańskich, a jeżeli nawet- to przeliczanie nastręcza sporo trudności.

Przy okazji powtarzam, że kalendarze są bardzo zafałszowane, więc przy tworzeniu moich „puzzli przepowiedniowych” mam na prawdę wielki problem do czego się odnieść. Jeżeli mielibyśmy obecnie rzeczywiście rok 7521czyli ten, wedle nomenklatury sławjańskiej, to   powinniśmy być już w wodniku i 21 lat temu powinna się  zakończyć bardzo zła dla Sławjan Era Skradającej się Lisicy a powinna była zacząć się Era Czającego się Wilka, czyli bardzo szczęśliwa era dla nas właśnie. Wilk strażnik stada, obrońca rodziny, bardzo inteligentny i dobrze zorganizowany i waleczny.

No chyba, że moje obliczenie nie jest dokładne może te 20 lat to jakieś kalendarzowe zmiany przez ostatnie tysiąc lat, i trzeba też brać inne fałszerstwa historyczne pod uwagę.

 

Jest to możliwe, bo niestety to co wzięłam w 2000 roku (czyli wybory Putina na prezydenta Rosji) za początek odbudowy Imperium Sławjan (początek ery wilka) było moją pomyłką,  powtarzam: MOJĄ  GRUBĄ  POMYŁKĄ, bo niestety pan Putin chyba Sławjaninem nie jest. Na ten temat napiszę w osobnym artykule.

Reasumując: wydarzenia przepowiadane, bardzo trudno jest dopasować do dat.

W przepowiedniach poprzednich pisałam, że epoki jednak nie kończą się jak nożem uciął i nie zaczynają się jak zdanie dużą literą, ale musimy wchodzić jakby w kanał rodny i przepychać się jak płód do nowej epoki. I ten ostatni etap jak Wam wtedy napisałam jest najgorszy.

Aczkolwiek jakichś spektakularnych zdarzeń mogących przepowiadać wejście w epokę przyczajonego wilka, nie zauważyłam, bo wszystko wskazuje na to, że Putin jest jednak  fałszywką. Co prawda może coś zmienić rok 2026, któremu patronuje przyczajony wilk, niemniej rok wilka nie oznacza jeszcze wejście w erę wilka.

Co prawda zaczęły się  tworzyć kilkanaście lat temu grupy rodzimowiercze najpierw w Rosji a potem i w krajach Europy Środkowej. Nie wspominam tutaj o jednostkowych bardziej wybitnych przypadkach, które w Polsce i innych krajach były już zauważalne, jednak to nie twórcy  początku Imperium, ze swej strony nazwałabym ten proces pierwszymi jaskółkami.

Według Wed Sławjańskich dopiero teraz wchodzimy w epokę przyczajonego wilka. Nie chcę zbytnio oponować, bo faktycznie daty przy tak potężnym zafałszowaniu historii nie są moją mocną stroną. Być może i wchodzimy ale po energiach tego nie widać, wilk najpierw dokładnie obserwuje ofiarę ale przedtem każdy w stadzie ma naznaczoną rolę, a my nie skupiliśmy się jeszcze w stado, dopiero się odnajdujemy i nie znamy nawet swoich ról. Czyli jeżelibyśmy weszli już ponad 20 lat temu w tę epokę wilka to jesteśmy skupieni jedynie w niewielkim procencie Qutsiderów, i mam na myśli nie tylko Sławjan ale i inne rasy. Niestety nawet ludzie z największą wiedzą i charyzmą nie są w stanie przekonać ogółu, że wykreowany przez hybrydy świat nie jest światem JEDYNYM MOŻLIWYM ale ma służyć tylko synagodze Szatana dla jej własnych celów.

Wracając stricte do horoskopu sławjańskiego to nazywamy go też totemicznym i różni się przede wszystkim  tym, że my Sławjanie mamy aż 16 znaków zodiaku, a po drugie nasz nowy rok zaczyna się i zaczynał (od momentu gdy nastały takie układy planet jak obecnie) zawsze w dniu   20/21 marca, czyli w momencie przesilenia, równonocy wiosennej. Jest dokładnie dopasowany do rytmu planet i przyrody, z którą my Sławjanie byliśmy zawsze bardzo blisko. Nasze znaki totemiczne to:łoś(ciemny rosoch), kąsający szerszeń, przyczajony wilk, ognista wiewiórka, perłowy szczupak, brodata ropucha, dzik (leśny wieprz), biały puchacz, syczący wąż, skradający się lis, zwinięty jeż, szybujący orzeł, przędący pająk, piejący kogut, byk( złotorogi tur), ognistogrzywy koń. Wrzucę Wam kiedyś całą tablicę z latami i charakterystyką  poszczególnych totemów sławjańskich, abyście mogli sprawdzić do jakiego znaku należycie.

 

A więc zgodnie z totemicznym horoskopem sławjańskim wchodzimy w rok ognistogrzywego konia, a koń to pęd, dynamika, brawura , akcja, odwaga. Nie zapominajmy jednak, że koń woli omijać przeszkody, czy je przeskoczyć aniżeli z nimi walczyć. Jednakże zapędzony w kozi róg…. znamy przysłowie „nie próbuj kopać się z koniem”.

A więc z jednej strony będzie to dobry rok dla ludzi odważnych ale nie desperatów, koń patronuje też ludziom otwartym i uczciwym, nieukrywającym prawdy a szczególnie tym, którzy będą chcieli eksplorować nowe tereny czyli odkrywać tajemnice, ale również odkrywać tajniki swojej duszy, będzie sprzyjał wszelkiej maści kreatorom.

Z drugiej zaś strony więcej będzie jeszcze więcej  problemów z urzędnikami , politykami, szefami w pracy a to z tego względu, że jak się na coś uprą to na nic perswazja, czyli można jedynie zastosować znowu  przysłowie -nie będę kopać się z koniem. Może jednak być i tak, że to Ty zdesperowany „pokażesz kopyta” bez względu na konsekwencje. Znak konia patronuje ludziom urodzonym w latach 1927, 1943, 1959, 1975, 1991, 2007, 2023, 2039…

W znaku konia z globalnego punktu widzenia może być więcej niż dotąd sytuacji, że wystarczy jakiś „zapalnik” i ludzie  wpadną w popłoch, niemalże amok. Powodem paniki mogą być posunięcia polityczne jak i katastrofy klimatyczne, które jak widzimy sowicie zaczynają nam już fundować.

Oby nie znowu jakiś the virus lub nawet blue beam. Ze swej strony sądzę, że na blue beam nieco za wcześnie ale inne sztuczki techniczne mogą zacząć już na nas trenować,  np. gości z innej planety, którzy dziwnym trafem wylądują na pustyni nevada, w kanadzie czy alasce. Z tego co dotąd zaobserwowałam zawsze tam lądują- jakimś dziwnym trafem, i to zawsze nasa przechowuje truchła pozaziemców. Przypominam więc, któryś raz z rzędu NASA OZNACZA  PO  HEBRAJSKU  OSZUSTWO, ZWIEDZENIE.

Pożegnaliśmy rok byka( złotorogiego tura) czyli znak dobrodusznych ciepłych energii ale też symbol waleczności i wytrzymałości, niestety łatwy do zmanipulowania. Wydaje mi się, że bardzo pasuje do rozpoczętej wojny za naszą wschodnią granicą, dobroduszni Rosjanie walczą o nie swoje interesy, zaś z moich obserwacji wynika, że prezydent Putin bardziej dba o ukraińskich obywateli niż o swoich żołnierzy. Sprawa nabrała już rozpędu (koń biegnie) więc w znaku konia wojna się nie skończy i niech nas nie zmylą jakiekolwiek ewentualne rozejmy. Gdyby to był nasz człowiek Sławjanin wojnę zakończył by do maja 2022, niestety nie zamierzał nawet tego uczynić i działania są tak prowadzone aby wybijać Rosjan.

Na szczęście inne znaki, o których napiszę w następnej części przepowiedni, świadczą o tym że trochę nas Sławjan powinno zostać. Oczywiście gdyby w okresie pomiędzy przemijaniem ery lisicy a wchodzenia czającego się wilka urodził się Ogniousty to z synagogi Szatana ostałyby się marne resztki. Ale ma się urodzić dopiero po rozpoczęciu epoki wilka.

Niemniej pomimo iż Rosja jest w łapach ży-mków, to nie pójdzie im tak łatwo jak to sobie przedstawiają, musieliby faktycznie wybić cały naród, a to się im nie uda, ze względów oczywistych jak i…nieoczywistych.

Znakiem pierwszym, że jednak społeczeństwo rosyjskie  równie manipulowane jak polskie, oddolnie rozpoczyna działania a mianowicie jest żądanie społeczne zakrojone na dość szeroką skalę  wzięcia pod lupę i kontrolę cha bad lubawicz.

Nie przypominam sobie aby takie masowe żądania wystąpiły w Polsce odnośnie bnai bird. Pamiętajmy cały czas, że tego domaga się  tego dosyć duży procent społeczeństwa rosyjskiego, i to jest najwartościowszy aspekt w całej akcji.

Niemniej jest to jedynie jaskółka aczkolwiek ona już jest.

Znaki globalne to – Ziemia w chmurze pyłu magnetycznego, oczywiście nie mamy dokładnych informacji czy jest to chmura fotonów, mocno naelktryzowany obłok, bo jak twierdzi wybitny astrofizyk rosyjski Aleksiej Dimitriew  nasa kłamie i zafałszowuje badania. Zgadzam się z jego twierdzeniem ale nie dlatego, że jest rosyjskim uczonym ale dlatego, że nasa(oszustwo) kłamie od zawsze. Jednakże chmura, której boi się jednak Dimitriew, bo jego zdaniem może spowodować przebiegunowanie czy jak mówi STS rękaw czasowy, tym razem dla równowagi „będzie po naszej stronie”. Słowa przepowiedni mówią bowiem jasno, że Ziemię w okres przyczajonego wilka wwiedzie  chmura mgły, która właśnie będzie działać na szkodę struktur Zła a dla nas dzieci Światła wprowadzi bardzo pozytywne zmiany. Przypuszczam więc, że jest to ta chmura jednakże  na razie jest ona chyba jeszcze za mała w stosunku do tej przepowiadanej.

Znak następny to chaotyczne wręcz histeryczne używanie przez władających tym światem przy pomocy pieniądza, broni klimatycznej. Mamy jeszcze w pamięci potężne  huragany, powodzie (ogromne tereny zatopione w Chinach), wielkie  pożary w tym np. tajgi, obecne  potworne trzęsienie ziemi w Turcji.  Wisienka na torcie to przygotowane bombardowanie księżyca, aby jego pył przykrył słońce, ma to być jako rzekome działanie przeciw efektowi cieplarnianemu, którego tak na prawdę nie ma.

W rzeczywistości zamiar zbombardowania księżyca ma inny cel, którego Wam nie objaśnią, otóż chcą rozpędzić ową chmurę nad planetą, ponieważ orientują się, że jest ona jednym z instrumentów do wytrącenia im władzy nad światem. Ale to im się nie uda, jedynie co mogą spowodować to owe trzy dni ciemności i parę tygodni potwornego zimna.

 

TA CHMURA  OTACZAJĄCA  ZIEMIĘ  MA  ZWIĘKSZYĆ  ELEKTROMAGNETYCZNĄ  CZĘSTOTLIWOŚĆ  ZIEMI  I CO  ZA TYM

IDZIE  CZĘSTOTLIWOŚĆ NASZYCH  MÓZGÓW.

JAK  DOTĄD  SZUMANN  OBLICZYŁ  RZEKOMO,  ŻE  REZONANS  MAGNETYCZNY  ZIEMI TO  7,86 Hz I MA  WYNOSIĆ  TYLE  ILE  CZĘSTOTLIWOŚĆ  FAL  ALFA  LUDZKIEGO  MÓZGU.

W związku z tym, że uduchowienie mieszkańców planety jest bardzo niskie, i podnieść je w obecnym stanie planety, czyli w dominujących negatywnych energiach, jest bardzo trudno. Zatem łatwiej byłoby rozszerzyć zakres  „przerobu mocy mózgowych”, które to sukcesywnie niszczyły hybrydy w gatunku ludzkim, przy pomocy techniki jak i  negatywnej czarnej energii szczególnie przez ostatnią epokę lisicy.  Ludzie pozwolili się hybrydom tak zniewolniczyć, i zmanipulować, ŻE  UWIERZYLI  TYMŻE  HYBRYDOM, IŻ  MUSZĄ  IM  PŁACIĆ   ABY   TUTAJ  ŻYĆ. Epoka Skradającej się Lisicy to epoka płacenia za wszystko, co naturalnie należy do ludzkości. Epoka kłamstwa , obłudy, fałszu i potężnej manipulacji.

Sławjanie Dzieci Bogów w miarę szybko powrócą do swych  wyżyn duchowych ale innym narodom byłoby już bardzo ciężko dlatego rytm planety, który został sztucznie zmniejszony po ostatniej wielkiej wojnie (ok. 10 tyś lat temu) musi wrócić do swojego poziomu, by tym samym zwiększyć poziom pracy ludzkiego mózgu i TEGO WŁAŚNIE   BOJĄ  SIĘ  HYBRYDY.

Wiele osób w mailach twierdziło, że depopulując Sławjan i europę, synagoga Szatana strzela sobie w kolano, bo w razie czego nie będzie miała zasobów ludzkich do walki z Chinami. Otóż oni nigdy nie strzelają sobie w kolano, a na europę postawili przysłowiowy krzyżyk, ponieważ od pewnego czasu zmienili konia i stawiają na Indie, może nie wiecie ale bardzo dużo miliarderów hinduskich to w połowie ży-mki albo i „CAŁE ŻY -MKI”i mają ogromny wpływ na politykę zagraniczną Indii. Dodatkowym atutem tego pseudo sojuszu jest wiekowa niechęć Indii do Chin.

I oczywiście w pewien sposób Indie będą ich zbrojną ręką ale nie tak jak by sobie życzyli ponieważ narody Indii równie jak Chin  nienawidzą ameryki. Również mimo wyrównanej liczby jeżeli chodzi o ludność na razie Indie z Chinami nie mają szans. Niemniej manipulacja hybrydzia sporo namiesza na tym polu

Z globalnej tematyki przejdźmy do tematyki związanej ściśle z naszym krajem, ale to podam w punktach:

-do 2026 roku będzie trwał nadal ścisły sojusz polin z usraelem

-pomiędzy 2023 a 2026 będzie w polin sporo akcji i małych rewolucji ale to nie wpłynie na Lachów-Sławjan dodatnio,  jedynie zafałszuje rzeczywistość jeszcze bardziej

-podążanie polityków polin za wielkim kabalistycznym  kapitałem a jednocześnie niszczenie kraju do 2024 będzie trudne do skontrolowania na poziomie świadomości przez obywatela, ponieważ będzie stwarzany tzw. sztuczny dobrobyt i rzekoma opieka państwa a będzie to milowy krok do otwartego niewolnictwa.

-obudzeni będą podążać jednak za tym co daje prawdziwe szczęście, dla tego powstały próby imputowania niewygodnemu obywatelowi chorób psychicznych ale w tym roku nie zda to jeszcze egzaminu.

-na okres 2023 roku energie planetarne układają się podobnie jak energie roku 1777i pomiędzy 1778 czyli energie między rozbiorowe, oraz energie od 2022 do 2024 jak przed wojną światową czyli pomiędzy 1937 a 1939.

-nwo nie odstąpiło od próby depopulacji, więc zaplanowana jest też akcja pomiędzy ukraińcami a Lachami do 2030 roku

-od 2023-do 2026 roku planuje się pozbawić majątku ok 15 procent Polaków, w sam raz tyle aby nie budziło powszechnych protestów ale jednocześnie zniszczyło fizycznie i moralnie na początek duży odsetek ludzi.

-oficjalne wprowadzenie pieniądza cyfrowego w tym roku jeszcze w polin nie nastąpi

Koncepcja do zamiany pożywienia na insekto-robaczane nie została zarzucona, aczkolwiek nie sądźmy, że otrzymamy talerz suszonych insektów. Serwowane będą w pięknych i kolorowych daniach, smakowo też nie będą odbiegać od normy, wystarczy przecież zwykły a bardzo rakotwórczy glutaminian sodu a trociny smakują jak wyborne danie.

Wedle informacji wiedźm spożywanie insektów wpływa na zubożanie funkcji mózgu, więc wiadomo po co chcą nimi zastąpić i tak już modyfikowaną żywność. Pamiętajmy, my nie będziemy otrzymywać chińskich specjałów jak świerszcze w cukrze, tylko suszone ordynarne insekty, podobnie jak to już miało miejsce po ostatnim rękawie czasowym, czyli jest to tzw. powtórka z „rozgrywki”

-wzmoże się tzw. mind control czyli tzw. kontrola umysłu, do 2030 roku będzie wzrastała w związku z tym liczba bezzasadnych niewyjaśnionych morderstw, samobójstw i

ogólnie agresji międzyludzkiej. Jest to po to aby nie generować jej przeciw zarządzającym naszą planetą politykom nwo

 

 • historia się powtarza, zawsze jeżeli hybrydy mogły stracić wpływy paliły planety, czy naszą ziemię, teraz również wchodzi to w zakres ich planów.
 • Na chwile obecną jednak realizacja tego co jest konieczne dla nich na obecną chwilę przy pomocy wszelkich manipulacji przebiega mniej więcej jak sobie życzą, przeszkodą są jedynie Chiny jako mocarstwo i społeczeństwo Rosji.
 • Cyfryzacja będzie się realizowała ale jeszcze w tym roku w Polsce oficjalnie waluty cyfrowej nie będzie
 • Cyfryzacji przebiegającej w Chinach nie można przyrównywać od tego co zamierza masoneria względem nas, bez owijania powiem na naszych terenach to będzie straszne.
 • Zaś Chiny są zmuszone do wprowadzenia kontroli cyfrowej, bo nie mogą sobie pozwolić wobec nadchodzących wydarzeń nawet na wciśnięcie szpilki masońskiej.
 • Lata wielkiego ucisku będą się realizować nadal, czyli tu i ówdzie wojenki, broń klimatyczna, ucisk prawny i społeczny, od czasu do czasu choroby zakaźne, bardziej oficjalne staną czarne rytuały i pedofilia
 • rozwinę wszystkie aspekty i dodam inne w następnej części.

Sława Sławjanom

wnuczka sławjańskiej wiedźmy

13 komentarzy

 • Sława!
  Narracja się zmieniła, Putin okazuje się nie być aż tak fajny.
  Ale w takim razie skąd była jego dobra energia? Przyznajcie ,że jest inna niż masonow i dużej części ludzi. Po co mu też Wiedzmy? I to w dużej ilości?
  Putin się miota i to jest pewne, czy gra z nami czy przeciwko nam?

 • Chciałabym Cię Wnuczko Sławjańskiej Wiedźmy, prosić abyś napisała coś o smokach i ewentualnie gryfach. Choć bardziej interesują mnie smoki. Kim były, jaką magią władały, jak slawjanie współpracowali z nimi.

  Pozdrawiam Cię cieplutko,
  Zielonooka

  Sława sławjanom!

  • Kochana Zielonooka, w temacie prez Putina wypowiem się w artykule będziemy odkrywać pewne tajemnice.
   Zgoda co do tego, że ma inną energię niż zwykły ordynarny mason, co więcej ma maniery Sławjanina i to mnie trochę zwiodło na manowce, ale spojrzysz potem na pewne aspekty i potem będę ciekawa i Twojego i innych oczywiście także, zdania- po artykule.
   O smokach i gryfach napiszę, smoki były pomocnikami błękitnej rasy, natomiast slawjańskie gryfy to niedokładnie pół lew pół orzeł, ta historia ma nieco inny wymiar aniżeli ją podają nawet najbardziej wiarygodne źródła.
   Za jednym zamachem dziękuję Ci za ten link z muzyką ja uważam, że trafia ona do duszy, bo z niej pochodzi, znam ją ale wysyłaj linki , ponieważ ja nie na każdym pulsie mogę trzymać rękę. Dzięki Ci z całego serca, pięknych Świąt Wielkiej Nocy, pozdrawiam cieplutko.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sław jańskiej

   • Dziękuję Ci Wnuczko Sławjańskiej Wiedźmy, za zaufanie. Nie mogę się doczekać tego artykułu,mam nadzieję, że pojawi się szybko.
    Dziękuję również za życzenia i tobie też życzę wszystkiego co najlepsze.
    Ostatnio tylko taka muzyka trafia do mnie, chętnie podeślę więcej linków,może ktoś również skorzysta.
    Polecam wam wszystkim chodzić teraz w miarę możliwości często do lasu. Chlonac jego energię, muzykę, która teraz się budzi i jest silna. Przytulać się do drzew i prosić duchy tych drzew o pozwolenie wejścia i o zabieranie ciężkiej energii z was.
    Ps. Rozumiem, ze obie z Marzanną jesteście bardzo zapracowanie, jednak zapytam chociaż, czy istnieje możliwość, aby artykuły pojawiały się częściej?

    Pozdrawiam was cieplutko
    Zielonooka

    Sława Sławjanom!

 • Oooo, zaiste Zielonooka – ciekawy temat poruszyłaś, Gryfy akuratnie są moimi naj-ulubieńszymi “fantastycznymi” stworzeniami i również chętnie bym chciał się dowiedzieć o (ewentualnej) genezie tego rodzaju… Z tego co wiem to wywodzą się z mitologii Helleńskiej, no – biorąc pod wzgląd oficjalne źródła, jednak – oczywiście – mogę o czymś nie wiedzieć 🙂 Jeśli idzie o mnie to wszędzie wtryniam gdzie się pojawię ten motyw – choćby w moim przybranym nazwisku powyżej ^^

  Jednak – coś mi się dziwnie myśli składają ku konkluzji iż gryfy – jako KRZYŻÓWKA lwa z orłem – czyli dwóch odrębnych gatunków (najprościej ujmując) ZDAJE MI SIĘ – nie jest pożądanym przez Światło zrządzeniem Natury – choć jak wiele rzeczy – zapewne możliwym… Wiem, że zRODzona została (w fantazji [?]) możliwość krzyżowki orła z koniem – hipoGRYF – tak mi się kierują myśli nieustannie ku konkluzji idąc tym torem -, że jeśli ten świat był niegdyś tworem Demona – demonicznym – to i zaistnieć mogły tutaj takie aberracje… Ja na przykład nie wyobrażam sobie krzyżówki człowieka z – na przykład – jeżem xD czy z emu… i niech te twory w głowie pozostaną – jako, że jeśli dobrze zrozumiałem – wszelka CHORA różnorodność jest domeną demona – oczywiście mogę założyć, że moje postrzeganie tematu jest mylne – wtedy chętnie dowiem się również skąd u mnie fascynacja również Gryfami – moimi ulubionymi stworzeniami fantastycznymi 🙂 Nawet we wspomnianym przeze mnie dziele plastycznym (nad którym ciągle, nadal pracuję :> ) roi się od gryfiastych motywów (a tworzę w bólach figurkową-tabletopową makietę quasi-sławiańskiej osady – w klimatach fantastyki, “fantastycznego-średniowiecza” [cokolwiek to znaczy 😛 ], pomieszanej z makietą gigantycznego dębu z palisadą – niestety jest to pole do Warhammera 40.000… czyli ponure, mroczne klimaty…, niemniej – samo w sobie Życie bywa mroczne. Przy czym nieco przy tworzeniu tego zamysłu posiłkowałem się vedami, STSem i innymi odniesieniami – także związanymi z warhammerem 40k

  Sława, Chwała i – ZA WASZE ZDROVIE kochani Sławianie! 😀 Szczęśliwego Życia Wam życzę i spokojnej Wielkanocy w dobrym znanym duchu współistnienia znanym Naszym Przodkom kochani!

  • Większość stworze jakie znasz z bajek, istnieje w rzeczywiści. To jest ogólnie bardzo interesujący i szeroki temat. Jednak smoki i gryfy interesują mnie najbardziej.

   Dziękuję za życzenia I tobie też życzę po słowjańsku wszystkiego dobrego

   Pozdrawiam
   Sława Sławjanom

   • Zielonooka Siostro witaj, oczywiście masz rację nic co słyszymy , czytamy i co jest w naszej wyobraźni, nie jest fantazją to już istniało bądź istnieje nadal tyle , że na razie niedostępne naszej percepcji. Pisałam o tym na stronie chyba zaraz na początku naszego zaistnienia. Jeżeli chodzi o drzewa to wielu udaje się nawiązać nawet dość bliski kontakt, niektórym jest trudno ponieważ zbyt długo tkwili i tkwią w tzw. kodach, które należy zlikwidować. Drzewom powinno się dziękować, mówić do nich z miłością, one to rozumieją i odwdzięczają się. Ś.p. Adek Kudliński twierdził zawsze, że sok tzw. oskoła pozyskiwana z brzozy o wiele bardziej jest lecznicza, gdy przed ściąganiem prosimy brzozę o pozwolenie. Ciepełkie pozdrówka

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

    • a to zaiste ciekawe co piszesz… w takim razie.. jest wysoce prawdopodobne, że błędem moim byłoby przekłądanie mojego planu sprzed pół roku… bardzo ciekawe Wiedźmia Wnuczko… Trzymaj się Światła!!! Niech ZAWSZE Cię opromienia!

     A i oczywiście niezwłocznie idę pocztę przejrzeć!!!

     DZiękuję Tobie z caaałego serca Sławiańska Wnuczko Sławiańskiej Wiedźmy!!!

  • Voymirze , oczywiście przysyłaj swoje prace, jeżeli są mroczne to oczywiście nic wspólnego ze Sławjanami nie mają. Jednakże my i nasi przodkowie żyjemy w demonicznych czasach, więc nie da się tego mroku ominąć w życiu. My też stosownie do tematów wstawiamy mroczne ilustracje, więc każdy sobie to może po swojemu odczytać. Natomiast istniało wszystko , niezależnie od tego, co możemy sobie wyobrazić, tutaj Zielonooka ma absolutną rację. Zaś Gryf to nie jest dosłownie krzyżówka lwa i orła, napiszę o tym, przy okazji. Pozdrawiam cieplutko.

   Sława sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Wiedźmia Wnuczko… Co do mroku – nie lubię go… właśnie wręcz skupiam się w nim, w projekcie – na ukazaniu Nadziei… ukazaniu czegoś CO ZAWSZE jest Nam drogie! NAm Sławianom! Istotom Światła Nawet w najgorszym mroku… W tej konkretnej odsłonie – nie będzie mroku, nie będzie czegoś obscenicznego czy obmierzłego Pravym istotom… tylko co najwyżej ponura konieczność… postrzeganie walki o to co się kocha i co jest drogie wszystkim dobrym istotom… o swój dom.

    Tworzę osadę w makiecie wzorowanej na Sławiańskiej – na Sławiańskim Świecie, osadę otaczającą wielki dąb w barwach jesiennych liści…, mam już w zanadrzu kilka zamierzonych budynków z zabudowaniami zagród, domami i budynkiem “wójta”, gontyną-świątynią Bogów 🙂 i pobliskim laskiem ^^ wymyśliłem skąd by tutaj kilka miesięcy temu “skołować” tubylców ^^, te zabudowania ma otaczać palisada i fortyfikacje i barykady. To bardzo trudny projekt może się wydawać… jest w powijakach nadal niestety, lecz nieprzerwanie idę do przodu – lecz wizja jego jest KRYSTALICZNA! I jest dla mnie ważne by ów projekt ukończyć! 😀

    Sława Wam Kochani – Trzymajcie się ciepło! ^^

 • https://wpolityce.pl/swiat/654976-ks-zielinski-chrzescijan-w-izraelu-atakuja-tez-zolnierze

  Znak czasów…

  Czy ktosik mądry może mi powiedzieć, czy to właśnie jest jedna z rozlicznych “oznak szacunku” idąca ku Nam – “Naszych” “piękniejszych i mądrzejszych i uduchowieńszych” “braci w wierze”…?

  Sława Bogom!

  – Sprawiedliwość NASZYM WROGOM!!!

 • https://www.youtube.com/shorts/OMLfeqQ_rwc?feature=share

  Obejrzyjcie proszę mój komentarz pod komentarzem WojciechB. – zgodzilibyście ze mną?

  Teraz powiem Wam nawet, że nawet “nieco” … odwrócone – w stosunku do Natury preferencje erotyczne ;/ – tego człowieka, który to mówi na filmie mnie nie ruszają – w świetle tego co powiedział na tym filmie… Tylko teraz mogę mu przyklasnąć. Ma on dużo komentarzy – całkiem do rzeczy w temacie politycznego bagienka rejonu europy środkowo-wschodniej…

  (jak coś to mam backup tego na wypadek jakby yt bawił się w ujnię…)

  Sława Sławianom – ich Przodkom i ich Potomkom!

 • Chciałbym odwzajemnić Twoje życzenia Wnuczko Sławiańskiej Wiedźmy, niestety nawał czasu sprawił, że nie mogłem napisać… zaiste! – trudny to rok!…

  “Prognoza na rok 2023 i wstęp do przepowiedni.

  Życzę Wam moi ukochani Czytelnicy przepięknej Osztary, spędzonej w duchu sławjańskim a patron Nowego Sławjańskiego Roku Ognistogrzywy Koń niech popędzi z Wami ku szczęściu do Epoki Czającego się Wilka. Trójgłowy Bóg Światła i Miłości niech obdarza Was samymi błogosławieństwami.

  Zanim przejdę do głównych tematów pragnę Wam przypomnieć, że nasz sławjański kalendarz różni się zdecydowanie od kalendarza gregoriańskiego czy żydowskiego. Najprawdopodobniej rok 2023 czyli gregoriański według moich obliczeń jest sławjańskim rokiem 7521, poniżej wyjaśnię dlaczego tak obliczyłam tenże sławjański rok.

  W tej chwili mam przed sobą najbardziej prawdopodobną datę historyczną i znów nie tak odległą (zanotowana jest w kalendarzu gregoriańskim, sławjańskim i żydowskim) czyli 988 rok wedle kalendarza gregoriańskiego, a był to rok wyrżnięcia 80 procent Sławjan na Rusi kijowskiej przez whołodymyra krwawego(różokrzyżowca) a także uhańca, który zaprowadzał tam chrześcijaństwo, nasi bracia Sławjanie Wschodni jak z tego wynika byli bardziej oporni na judeo religię niż my Lachy.

  W związku z tym wiedźmy Sławjańskie nazywały tereny dawnej Khazarii i opustoszałą po tej rzezi Ruś Kijowską, Świętą Ziemią Sławjan, Rosjanie zmienili tę nazwę na Świętą Ruś. Dlatego wzięłam ten rok jako sygnifikator czy przelicznik, ponieważ w historii Sławjan 988 to rok 6496.

  A więc jeżeli 988 był sławjańskim rokiem 6496 , to idąc tym tropem gregoriański 2023 jest sławjańskim rokiem 7521.”

  Obawiam się jednak, że popełniłaś Wiedźmia Wnuczko błędu w zapisie, raczej nie w obliczeniach podejrzewam, pozwoliłem sobie przeliczyć pewną sprawę, teraz właśnie, zajrzałem tutaj ponieważ szukałem wskazówek co do mojego postępowania:

  Otóż – jeśli faktycznie data 988 jest wymiernie prawdpopodobna jako zapis faktycznego wydarzenia historycznego – to powinniśmy mieć w rzeczywistości nie 7521 lecz 7531…

  Zrobiłem tak:

  988 = 6496

  Dodałem dokładnie 1000 lat, by zmniejszyć odległość do roku początkowego, a więc mamy rok 1988

  Następnie do roku w rachubie Sławian – robimy tak analogicznie czyli 6496 – dodajemy 1000 lat – wychodzi 7496

  Do roku millenialnego dodaję 12 lat – by wyrównać

  Mamy więc rok 7508 – czyli 2000 w gregoriańskim kalendarzu

  Dodajemy 23 lata (czyli od początkowego obserwowanego 988 dodaliśmy chwilę wcześniej 1000 lat i 12 – teraz 23 i docieramy do obecnego roku – 2023

  A więc wychodzi w rzeczywistości rok 7531 wedle przypuszczalnej rachuby Sławian… Choć – jeszcze jest inna sprawa – czas trwania Sławiańskiego roku, tego niestety nie wiem jak to widzieli Nasi Przodkowie – jednak jeśli dobrze rozumiem – pomyliłaś Wiedźmia Wnuczko zapis o 10 lat. Jakoś też tak się zastanawiałem, ja bowiem inaczej datowałem wcześniej – nawet Pin do karty miałem ten – 7531

  Sława i Chwała Nam – a nie w ilości lecz w jakości teraz Nasza siła!

  Trzymajcie się dzielnie!!!

Dodaj komentarz