Zakręty hipnozy

NIE BŁĄDŹ W CIEMNOŚCI!

ZAPAL ŚWIATŁO SWOJEJ DUSZY!

(STS)

Tematy seansów hipnotycznych, które skomentuje w tym artykule: szczepionki, stary testament żydowski – skąd się wziął Jachwe, Jezus, manewry defender 2020, trump, morderstwo irańskiego polityka Solejmaniego, oraz międzynarodowy handel dziećmi.

W związku z tym, że natrafiłam w sieci na hipnotyzerów działających przy pomocy rzekomych medium, piszę rzekomych bo po przeanalizowaniu tego co mówią pod wpływem hipnozy owe medium, to byłam nawet nie tyle zdziwiona co rozbawiona tymi przekazami niby z poziomu wyższej świadomości. W obecnych czasach wiele osób cierpi chyba na „przerosty ezoteryczne”, czyli myślą, że coś tam ogarnęli z dziedziny duchowości a jest to tylko iluzja. Nie chcę się posuwać do określenia tych owych medium jako hochsztaplerów wykorzystujących naiwność tej części ludzi, dla których samo słowo hipnoza kojarzy się z ponadludzką umiejętnością, aczkolwiek mnie nie przekonali do swoich wizji ba wręcz uważam, że mają za zadanie ogłupiać co wrażliwszych….

Oto pierwszy z brzegu przykład, pani hipnotyzerka wprowadza w stan hipnozy kobietę medium i abstrahując już od odpowiedzi osoby będącej w hipnozie na różne pytania, co do których można mieć wątpliwości aczkolwiek tego nie sprawdzimy, więc nie ma co się na nich skupiać. Natomiast rzeczy sprawdzalne można zweryfikować, a więc pani medium odpowiada na pytania o wirusie tym ostatnim i szczepionce, na niego. Między innymi twierdzi, że szczepionka niewiele pomoże choremu na koronowirusa, „bo będzie się kłócić z wirusem i nie pomagać”. I ja tutaj sugeruję, że chyba nadświadomość coś nie bardzo współpracuje, pani przed seansem powinna się douczyć, że chorych osób już się nie szczepi. Medycznie każdy może się doinformować na ten temat, że prawdziwa szczepionka (nie modyfikowana ) to szczepy danego wirusa, które z założenia mają uodpornić organizm na ewentualny atak choroby, więc szczepi się osoby, które jeszcze nie zachorowały. Nasze medium nie potrafiło podać też składu szczepionki, o którą pytała hipnotyzerka.

Dla przeciwwagi podam pewną osobę z kręgu znajomych która chciała znać skład szczepionki zanim zaszczepi swoje dziecko, niestety nie chciano jej tego składu podać w przychodni. W związku z tym poszukała hipnotyzera i sama poddała się hipnozie (mimo iż nie pretenduje do stopnia medium) aby znaleźć odpowiedź jakie ingredienty zawiera szczepionka, nie było to łatwe bo i hipnotyzer był od siedmiu boleści. Niemniej znalazła odpowiedź na pytanie podczas seansu hipnotycznego, co szkodzi w szczepionce i potwierdzenie tego znalazła po kilku miesiącach od zaszczepienia dziecka w wykładzie doktora Jaśkowskiego. Tak więc można uzyskać odpowiedzi podczas transu hipnotycznego ale też można ulec autosugestii.

Jak bowiem inaczej nazwać odpowiedzi tym razem innego medium i dotyczącego innego tematu a mianowicie starego testamentu żydowskiego. Otóż pani medium dla mnie wyglądająca na starszą i mądrzejszą przekazuje pod wpływem niby hipnozy, że właśnie stary testament został napisany na kanwie baśni ale podyktowanej przez wyższe istoty z innej jakoby planety. Ma on za zadanie nauczać ludzi jak należy prawidłowo zachowywać się na ziemi i odpowiednio żyć, oczywiście pewne rzeczy zostały tam zmienione itd. aczkolwiek np. potop istniał…

Jahwe zaś wygląda tak mniej więcej jak go się przedstawia na obrazach czyli jest to humanoid o szlachetnym wyglądzie ( tak widzi to medium), aczkolwiek służy jeszcze komuś innemu.

Z kolei inna sesja chyba z inną panią hipnotyzerką oraz inne medium odpowiada na pytania tym razem w temacie Jezusa. Trudno na początku się medium z Jezusem skontaktować, na pytanie skierowane do Jezusa kim jest, ten nie bardzo potrafi odpowiedzieć, szukanie swojej tożsamości zabiera mu sporo czasu, medium formułując skąpe przekazy Jezusa sprawia wrażenie jakby mówił przez nią współczesny schizofrenik a nie ten który porywał za sobą masy. Jezus jest znany z historii nie tylko jako ten który poniósł śmierć krzyżową ale też dzięki swojej wyjątkowej charyzmie i niezwykle filozoficznemu a jednocześnie dostępnemu i dla każdego zrozumiałemu przekazowi, który niestety został prawie całkowicie sfałszowany. Medium rzekomo obserwuje masy podążające za Jezusem natomiast nie jest w stanie powiedzieć co Jezus mówi do tych ludzi, natomiast widzi te masy pod postacią grupy zbitych czarnych mrówek i kajających się przed kimś niedostępnym. Czarna energia jak wiemy to energia negatywna, a jak mówi STS nikt z narodu wybranego nie poszedł za Jezusem byli to tylko cudzoziemcy i część Rzymian, więc może energia byłaby jaśniejsza gdyby dołączył się naród wybrany?

Idąc dalej za przekazem medium na temat Jezusa i rozumując na podstawie słów osoby zahipnotyzowanej Jezus nie wie kim jest. Więc hipnotyzerka odsyła medium w wyższe chyba rejony do twórców Jezusa i tam …. wreeeeszcie jest! Z pieczary wychodzą jaszczury i one przyznają się, to one stworzyły Jezusa, a więc eureka! Mamy rozwiązanie tajemnicy – Jezus to reptilianin!

Pewnie co poniektórym lżej się zrobiło na sercu po dojściu do rozwiązania tego ponadczasowego sekretu.

Nie wiem jak Wy moi czytelnicy ale ja się czuję po obejrzeniu tych sesji hipnotycznych jak w Orwellu.

Bo jak to skomentować, skoro już dzisiaj można udowodnić, że Jezus to postać historyczna choćby na podstawie listów Piłata do Cezara Rzymu. Do naszych czasów miały przetrwać trzy listy, jeden z nich miał ponoć być przechowywany najpierw w Konstantynopolu, a potem mieli go przejąc Ormianie lub cerkiew prawosławna.

I tam jest kwintesencja opisu tej postaci jako wybitnie inteligentnej, emanującej miłością i trudno było nie zauważyć jej boskości.

Po drugie wyznawcy “współczesnej” religii katolickiej to na pewno nośnicy negatywnej energii bo są w okowach egregora watykańskiego. Natomiast wówczas za Jezusem podążali najbardziej przejrzyści i uczciwi ludzie, ludzie poszukujący prawdziwego oświecenia i pragnący swoje życie wieźć zgodnie z oczekiwaniami Światła, więc oni na pewno nie posiadali czarnej energii. Bo to nie oni w tamtych czasach wykonywali czarne rytuały, to nie oni handlowali żywym towarem i nie oni podjudzali do wojen.

A tak na marginesie my jako prawdziwi Sławjanie nie jesteśmy zmuszani aby wybierać kogo mamy bardziej kochać czy z kim się utożsamiać. Możemy naszemu Trójgłowemu Bogu Światła oddawać cześć przez Jezusa, przez Swarożyca czy nawet przez innych pomniejszych sławjańskich naszych opiekunów i wszystko będzie odpowiednio przyjęte z miłością, bo nasz Bóg Stwórca cieszy się z każdego przejawu naszej aktywności gdyż na drugie imię ma Bezwarunkowa Miłość.

Oczywiście współczuję tym chrześcijanom, którzy dali się omamić watykańskiej religii.

W sesji hipnotycznej z tej serii były też inne tematy jak np. temat manewrów wojskowych defender 2020. i tutaj pani – medium blondynka, ta nam dopiero mądrości opowiedziała, przyznam że wszyscy z naszego sławjańskiego kręgu, którzy to obejrzeli byli w szoku. Oczywiście oficjalnie pani medium odrobiło lekcje z politologii bo wiedziało, że prezydent usa ma większe prerogatywy aniżeli prezydenci innych krajów. Aczkolwiek to jest oficjalnie, nieoficjalnie zaś Pan Trump nie zrobi nic na co nie pozwoli mu amerykańsko-języczny gabinet doradczy powiązany. Nie przeceniajmy też kongresmenów itd.., bo każdy z nich gdyby chciał uczciwie realizować politykę zgodną z zasadami moralnymi, dawno by tym kongresmenem przestał być. Ostatni zaś prezydent, który pragnął sprawować władzę moralnie i być rzeczywistym reprezentantem narodu a więc po pierwsze chciał znacjonalizować banki, czyli John Kennedy i on zginął w zamachu.

A więc uściślijmy to nie donald trump jako prezydent organizuje manewry tylko mądrzejsi od niego, on oczywiście firmuje je swoim nazwiskiem i stanowiskiem.

A więc jak widzi to wspomniane nasze medium, a więc po pierwsze według wizji na podstawie hipnozy przekazywała nam, że wojska amerykańskie są przysłane do Europy ABY TROPIĆ I ZROBIĆ PORZĄDEK Z HANDLARZAMI DZIECI . Na pytanie dlaczego w tym celu muszą taszczyć ze sobą ciężki sprzęt wojenny jak czołgi, wozy pancerne rakiety dalszego zasięgu, odpowiednie śmigłowce czyli broń używaną stricte do działań wojennych odpowiedziała PO TO ŻEBY NASTRASZYĆ HANDLARZY DZIECI. Czyli chyba chodzi o to, że ci wstrętni handlarze niczego się tak nie boją jak amerykańskich wojsk ale zgrupowanych w innym kraju aniżeli stany? Zaznaczam iż nie jest to bynajmniej złośliwe pytanie z mojej strony, byłoby pewnie gdyby owo medium wierzyło w te kocopoły, które wygłasza natomiast przypuszczam, że były to chyba tzw. „jaja” z Polaczków. No chyba, że jej nadświadomość jest zapożyczona od kukuńka.

Idźmy dalej za tą „szybującą enklawą wyższej duchowości”, która twierdzi że na planie energetycznym wszyscy żołnierze amerykańscy mają wyższą białą energię, oczywiście z wyższych poziomów owa energia na nich spływa, czyli gdzie się pojawiają idzie przed nimi czysta biała chmura, fala czy coś w rodzaju poświaty. NATOMIAST ICH CIAŁA MENTALNE CZY DUSZE SKŁADAJĄ SIĘ Z PŁYWAJĄCYCH ZŁOTYCH DROBINEK. Czyżby to oznaczało, że zastępy Michała Archanioła spersonifikowały się w amerykańskich żołnierzach? Szkoda, że medium nie odpowiedziało dlaczego amerykańskim łowcom handlarzy dziećmi, tak bardzo spodobał się nasz przesmyk suwalski gdzie są największe złoża tytanu i wanadu, bo tam jest największe zgromadzenie wojsk amerykańskich na chwilę obecną.

Jeżeli chodzi o donalda trumpa, to jemu też podpowiadają (według medium) inne wyższe siły z innego wymiaru energetycznego, jest to biała energia z nim połączona, czyli mamy „wojownika światła”, pani twierdzi, że donald trump nie wie o tym, że jest pod opieką białych energii z wyższego wymiaru.

Natomiast złote wojowniki amerykańskie ponoć lekko nie mają bo od południa po wschód idzie na nich ZŁA CIEMNA FALA, ALE ONI JĄ POKONAJĄ.

W dodatku medium powiedziało, że za defender odpowiedzialni są niemcy i pono oni te manewry wymyślili i organizują… Zaś nazwa manewrów abrams też pochodzi od tej białej pozytywnej energii. Jak dla nas abrams to abracham, czyli pod zawołaniem abrachama…

Jedno medium natomiast wypowiedziało się zupełnie inaczej o żołnierzach amerykańskich, jakoby na nich zostały wypróbowane chipy, czyli w razie akcji nie będą przejawiać już żadnych ludzkich emocji, tylko zachowywać się jak sterowane roboty, o tym pisałam w przepowiedni i aż mi się nie chce wierzyć, że to już? Na pytanie dlaczego bawarscy politycy tak ściskali się z amerykanami z defender a żołnierze również, medium odpowiedziało że ani politycy ani żołnierze nie mają „w planach” koronowirusa zachoruje tylko paru dla pokazówki, że oni też niby zakażeni…

Jeżeli chodzi o irańskiego generała Solejmaniego zamordowanego przez stany w styczniu, to inne medium przekazało, że to był reptilianin ale wystawiony przez inne reptilie, bo po śmierci witał go orszak jeszcze innych reptilii chyba wysokich rangą bo te jaszczury miały takie ozdobne mundury z błyszczącymi guzikami. Tego już nie będę komentować , bo chyba się nawet nie da… po prostu się zareptiliowałam.

Należy oczywiście też wspomnieć temat handlu dziećmi, który także był „poruszany w hipnozie” przez różne medium : kobiety i mężczyzn, a więc każde medium widziało to nieco inaczej. Tutaj też byłoby dla tych medium korzystne zorientowanie się najpierw temacie aby jednak się nie ośmieszać i nie podawać bzdur. Zaczynajmy więc od medium, które podało, że w Rosji kwitnie handel dziećmi… Otóż brednie! Kilka lat temu pod naciskiem Aliny Kabajewej partnerki prezydenta Putina, przegłosowano zakaz adopcji zagranicznych rosyjskich dzieci. Zaś Rumunia i Węgry to kraj o dużej liczbie Romów mają problem z wysyłaniem dzieci na żebractwo i do prostytucji. Żadne medium nie wspomniało o porywaniu dzieci na rytuały, oprócz medium młodego chłopaka, gdyby nie straszny temat to akurat on bardzo byłby mnie rozbawił ponieważ dokładnie przedstawił jak sytuacja wygląda ale… opowiedział słowo w słowo filmik z darknetu. Istnieje oczywiście możliwość, że jako medium wszedł na ów darknet, tego też nie mogę wykluczyć…

Opowiedział więc dosyć dokładnie np. o różnicy przygotowania dzieci do rytuałów satanistycznych w Europie i Stanach. Tak więc w dobrej starej europie po prostu tak ustawia się dziecko by krew spływała do kielichów i towarzystwo w maskach i kapturach delektuje się tym płynem do momentu aż dziecko się wykrwawi. Natomiast dzieci w stanach ameryki przed rytuałem są torturowane, ponieważ wtedy ta krew daje uczestnikom rytuału niezłego „kopa”. Bardzo dużo kosztowało mnie napisanie tych kilku lakonicznych słów i poruszenie tego potwornego tematu tabu, ale skoro zajęłam się skomentowaniem powyższych hipnotycznych seansów nie mogłam wyłączyć tego akurat tematu, tylko dlatego, że ścina ludziom krew w żyłach. Medium powiedział tak jak i było w filmiku, że uczestnicy tych rytuałów to najwyżej postawieni osobnicy, czy rządy o tym wiedzą nie odpowiedział…. Oczywiście medium przedstawił też zapotrzebowanie handlu dziecięcego dla pedofilów oraz na organy.

To byłoby na tyle „spaceru” po seansach hipnotycznych w sieci, aczkolwiek muszę stwierdzić, że ja znam je nieco z innej strony. Przypatrywałam się kilku seansom w moim życiu, i nigdy pogrążony w transie nie łapał się za głowę, drapał po policzkach itd…po seansie niczego nie pamiętał, w obejrzanych przeze mnie było inaczej. W dodatku na okrągło reinkarnacja oraz reptilianie, reptilianie… dosłownie jak mantra.

Oczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, natomiast bardziej przekonujące były dla mnie te seanse gdzie dana osoba przebywała jednak w głębokim transie. Tę sprawę poruszyłam dla tych którzy pytali mnie czy ze względu na koronawirusa dobrze byłoby poddać się hipnozie. Ja stoję na stanowisku, że jeżeli już seans to tylko z bardzo dobrym hipnotyzerem i w mojej opinii nawet w hipnozie można ulec autosugestii. Zaś nie poddawałabym się osobiście hipnozie z zupełnie nieznanym hipnotyzerem, przypuszczalnie dziedziną hipnozy zajął się pewien sektor służbowy.

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

6 komentarzy

 • Droga Wnuczko Sławiańskiej Wiedźmy,

  Chyba jednak włączyli ten krach, nie? Bo ja w zasadzie na początku powątpiewałem, czy “to już to”, ale teraz coraz bardziej się skłaniam do zdania, że jednak tak. Trzeba im przyznać, że całkiem nieźle to obmyślili, bo wszystko w zasadzie zwalili na k-wirusa, który tak naprawdę nie jest bardziej groźny niż grypa. Mimo iż mamy statystyki umieralności z całkowicie główno-nurtowego instytutu (podchodzącym pod zarząd duńskiego ministra zdrowia), które czarno na białym pokazują, że ogólna liczba zgonów we Włoszech nie jest większa niż miało to miejsce na początku 2016 oraz 2017 roku (ogólnie w krajach pokazanych na wykresach umieralność wzrasta w okresie zimowym – może za przyczyną szczepień “przeciwko” grypie). Nikt nie pamięta żeby wtedy pokazywali jakieś setki trumien, czy zarządzali kwarantannę, a jednak teraz lud sam o to zabiegał, nawet o zamknięcie kościołów na najważniejsze święto katolickie – pamiątkę Najpiękniejszej Ofiary Miłości Jezusa.

  https://www.euromomo.eu/index.html

  Jak tak sobie myślę, że na miejscu masonów utworzyłbym teraz “ruch otwarcia kościołów”, nakazał polskojęzycznemu rządowi, aby powiedział, że ugina się pod ich naciskiem i mimo iż uważa to za bardzo niebezpieczny ruch to jednak szanuje wolę ludu i otwiera kościoły. Wtedy bym zaatakował ludzi niby k-wirusem (nie wierzę za bardzo w teorię wirusów, po tym jak śledziłem historię doktora Lanki, myślę że to co nazywamy objawami wirusa może być objawami dolegliwości duchowych, na które wpływ mają pola elektromagnetyczne, a czym wyższa częstotliwość tym, szczególnie dla Sławian, gorzej), być może uruchamianym przez 5G, umieralność by zaraz rzeczywiście podskoczyła i wszystko było winą kościoła! Pan Jezus w niedawnych słowach do polskiej mistyczki Alicji Lenczewskiej mówił:

  Myślę, że to te czasy, zwłaszcza że masoni mają już swojego papieża. Wydaje mi się, że za kulisami toczy się walka jasnych i ciemnych wewnątrz kościoła i pewnie niedługo nastąpi rozłam.
  [20.XII.92] (…) W tym ostatecznym czasie szatan szczególnie atakuje Kościół od wewnątrz, niszcząc i zniewalając dusze poświęcone Bogu. Uderza w pasterzy, by rozproszyć owce. Trwaj w Sercu Moim i módl się za nich, by ocaleli i by dzięki nim ocalało wielu. Ogniową próbę przechodzi Kościół i słudzy Moi, bo trzeba, aby ujawniło się, co jest zbożem, a co kąkolem, gdyż czas żniw nadchodzi.
  [15.II.2000] Chrześcijanie i Kościół muszą być ukrzyżowani, aby dopełniła się Ofiara Moja i aby nastąpiło zmartwychwstanie ludzkości w Duchu Świętym. Będę umierał powtórnie w ludzie Moim, aby Duch Święty odrodził ludzkość. Jest czas ofiary Kościoła – czas ofiary Chrześcijan. Czas Ofiary Krzyżowej Mojego Ciała, jakim jest Kościół. Dlatego potrzebne jest świadectwo wiary, modlitwa i umartwienie w intencji ratowania ludzkości i świata przed zatraceniem w szatanie. Kościół musi obumrzeć, aby odrodzić się na nowo przez zmartwychwstanie w pełni mocy Bożej i zajaśnieć blaskiem Ducha Świętego.
  http://www.objawienia.pl/lenczewska/len2.html

  O dr Lance
  https://321my.wordpress.com/2018/02/14/szczepionki/

  O skutkach błogosławieństwa i przekleństwa na roślinach – być może takie działanie (przeklinania) na ludziach skutkuje tym co nazywamy wirusami. Wiem, że ten mój wpis znasz bo kiedyś nawet go do artykułu wrzuciłaś:)
  https://321my.wordpress.com/2018/07/01/sila-umyslu/

  Tutaj wpis (nie mój już) jak wczoraj próbowali znieść ograniczenia promieniowania.
  https://7777777blog.wordpress.com/2020/04/08/jest-4ta-nad-ranem-5g-ma-wyraznie-kluczowy-zwiazek/

  Pozdrawiam serdecznie,
  Damian

  • Witaj Damian, niestety nie włączyli jeszcze krachu, po pierwsze banki będą miały się jeszcze lepiej, stany dodrukowały mnóstwo dolara, my nie mamy prawa emisji złotówki więc pewnie mykoła duda po to pojechał do stanów byśmy dodrukowali co nieco. Oczywiście cały czas jest gotowanie żaby czyli przekonywanie nas do obrotu bezgotówkowego. Popatrz nasz nierząd proponuje małym firmom aby się podniosły skorzystanie z kredytów, znam mentalność ludzi, wielu skorzysta a za parę lat oni znowu wszystko wezmą, ja już o tym pisałam. Inne kraje spokojnie doładują swoje gospodarki, wirus nie był dla krachu bankowego zobaczysz. Natomiast na przyjazd do Polski czeka kolejna transza 3 mln żydów muszą mieć rezydencje i samochody na początek, więc te domy i drogie samochody, które już banki zabierają to dla nich.
   Natomiast co do koronowirusa to masz rację bo uczciwi niezależni lekarze wypowiadają się, że nigdzie nie zmarło więcej osób na sezonowe grypy niż zazwyczaj, zawsze są to choroby współistniejące, nie stwierdzono ponoć przypadku śmierci na wyłącznie wyodrębnionego koron. Natomiast u nas mason należący do zakonu kawalerów maltańskich niejaki szumowski chce koniecznie nas zaszczepić dlatego ten cały cyrk.

   Jeżeli chodzi o kościół to dawno zaczął upadać, zresztą to zawsze była agenda judeoreligii. Natomiast jak zwykle nie zgadzam się z Tobą, że mamy cierpieć. Wyszukaj cytat jest też w Biblii katol. że rozpaczą smutkiem żywi się Szatan, w STS jest Demon . Nie bez powodu w tym roku mason franciszek zarządził dzień płaczu na świecie aby obniżyć wibracje mieszkańców ziemi, oczywiście tych którzy dali się nabrać. STS jest naprawdę jak sama widzę drogą miłości i Światła i to nie jest religia tylko droga do Boga, dlaczego Jezus został ukrzyżowany już pisałam. Nie oznacza, że Ty masz iść drogą Radości i Miłości możesz iść drogą cierpienia czy umartwiania ale tych emocji nie ma w Krainie Światłości więc po co nam to. Oczywiście lepiej siedzieć i się umartwiać za to nie zostaniemy wtrąceni do więzienia czy unicestwieni przez nwo, im kościół był bardzo na rękę bo produkował bezwolnych ludzi, tylko Jezus im szkodził dlatego sfałszowali Jego nauki.

   Zaś jeżeli chodzi co tak w knesejmie ustalają to oczywiście samych zbrodniczych ustaw możemy się spodziewać, jesteśmy po to zamknięci, zresztą a i bez zamknięcia nas zaszczepią i zainstalują 5G. Wiesz my obudzeni protestujemy ale reszta wyborców pisu chce szczepionek.
   Poza tym w kolejce do Polski czeka następna transza 3 mln żydów tej nacji promieniowanie nie szkodzi, więc trzeba poniektórych już zbankrutowanych Polaków po cichu wywłaszczyć….
   Dziękuję Ci Damian za linki, a jeżeli chodzi o rośliny to mam jeszcze inne bardzo ciekawe doświadczenia, opiszę to w którymś z artykułów bo warto. Życzę Ci jednak abyś podnosił wibracje do pozytywnych cech jak radość, śmiech a nie umartwianie. Sławjańskie pozdrowienia dla Ciebie.

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Droga Wnuczko SW 🙂

    Przez cierpienie nie mam w żadnym wypadku na myśli cierpienia niskich wibracji, czyli płaczu, żalu, czy rozpaczy, a cierpienie na wzór Jezusa na Drodze Krzyżowej, czyli oni mnie biją, a podnoszę wibracje i w sercu mam tylko miłość. Takie cierpienie, bez oporu, bez walki, a z całkowitą miłością, na wzór największego nauczyciela miłości to według mnie najwyższe wibracje. Oczywiście, że anty-papież Franciszek szerzy wibracje tych, od których pochodzi i tutaj się zgadzamy – nie bez przyczyny kościoły zostały zamknięte właśnie na czas pamiątki największego święta naśladowców Chrystusa, na której pokazał on największą miłość, miłość całkowitą.

    Pozdrawiam,
    Damian

    • Kochany Damianie już po raz któryś tam raz z rzędu przypominam, że nie cytujesz Jezusa tylko judeoreligię, bo to oni chcą naszego cierpienia i podporządkowania, a nie Światło. Jezus nie oczekiwał bezwolnej głupoty, określił to w słowach do św Piłata „Moje królestwo nie jest z tego świata bo gdyby było to moi ludzie biliby się o mnie”oczekiwał więc akcji, niestety wiedział,że się nie doczeka a dał się ukrzyżować aby dotknąć demoniczności i wtedy mógł wejść do otchłani, były 2 możliwości aby tam wszedł -pierwszy gdyby choć połowa żydów wróciła do Światła a drugi niestety ofiara krwi, bo ani jeden żyd nie powrócił. Listy Piłata ma też oprócz Watykanu Kościół Ormiański, i tam są dokładne monologi i dialogi Jezusa i to one są prawdziwe a nie to co się nam przekazuje. Możesz cierpieć nawet w imię Jezusa a nie zwyższy to Twoich wibracji. Tak właśnie tym cierpieniem zamordowano sławjaństwo. Natomiast kościoły się będzie zamykać bo w przepowiedni jest głos Boga, który mowi dosyć zakłamywania Imienia mojego, to po pierwsze a po drugie zamykać się będzie wszystkie ośrodki religijne a nawet trony królewskie będą padać aby zrobić miejsce kultu Bestii o tym piszę w ostatniej przepowiedni (prawa noachickie). Pozdrawiam Cię serdecznie

     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

     • Droga Wnuczko SW, czy możesz nam coś więcej powiedzieć o treści listów Piłata?
      To dla nas wierzących w Jezusa bardzo ważne aby poznać prawdę. (Skąd o nich wiesz i skąd znasz ich treść?)
      Pozdrawiam.

      • Kochana Elisabeth listy św. Piłata to nie żadna tajemnica, miała je Cerkiew prawosławna w Rosji i po zamordowaniu rytualnym Cara i jego rodziny, mógł je przejąć Kościół Ormiański, natomiast jeżeli ukradła żydobolszewia to są już tylko w Watykanie. W Kościele Prawosławnym Piłat i Jego Żona to ogromnie czczeni święci, ich święto przypada 27 czerwca. Ja w dawniejszych artykułach pisałam o św. Piłacie i w ostatnim z nich przyrzekłam napisać dokładnie historię św. Piłata i tych listów ale jakoś tak mi to uciekło.
       A jako, że ja uważam iż nie ma przypadków, to sądzę, że św. Piłat chce abym naszym czytelnikom przedstawiła Jego historię prawdziwą, bo zafałszowana judeoreligia chrześcijańska oczernia św. Piłata aby wybielić żydów. Prawdopodobnie przez Twoją osobę św. Piłat się mi przypomniał, więc bardzo dziękuję Ci za ten komentarz, bo pewnie bym tak szybko do Św. Piłata nie wróciła. Postaram przedstawić się w miarę wyczerpująco dostępne mi wiadomości na temat Jego Osoby oraz korespondencji z cezarem w obronie Jezusa. Zrobię to po wizjach i dokończeniu przepowiedni.
       Pozdrawiam cieplutko

       Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz