Apel w sprawie p.Kudlińskiego

Apel w związku ze skazaniem pana Adolfa Kudlińskiego za… no właśnie niby za posiadanie zakup broni, z kolei uzasadnienie wyroku brzmi, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo,że taki czyn zaszedł… A więc czyn został dokonany czy istnieje dopiero prawdopodobieństwo? Wiemy dobrze kto jakich czynów przestępczych realnie na szkodę kraju dokonał i według paradygmatu „wysokiego prawdopodobieństwa” ujdzie mu to na sucho, jak wszystkie afery do tej pory. Tym bardziej więc boli potraktowanie przez prokuraturę pana Kudlińskiego a właściwie bulwersuje wielu ludzi, którzy naszego prepersa lubią i szanują. Nie będę opisywała po raz drugi tego co już pan Kudliński przedstawił osobiście – skazanie na podstawie zeznań świadka, który zeznawał na temat rzekomego zakupu broni, nie potrafiąc podać, dnia, godziny itd… wyrok na tej podstawie wskazuje na kontynuację starych tradycji naszego (naszego?) sądownictwa.

Nasuwa mi się w związku z ostatnimi procesami jakie śledziłam pewne spostrzeżenie, otóż ludzie są z reguły skazywani na podstawie tzw. zaistniałego wysokiego prawdopodobieństwa, natomiast przestępcy uniewinniani – na podstawie domniemania niewinności. Ujęłam to oczywiście skrótowo ale bohaterowie afer im wyżej stoją w hierarchii, tym mniejsze są szanse na ich skazanie, a im bardziej uwikłani tym bardziej skomplikowane broniące ich środki prawne – prawdziwie ogólnie nam panująca pomroczność jasna.

Wiele osób zna pana Kudlińskiego i nietrudno zauważyć, że jest to naprawdę gorliwy patriota, człowiek bezinteresownie kochający ten kraj i Słowian. Rzecz jasna nikt go za to nie nagrodzi a wręcz przeciwnie – skaże się go na więzienie aby mu zamknąć usta.
Nie pozwólmy, żeby najwartościowsze jednostki eliminowano z życia publicznego, nie wszyscy mają przecież odwagę by stanąć samotnie przeciw tym, którzy są na usługach potęg. Bądźmy tak patriotyczni i zorganizowani jak nasi sąsiedzi, aby nie być gołosłowną podam dwa przykłady. Oto pierwszy z niemieckiego podwórka : w niewielkiej niemieckiej wsi mniej więcej 5 czy 6 lat temu zlokalizowano ssmana winnego spalenia podczas wojny w kościele ok. 30 Włochów. Wywęszył go dziennikarz włoski ale miał pecha, wieś za starszym panem mordercą stanęła murem. Młodzi ludzie owinięci w jakieś protestacyjne szmaty walczyli jak lwy tłumacząc, że skazywanie starego człowieka byłoby niemoralne. Jest on w takim wieku, że nie wolno zakłócać mu spokoju. Ci młodzi ludzie nie wstydzili się wypowiadać przed kamerami. Następny przykład, który miał miejsce zupełnie niedawno w Polsce, gmina żydowska doprowadziła do skazania pana Rybaka za spalenie kukły G. Sorosa, człowieka podejrzewanego o wspieranie terroryzmu. Jak wysoką szkodliwośćią charakteryzował się ten czyn?

Nauczmy się więc organizować by bronić tych, którzy na to zasługują bo wykonują dla nas i za nas dobrą robotę. Pan Kudliński ze wszech miar na pomoc zasługuje. Oprócz działań prokuratury musi znosić masę pogróżek przysyłanych od niesprzyjających mu i jego idei osób. Jest nękany z każdej możliwej strony a najsmutniejsze jest to, że trafiło to na człowieka , który nie ma w sobie cienia prywaty. Prosimy by każdy na miarę swoich możliwośći postarał się pomóc panu Kudlińskiemu, jeżeli kogoś stać może by sfinansował adwokata. Każda pomoc tego rodzaju wróci Słowianie do Was wielokrotnie. Jedynie co możemy jeszcze apelować i to „ Kupą mości Panowie, kupą”.
Z góry dziękujemy.

kontakt do Pana Adolfa zielarz1951(at)prokonto.pl

Marzanna Polińska i współpracownicy

Dodaj komentarz