Kim jest prezydent Putin?

BŁĄDZENIE JEST RZECZĄ  LUDZKĄ,  ALE  TRWANIE  W  BŁĘDZIE  JEST  RZECZĄ  DIABELSKĄ

 

 

św. Augustyn

 

Rozwiązanie zaś tajemnicy jest otworzeniem puszki pandory.

Dajemy się zwodzić własnym wyobrażeniom i temu w co chcemy wierzyć.

 

Kim jest ten człowiek, dla nas Sławjan przez długi czas wydawał się być jednym z nas, świadczyło o tym jego zachowanie, pewne maniery trudne do podrobienia. Emanowała z niego pozytywna energia, choć czasem epizodycznie wyglądało jakby stał przed nami zupełnie inny człowiek, można jednak było to kłaść na karb choroby czy zmęczenia.

 

Zacznę może od dzieciństwa obecnego prezydenta, oficjalnie wiadomym było, że matką jego była maria szełomowa, której biografii nawet nie trzeba zbyt dogłębnie analizować aby stwierdzić, że jest rosyjskojęzyczną. Jednakże dla mnie ważniejsza była historia Wiery Putiny- Rosjanki, mieszkającej w Gruzji, która do swojej śmierci twierdziła, że Władimir Putin to jej syn a szełomowa i jej mąż przysposobili go w dzieciństwie, a także  wychowali.

 I tutaj popełniłam pierwszy błąd, bo dzięki tej opowiastce starałam się uwierzyć, że jednak Putin nie jest rosyjskojęzycznym, czyli dałam się zwieść swoim wyobrażeniom i temu w co chciałam wierzyć, a chciałam wierzyć, że to wreszcie Sławjanin. Trochę pozwoliłam się ponieść hurra optymizmowi, zamiast sztywno trzymać się litery przepowiedni i ostrzeżeń mojej Babci.

 

Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa tę sensacyjkę o Wierze Putinie wymyśliły tajne rosyjskojęzyczne służby aby uwiarygodnić Putina dla Sławjan, bo przecież ich jest w Rosji kilkadziesiąt milionów i zawsze należy się z tym liczyć, że taka masa może jednak się obudzić, no i…

Historia Wiery Putiny tłumaczy więc dlaczego władze Kremla  np. nie zakazały rozpowszechniania jej  wypowiedzi, bo przecież stosowano zakazy w stosunku do spraw o wiele mniejszej wagi natomiast to dlaczego jej nie zdementowano, starałam się tłumaczyć właśnie na korzyść putina.

Nie uczyniono tego oczywiście ponieważ ta historia miała pozostać w umysłach ludzi, szczególnie powiedzmy mojego pokroju, którzy nie wierzą, że można cokolwiek zrobić bez błogosławieństwa nto-języcznych. A miało to przekonać świat, że rzeczywiście od czasów Iwana Groźnego wreszcie znowu Sławjanin zarządza Rosją, i to niby przez przypadek, bo rosyjskojęzyczna szełomowa mogła „niby nie wiedzieć” jakiego pochodzenia dziecko adoptuje, lub odwrotnie mogła wiedzieć ale miała taki nakaz aby Sławjanina wychować na rosyjsko języcznego. Zaś trzecia możliwość była taka, że Putin to jej rodzony syn z ojca jednak sławjańskiego i odziedziczył wygląd po swoim rodzicielu. Kilka lat temu  czytałam wypowiedź oligarchy żydowskiego abramowicza, że Putin co prawda tylko niby z matki żyd ale, ale śmiało mógłby otrzymać obywatelstwo izraela, ponieważ u nich liczy się pochodzenie po matce. Kłóciłam się z moją intuicją, bo chciałam wierzyć, że to raczej  syn Wiery Putiny, niestety wszystko przemawia za tym że raczej syn szełomowej czyli żyd aszkenazy.

Sprawa następna, która pozornie jakby miała, niewiele wspólnego z pochodzeniem i polityką putina, a jednak ma bardzo wiele, więc przeanalizujmy ją krok po kroku.

Wiele osób zapewne orientuje się kim był Albin Siwak, polityk z czasów okrągłego stołu, którego nienawidzono ponieważ był jedynym politykiem niepolskojęzycznym.

Można na podstawie jego książek poznać sporo ciekawych faktów, które mają wpływ do dzisiaj na prowadzoną przez polskojęzyczne władze, politykę i nie tylko politykę.

Budziło moje zdziwienie dlaczego tak ważny polityk generał Kulikow prawa ręka generała żukowa, tego który niby wydał rozkaz owemu Kulikowowi wystrzelania czterech tysięcy żydowskich nkawudzistów, nakazując mu przy tym aby żaden z nich nie przeżył, zaprzyjaźnił się z niewiele znaczącym politykiem polskim jak pan Siwak.

Po drugie dlaczego tak bardzo starał się przekonywać pana Siwaka, że putin nie jest żydem. Przytaczałam już Wam tę rozmowę, gdzie Kulikow się zaklina, że nigdy nie poszedł by do żyda na służbę, po tym co zrobił czyli po wystrzelaniu 4 tysięcy nkawudzistów na rozkaz żukowa.

 

Uwierzyłam, wówczas że żukow  był rzeczywiście rdzennym Rosjanininem, wypierając jeden bardzo ważny  aspekt- był zbyt krwawy jak na Sławjanina, a jak widzę to w chwili obecnej, nie należy lekceważyć najmniejszych nawet znaków sygnalizujących odstępstwo od normy. Niemniej sądziłam, że jako Sławjanin, dążył do odebrania władzy żydom w Rosji. Co prawda dziwiło mnie, że że żydzi na całym świecie nie podnieśli larum z powodu takiej masakry, bo że była to masakra nie budzi niczyjej wątpliwości. Aczkolwiek sądziłam, że celowo chcieli ukryć przed międzynarodową opinią publiczną wystrzelanie przez Kulikowa na rozkaz żukowa 4 tyś nkawudzistów, ponieważ świadczyłoby to, że nkwd to oni.

 Jednakże jak już sama siebie uspokoiłam tym wytłumaczeniem, to znowu zapaliła się czerwona lampka, co dały te czystki, skoro po tym znowu władzę na Kremlu mieli w rękach nto języczni ukraińscy, od nikity chruszczowa, który był uhańskim ntojęzycznym poprzez breżniewa, który przyłączył krym do ukrainy do złodzieja andropowa i wreszcie jelcyna wszyscy byli ntojęzycznymi lub ntojęzycznymi uhańcami, tutaj nic nie pasowało. Niemniej, przeszłam nad tym do porządku dziennego(czego się w żadnej profesjonalnej analizie się nie czyni), więc przestrzegam przed takimi posunięciami ewentualnych przyszłych poszukiwaczy prawdy.

 

Przeszłam więc nad tym do tzw. prządku dziennego bo chciałam wierzyć generałowi Kulikowowi, że skoro putin poprosił go na doradcę, a gdyby był żydem to by się na taki gest nie   zdecydował, szczególnie w stosunku do człowieka, który miałby na sumieniu cztery tysiące żydów,  i wówczas według mnie świadczyło to o tym, że putin jest Rosjaninem. I co powtarzam, któryś raz  z rzędu czyli zapewnienia Kulikowa, że on by w życiu do żyda nie poszedł, są to cytaty z książki Albina Siwaka.

 Aczkolwiek ciągle zapalała mi się uparcie czerwona lampka dlaczego taki rzeźnik żydowskiego nkwd, jak żukow, dożył w ogóle późnej starości pod rządami ntojęzycznych, dlaczego jego prawa ręka Kulikow również niezakłócenie funkcjonował do czasu objęcia stanowiska prezydenta przez putina i ten powołał go na swego doradcę, szczerze mówiąc te aspekty historii mi się nie składały w żadną całość.

Aczkolwiek dałam się zwieść tak samo jak pan Albin Siwak pozwolił się otumanić Kulikowowi.

Jednakże i Kulikow mógł zostać zmanipulowany przez swojego szefa generała żukowa, któremu ślepo ufał więc co  gorsza  mogło w tym gmachu gdzie dokonano masakry na nkawudzistach wcale ich nie być a odwrotnie mogli być tam rdzenni Rosjanie. Co ciekawe Kulikow miał zakaz jakichkolwiek dyskusji z przyszłymi ofiarami, rozkaz żukowa brzmiał „strzelaj do wszystkiego co się rusza bez pardonu, bo tam nie ma żadnych Rosjan”, przyznacie sami że brzmi to ciekawie. I te słowa znowu utrudniają mi rozpoznanie kim tak naprawdę był Kulikow, bo na ich podstawie można by sądzić, że żukow nie chciał aby Kulikow  osobiście sprawdzał, kto jest w gmachu, ale dlaczego nie chciał? No bo tam zamiast żydów mogli być Rosjanie i być może nie był żukow pewien jakby Kulikow zareagował.

 

Skoro więc człowiek, który niby zlikwidował nkwd, został poproszony przez putina na doradcę, to musiał być tenże putin rdzennym Rosjaninem, tak uważali Rosjanie no i oczywiście osoby pochodzeniem putina zainteresowane, a było ich bardzo dużo.

 Zatem skoro pan Siwak człowiek bardzo wiarygodny bo niezwykle uczciwy i pozostaje uczciwym dla mnie do dzisiaj, uwierzył Kulikowowi, więc poszłam tym samym tropem. Niestety na obecną chwilę przekonałam się, że to był błąd.

 

Po otrzymaniu od mojej znajomej bardzo ważnej informacji, która pod pseudonimem Wojowniczki Lupiany napisała dla Was art.  Kto rządzi Rosją, musiałam zrewidować moje przekonanie co do Putina. Otóż nie dałabym się przekonać, że żukow był rosyjskojęzycznym, gdyby ona nie przedstawiła mi faktów o jego  pochodzeniu.

A mianowicie rosyjscy historycy -szperacze udowodnili, że żukow w rzeczywistości nazywa się weissman, i pochodzi nie z biednej rodziny tylko z rodziny z dziada pradziada trudniącej się  handlem futrami i kuśnierstwem. I co to ma do rzeczy w naszej historii ? Otóż ma bardzo wiele, ponieważ ntojęzyczni przed setkami lat wprowadzili zakaz handlu futrami dla rdzennych Rosjan… pod karą śmierci, o tym zakazie wiedziałam jeszcze od Babci.

Przypuszczam jednak, że tego nasi czytelnicy na pewno nie słyszeli, bo historia to zatuszowała, ale w trudno dostępnych źródłach, istnieją na ten temat wzmianki, że handel futrami pod karą śmierci był tylko dla rosyjskojęzycznych.

 

Weryfikacja pochodzenia żukowa jest bardzo ważna o tyle, skoro putin przyjął jego prawą rękę zaraz na początku swojej kariery na doradcę, to musiał mieć utajnione informacje na temat pochodzenia zarówno żukowa jak i Kulikowa, który to kulikow był  albo idiotą albo zdrajcą i wybił 4 tysiące na pewno jakichś ogarniętych Rosjan, którzy być może przeszkadzali ży-komunie a nie wybił ży-nkawudzistów.

 Ci zaś rzekomo zlikwidowani nkawudziści jak można domniemywać,  spokojnie dokończyli sobie żywota np. w stanach, na złotych plażach florydy

A więc rozpoczynał putin swoją karierę z rzeźnikiem, może nie największym, niemniej jednak mordercą, który być może wiedział  z kim się rozprawia. Zaś jeżeli Kulikow  nie wiedział to putin jako wysoko postawiony pułkownik kgb i członek loży masońskiej był o tym poinformowany.

Mogła też zaistnieć taka sytuacja, że kulikow miał jedynie rosyjskie nazwisko i teraz już wiadomo dla jakich celów, rozpowszechniał historyjkę o rzezi nkawudzistów.

A więc tytułem podsumowania tego akapitu, gdybym nie wiedziała kto mógł a kto nie w Rosji handlować futrami, to powtarzałabym takie bzdury jak niektorzy rosyjscy szperacze, że żukow to rosyjski niemiec weissman… a to rosyjskojęzyczny weissman, potomek najokrutniejszego sortu rosyjkokojęzycznych, bo handlarzy futer.

I jak się okazuje na jego haniebnych wzorach i doradztwie rzeźnika kulikowa, prawej ręki  żukowa vel weissmana, putin zapoczątkował i utrwalił swoją karierę jako prezydent, celowo otumaniając naród rosyjski, że wreszcie u władzy mają jednego z nich. Równie szybko przeniósł się też putin z loży masońskiej do cerkwi, za szybko…czyli prawdopodobnie wcale.

Jednakże karmiłam się pięknymi wypowiedziami pana putina pełnymi charyzmy, elegancji i wyważenia a maniery jego przewyższały jakichkolwiek innych polityków.

Zaś  wypowiedzi o zjednoczeniu Sławjan to był miód na moje uszy, teraz wiem że niestety był to sztuczny miód. Środowiska i media ży-mkowe publicznie pałały rzekomym świętym oburzeniem zarzucając putinowi panslavizm, i wielu naiwnych uwierzyło w ten ży-mski cyrk, w tym oczywiście i ja.

 Osobiście Was informowałam, że nikt nie odchodzi z loży, więc nie wiem dlaczego uwierzyłam putinowi (tzn. wiem dlaczego, bo chciałam wierzyć) , kiedy się wypowiadał przed bodajże ośmioma czy siedmioma laty dla niemieckiego programu, było to bardzo gładko sformułowane kłamstwo. Intuicja podpowiadała mi   wówczas, że to jest zbyt idealne tłumaczenie by mogło być realne, ale  kładłam to na karb jego sprytu… no niestety ży-mskiego sprytu.

 

Bardzo szybkie  ogarnięcie chaosu gospodarczego przez putina w Rosji zostawionego mu w schedzie przez  andropowa i wydatna poprawa poziomu życia społeczeństwa poczyniona za jego prezydentury, miała na celu jedynie tzw. podkarmienie szkapy idącej i tak na rzeź. Oczywiście zadawałam sobie pytania dlaczego przy takich bogactwach naturalnych Rosja nie stała się krajem mlekiem i miodem płynącym. Niemniej  poprawę tego stanu odkładałam na później, tłumacząc w duchu putina, min. że ma ograniczoną swobodę działania- bo przecież nie było tajemnicą, że rządzi na spółkę z oligarchami. Aczkolwiek raczej rządzi i to w dobrej komitywie ze złodziejami, okradającymi Rosjan.

Wszyscy byliśmy zafascynowani jak konfiskuje niektórym oligarchom rzekomo majątki za niepłacenie podatków, jak robi czystki niby wśród największych złodziei ży-mskich, a także całą farsą z soroszem. Natomiast za parawanem tych działań, pozwalał się rozrastać najbardziej niebezpiecznemu bnai bird czyli lubawiczom, które ma już ogromne wpływy w Rosji.

Praktycznie to było o wiele więcej czerwonych flag, jak choćby fakt, że jego druga żona rodziła w szwajcarii, czyli prosta sprawa bezpieczniej czuje się w gnieździe największego ży-mskiego banku rozrachunkowego aniżeli w Rosji, czyli to nie jest jego kraj.

Wszelkie posiadłości należące do niego to również szwajcaria. Obie córki putina były związane z ży-mkami jedna z holenerskim ntojęzycznym, czytałam artykuły o tym, że  prawdziwi Rosjanie zatrudnieni w różnych urzędach „ździebko robili tym panom pod górkę w interesach”, przypuszczalnie ci Rosjanie już swoich stanowisk nie piastują.

Inne czerwone flagi to również ta, kiedy putin osobiście przekazał, (było to o ile się nie mylę za rządów stolzmana alias kwaśniewski), wszystkie dokumenty dotyczące Katynia. Zaś potem nigdy ale to nigdy nie sprostował kłamstwa, że to nie Rosjanie mordowali polskich oficerów, czyli nigdy nie zdjął  odium z niewinnego w tym względzie narodu rosyjskiego. Sądziłam że czeka na gest polskich władz, jednak oni jako ży-mki byli ze sobą umówieni, aby zafałszowanej historii nie skorygować, i dalej utrzymywać oba narody sławjańskie w nienawiści.

Natomiast najbardziej spektakularną grą pozorów jest wojna na ukrainie. I tutaj kolejno zapalały się czerwone światełka, pierwszym z nich była słynna „wymiana jeńców” gdzie 250 azowców wymieniono na… 60 jeńców rosyjskich, takich podejrzanych aktów było znacznie więcej. Oficjalnie putin nigdy nie potępił tortur jakie stosował przeciwnik na jeńcach rosyjskich.

Żołnierze rosyjscy byli wysyłani na front niedozbrojeni, mieli braki w umundurowaniu, wysyłano młodych niewyszkolonych chłopaków na śmierć. Inna sprawa, która mnie zbulwersowała to jego wypowiedź, aby żołnierze nie przekraczali czerwonej linii tzn. aby nie walczyli zbyt ostro z ukraińcami. Wydaje się zresztą, że o ukraińców dbał bardziej niż o swoich, przez pierwszy etap wojny wałkował jedynie temat cywilnej ludności ukrowskiej. Zaś fakt,że nie zakończył wojny 12 maja2022r. wybitnie świadczy, że gra pod dyktando szefa nwo na europę ży-mka szwaba.

Bardzo ważnym wątkiem jest także to, że nie zrobił nic dla pojednania dwóch narodów sławjańskich nas Lachów i Sławjan Rosyjskich. Wręcz przeciwnie niejaki eskimoś -polakożerca sołowjow jest sowicie finansowany przez Kreml, oczywiście nie on jeden. Jest  już regułą, że od czasów Iwana Groźnego eskimosie rosyjscy i polscy skłócali nasze narody, a to dlatego, że Lechici i Rusowie byli najliczniejszymi narodami sławjańskimi, pozostałymi po spaleniu planety.

 Nota, bene żadnych nacji nie nastawiali aż tak przeciw sobie, jak nasze oba narody sławjańskie. Za putina nic się nie zmieniło, jako że było prawie  niemożliwe otrzymanie prawa pobytu stałego dla Polaka w Rosji, jedynie dla polskojęzycznego, czyli status quo od lat.

Sprawa następna- rosyjscy naukowcy opracowali bardzo interesujący rodzaj broni, jest ich totalna głupotą, że pracują nadal nad tym wynalazkiem, czyżby nie wiedzieli dla kogo? Natomiast nie jest ona dostępna rosyjskiemu żołnierzowi.

 Chiny na początku wojny dyskretnie wspierały Rosję, ale nagle przestały, jest to sygnał, że przestały ufać putinowi, przypuszczalnie nigdy nie ufały mu do końca. Po powrocie z wizyty w Rosji w marcu tego roku Xi JingPing prezydent Chin, zaraz następnego dnia o godzinie 17 naszego czasu zwołał posiedzenie najwyższych wojskowych gdzie ogłosił, że Chiny muszą przygotować się do wojny. Jak do tej pory po żadnej wizycie w jakimkolwiek kraju, nie zanotowano takiego zachowania Xi Jingpinga. Moim zdaniem prezydent Chin utwierdził się jednak, że putin gra do jednej bramki z masonerią i na niego nie ma co liczyć.

To były czerwone flagi, natomiast bardzo dużo było gry i mistyfikacji, które otwarci Sławjanie łyknęli. Po pierwsze, rzekome dbanie o naród rosyjski czyli poprawa warunków życia, zakaz adopcji zagranicznych, brak akceptacji dla oficjalnego manifestowania różnych dewiacji. Rosjanie tak jak Polacy byli narodem mocno zmanipulowanym przez judeoreligię, toteż otwarcie cerkwi i popularyzowanie wiary  prawosławnej mocno podniosło wizerunek putina. Zaś z drugiej strony otaczanie się wiedźmami wcale nie kłóciło się z jego rzekomym powrotem na łono cerkwi, ponieważ swoim stosunkiem do rzeczy duchowych bardzo przypominał Sławjanina. Nigdy nie zapomnę jego wypowiedzi podkreślajacej jak bardzo ważne jest czynienie dobra i walka o Światło (wtedy użył tego słowa Światło, czym mnie oczywiście najbardziej zmanipulował) albowiem był jedynym przywódcą mocarstwa, który użył  słowa „Światło” .

Podczas nabożeństwa w Katyniu klęczał  w wielkim skupieniu, w przeciwieństwie do polskojęzycznych przedstawicieli władzy, niby niewielka rzecz ale widać jak miał dopracowany swój wizerunek. Niemniej po pierwszym okresie hurra optymizmu, bardzo dużo Sławjan rosyjskich odsunęło się od niego, zapewne mieli swoje powody, tym bardziej, że byli blisko niego. W mediach nazywa się ich koszmarami putina, czyli osobami które przeszły od uwielbienia do nienawiści.

Nie ma na razie aktualnych wiadomości, jak reaguje na ostatnie wydarzenia Nocny wilk, szef największego w europie klubu motocyklowego Aleksander Załdostanow, który był wielkim fanem putina, jako jego zdaniem prawdziwie rosyjskiego reformatora. Aleksander zrobił bardzo wiele dla niego ponieważ pociągnął  rzesze młodych wyborców, których bezwiednie zmanipulował.

Załdostanow na pytanie co powoduje, że tak bezgranicznie ufa putinowi, odpowiadał, że zanim cokolwiek rozpocznie z drugą osobą patrzy jej w oczy a putin ma bardzo uczciwe spojrzenie. Zatem reasumując putina stworzyli mistrzowie socjotechniki, domyślam się że wiecie jaka nacja socjotechnikę wprowadziła i doprowadziła do bardzo wysokiego poziomu.

Mój błąd polegał przede wszystkim na tym, że chciałam przepowiednię dopasować do osoby a powinno być zawsze odwrotnie, poza tym polegałam na informacjach ludzi godnych szacunku i to też powinno się czasem brać pod uwagę, jednakże głównie należy polegać na swojej intuicji.

Kilka lat temu napisałam o drugim czarnym scenariuszu pod wpływem silnego intuicyjnego bodźca, chociaż jeszcze wówczas chciałam wierzyć, że on się nie zrealizuje, niestety chyba się właśnie realizuje. Podsumowaniem niech będzie to oto spostrzeżenie, że wszystkie ży-mskie oskary powinny się dostać putinowi, za jego wybitną grę aktorską.

 

Sława Sławjanom

wnuczka sławjańskiej wiedźmy

75 komentarzy

 • Sława!
  Bardzo rzeczowy artykuł. Można by napisać, że tajemnice zostały rozwiane. Ale cały czas mam głupie przeczucie, że Put in nas wszystkich zaskoczy.
  Są jednak pewne rzeczy w artykule,które nie zostają rozwiązane.
  Mianowicie kwestia innej energii, skąd w takim razie ona? Tego nie da się zmanipulować (chyba, że magowie ciemni potrafią? ).
  Jeszcze kwestia wiedźm. Nie wydaje mi się, aby prawdziwa Sławjańska Wiedźma nie wyczuła kim jest ów Put in . Kim w takim razie są te wiedźmy? Jeżeli są faktycznie sławjańskimi wiedźmami to, czy fakty wyżej wymienione o prezydencie są faktycznie “faktami”?

  Pozdrawiam
  Zielonooka

  • O rrrrany, aż się kłania w pas przewrotnie stare porzekadło… Teraz już rozumiem słowa Białorusinki pewnej z niedawna… i całe DOMINO się sypie. Jestem winien sake mojemu Przyjacielowi… ponieważ się NIE POMYLIŁ… Krzyżtoporze JESTEŚMY SOBIE winni po sake 😀 (możesz wypić moją, wiesz dlaczego 😉 – jeśli to czytasz, to być może się uśmiejesz 😛 )

   Ale to poza zawodami… JA SIĘ ZAŚ NIE POMYLIŁEM dzięki Tobie Wiedźmia Wnuczko! – Ze względu na scenariusz, o którym mówisz – że jako drugi się może zrealizować… bo to przeczuwałem!…

   I nie martw się – jest inne porzekadło – NIE MYLI się TYLKO TEN – co nic nie robi 😉

   Trzymaj się Ciepło Nasza Wiedźmia Wnuczko Zawsze Światła – i NIechaj światło ŚWieci Tobie wszędzie W ŻYciu wsparciem Bogów Naszych Sławiańskich i POMOCĄ!!!
   SŁAWA!!!
   CHWAŁA!!!
   SŁAWA!!!
   CHWAŁA!!!
   SŁAWA!!!
   CHWAŁA!!!

   ZA ŻÓŁTE MROWIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Voymirku, pierwsza kwestia, to pół żartem pół serio, ale nie wysyłaj jeszcze sake przyjacielowi, ponieważ nie tak dokładnie wygląda drugi scenariusz jak on to sobie wyobraża. Ja zaledwie trochę go zarysowałam, ale w najbliższym czasie przedstawię dokładniej wszystkim zainteresowanym. Nie denerwuj się się też Damianem i postaraj się zrozumieć, że fanatyczni katolicy mają wbite do swojej podświadomości pewne kody przez judeoreligię i nie ma co walczyć z wiatrakami.
    Przyznaj sam ile wpadek i pomyłek zaliczyłeś od czasów kiedy zacząłeś zagłębiać sprawy duchowe od new age począwszy po wszystkie pomniejsze nurty podrzucone przez ży-mków. Zapewne pomogło Ci to, że nie byłeś fanatykiem, i dlatego zgłębiałeś wiele spraw aby dotrzeć do sedna rzeczy. Fanatyk zaś nie poszukuje aby się czegoś dowiedzieć tylko z góry zakłada, że tezę, która mu nie pasuje musi wszystkimi siłami starać się obalić. Reasumując- on nie szuka by znaleźć i się rozwinąć,tylko okopuje się w tym co mu wmanipulowano, a on to zaakceptował.
    Ty zaś po drodze zebrałeś bardzo dużą wiedzę niekoniecznie pozytywną ale ją należy także zgłębić aby mieć odniesienie. Zawsze podkreślam, ciekawość jest bardzo wysoko plasowana w mózgu i ona pomogła Ci zadawać odpowiednie pytania, a te są czasem ważniejsze od odpowiedzi. I czasem właśnie pytania sobie stawiane powodują, że podawana rzeczywistość Ci się nie składa, więc popycha Cię to do dalszej eksploracji.
    Masz też oczywiście rację co do new age, które było i jest nadal bardzo niebezpieczne, niestety wiele szukających odpowiedzi wcale nie wie, że są sterowani przez new age, ponieważ ten nurt zaanektował praktycznie wszystkie tematy, które mogłyby ludzi zainteresować. New age to podściółka psychologiczna pod nwo, namieszała bardzo ludziom w głowach i niektórym trudno jest wydobyć się z tej mazi gdzie wszystko pozornie ma fałszywy odblask szlachetności i rzekomej starej wiedzy. A najzwyczajniej jest to filozofia podłożona przez masonerię.
    Następna sprawa -to fajnie, że nie obraziłeś się o bliźniaczy płomień jak np. bardzo wiele moich „majlowych” dziewczyn. Niestety muszę temat zreferować jak mam go przekazane, zresztą napisze jeszcze kiedyś artykuł czym jest ziemska miłość, to na pewno rzuci więcej światła na te tematy. Inne Twoje kwestie w następnych odpowiedziach na komentarze. Trzymaj się ciepełko i w pionie!

    Sława Sławjanom
    wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Kochana Zielonooka, zgadzam się z Tobą, że Putin może nas zaskoczyć, tylko czy tak jak sobie wyobrażamy, co do tego mam wątpliwości. Co się tyczy energii to nie można jej podrobić nie ma takiej opcji, natomiast są różne stopnie umiejętności jej odczytywania. Nie można też manipulować energią człowieka, można podstawić jedynie sobowtórów o odpowiednich energiach ale im właściwych np. sławjańskich. Prawdziwa wiedźma się rzeczywiście nie myli ale może podejmować nieadekwatne decyzje, niestety. Natomiast o prawdzwości wiedźm obok Putina trudno mi się wypowiadać, one nie pokazują się nigdy publicznie. Sam Putin wypowiadał się sporo lat temu, że odczuwa ogromny szacunek do ich wiedzy i skromności.
   Natomiast ta kobieta, która parę lat temu stała się oficjalnie z przyjaciółki wielkim wrogiem Putina (w Rosji nazywają ich koszmarami Putina), miała to być artystka. Niestety mało się pokazuje, a teraz już zniknęła całkowicie z areny, w moim odczuciu była sławjańską wiedźmą, niestety z różnych względów nie mogę podać Ci jej nazwiska.
   Więc jeżeli ona podjęła taką decyzję, musiała mieć powód.
   Informacje o Putinie są w większości dobrze sprawdzone, jednakże zawsze musimy zadawać sobie w takich sytuacjach pytanie dlaczego te akurat wiadomości ujrzały światło dzienne. Podam Ci pierwszy z brzegu przykład Abramowicz(żyd, oligarcha ros, mistrz loży na Rosję) wypowiedział się publicznie, że Putin jest żydem od strony matki i w każdej chwili może uzyskać obywatelstwo izraela. Masz więc wiadomość oficjalną ale należy się zastanowić czy to była przeznaczona dla nas abyśmy nie zapominali, że i tak nas wyroluje, bo nie jest Sławjaninem, czy dla Putina-lepiej rób co każemy, w razie czego zawsze Cię ewakuujemy. Jest jeszcze trzeci aspekt tej sytuacji, Putin tego nie zdementował… Tak więc widzisz, wszystko co wiążę się z ży-miadą nie jest oczywiste w procesie analizy.
   Ja jako, że pozostawiłam sobie mały margines błędu, będę nadal pytała energii pomimo, że od 2017 roku w temacie Putina są nieprzeniknione, co zresztą podkreślałam.
   Pozdrawiam ciepełko

   Sława sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • dzien dobry i ja zdecydowalam sie skomentowac artykul moze ze i nie powinnam Dyskusja czy Putin jest tym czy tamtym nie ma sensu z tego powodu ze my nic nie wiemy jestesmy widzami czegos czego nie rozumiemy i nie mamy wszystkich a na pewno duzej czesci informacji Czy Putin jest zydem z wygladu nie na pewno nie ten ktory jest w tv a jest ich kilku Siwak pisal w swoich ksiazkach o matrioszkach a najbardziej znana to Hans Kloss( hi hi) podobno w filmach jest ujawnianych bardzo duzo prawdy zarowno z naszej przeszlosci jak i przyszlosci o naszej przeszlosci opowiada podobno film Gwiezdne Wrota wiec warto go sobie przypomniec Putin obecny z tv teraz jest dla mnie ugro finem jego twarz przypomina mi wielu znajomych z Estonii i Finlandii przyrzyjcie sie twarzy mortena harketa z aha albo bjork ta sama fizjonomia ten Putin nie ma nic wspolnego z dawnym Putinem zreszta czy Rosjanie to slowianie juz mi sie dostalo raz od Rosjan oczywiscie ze sa tam i slowianie ale Rosjanie to generalnie ugro finowie baltowie i inne nacje nawet Bialorusini sa Baltami w duzym stopniu tak wiec unia slowianska to chyba bardziej na poludnie slowacja czechy wegry( taka tak) serbia hercegowina macedonia a nie na wschod to jest moje zdanie Historia jest zaklamana nie bylabym az tak optimisycznie nastawiona co do Chin jest tam wielka kontrola nawet to co robili z covidem zamykali cale miasta to byla przemoc totalna a Chinczycy to rasisci nienawidza bialych i wiem tpo z opowiadan znajomych ktorzy tam mieszkali na dodatek od corki znajomego ktora w polowie jest azjatka Azjaci sa tez okrutni i tez ukrywaja prawde zarowno o Tocharach( mumiach znalezionych w Takla Makan zakazano je wydobywac i badac ) o murze chinskim ktory podobno wcale nie jest chinski cala wiedza medyczna feng shui buddyzm (zwiazany wlasnie z tocharami ) przyszedl z Indii tylko sia tam po prostu zachowal ale to wcale nie pochodzi od nich to samo dotyczy to Japonii poczytajcie o Ajnach kultuea samurajow to wlasnie kultura ukradziona ajnom
  https://japonia-info.pl/emishi-japonscy-autochtoni/ Prosilabym o przepowiednie porownalabym z tym co czytalam na roznych stronach i poznalam ciekawa teorie dlaczego jest wojna z Rosja a chodzi o jej tereny pozdrawiam

  • Vitam!

   Osobiście od początku twierdzę, po odczuciach swoich, że Wiedźmia Wnuczka wnosi co by nie mówić, wiele Prawd, Racji i logicznego Porządku w swoich wypowiedziach, a jestem tutaj niemal od początku gdy powstała ta strona.

   Co do tego co było napisane o Putinie i Chinach – to zgadzam się z wykładnią Wiedźmiej Wnuczki i Z MIEJSCA odrzucam masonerię, jej przekazy – i wszystko co moim zdaniem pisze, opowiada, koreluje i spaja w jedną całość Wiedźmia Wnuczka jest logiczne, przejrzyste, klarowne i ma sens – właśnie dzięki temu… Nawet z tego co widzimy tutaj w tym artykule – daleka jest Nasza Wiedźmia Wnuczka od tuszowania błędów – do których co jest dla mnie WIELKĄ oznaką cywilnej odwagi i poczucia odpowiedzialności za własne Słowa… co się chwali. Sława!

   Zaś – ruch dezinformacyjny masonerii – nazywam to roboczo New Age, bo dla mnie jako, że mam doświadczenia z tym złe – 12 lat temu odrzuciłem wewnętrznie i definitywnie CAŁY ściekowy “nurt” tego masońskiego dziadostwa – i przestawiłem się na Sławiaństwo)

   @carnac – jeśli idzie o Chińczyków – to zauważ, że Wiedźmia Wnuczka wielokrotnie opisywała tutaj konkretne frakcje – i TAK trzeba to rozpatrywać – przedstawię Tobie tę koncepcję na geopolitycznej “mapie” którą Tobie tutaj nakreślę – powiedzmy w Naszym polskawym bagienku… ;/ My mamy Ży…mian… i Uhańców walących jak muchy do… hmmm… powiedzmy “ekskrementów” 😛 – zaś Islamastany mają – muzułmanerię… ;/

   Chińczycy zaś – do nich “oddelegowani” zostali UJGUROWIE… i kto wie kto jeszcze ;/ – i to ONI robią aktorsko brzydką robotę – ja UWAŻAM ZA ŚCIEMĘ TOTALNĄ to co był to wieszanie się, zamykanie ludzi i OGÓLNY teatrzyk, w który chcą wierzyć usilnie NEW AGEOWCY… Ja mam znajomego zaś, który rozmawiał w tamtym “złym” czasie ze znajomą, która będąc z Polski w CHINACH właśnie – relacjonowała, że to WSZYSTKO o tym zamordyźmie to ŚCIEMA na resorach… i że Ludzie tam żyją sobie normalnie, spokojnie… ;/ I właśnie dzielę przez 50% masońskie New Age i cały wypływający z tego ŚCIEKU, a – potem jeszcze – na wszelaki wypadeczek – tak 25% dodatkowo “za zasługi” 😛 – gratis – też odejmuję prawdomówności…

   Jak się słucha niestety masońskiego szamba, od którego zacząłem się dystansować jak wspomniałem z dekadę ponad temu – to niestety cała ta breja dla kogoś z boku jawi się być niestrawnym misz-maszem… temu mię to nie obchodzi co sobie mówią złego o Chińczykach czy Rosjanach ŻY…MIANIE ^^, przez głuchy telefon jakim jest karykatura :”obudzonych” czyli ludzi zwiedzionych przez New Age xD wierzących w chmurki, gwiazdki i szeroko pojęte bI3RDZI3L3ZI3 xD ^^ o “pozytywnych wibracjach” i “wysyłaniu pozytywnej energii” ;/ – TO JEST WSZYSTKO na pokaz i nietrudno się wpasować w ten ZGUBNY trend PSYCHOPATOM i aktorom, takim jak ży…mianie, którzy nadawać mogą dzięki temu kierunek tym wszystkim rewelacjom świra wobec tych wszystkich zwiedzonych…! I – takie pytanie… a DLACZEGO nie powiesz “pomieszana krew” o ży…mianach… bo to “niedobra jest”? xDDD

   Nie bój też nie bój, jak coś, że jestem mało doświadczony w szperaniu po Pravdzie o dzisiejszym świecie, zgłębiałem bowiem łącznie wszystkie te tematy po drodze przez ostatnie 16 lat, w moim zasięgu były wszystkie te teorie, które się w tym czasie nazbierały… I na drodze korelowania danych, porównywania, odrzucania, dobierania spójnych z danym obrazem idei, rozmów, tych rozważań – skrystalizował się obraz spójny dający efekt jaki dziś widzę na codzień… całe lata WŁASNEGO myślenia i zwłaszcza hołdowanie NEGACJI masońskiego kitu o tym, że “Ludzkość jest zła” WCIŚNIĘTEGO jako twierdzenie – jako narzędzie deprawacji i destrukcji Ludzkich żyć…! Stara wyga ze mnie ^^

   PS: Wiem też, że NALEŻY usilnie NEGOWAĆ obrazy zawarte w filmie – w KOŃCU – w morzu PÓŁPRAWD najłatwiej zakryć Pravdę…!

   Podsumuję też kilka Twoich przykładów w tym komentarzu bo już widzę potworne ględzenie masonerii, dorabiające gębę wszystkim INNYM… tam zawarte:


   “michalxl6004 kwietnia 2022 09:58
   Coś w tym jest – pomieszana krew, Chińczycy łamali małym dziewczynkom stopy aby były “piękniejsze”.”

   To “CO W TYM JEST”? a SKĄD WIESZ? – że to nie SPREPAROWANY KIT, powtarzany jak sławetne “w mętnej wodzie się lepiej łowi…”

   Ja się zapytam KTO może być autorem “cudnych” powiedzonek w stylu “gdy jesteś między wrony…”???

   albo “ustąp głupszemu” (z tym CYNICZNYM iście ANGIELSKIM cynizmem – a wiadomo, że TAM już Celtów nie ma… ;/ )

   Albo “Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się Prawdą” – Taaak? Mnie się NIE WYDAJE by tak było…

   Kłamstwo dla mnie nadal powtórzone choćby i 100.000 razy NADAL nie zmieni swoich właściwości – te efektowne słówka dla Ludzi bezrefleksyjnie powielających EFEKCIARSKIE kicze – owszem – kłamstwo może zmienić pewnie swoje właściwości… ;/ Dla mnie NIE…!

   lub – można tutaj przytoczyć wiele innych półprawd, które Ludzie BEZREFLEKSYJNIE przyjmują jako swoje… ;/ ZGROZA!… O ajnach słyszałem – jednak za dużo masoneria maczała paluchy w “płaskich Ziemiach” i innych bym miał teraz brać od nich COKOLWIEK za pewnik zwłaszcza z ich gadaniny…!…

   Bez ofensywy z mojej strony, to tylko moja opinia o masonerii i wszystkich jej świadomych i nieświadomych totumfackich…

  • Kochana Carnac, dzięki za linki. I Jak najbardziej je przysyłaj pomimo że w wielu punktach usłyszysz ode mnie opinię, która różni się od od tego co jest podlinkowane. Aczkolwiek niech to Cię nie powstrzyma, bo wiele ludzi powinno przez tę wiedzę przejść.
   Zwrócę może uwagę na bardzo ważną rzecz, a mianowicie brat piłsudskiego vel gineta, jak wiesz oboje ży-mki, prawnik z wykształcenia jak oni wszyscy w tamtych czasach, był rzekomo zesłany na Sachalin. I tam PROSTO Z ZESŁAŃCA natychmiast stał się dyrektorem szkoły, pełnił też BARDZO WIELE ZNACZĄCYCH FUNKCJI(fajne zesłanie prawda?) BYŁ PRZYJACIELEM BRATA LENINA (GOLDBERGA), Z drugim masonem szternbergiem jak pijawy przyssali się do polskiego badacza Wacława Sieroszewskiego na Hokkaido, który badał jako pierwszy Ajnów, podbierając mu wszelkie wyniki badań. W 1903 dostał nakaz loży poślubić Ajinkę Schin hin chou, w 1905 już jednak opuścił swoją żone i dzieci, a to dlatego, że tak naprawdę był chłopcolubny i nadal kochał swojego przyjaciela brata lenina.
   NA PODSTAWIE JEGO DOKŁADNYCH LIST spisujących liczbę i miejsca pobytu Ajnów ŻY- KOMUNA WYTĘPIŁA WSZYSTKICH AJNÓW NA SACHALINIE. Do śmierci samobójczej doprowadziła go Helena początkująca wiedźma córka lub wnuczka polskiej zesłanki i Rosjanina -wysokiego urzędnika carskiego.
   Nie znam jej nazwiska i żadnych innych faktów jedynie, że wpływała na jego podświadomość, zmuszając go aby się utopił, ponoć kilka miesięcy przed śmiercią uczyniła mu gehennę, ponieważ znała jego udział w wielu paskudnych sprawach min. dlaczego robił listy Ajnów.
   W momencie identyfikacji zwłok nie miał już fałszywego nazwiska piłsudski tylko swoje prawdziwe ginet – salman tak było w dokumentach, przy nim znalezionych.

   Chiny- dlaczego używały i używają covida o tym pisałam pobieżnie ale za niedługi czas będzie przepowiednia i tam pewne rzeczy wyjaśnię dogłębniej. Jest to konieczne też aby odcięli się od białych, wiesz ja też mam kilkoro znajomych(dokładnie 3ech). Dwójka z nich mówi biegle po chińsku i jap., i oni przekazują mi pewne szczegóły, które POKRYWAJĄ się z przepowiednią. Niemniej nie radzę nikomu opierać się na przekazywanych wiadomościach przez pojedynczych ludzi. Jeżeli chodzi o okrucieństwo, to niestety pierwsze miejsce Koreańczycy a drugie Japończycy.
   A jak myślisz dlaczego zakazali badań w Takla -Makan?
   Może na to Ci odpowie druga część mojej odpowiedzi na link o Tocharach, która zamieszczę poniżej, nie wiem czy ułoży się pod tym linkiem dokładnie.

   Prawdą natomiast jest: nie Chińczycy budowali mur chiński, prawdą jest, że buddyzm nie jest ich rdzenną religią toteż część Chińczyków potomków rasy błękitnej tak nazywanych przez STS, którym ja nadałam roboczą nazwę „rasa mandaryńska” wyznaje konfucjanizm i taoizm co jest raczej filozofią niż religią i tak powinno być.
   Nieprawdą jest natomiast teoria o ugrofinach, a dlatego, że wmieszane tam ludy północne to potomkowie Vikingów, którzy byli odłamem Sławjan, Bułgarzy to z kolei potomkowie Sławjan Daków i Traków. Słowo ugrofinowie to ży-mowska nomenklatura, nawet sprzed niewielu wieków jest to skrótowo bo pełna odpowiedź byłaby za długa, ja już trochę o tym napominałam, parę lat temu.
   Z kolei prawda, Węgrzy to Sławjanie! Za niedługi czas wrzucę przepowiednię. Serdecznie Cię pozdrawiam i podsyłaj linki, ponieważ niektóre tematy poruszam właśnie dzięki linkom podanym przez Ciebie, więc dzięki.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • A więc Carnac, jeżeli chodzi Babę Wangę to wspaniała osoba, pewnie znasz historię o tym jak ży-mki zaoferowali jej miliony za jej wiedzę ale posłała ich tam… gdzie ich miejsce.
   Duży procent jej przepowiedni zgadza się z przepowiedniami Wiedźm Sławjańskich, które są oczywiście o wiele bardziej stare. Jednakże jak już o tym pisałam nawet najlepszy jasnowidz jest zależny od swojej merytorycznej wiedzy przyswajanej w czasie swojego życia i filtrów rozumowych, dlatego nawet ten na bardzo wysokim duchowym poziomie nie zawsze potrafi idealnie przekazać wizję. Oto pierwszy lepszy przykład, Baba Wanga miała wizję, że za czarnego prezydenta ameryka zamarznie i niejeden odbiorca rozumiał to jako koniec ameryki albo jako potworną prawie nie do odbudowania katstrofę ekologiczną. W efekcie zdarzyła się za rządów obamy jedynie strasznie ciężka zima, czyli wizja Baby Wangi była doskonała. Niemniej odpowiednio zinterpretować wizję nie zawsze się jasnowidzom udaje. Ja mam natomiast dokładniejszą część tej przepowiedni, w to co Baba Wanga już nie wnikała. Jednakże ona i Edgar Cayce jak pisałam o nim dopóki nie dał się omotać ży-mkowi bardzo trafnie przewidywali.
   Jeżeli chodzi o te dwójki, to jest na siłę dopasowywanie do nich Putina, ponieważ ostatnio przedstawił plan zrzucania bomb atomowych tam gdzie niby mają się pojawić ukrowskie wojska w Rosji, czyli powoli pokazuje hybrydzie oblicze.
   Druga sprawa – zastanawiałam się dlaczego Chńczycy tak chłodno przyjęli putina i miedwiediewa wówczas kiedy pojechali do nich z pewną stara mapą, ja sądziłam że być może chcieli coś udowadniać związanego z terenami Syberii. Aczkolwiek ostatnio dowiedziałam, że któryś z rosyjskich kanałów anty systemowych komentował wypowiedź putina, który miał powiedzieć, że tereny części Rusi nazywanej Khazarią to dawne tereny żydów i im się należą, bo ma starą mapę. Od tego momentu nie mam już żadnych złudzeń, jest to gwóźdź do trumny Sławjan.
   Moim zdaniem jeżeli coś mam dopasowywać to putin jest tym , który tworzy pod przykrywką „walki z dolarem” nowy syjon. Na koniec mała dywagacja jeżeli chodzi o teorie ugrofinów to głównymi naukowcami, którymi posiłkują się w tej teorii na uniwersytetach. to preus, reizenstein, anderson, geldner, reitman, weinrich-wszyscy żydowskiego pochodzenia i jeszcze współczesny węgierski żyd peter hajdu spokrewniony z aktorską rodziną hajdu mieszkającą w stanach… nie mam w tym temacie nic więcej do dodania.
   Zaś o odczytywaniu wizji kiedyś napiszę, bo to bardzo ciekawy temat i wielu osobom może pomóc. Poruszyłaś wiele ciekawych tematów, dużo z nich to tylko na artykuły bo w kilku zdaniach nie da się ich przeanalizować. Ciepłe pozdrówka

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Jak Japończycy ukradli Japonię

   ttps://michalxl600.blogspot.com/2018/08/jak-japonczycy-ukradli-japonie.html?fbclid=IwAR1XC0o-7yD4MbDEZ7uqE57g_aV1fyqp4f02dDea-omP4myum30aJ_njr1c

   • https://michalxl600.blogspot.com/2018/08/jak-japonczycy-ukradli-japonie.html

    Ciekawe jest ze duzy poziom rh minus w Japonii maja wytepieni biali Ajnowie l o ktorych badania robil brat Pilsudskiego Japonczycy to przybyli koreanczycy ktorzy walczyli ponad 1500 lat nad przejeciem nie tylko ziemii ajnow ale tez ich religii i zwyczajow Zwyczaje samurajow to nie Japonczycy ale wlasnie Ajnowie ktorzy maja najwyzszy pozion grupy AB rh minus grupy bardzo rzadkiej

    znalazlam te wszystkie informacje jak szukalam wlasnie o grupie rh minus i to daje do myslenie byli oni niszczeni jak inne stare grupy ludzkosci Berberzy baskowie itp

    • Droga Carnac,
     Podajesz bardzo ciekawe informację, zapoznam się z nimi dokładniej w wolnym czasie.
     Czy zechciałabyś podzielić podzielić swoją wiedzą dotyczących grup krwi?

     • dzien dobry Zielonooka co bys konkretnie chciala wiedziec jesli znam odpowiedz na pewno Ci ja dam pozdrawiam

      • Skąd się wzięły poszczególne grupy krwi lub do jakich ras należały?

       • tego niestety nie wiem sama szukam na to odpowiedzi bzdura jest ze grupa rh minus jest najmlodsza krwia bo 0 rh minus jest grupa krwi uniwersalna mozna ja dac kazdemu ale dawca moze wziasc tylko od 0 rh minus i wszystkie najstarsze ludy baskowie berberzy itd maja najwiecej rh minus inne grupy mogly powstac z mieszania z innymi nacjami z wyniku zmian czyli z inzynierii genetycznej tak jak teraz to robia ze szczepionka na covid z mieszania sie z innymi warto przeczytac ksiazke misja Desmarquet Michel mozna znalezc w inernecie jako ebook pokrywa sie to z tym co mozemy przeczytac tutaj ostatnio sluchalam bardzo ciekawej audycji ale niestety po francusku jesli ktos chce moge wstawic pokrywa sie to z tym co czytamy u wnuczki wiedzmy generalnie wszystko jest bardzo stare wywodzi sie z atlantydy albo jeszcze starszych czasow Ciekawe jest tez ze wielu jasnowidzow mowi ze wyjdzie prawda o antarktydzie ze my zyjemy tak troche jak w sekmisji pod wielkim kloszem widac to w ostatim momencie filmu jak max lamia i albert wychodza w skafandrach na powierzchnie znowu prawda ukryta w filmie? daj znac jesli nie znajdziesz ksiazki warto ja przeczytac pozdrawiam

        • Dziękuję Ci za tą odpowiedź. Mało mam czasu na czytanie niestety. Zawsze gdzieś z doskoku coś ewentualnie słucham. Jednak przeważnie słucham siebie ,jeszcze mnie intuicja nigdy nie zawiodła
         Tak, masz całkowita rację. Oni w filmach już dawno pokazali, co planują dla nas.
         Kiedyś ze znajomym tak się śmialiśmy, że my żyjemy na Antarkdydzie tylko pod wodą, pod kopułą. Jednak wszystko może być prawda i wszystko może być kalmstwem

         • szkoda ludzie nie maja czasu na nic niestety zeby znalezc odpowiedzi trzeba szukac i czytac tutaj masz audiobooka do sluchania moze tam znajdziesz odpowiedzi moze rzeczywiscie ziemia jest jednym wielkim laboratorium kto to wie pozdrawiam
          https://www.youtube.com/watch?v=jTCfVjgLk5M

          • Jestem wdzięczna za te linki. Posłucham z miłą chęcią.
           Mój cały czas wolny wypełnia moja rodzina I naturą. oddaje się relaksowi w ogrodzie i w lesie.
           Dla mnie pieniądze to abstrakcja

          • nieodbieraj tego jako krytyke do siebie napisalam ogolnie o ludziach takie czasy milego sluchania moer to jest prawda

          • Do Was Dziewczyny razem względem michela demarqueta autora Książki misja. Podkreślam nie odwodzę od czytania tego wręcz przeciwnie, ale jeżeli myślicie po sławjańsku, zwróćcie proszę uwagę na pewne dość rzucające się kwestie. Otóż rzecz głównie dzieje się na planecie Tjehooba -słowo NAJCZĘŚCIEJ spotykane w starym testamencie żydowskim, uchodzi za imię planety aniołów, którzy min. pomogli wyprowadzić mojżeszowi hebrajczyków z niewoli egipskiej i to jeszcze nazwana planeta z KATEGORII 9!…A najbardziej ponoć intrygująca jest ponoć opowieść kosmicznej żydówki thao skąd pojawił się naród żydowski na planecie ziemia???. Nie będę już dalej komentowała innych przesłań np. ekologicznych o np. katastrofie ziemi, ale my wiemy, że to nie EKOLOGIA TYLKO PEWNA RASA ZAWSZE NISZCZYŁA PLANETY.
           O PANU DE, MARQUETTE BO TAK BRZMI JEGO PRAWDZIWE NAZWISKO, nie będę się rozpisywała, bo jego pochodzenie jest biblijne, po drugie pierwsze wydanie w Polsce jego książki było w ży-mowskim wydawnictwie (nie wiem jak teraźniejsze). Książkę przetłumaczył na polski litwak ży-mski i osobisty przyjaciel demarqueta dr. habilitowany o nazwisku chałko. Moim zdaniem więcej przyzwoitości okazał już Tolkien autor władcy pierścieni, który nakradł z STSu i poprzekręcał ale mimo, że mason i syn masona z sympatią przedstawił Arjów a nie w zawoalowany sposób bredził o ży-mkach jak demarquet, niemniej powtarzam jak najbardziej przeczytajcie, bo ponoć książka ma dużo zwrotów akcji i dobrze się ją czyta.

           Pozdrawiam cieplutko.

           Sława Sławjanom
           wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • nie odbieraj tego jako krytyki bo tak nie mialo to zabrzmiec bo ja nie mam prawa oceniac czyjegos postepowania kazdy jest wolny ale niestety troche trzeba poszperac zeby znalezc dobra odpowiedz a czasami i szperanie nic nie daje milrgo sluchania i jak cos wyszperam to napisze

 • Co sądzicie o kanale wedrussa polska z youtube? Jest tam o Anastazji Władimira megre.

  • Marcinie wnuczka już dawno pisała, że megre to żyd, jego brat we francji zajmuje się chyba wydawaniem książek jak dobrze pamiętam. Facjata megre również typowo żydowska.
   Wedrussa od czasu do czasu ma interesujące momenty ale większość bezkrytycznie spisana z innych kanałów, chociaż nie zrozum, że jestem wrogo do niej nastawiona, bo jakby to ująć – stara się, więcej niż inni, jej podobni „słowianolodzy”. Pozdrawiam Cię.

  • Drogi Marcinie, jeżeli chodzi o kanał Wedrussa polska, to prowadząca go dziewczyna bardzo ciepła i miła osoba z wyglądu prawdziwa Sławjanka i jeżeli mówi coś wyłącznie od siebie to jest to zazwyczaj spójne. Sęk w tym, że niestety wierzy wszystkim, którzy prezentują rzekomo treści sławjańskie, jest ufną osobą , niestety my Sławjanie jak pewnie dostrzegasz nie możemy pozwolić sobie więcej na ufność. Nasi okupanci opanowali praktycznie wszystko co im się udało np. niektóre instytucje pod nazwą kościoły rodzimowiercze i ludzie im ufają , tak jak ufają megre, który jak już Hortensja w komentarzu przypomniała moje stare informacje, jest żydem. Jest kumplem innego żyda sterlinga, który również na Syberii sprzedaje „zdrową żywność”, zresztą to nie jedyni żydzi bawiący się klimatami Syberii. Pragnę tylko dodać, że szaman prawdziwy, syberyjski będący zaledwie w opozycji do megre został aresztowany… Reasumując intencje Wedrussy są szczere, niestety gorzej z analizą wieści na których się często opiera. Niemniej ma dobrą energię i choćby dlatego warto ją oglądać. Pozdrawiam Ciebie sławjańskim pozdrowieniem.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • dzien dobry slowa Miediewiewa w czasie wywiadu

  Дмитрий Медведев

  ПОЧЕМУ НАШЕ ДЕЛО ПРАВОЕ
  Ответы на простые вопросы
  в День народного единства

  За что мы воюем? Россия – огромная и богатая страна. Нам не нужны чужие территории, у нас всего в достатке. Но есть наша земля, которая для нас священна, на которой жили наши предки и на которой сегодня живут наши люди. И которую мы никому не отдадим. Мы защищаем наших людей. Мы воюем за всех своих, за свою землю, за свою тысячелетнюю историю.

  Кто воюет против нас? Мы сражаемся против тех, кто ненавидит нас, кто запрещает наш язык, наши ценности и даже нашу веру, кто насаждает ненависть к истории нашего Отечества.
  Против нас сегодня часть умирающего мира. Это кучка безумных нацистов-наркоманов, одурманенный и запуганный ими народ и большая стая лающих собак из западной псарни. С ними разномастная свора хрюкающих подсвинков и недалёких обывателей из распавшейся западной империи со стекающей по подбородку от вырождения слюной. У них нет веры и идеалов, кроме выдуманных ими же похабных привычек и насаждаемых ими стандартов двоемыслия, отрицающих дарованную нормальным людям мораль. Поэтому, поднявшись против них, мы приобрели сакральную мощь.

  Где наши прежние друзья? От нас отказались некоторые испугавшиеся партнёры – и плевать на них. Значит, они были нам не друзья, а просто случайные попутчики, прилипалы и прихлебатели.
  Свалили за тридевять земель трусливые предатели и алчные перебежчики – пусть сгниют их кости на чужбине. Их нет среди нас, а мы стали сильнее и чище. Почему мы долго молчали? Мы были слабы и опустошены безвременьем. А сейчас мы стряхнули липкий сон и тоскливый морок последних десятилетий, в которые нас погрузила гибель прежнего Отечества. Нашего пробуждения ждали другие страны, изнасилованные повелителями тьмы, рабовладельцами и угнетателями, которые грезят своим чудовищным колониальным прошлым и жаждут сохранения своей власти над миром. Многие страны давно не верят их бредням, но пока боятся их. Скоро и они проснутся окончательно. И когда трухлявый мировой порядок рухнет, он погребёт под многотонным спудом своих обломков всех его надменных жрецов, кровожадных адептов, глумливых прислужников и бессловесных манкуртов.

  В чём наше оружие? Оружие бывает разное. У нас есть возможность отправить всех врагов в геенну огненную, но не это наша задача. Мы слушаем слова Создателя в наших сердцах и повинуемся им. Этислова и дают нам священную цель. Цель остановить верховного властелина ада, какое бы имя он ни использовал – Сатана, Люцифер или иблис. Ибо его цель – погибель. Наша цель – жизнь.
  Его оружие – затейливая ложь.
  А наше оружие – Правда.
  Именно поэтому наше дело правое.
  Именно поэтому победа будет за нами!
  С Праздником!
  t.me/medvedev_telegram
  /206
  3.5Mviews
  Nov 4, 2022 at 07:00

  https://t.me/kompromatmedia/1958

 • ann et Rafał 🇵🇱 ont aimé
  Prześladowany Politycznie Banowany
  @banowany86345
  W 2015 roku Jacob Rothschild oskarżył Putina o bycie “zdrajcą Nowego Porządku Świata”.

  Niech to zapadnie w pamięć…
  https://twitter.com/banowany86345/status/1657816894634704903

  • https://wiadomosci.wp.pl/baba-wanga-i-jej-szesc-dwojek-wieszczy-putinowi-sukcesy-6733677084682944a

   Baba Wanga i jej sześć dwójek. Wieszczy Putinowi sukcesy
   Niektóre kraje słowiańskie, które kiedyś odwróciły się od Rosji, mają do niej powrócić. To może stać się już wtedy, gdy w kalendarzu zbiegnie się aż sześć dwójek. A tak będzie 22 lutego tego roku.

   Jednak najważniejszy przekaz dotyczy przyszłości Rosji. Jasnowidzka miała twierdzić, że niektóre mocarstwa słowiańskie powrócą do Rosji. “Wszyscy, którzy kiedyś odwrócili się od państwa rosyjskiego, powrócą do niego w nowym przebraniu” – przekonuje portal. To niby taka zabawa w czary i sprawy mistyczne, a jednocześnie brzmi groźnie z geopolitycznego punktu widzenia.

   “Zbyt wiele poświęcono. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Zmiecie wszystko ze swojej drogi i stanie się władczynią świata” – przytacza rzekome słowa Baby Wangi rosyjski portal. Przekonuje także, że to nie wszystko, co jasnowidzka mówiła o przyszłości. Wiele z jej przekazu sprzed 1996, mało zrozumiałego w czasach przed jej śmiercią, dziś zyskuje nowy wymiar.

   Przepowiednia o “sześciu dwójkach” została powtórzona przez innego bułgarskiego jasnowidza, Siergieja Kostornoja, na antenie rosyjskiego kanału pierwszego, w programie o znaczącym w tym kontekście tytule “Naprawdę”.”Najbardziej niebezpiecznym dniem dla całego świata jest dzień, w którym wiele dwójek zbiera się w jednym miejscu” – twierdzili uczestniczący w programie interpretatorzy, według których w 2020 roku przytrafiły się takie daty w kalendarzu, a wiązać je można z pandemią i jej fatalnymi skutkami.

   • Kochana Carnac, a w tej części -punkt pierwszy: Starożytni Tocharowie to po pierwsze spadkobiercy rasy błękitnej a protoplaści dzisiejszych prawdziwych Chińczyków jak już mówiłam nazywam ich rasą mandaryńską. Kiedy pisałam o najważniejszych rasach na Ziemi, to zaznaczyłam, że oprócz Arjów najważniejsza była rasa błękitna i nie mieli oni wówczas wcale skośnych oczu, ich wygląd był podobny do aryjskiego ale mieli czarne włosy o różnych odcieniach i granatowe o błękitnym odblasku oczy i skóra ich miała także lekko błękitnawy odcień.
    Więc nie dziwota, że określa się wygląd Tocharów na europejski, chyba napiszę o tym artykuł, bo nie da się w krótkich słowach wielu elementów wytłumaczyć jak np. czemu mają obecnie skośne oczy itd…

    Sprawa druga to co powiedział miedwiediew byłoby piękne ale ten pan ma sobą próbę skorelowania Rosji ze stanami a jak się nie udawało to z eu, po drugie bardzo długi czas przewodził tej grupie polityków rosyjskojęzycznych, która naciskała na odpowiednie urzędy aby Sławjanom polskim nie dawać obywatelstwa rosyjskiego, pomimo że stosunki z Polską wyglądały wówczas na poprawne . Ogólnie to zwolennik i to wielki liberałów a to sami rosyjskojęzyczni w Rosji. Sławjanie rosyjscy jak pewnie wiesz nazywają ich liberastami. Zmienił front, może sobie na to pozwolić, ale raczej mu kazali bo to czystej krwi rosyjskojęzyczny, a nie znam żadnego będącego w loży (a on jest też bardzo blisko wraz z krwiopijcą abramowiczem), który by nie uprawiał demagogii.
    Co do Putina hm…jednak skoro głos zabrał aż sam rotschild, i to niby krytykując Putina to mi coś pachnie grą.
    Tym bardziej, że nie znam jego tak prywatnych opinii o innych ważnych przywódcach. To, że życzy powalić Rosję na kolana to wiem, bo wiele razy widziałam jego niezadowolenie jakie wyrażał z powodu zbyt niemrawej jego zdaniem polityki zachodu wobec Europy, szczególnie środkowej i wschodniej. Pozdrawiam ciepełko i nadal zachęcam do przesyłania linków, niech ludzie rozwijają ten wyższy stopień ciekawości rozszerzonej, bo on prowadzi poprzez syntezę i analizę do wyciągania wniosków.

    Sława sławjanom
    wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Witam. Mam pytanie do Wnuczki. Naprawdę Pani wierzy, że Chińczycy rządzą w Chinach? Skoro żymianie jak to Pani pisze potrafili stać się blondynami, ba murzynami. To uważa Pani, że Chińczykami nie mogli się stać? Przypomnę tylko jeden fakt, że około 3 może 4 lat temu dziesiątki ton złota było transferowane z usraela do Chin. Zdrowia życzę.

  • Drogi Rumcajsie, rozumiem Twój „przekąs” w zdaniu, że Murzynów uważam za żydów, więc zapewne czytałeś moje artykuły o rasach ( jest to pytanie retoryczne bo nie czytałeś). Zatem już Ci tłumaczę, że z perspektywy historycznej jest to prawda, bo rasa czarna- są to obłożeni klątwą wnukowie noego, więc są tak samo żydami czyli semitami jak są nimi również wszyscy Arabowie, którzy jak (to już powinieneś wiedzieć) są synami Hagar nałożnicy abrachama te fakty potwierdza stary testament żydowski. Jak pewnie wiesz żydzi dawno, dawno temu odcięli się od tych swoich braci i ich nie obejmują ani w kabalistyce ani w swoich świętych księgach, czyli czarni i arabowie raczej nie zasilać iluminati i masonerii, ponieważ żydzi tymi swoimi braćmi gardzą. Natomiast do miana prawdziwego żyda może pretendować jedynie były prez. barack obama, bo gdyż jego matka była aszkenazy, zaś u żydów są uważane tylko geny po matce. Zatem współcześnie nie mogłam widzieć innych czarnych żydów bo ich nie ma
   Natomiast w temacie Chin to wszyscy trywializujecie sprawę, i nie będę tego w koment tłumaczyć bo byłby za za długi. Jednakże w Chinach jest masa powiedzmy sobie jasno, ży-mskiej agentury- min. 20 mln. Ujgurów, niewiele mniej huiów(nie wulgaryzuję, tak się nazywają) i wszystkie inne odłamy islamskie, a jest ich w Chinach sporo. Prawie cały Tybet, do którego się modli masa naiwniaków i pożytecznych idiotów praktycznie został „stworzony” przez anglosaską masonerię. Więc krótko i węzłowato- aby mieć ten wrogi taoizmowi i konfucjanizmowi żywioł pod kontrolą jak najbardziej będzie wykorzystany zarówno wirus jak i cyfryzacja, o tym napisano w przepowiedniach dotyczących Chin już bardzo dawno temu, kto się nawet zwykłymi przepowiedniami interesował ten o tym wie, oczywiście nie każdy musi.
   Zatem ten tzw. nowy porządek świata, który zaprowadza się nam nie ma nic wspólnego z tym co przeprowadzają u siebie Chiny. Przede wszystkim podłoże jest zupełnie inne. Sprawa druga ży-mki mogą się łączyć z wszystkimi odłamami Azjatów jedynie nie z rasą mandaryńską, i jeszcze dwoma czy trzema odłamami Chińczyków, bo to im nic nie da. Nie wyjaśnię czemu bo ta wiedza nie jest białym ludziom na razie potrzebna.
   Temat black rock, złoto o którym mówisz i innych niuansach polityki chińskiej i usraelskiej w stosunku do Chin napisze Marzanna.
   Zaś jeżeli chodzi o douglasa lancelota reeda autora strategii syjonu to niestety przekazane jest tyle na ile żydzi swojemu autorowi nakazali. Jest tak dlatego, że douglas reed był masonem wysokiego stopnia i miał ofertę masońską by pewne książki napisać. Jest to ta sama kategoria co inny żyd mason henry ford, który napisał książkę pt. międzynarodowy żyd, ten pan był jeszcze wyżej w loży niż douglas. Raz na jakiś czas masoneria musi powiedzieć prawdę o swoich działaniach, taki jest układ transcendentalny. Obaj panowie dożyli późnego wieku ponad 80 i 90 lat w przeogromnym bogactwie co jest już dla takich regułą. Aczkolwiek laikom ich książki polecam, ponieważ właściwie ŻADEN PRZECIĘTNY CZŁOWIEK NIE MA NAJMNIEJSZEJ WIEDZY W TYM TEMACIE. Jeżeli rzeczywiście podchodzisz poważnie do tematu to zadaj sobie pytanie dlaczego mówiący o podobnych faktach Julian Assange siedzi w więzieniu a może już nie żyje, bo nikt się o goja nie upomina, dlaczego zabito Mc Affyego, który mówił to samo co obaj panowie masoni, tylko troszeczkę głębiej. Pozdrawiam i życzę Ci również zdrowia i zgłębiania tajemnic.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Chciałabym się odnieść do zdjęcia zamieszczonego w artykule „Kto to jest Putin”, stara fotografia przedstawia żydówkę szełomową u której na kolanach umieszczono jasnowłosego chłopca, moim zdaniem typowe sławjańskie dziecko. Celowo użyłam słowa „umieszczono”, ponieważ jako matka mogę stwierdzić z całą pewnością, że z tego zdjęcia emanuje totalna obcość między nieświadomym małym chłopczykiem a tą kobietą. Ona wygląda jakby brzydziła się dotknąć dziecko, bo nie znam żadnej matki, która wolałaby włożyć rękę w chwasty, niż objąć dziecko.
  Trudno mi uwierzyć, że to rodzona matka. Pozdrawiam wszystkich.

  • Droga Hortensjo, my również wiele razy rozkminialiśmy zdjęcie chłopca na kolanach szełomowej, rzeczywiście zachowuje się jakby brzydziła się tego dziecka, naszym zdaniem to jednak nie Putin w dzieciństwie. Twoje spostrzeżenie jest ze wszech miar słuszne, można Ci tylko pogratulować wprawnego oka i trafnego odczytywania energii. Serdeczne pozdrówka.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Czy nie dziwi Was (czytelników) fakt, że nagły zwrot przeciwko Putinowi nastąpił dokładnie gdy okazało się, że stanął przeciwko NWO? Nastąpiło to poprzez napaść na Ukrainę (oczywiście każdą napaść potępiam, jednak rozumiem postępowanie Putina, gdyż Ukraina została przejęta przez starych piratów w mundurach USA) i prowadzenie żółwiej wojny (jak to zwie Jackowski) dla ekonomicznego wykończenia starych piratów (spodobało mi się określenie Boba Marleya, bo “masoneria” jest bardzo oklepane). Tak więc według Jackowskiego Rosja i Chiny razem prowadzą wojnę gospodarczą przeciwko zachodowi i jak na razie wygrywają, czego uwieńczeniem ma być wielki krach (ma nastąpić teraz, czyli maj/czerwiec 2023 roku, chociaż niejednokrotnie Jackowski daty przesuwa – chyba tamci zmieniają swoje plany, a ja mając potwierdzenia z innych źródeł uważam, że tak rzeczywiście jest). Po krachu Chiny mają zaproponować nowy system walutowy oparty nie na długu jak dotychczas, a na rzeczywistej wartości gospodarki danego państwa i ten system pomimo wielkiego początkowego oporu, zostanie przyjęty. Chiny również mają ogłosić prawdę o szczepionkach oraz ogłosić odkrycie niewyczerpalnego źródła energii. Z drugiej strony USA-Izrael planują atak na Iran i w ten sposób zadać cios Rosji i Chinom i przełamać ich passę w wojny gospodarczej. Tak, wiem, że Jackowskiemu większość tych przepowiedni nie wypala, ale po pierwsze MySłowianie też od bodajże 2019 roku przepowiadali śmierć Kaczyńskiego, a po drugie Jackowskiemu czasem tak świetnie przepowiednie się sprawdzają (jak z wąskim paskiem na wschodzie Polski), że nie można powiedzieć, że to mógł być przypadek. Poza tym jestem przekonany, że on rzeczywiście ma poczucia, tylko że nie 100% przyszłości, a potencjału na nią, którą starzy piraci też zmieniają. Ja bym powiedział (zwłaszcza po jednym z ostatnich artykułów o karmieniu i używaniu demonów), że to jest strona zwodnicza, która miała zmanipulować ludzi do posłuszeństwa Putinowi, gdy był on w zmowie ze starymi piratami (wprowadził przecież pandemię), a gdy okazało się, że jednak Putin się postawił, no to zaraz pewnie zaczną manipulować na kogoś innego.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Moim zdaniem, Władek jest w zmowie. Polecam książkę pt. Strategia Syjonu. Autora nie pamiętam. Opisuje w niej jak budowano potęgę np. Babilonu. I w jaki sposób te same kreatury zbudowały potęgę Persów, aby zniszczyć Babilon. Itd… Koniec końców, zawsze górą jest Syjon. Po to gospodarka Chin została wyniesiona na szczyt, przenoszono zakłady, itp… Historia jaka by nie była zakłamana, czy nie się powtarza. Była wojna wyrosła potęga jankeska. Teraz wyrasta Chińska przy wsparciu Rosji. Zmienią się granice, a ludzie będą szczęśliwi, że wojna się zakończyła. A że np. Niemcy stracili wschodnie tereny jak również Polska. Nieliczni zwrócą na to uwagę. Historia Słowian można traktować jak Babilonu i innych nacji. NWO nadejdzie. Wychodzi, że wprowadzać je będą oficjalnie Chiny przy wsparciu Rosji. I tak na koniec. Uważasz, że gdyby Władek nie był ich, to nie usunęliby go? Zdrowia życzę.

  • Sława Damianie !

   Dalece wysunieta teoria, bardzo odważna.
   Myślę, że ciężko się z tobą nie zgodzić i ciężko się z tobą zgodzić.
   Nic nie jest do końca czarne ani do końca białe .
   My jesteśmy tylko pionkami na ich planszy. Nie wiemy, czym graja i w co graja. Jedne jest pewne, chcą naszej ENERGII za wszelką cenę.
   Prawda jest taka, że czytając STS, czułam, że to jest to, czego szukałam przez całe życie. Po części odnalazłam to, co moje, reszta części dopiero się budzi. Jedyne co mnie nie pokoi, to że już od dawna nie było artykułu związanego ze STS. Za dużo krąży na stronie energii wokół tego, co robi Put in i kim jest jest.
   Mnie osobiście znudziło już to wszystko. Co oni robią, to ich sprawa. Nie obchodzi mnie to.
   To tylko ich plany. A czy one się zrealizują zależy tylko od tego, czy ich planom MY nadamy energię

   Pozdrawiam
   Zielonooka

  • @Rumcjas
   >>Uważasz, że gdyby Władek nie był ich, to nie usunęliby go?<>Mnie osobiście znudziło już to wszystko. Co oni robią, to ich sprawa. Nie obchodzi mnie to.
   To tylko ich plany. A czy one się zrealizują zależy tylko od tego, czy ich planom MY nadamy energię.<<
   I to jest zdecydowanie najlepsze podejście, ponieważ my tworzymy nasza rzeczywistość, więc jeśli wchodzimy w energię walki to świat daje nam walkę, a gdy jesteśmy w spokoju, to świat daje nam spokój. Ale wiesz, ja po prostu ciekawski z natury i tak czasem zniżam się do dociekań 😛
   Mnie czerwona lampeczka na tej stronie zapaliła się po artykule o przyzywaniu "aniołów zemsty", czy jak to te demony nazwali i "dokarmianiu" ich. To już czyste wplątywanie ludzi w powiązania demoniczne.

   Pozdrawiam,
   Damian

   • Doskonale rozumiem, sama jestem ciekawa wielu rzeczy, ale nauczyłam się już nie wysuwać tego na pierwszy plan🤣
    Chyba pominęłam artykuł o tym “dokarmianiu” , pamiętasz może,gdzie to było?

     • Mam wrażenie, że trochę przekręcasz przekaz Wnuczki Sławjańskiej Wiedźmy

      • Przecież ten artykuł wprost mówi o zemście (która na pewno nie jest energią boską, wielokrotnie możemy się tego dowiedzieć ze słów Pana Jezusa) – to nic innego jak działanie demoniczne.

       Pozdrawiam,
       Damian

      • @Zielonooka – I TO JAK przekręca…! Całkowicie się z Tobą zgadzam!

       D: “@Rumcjas
       >>Uważasz, że gdyby Władek nie był ich, to nie usunęliby go?Mnie osobiście znudziło już to wszystko. Co oni robią, to ich sprawa. Nie obchodzi mnie to.
       To tylko ich plany. A czy one się zrealizują zależy tylko od tego, czy ich planom MY nadamy energię.<>Uważasz, że gdyby Władek nie był ich, to nie usunęliby go? D: “Mnie osobiście znudziło już to wszystko. Co oni robią, to ich sprawa. Nie obchodzi mnie to.
       To tylko ich plany. A czy one się zrealizują zależy tylko od tego, czy ich planom MY nadamy energię”.<<"

       V: Powiedziałeś mi Damian kiedyś w odpowiedzi, że: "nie wiesz co to jest ten New Age", że nie wiesz co to jest więc się za to nawet nie zabierasz…

       Tak się składa, że ja od 12 lat ponad NIE UZNAJĘ New Age pod każdą postacią… i wiem jak go rozpoznawać i zwalczać gdziekolwiek go zauważę… I nie mam zamiaru w tym ustawać.

       Wiedźmia Wnuczka to te właśnie "chmurki" i inne dzikie węże – do nich nawiązuje w którymś artykule – czym jest i na czym polega zwiedzenie masońskie we wplątywaniu w re-ligie świata, ich mieszanie by powstał MASOŃSKI misz-masz wszystkiego wypaczonego – i nadaje się temu ogólną nazwę – New Age właśnie…

       To twoje i Rumcajsa "(…) Mnie osobiście znudziło już to wszystko. Co oni robią, to ich sprawa. Nie obchodzi mnie to.
       To tylko ich plany. A czy one się zrealizują zależy tylko od tego, czy ich planom MY nadamy energię" – IDEALNIE wpasowuje się w chory "nurt" właśnie New Age… i coś dziwnie nie chce mi się wierzyć w twoje "nie wiem co to jest New Age i ” bo wydaje mi się po twoich wypowiedziach także pod adresem Wiedźmiej Wnuczki i innych tutaj obecnych – ŻE TY DOSKONALE WIESZ czym on jest…

       Moje słowa niejednokrotnie ubierasz w swoich wypowiedziach w szatki “nienawiści” czy “jadu”, a to po prostu niemożebne wkurzenie na to co może zrobić człowiek na osobę próbującą wyprowadzić kogoś z równowagi i ukazać tę osobę w negatywnym świetle…

       D: “I to jest zdecydowanie najlepsze podejście, ponieważ my tworzymy nasza rzeczywistość, więc jeśli wchodzimy w energię walki to świat daje nam walkę, a gdy jesteśmy w spokoju, to świat daje nam spokój. Ale wiesz, ja po prostu ciekawski z natury i tak czasem zniżam się do dociekań 😛”

       C: Co ciekawe mi CZERWONA LAMPECZKA już zapalała się wielokrotnie gdy widziałem w twoich treściach zakłamaną zawiesinę New Age czyli stwierdzenie właśnie

       >> to jest zdecydowanie najlepsze podejście, ponieważ my tworzymy nasza rzeczywistość, więc jeśli wchodzimy w energię walki to świat daje nam walkę, a gdy jesteśmy w spokoju, to świat daje nam spokój.<<

       który jest KARDYNALNYM przykładem na zasady jakimi kieruje się rycie bani jakim jest New Age… Masz coś do Wiedźmiej Wnuczki z którą się nie zgadzasz i stwierdzasz w paskudny sposób o "namawianiu do konszachtów z demonami" czy coś równie beznadziejnego i – tak jak mówiła tutaj Zielonooka

       "(…) przekręcasz przekaz Wnuczki Sławjańskiej Wiedźmy" – też mam takie wrażenie, że robisz to pisząc" D. -e "Demony nie-sławjańskie

       https://www.myslowianie.pl/sts84231/aniolowie-slawjanscy/&quot;

       de-monizując przekaz Wnuczki Slawiańskiej Wiedźmy /\/\ ubierając w anielskie szatki DEMONY swojackie New Age – a co mi się wydaje oczywiste – ubierając zarazem w demoniczne szatki właśnie co mi się zdaje WŁAŚNIE Naszych Bogów – których znieważasz tym przypisując im energię której nie mają w sobie…!…

       D: "Mnie czerwona lampeczka na tej stronie zapaliła się po artykule o przyzywaniu "aniołów zemsty", czy jak to te demony nazwali i "dokarmianiu" ich. To już czyste wplątywanie ludzi w powiązania demoniczne…"

       V: no – mi się jak wspominałem "czerwona lampeczka" zapala ilekroć się na tych forach wypowiesz… /\/\ zaiste – ciekawy efekt końcowy to ma za każdym razem…, że w końcu dałem sobie spokój by nie komentować już Twoich występów, bo uzmysłowiłem sobie, że widocznie prowadzisz objazdowy cyrk…, zaś ja – tak jak mój ojciec – nie lubię klaunów…

       Dla mnie New Age – jako re-ligia, która ma być stanem przejściowym między obecnymi czasami a otwartym wyznawaniem antychrysta – w przyszłych czasach – re-ligią w którą umieszczono wszystko co powinno się kojarzyć z Dobrem i światłem – a jednocześnie w swoich podstawach WYPACZONO pojmowanie go i założono TEJ KUKLE jeszcze różowe okulary – i kazano powtarzać "Namaste, namaste, namaste" – wyzwalając nieskończoną jadowitość w ludziach pierwotnie dobrych… – re-ligię tę więc zawsze – wobec wszystkich poczciwych Ludzi nazywam otwarcie Zwiedzeniem Masońskim i odrzucam wszelkie jej podstawy… ZAWSZE I WSZĘDZIE…

  • Witam wszystkich, bardzo długo nie komentowałem ale z racji tej, że jestem chyba najstarszym czytelnikiem „My Słowianie”, nie mogę nie skomentować człowieka, który wszedł tutaj jedynie po to by wnosić zamęt. Mam na myśli pana Damiana, wypowiedź tego pana tak mnie zdenerwowała jak już długo żadna sprawa. I nie chodzi o to, że ma inne zdanie ale o sposób w jaki to wyraża i jak przy pomocy przeinaczania, fałszu i wyrywania z kontekstu komentuje artykuł o aniołach słowjańskich, bo już Michał patron Izraela a nie nasz to mu nie przeszkadza.
   Po pierwsze proszę nie przekłamywać drogi panie rzeczy, o których Wnuczka nie pisała. Nigdy nie mówiła o śmierci Kaczyńskiego, po drugie jej przepowiednie są detaliczne i drobiazgowe, mnie interesuje co będzie za niedługi czas bo wiele życia już przede mną nie ma więc jest to dla mnie ważne i tutaj moim zdaniem Wnuczka jest najlepsza np. parę lat temu w przepowiedni napisała, że strasznie wzrośnie agresja w rodzinach i, że to będzie widzialne na zewnątrz i oczywiście jest. Nie będę tutaj przytaczał innych tematów jak konflikt na wschodzie, czy o tym, że świat który znamy się nagle zmieni i już nie powróci itd…
   A pan tutaj jak starym sztandarem wymachuje paskiem ziemi, który przepowiedział pan Jackowski, jednak jeżeli przepowiedział go przed Lechem Kaczyńskim to wtedy jest to przepowiednia ale jeżeli po nim to nie, bo Lech to już zaplanował za swojego życia. Ja nie mam nic do pana Jackowskiego ale jak już powiedziałam przedkładam ten styl przepowiedni Wnuczki, bo daje konkretny obraz. A co się tyczy innych tematów to Wnuczka zaraz na początku powstania strony w każdym razie już parę lat temu dała 2 scenariusze.
   A co do Putina to niestety się pomyliła, jednak otwarcie powiedziała , że nie jest wiedźmą tylko dopasowuje tzw.puzzle. A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE MÓJ KIĄDZ NA RELIGII NAS UCZYŁ A BYŁO TO KILKA DZIESIĄTKÓW LAT TEMU, ZE ŻYDOWSKI PAPIEŻ (ksiądz powiedział, że niby to był nawrócony na katolicyzm ale swoje żydowskie imię zachował) KILKASET LAT TEMU ZAKAZAŁ WSZYSTKIE ANIOŁY CO NIE POCHODZIŁY ZE STAREGO TESTAMENTU ŻYDOWSKIEGO W TYM SŁOWIAŃSKIE I ZWRACANIE SIĘ DO NICH OBŁOŻYŁ KLĄTWĄ. Zwracam się do Wnuczki bo ma na pewno dokładniejsze informacje niż ja na ten temat, niech o tym napisze, bo ja zapomniałam datę i imiona. A na koniec chciałem wyrazić moje zdanie, że czuję się zniesmaczony człowiekiem, który tyle gadał o nadstawianiu drugiego policzka, o zwyciężaniu zła dobrem a nie tylko, że nie stosuje się do tych zasad to przeinacza czyjeś wypowiedzi a z jego komentarza bije tyle jadu i nienawiści, że aż trudno to zrozumieć. Ja apeluje do Wnuczki aby się jakoś ustosunkowała do tej sytuacji. Pozdrawiam Wnuczkę i innych odpowiedzialnych za stronę oraz czytelników. Grudziądzak

   • ABSOLUTNIE
    się zgadzam z wypowiedzią Przedpiścy… 🙂 (-czyni?) o pseudonimie Grudziadzak
    Zdraviam! Życzę dalszej odwagi i celnego oka…! 😉 Ja już od dawna nie komentuję wypocin Damiana… po moich komentarzach zresztą widać stosunek do jego wymysłów i DOPISAŃ… Teraz jednak “walnę” jeszcze jeden komentarz niezwłocznie pod adresem jego wypowiedzi.

   • Bardzo proszę zapytać Wnuczkę o przepowiadanie śmierci Kaczyńskiego, bo widać coś Pani umknęło. Nadstawianie drugiego policzka nie stoi w sprzeczności z mówieniem prawdy o tym co się zastało. Nie ma we mnie złych uczuć względem tej strony, czy Wnuczki, każdy ma prawo działać zgodnie ze swoją wolą i ja to szanuję. Dziwi mnie, że nie dostrzeżono, że artykuł, który przecież wprost mówi o zemście (która na pewno nie jest energią boską, wielokrotnie możemy sie tego dowiedzieć ze słów Pana Jezusa) nie został rozpoznany jako działanie demoniczne.

    Pozdrawiam,
    Damian

    • Stoi, Damianie, OWSZEM – stoi w jawnej, jaskrawej wręcz sprzeczności z tym co OD POCZĄTKU Wiedźmia Wnuczka pisała od początku… Uważam, że prowadzić niedawno zacząłeś Damianie prowadzić jakąś chorą stricte kato-licko-masonerską krucjatę na STS – na miejsce w którym jest Świetliste przeciwieństwo do tego co prezentować próbujesz i insynuować… Obawiam się też, że twoje “Nie ma we mnie złych uczuć względem tej strony, czy Wnuczki” jest pudrowanym FRAZESEM…

     D: “Dziwi mnie, że nie dostrzeżono, że artykuł, który przecież wprost mówi o zemście (która na pewno nie jest energią boską, wielokrotnie możemy sie tego dowiedzieć ze słów Pana Jezusa) nie został rozpoznany jako działanie demoniczne.”

     V: Jak wspominałem POWYŻEJ – STS był pisany – od pocżatku z powodu innych idei niż te ferowane przez kato-lików i new ageowców… od pocżątku Wiedźmia Wnuczka w swoich słowach pisała o swoich obawach, że jej przekaz zostanie uznany za sci-fi… I wiele innych rzeczy – a w tym samym artykule, którego temat D. poruszasz – pisze o tym, że – bodajże o boginii zemsty, Wiedźmia Wnuczka wyraźnie zaznacza, że nie poleca tego rytuału komuż kto jest wychowany i – co ja stwierdzam – bierze za pewnik zasady ferowane w duchu zwiedzonej re-ligii katolickiej – co komuś może się wydać szokujące…

     … Lecz – sam na logikę powiedz czy mają na mnie działać zasady wiary pisane przez plemię od początku za narzędzie uznające mącenie, gwałt i rozbój – piszące o zasadze o “miłowaniu”, “wybaczaniu” itd… skoro te zasady wpisane – najkrócej mówiąc – miały za zadanie JEDYNIE spowodowanie, że KRZYWDZONY nie będzie szukał SPRAWIEDLIWOŚCI – i pozbawienie go pewności? Pozbawienie go możliwości przeciwdziałania własnej krzywdzie?

     – TO SAMO BOWIEM PLEMIĘ co tutaj jest ZA KAŻDYM razem zaznaczanie –

     … WPISAŁO “wybaczanie” w słowa Jezusa i kazało to uznawać… i tak powstał Choca… no, kato-licyzm /\/\

     Już bardziej tego nie mogę tobie jaśniej przekazać… ;/ A ty WCIĄŻ i WCIĄŻ to samo jak katarynka…

     • Pięknie to opisałeś. Ja mam wrażenie, że Damian pod każdym artykułem na siłę probuje udowodnić WSW kłamstwo

      • @Zielonooka
       Wydawało mi się, że powszechnie znane jest, że Anioły, czyli istoty boskie, nie trzeba niczym dokarmiać, ponieważ bije w nich energia boskiej miłości. Tylko byty od niej odcięte – demoniczne, potrzebują energii (zazwyczaj, którą my im dajemy obniżając się w ich wibracje). Jeśli zatem w artykule o niby-aniołach jest o dokarmianiu tychże, no to oczywistym się wydaje, że anioły to nie są.

       @Vojomir
       A Ty czasem nie pisałeś, że moich wypowiedzi nie komentujesz?:P

      • Voymir:

       @Zielonooka – a dziekuję bardzo Siostro ze Sławian, też mam DOKŁADNIE takie wrażenie – i to od dawna… A ja na to bezczynnie patrzeć nie mam zamiaru! Sława! 😀

       @Damian: pisałem wiele rzeczy w życiu, pisałem RÓWNIEŻ: (pod komentarzem @Grudziadzak):

       “ABSOLUTNIE
       się zgadzam z wypowiedzią Przedpiścy… 🙂 (-czyni?) o pseudonimie Grudziadzak
       Zdraviam! Życzę dalszej odwagi i celnego oka…! 😉 >>Ja już od dawna nie komentuję wypocin Damiana<>nie komentuję<< – nie oznacza, że tym zakleiłem sobie klawiaturę czy złożyłem śluby milczenia… co zapewne swoim komentarzem zakładać i sugerować chciałeś wszem i wobec…

       – kontynuując – o tym "dokarmiania czegokolwiek – jakbyś czytał ze zrozumieniem, lub niemiłosiernie nie pomijał tego co ci wygodnie z tych rzeczy, które Wiedźmia Wnuczka napisała – to być napisać mógł, że na przykład Duszki Sławiańskie na ten przykład energetycznie są zasilane na przykład mlekiem i miodem, które to należy w miseczkach w czterech rogach domu ustawiać – bo my Ludzie je – z racji przebywania w negatywach je drenujemy z niej – z energii…

       Co już się kłóci z twoją – iście New-Ageowską doktryną, że tylko "byty demoniczne" itd itp… potrzebują energii… misz masz tutaj więc uprawiasz i pomieszanie z poplątaniem…

      • Zielonooka, dziękuję za próby uspokojenia Damiana, ale nie ma przypadków, bo jak wiesz mam bardzo dużo korespondentów na mail gazetki, oni ze względu na pracę czy pozycję społeczną nie chcą aby ktoś rozpoznał ich po historiach, stylu pisania, czy treściach . Nie mam prawa zawieść ich zaufania więc nie będę tego tematu rozwijać. Natomiast ich postępowanie Damiana jako katolika po prostu przeraziło, on sądził, że może kogoś nawróci natomiast oni jego działanie odebrali, jako próbę posłania mnie na szafot.
       Niestety Damian strzelił sobie w kolano prezentując taką postawę, niezależnie od tego dziękuję Ci za próbę przywrócenia spokojnych energii na stronie. Tobie również przesyłam energie spokoju i dobrego wglądu w Twoją Duszę. Ciepełkie

       Sława Sławjanom
       Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Witam serdecznie kochany Grudziądzaku.
    Bardzo się cieszę, że nadal jesteś z nami, tylko zmartwiło mnie, że tak się zestresowałeś nieżyczliwymi komentarzami. Dbaj o swoje zdrowie i nie przejmuj się mną bo nie z takimi rzeczami się mierzyłam, to nie była nawet drobnostka . Spokojnie więc podchodź do krytyki tego co robię, ponieważ wchodząc w domenę publiczną musimy się liczyć właśnie z krytyką, i jeżeli krytyka w swojej esencji jest czystą krytyką to ja nie mam nic przeciwko.
    Kochany Grudziądzaku z racji Twojego wieku (przepraszam, że się do tego odniosłam ale przecież nie ukrywasz go), na pewno wiesz, że tylko ludzie szukający poklasku są przewrażliwieni na punkcie poddania ich krytyce, ja z tego już wyrosłam. Natomiast Damiana pożegnałem tylko z tego powodu, że Istoty Światła nazwał demonami, tego nie mogę tolerować i to bezdyskusyjnie.
    Zaś Tobie odwdzięczam się ciepłą energią spokoju i zdrowia, i niech pasja poznawania pozostanie przy Tobie.

    Wspominałeś o papieżu o żydowskim imieniu, który zakazał wyznawania aniołów spoza starego testamentu żydowskiego. Papieży o typowo żydowskich imionach było wielu i w dodatku byli z pochodzenia żydami, natomiast tych którzy wprowadzili, po raz pierwszy zakaz Aniołów o nieżydowskich imionach a był on później powtarzany, było dwóch. Pierwszy to zachariasz zakazał po pierwsze Sławjańskich Aniołów i obłożył wzywanie ich klątwą. Zakazał też aniołów Demona tych, ale tych którzy się od niego oderwali takich jak Uriel , Haniel, Zadkiel itd.
    Uczynił to na synodzie przez siebie osobiście zwołanym w 745r. Natomiast wedle moich źródeł katolicyzm wyznawał tylko publicznie zaś bez problemu uczestniczył w obrzędach synagogi. Jeżeli się tym problemem interesujesz to początkowy okres katolicyzmu nie różnił się zbyt wiele w obrzędach od judaizmu, jedynie później pozwolono użyć elementy wiary rodzimowierczej w obrzędowości, ponieważ wprowadzanie katolicyzmu ogniem i mieczem na terenach Rusi i Lechistanu szło bardzo opornie. Bardzo Ci dziękuję więc za przypomnienie o tym żydowskim papieżu. Pozdrawiam ciepło i życzę Ci zdrowia, i niech Twój lotny umysł Cię nie opuszcza, bo jestem pewna, że w swoim ziemskim życiu będziesz jeszcze świadkiem wielu ciekawych wydarzeń.

    Sława Sławjanom
    wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Damian, bywało, że miałeś ogarnięte komentarze, wyłączając oczywiście te fanatyczno-religijne, co jednak ostatnio napisałeś wskazuje na to, że kierowała Tobą jakaś bezzasadna złość i zawziętość, bo nie były one merytoryczne, i to nie tylko w mojej opinii. Zaczynając od faktu, że Wnuczka pomyliła się niby 2 razy ale jakie miała za to szczegółową resztę swoich przepowiedni.
   Nie rozumiem też tego ględzenia o Jackowskim, o co Ci chodzi ? Mamy nagle przestać wchodzić na tą stronę, bo się Tobie bardziej Jackowski spodobał, no to go oglądaj. Ja nie mam problemu aby oglądać różnych jasnowidzów, choć od pewnego czasu szkoda mi na nich mojej uwagi.
   Druga sprawa dotycząca Twojej wypowiedzi, w której wysuwasz „wiekopomną” teorię, że jakby wszyscy siedzieli cicho, to nie byłoby wojen ani konfliktów, a tużem się już uśmiał jak norka. Przy całym zrozumieniu, że techniczni nie bardzo się w niuansach historycznych orientują, wiem to po sobie, to jednak na każdym rogu internetu możesz znaleźć informację kto wojny rozpętywał, a kto w nich ginął. Czy ci biedni Rosjanie przed rewolucją czegokolwiek się domagali, a kto zabił cara i do tego rytualnie? Wówczas eskimosy doprowadziły do śmierci ponad 60 mln. Słowian. A my przed drugą wojną światową zdychający z głodu, czegoś się domagaliśmy oczywiście, że nie ale pieniądze z waal street załatwiły znowu blisko 80mln ludzi itd…lista jest długa. A obecnie czy ktoś dobrowolnie o zdrowych zmysłach chce iść na wojną z Białorusią, a prawdopodobnie pójdziesz, pomimo że jak sądzę za bardzo byś nie chciał.
   Daruj też sobie te bzdury o dokarmianiu demonów, rzeczywiście one się ucieszą jak postawisz mleczko i miodek. Niestety chyba nic o Słowianach nie wiesz, że to myśmy stawiali kwiaty, płody naszym opiekunom i naszemu Bogu a demon chce tylko krwi, kajin przecież rozpoczął od krwawych ofiar, taki jesteś religijny a tego nie wiesz. A „Dziadów” to w szkole nie przerabiałeś. Jeżeli ta strona jest dla Ciebie zwodnicza to słaba Twoja katolicka wiara i rzeczywiście lepiej stąd uciekaj, i nie martw się o innych tutaj będących. Na tyle co się orientuję to bardzo wielu zawdzięcza tej stronie a przede wszystkim wnuczce, znalezienia właściwej ścieżki.
   Pierwszy raz w życiu napisałem tak długi komentarz, robiąc konkurencje Voymirowi, który jak się wczytać ma całkiem niezłą wiedzę. Ja mam czas zaledwie na przeczytanie artykułów i Waszych komentarzy. Pozdrawiam serdecznie Wnuczkę, innych czytających i komentujących. Szczególne pozdrowienia chciałbym przesłać starszemu Panu Grudziądzakowi i życzyć zdrowia.

   • O @niezydzie oskrzeli… Zbieram się od długiego czasu od kiedy zobaczyłem Twój wpis… Bardzo jest dobrze widzieć tak wnikliwe obserwacje i tak błyskotliwe jak sama Światłość klarowne i jasne spostrzeżenia. Największą zaś Mądrością – jest umiejętność dostrzegania wartościowych cech u innych… jeśli uważasz, że zasługuję na takie słowa uznania – to przyjmuję je z wdzięcznością 🙂 Dziś przeważa niestety tendencja odwrotna – czego znakiem jest ciągła niezgoda wśród Naszych błądzących Braci i Sióstr… Ja niewiele mam do dodania – cieszy mnie to, że Damian może tutaj również na JEDNO liczyć – nie tylko ode mnie…! Na bezpardonową i zasłużoną reakcję na swoje niegodne czepianie się innych, całkowicie zresztą – uzasadnioną…!…

    Owszem, można mieć swoje spostrzeżenia – a więc i zdanie o innych… jednak należy pamiętać, że języka nikt nie stracił – i czasem więc tama nieGODziwości puści… i należy GODnie odpowiedzieć. Nie inaczej jest w tej konkretnej sytuacji. Widzę, że nie jestem sam. To pocieszająca perspektywa 😀 Więc zaś skoro Damian mógł się o mnie i Nas wypowiedzieć – tedy nie omieszkam przypomnieć, że mam(y) Prawo się bronić.

    Wróciłem wczoraj z Dnia Dziecka, od mojej Amazonki, teraz dopiero zebrałem się w sobie i zacząłem pisać coś co od paru dni siedzi mi w głowie. Sam niewiele mam czasu i muszę bardzo konkretnie planować moje posunięcia by w tych dniach wyrobić choć ze sprawami priorytetowymi… Cieszy mnie pozytywny odzew i ukrócenie bezczelności słanych przez Damiana pod już kilkoma adresami… pomawianiu o – w zasadzie – herezję – bo “Jezus to i tamto bo JA tak uważam” Damianowe, i inne Dzikie Węże i wężowe syczenie…

    Co do tych pomyłek Wiedźmiej Wnuczki to doceniam i jestem pod wrażeniem faktu, że niełatwo niektórym Ludziom mogłoby przyjść przyznanie się do takiego w skali – błędu w interpretacji czy ocenie intencji czyichś. Choć to smutne wieści były dla mnie… To podejrzewam, że dziś raczej przewidywanie posunięć Arcywroga i splecionych nieraz jak Węzeł Gordyjski nitek Losu – odgadywanie gdzie-która- do czego powinna ku czemu bieżyć- to z PEWNOŚCIĄ nie jest łatwy kawałek chleba… z wielu powodów.
    Co do Jackowskiego, dziś wpadło mi przed oczy takie coś https://cytaty.pl/wywiady/74411,przerazajaca-wizja-jackowskiego-jasnowidz-nastapi-krach.html zastanawiam się – ile z tego to Prawda – raczej stronię od tematu jasnowidzów, polegam raczej na wiedzy zawartej w STS, lecz ten artykuł przykuł moją uwagę…

    Twój trzeci akapit to na moje – absolutny majstersztyk i się zgadzam z tym akapitem.
    Podobnież czwarty 🙂
    I jestem NAPRAWDĘ uradowany tak pozytywnym odczytaniem mnie Bracie ze Sławian! 😀
    Zdraviam również Ciebie jak i wszystkich czujących Sercem – Dobro i Światło Sławian pragnących Wiedzy o Nas! ^^

   • Powiem szczerze, że ja nie przypominam sobie żadnych precyzyjnych przepowiedni od Wnuczki, oprócz właśnie śmierci Kaczyńskiego, która miała nastąpić bodajże w 2019 roku. Reszta to były tylko takie ogólne przewidywania typu “będzie gorzej”, “będzie trudniej”, “prawda będzie wychodzić na jaw”, ale ani jaka prawda, ani żadnych innych szczegółów, także można było w zasadzie wszystko pod to podpiąć.

    Ciekawy jestem jak to jeszcze z tym Putinem, bo publikowane tu było kilka wypowiedzi, że dowodem na to, że Putin stoi po dobrej stronie jest, że nad Rosją nie ma ŻADNYCH chemtrails… No dla mnie to był kluczowy dowód, no więc co teraz – chemtrails się zaczęły?

    Pozdrawiam,
    Damian

    P.S.
    Co do oceny moich emocji związanych z tymi wpisami to trudno się nawet odnieść bo, niektórzy piszą, że ja tu wylewał złości, a nikt nie wskazał choćby jednego wyzwiska. Widzę, że większość z Was jest w energiach walki, tylko pamiętajcie o jednym – przyciągacie to czym emanujecie, “Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną.” [Mt 26, 52].

    • Damian: “Co do oceny moich emocji związanych z tymi wpisami to trudno się nawet odnieść bo, niektórzy piszą, że ja tu wylewał złości, a nikt nie wskazał choćby jednego wyzwiska.” (…)

     Ciekawe masz postrzeganie “wylewania złości”… nikt tutaj nie powiedział TEŻ żadnego wyzwiska Damian!… Ja uważam na przykład, że SĄ GORSZE rzeczy niż pospolite wyzwiska i epatowanie nimi!… Jeśli liczyłeś, że zniżymy się do rynsztokowego słownictwa – i łatwiej będzie ci powiedzieć “O! widzicie ON mnie atakuje i wulgarnie o mnie mówi!…” TO BYŁEŚ widocznie w błędzie…! ^^

     Wszyscy za to zdają się mieć resentyment do TWOICH złośliwości innego rodzaju… i nawijania “z ambony” słowami włożonymi w usta Jezusa i apostołów… przez masonerię – jak już wspomnieliśmy gremialnie tobie – MIAŁY TE SŁOWA służyć wprowadzeniu “spotulnienia” sprzeciwiających się ZŁU Ludów Światłości… – co widzę po Twoich bezmyślnych cytatach – udało im się… tobie i innym twoim “współwiernym” – WCISNĄĆ katolicyzm jako jedyny słuszny pogląd na wiarę!, a że niestety reprezentujesz pogardzany – nie ukrywam – przeze mnie gatunek kato-lika, który ABSOLUTNIE nie użyje ani szarych komórek by zmienić los RODaków ani Serca, bo TAK ZATWARDZIALE trzymasz się tego co WPOIŁ CI OKUPANT… – to jeszcze twierdzisz jednocześnie “nie wiem co to New Age!” i nawijasz do wszystkich tutaj “Widzę, że większość z Was jest w energiach walki, tylko pamiętajcie o jednym – przyciągacie to czym emanujecie (…)”… TO jest właśnie New Age Damian…! NIE UDAWAJ że tego nie wiesz! ;> Bo akurat ja doskonale WIEM CO TO JEST, odrzuciłem bowiem to 12 lat temu i wystrzegam się by nigdy więcej nie wdepnąć w to masońskie szkaradziejstwo! Nie WMÓWISZ mi, że termin “energie” czy “emanacje” to typowe stwierdzenia dla JUDEOkatolików…! Oni są najlepszym rodzajem niewolnika! NIESTETY…!

     Ciekawym jest też, że USILNIE próbujesz nie odnieść się do moich i innych zgromadzonych tutaj osób postawionych zarzutów i argumentów wobec ciebie JAKBY ICH NIE BYŁO – udajesz, że niczego nie powiedzieliśmy… na przykład moje i komentarze użytkownika/czki @niezyd_oskrzeli…! Ja się mogę tylko zgodzić z przytoczonymi przezeń argumentami…! Co niniejszym robię “czterema kopytami” – PODPISUJĘ się z poparciem po tym…!

     Zastanawiam się wręcz PO CO TY TUTAJ w ogóle wchodzisz w zasadzie? Skoro widocznie STS prowadzony przez Wnuczkę Sławiańskiej Wiedźmy – nie spełnia Twoich marzeń w zakresie BYCIA czymś czego sobie życzysz!… I mam nadzieję, że NIE BĘDZIE spełniał nadal i będzie SOBĄ… czyli STS-em dotychczasowym…! I także MY – skoro NAM mówisz, w zawoalowany, POKRĘTNY sposób że gremialnie “jesteśmy w energiach walki”… (co do czego – NAWIASEM mówiąc zarzekałeś się, że nie znasz co to New Age dłuższy czas temu! Więc CZEGO KŁAMIESZ…???) i stale, DO ZNUDZENIA powtarzasz frazesy katolików! BETONU, którego widocznie nic nie ruszy!

     Zdraviam tutejszych Sławian!

    • PS: zaś Twój cytat Damianie… –

     (“Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną.”)

     Kojarzy mi się JAKO ŻYWO z tekstem z pierwszej części gry o Wiedźminie Geralcie…

     Jaskier piszący na bieżąco sztukę w ogniu walk o Wyzimę … –

     >>Jaskier: “Rzekł wtedy mężny Foltest: – Cny Radowidzie!”

     Geralt: Co ty pieprzysz, Jaskier?

     Jaskier: Spisuję na bieżąco wiekopomne wydarzenia, Wiernie i co do słowa.

     Geralt: Foltest powiedział: “Skończ się zastanawiać, smarkaczu! Trzeba ugasić ten bordel!”.

     Jaskier: Oj Geralt, za grosz w tobie poczucia poezji…!<<

     Z TAKĄ właśnie "radosną twórczością" "historiografów" za dychę, wierszokletów z@chęd*ż*nych, – UBARWIAJĄCYCH historię gdzie popadnie jak wspomniany Jaskier – z TYM kojarzy mi się twój cytat… bo TAK zapewne pisano wcześniej i później historię – konkretnie pisali ją zwycięzcy mający dostęp do pióra…! Raczej jest MAŁO prawdopodobne, że Jezus (przybrany syn CIEŚLI, człowiek prosty!) lub KTÓRAKOLWIEK z ówczesnych postaci historycznych wypowiedziałaby ZACYTOWANY przez ciebie tekst moralizatora z zacięciem do mędrkowania…, a ZNAM słowa Filozofów przez wielkie F – słucham sobie na co dzień tych cytatów… Epikteta, Sokratesa, Arystotelesa, Marka Aureliusza, Seneki, Terencjusza… przy czym wolę starożytnych.

     Tekst zaś ten, który ty tutaj dałeś – bardziej kojarzy mi się z przemądrzałym skrybą z zacięciem do filozofowania…! I TAK właśnie podejrzewam MASONERIA "tworzyła sobie historię" dopisywała bzdury – które jej PASOWAŁY jak ulał…

     No?! Jak ci się DAMIAN podobają słowa gościa, który EWIDENTNIE Z-M-Y-Ś-L-A na bieżąco…? Lubisz pozmyślać…? BO JA NIE! A co mam do powiedzenia – to powiem – prosto w twarz! A wiem, że Jaskier ZMYŚLAŁ na bieżąco! Bo grałem w grę i WIEM CO POWIEDZIAŁ FOLTEST DO RADOWIDA…!

     Bo słowa Jezusa, których najwyraźniej nie wypowiedział PODSUNĘŁA prostaczkom MASONERIA – reasumując…!

     • Oj, no jak dla mnie nazywanie betonem, albo kłamca (bez dowodów oczywiście) to wyzwiska, no ale widać Ty znasz inne definicje. Mi może być tylko przykro, że jak widać zupełnie nie pojmujesz poziomu miłości bezinteresownej, całkowitej, pełnej, skoro nie potrafisz pojąc cytatów o nadstawianiu drugiego policzka, albo odrzuceniu walki. Co za tym idzie musisz pojmować Boga jako istotę prowadzącą jakiegoś rodzaju walkę, mimo iż Mesjasz w którego niby wierzysz oddał się w ręce swoich katów i mimo iż mógł ich przecież wszystkich zgładzić jednym spojrzeniem (jest Bogiem) to dał im się torturować i przybić do krzyża. Nie wiem jak możesz to w ogóle dopuszczać, jeśli nie uznajesz miłości do każdego, nawet oprawcy. No chyba, że masz inne zdanie na temat, że Jezus oddał się Żydom na tortury, że albo wcale się nie oddał, albo nie mógł nic zrobić bo był bezsilny, nie wiem.

      Pozdrawiam,
      Damian

      • Damianie,
       JEZUS NIGDY NIE NASTAWIL DEUGIEGO POLICZKA, bo gdyby tak było nas by tu już nie było dawno. Wiele razy Wnuczka Sławjańskiej Wiedźmy Ci to próbowała wytłumaczyć. Jeśli zaś chodzi o walkę, to moim zdaniem sam nie możesz zaczynać walk, ale stanąć w obronie swojej, bliskich lub domu to już Twój obowiązek. Więc walka tak czy inaczej jest nie unikniona. Bo jeśli nie staniesz do walki, czy jak wolisz do obrony, to właśnie nadstaausz swój ulubiony drugi policzek.

       Pozdrawiam,

       Zielonooka

       • No ale uważasz, że Jezus oddał się Żydom i zezwolił im na torturowanie Go i zabicie, czy nie?

        • Drogi Damianie , takie były w tamtych czasach, kiedy żył Jezus, kary śmierci. Mógł tego uniknąć gdyby zyd się nawrócił, ale nie nawrócił się żaden. A dzięki śmierci ocalił byty z otchłani

         • A ucałowanie swojego kata (który później się nawrócił i sam został męczennikiem) przez św. Jakuba? W zasadzie wszyscy apostołowie oprócz św. Jana zginęli śmiercią męczeńską. A św. Szczepan, który zanim zginął od kamieni wybaczał swoim katom? A św. Maxymilian Kolbe, który gdy Maryja zapytała go, czy chce koronę czystości (białą), czy męczeństwa (czerwoną) wybrał obie? No i pewnie jeszcze tysiące innych świętych. A książka “O naśladowaniu Chrystusa”?. Jak w ogóle można myśleć, że Jezus poszedł drogą, którą odradza wierzącym w tego samego Boga? Czy nie byłby wtedy hipokrytą (jak Kaczyński, który zakazał ludziom “dla ich dobra” jeździć na cmentarze a sam odwiedził grób matki)? Przecież chodzi o naśladowanie Chrystusa, jak dziecko naśladuje rodziców i kto ma dziecko dobrze wie, że nie patrzy ono na słowa, tylko czyny. Jak rodzić będzie wmawiał dziecku, że jedzenie śmieciowe jest niezdrowe i pięknie to tłumaczył, ale sam będzie żarł, to dziecko też będzie tak postępować. To czyny określają człowieka, nie jego słowa. Dziwi mnie to, że jesteście w stanie uwierzyć, że należy postępować przeciwnie do tego jak czynił Jezus i święci, bo Was okłamali w pismach i na pewno jest odwrotnie. Cóż, zapewne pisma są przekłamane, ale właśnie dlatego należy najbardziej kierować się przykładem, a nie tym co kto mówi.

          Pozdrawiam,
          Damian

          • Odpuść Damianie i daj żyć innym tak jak chcą. Daj im wierzyć w to, co chcą.
           Ty masz również wybór i możesz śmiało opuścić tą stronę i wybrać taką, gdzie tematyka będzie Ci bardziej odpowiadać.
           Mimo wszystko życzę Ci jak najlepiej i abyś znalazł prawdę

  • Kochana Bea, bardzo dziękuję Ci za, link. Dla mnie to jest wspomnienie kiedy pan Mariusz współpracował ze św. pamięci wspaniałą kobietą panią Beatą Andrejas, której i my podsyłaliśmy czasem jakieś interesujące rzeczy, i ona z nich korzystała.
   Pan Mariusz bardzo dużo wniósł ciekawych i konkretnych spraw swoimi przekazami, niestety teraz współpracuje z inną panią, nawet nie wiem jak się nazywa. Natomiast aby być w zgodzie z przekazami STSu, to niestety nie chowaliśmy swoich zmarłych w żadnych kamiennych grobach, tylko kurchanach, i ziemia nie jest naszym wrogiem, była oczywiście wcześniej ale jak ją zaadaptowaliśmy (o tym pisałam), to potrafi świetnie współpracować. Ostatnie wypowiedzi na kanale Królewskiej bardzo łatwo podważyć, niestety pan Mariusz poszedł tropem jakim życzą sobie ży-mki, itd… Bo takie wnioski zdejmują z masonerii odium i za zasłoną takich „rewelacji” robią dalej swoją czarnomagiczną robotę.
   Niemniej to Pan Mariusz w dawnych dobrych czasach przekazywał wraz z panią Andrejas sporo ciekawych informacji min. o masońskich śladach i znakach.
   Niestety z teorią o tych grzybach się nie zgadzam (mogę to bardzo łatwo podważyć ale po co, jeżeli ma ona swoich zwolenników?). Sławjanie zawsze chowali zmarłych w kurchanach i otaczali kamiennymi kręgami, rację zaś ma, że my nie paliliśmy ciał. Oczywiście polecam pana Mariusza i Jego Królewską, być może za jakiś czas podzieli się z nami czymś rzeczywiście ciekawym.
   Pozdrówka ciepełkie i tak jak innych tak i Ciebie zachęcam do przesyłania linków, nie każdy ma bowiem smykałkę do znajdowania ciekawych rzeczy internecie.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Na kanale nie mówi się tylko o grzybach jest dużo tematów … ta „pani „ to żona Mariusza według mnie przekazują bardzo cenne informacje oczywiście to jest moja opinia … dlatego napisałam tylko dla” otwartych umysłów „ coś mi się wydaje ze czegoś takiego jak Słowianie wogole nie było stworzyli to … „ żymki „ jak ich pani nazywa ….
    Wklejam link z informacjami 🙂
    https://youtu.be/tbMoT7svL1M

    • Kochana Bea, z jednej strony lektor w linku mówi to o czym Marzanna przed kilku laty napisała o masonerii , niestety połowę artykułów powiedzmy „wcięło”. Zwracam się więc do czytelników może ktoś zrobił kopię i to ma tytułem dowodu, ponieważ my wersję tego co podajesz mamy w rozszerzeniu i dokładniej naświetlone min. innymi ile milionów zginęło poprzez przeprowadzania na nich doświadczeń na bazie narkotyków, ile urodziło się seryjnych morderców w latach 50, 60 70 tych i dalej poprzez podprogowe podawanie określonych sekwencji w filmach ogólnie dostępnych i oglądanych wówczas przez kobiety ciężarne, o ilu sektach świat nie usłyszał i nie słyszy, ilu naukowców przekupiono, znarkotyzowano lub zmodyfikowano mind control itd…wszystko prowadzone przez cia. Oczywiście o tym, że cia ma pod kontrolą cały biznes narkotykowy na świecie pisaliśmy dawno przed tym zanim ten pan przedstawił pewne fakty w swoim przekazie. Z jednej strony chwała mu za to, że także zebrał część (bo zebrał chociaż część faktów i powierzchownie) wiedzy o masonerii, aczkolwiek dla mnie podejrzane jest to, że wszyscy których wymienia jako głównych aktorów na arenie masonerii należą jednak do pewnej rasy a on zaś jedynie przy kilku nazwiskach „zauważył” ży-mskie pochodzenie tych bandziorów, nie dziwi Cię to? Mnie nie! A to dlatego, że ten pan to katolik, dlatego także panów masonów w swoim kościele już nie wymienia i bardzo oględnie wyraża się o ży-mkach. W dodatku ten sarkastyczny, lekceważący śmiech, który jest bagatelizowaniem siły okultyzmu i policzkiem wymierzonym dla setek milionów ofiar na całym świecie.
     Nietrudno zauważyć, że lektor powtarza wyuczoną lekcję, która za najważniejszy cel ma przekonanie, że Sławjanie to również teoria spiskowa, wymyślona przez nich. I tutaj Bea muszę Ci to powiedzieć: rozczarowałaś mnie bardzo swoją ograniczoną wiedzą historyczną, ponieważ do dzisiaj przechowywane są sprawozdania od wielu, wielu wieków w tureckich i perskich archiwach o tym z jaką czcią witano posłów naszej Lechii na tamtejszych dworach i o tym wie już chyba każdy. Znane jest zdanie, powtarzane na każdym międzynarodowym zgromadzeniu aż do pierwszej wojny światowej, które odbywało się na tamtych terenach, wypowiadał je najwyższy przedstawiciel głowy państwa i brzmiało ono „Czy poseł Lechistanu już przybył ?” To zdanie było jakby powitaniem wszystkich uczestników i zaznaczeniem, że bez nas nic się nie rozpocznie- taki mieliśmy „szacun”. Zaś o kościele „rodzimowierczym” zarejestrowanym w warszawiwie przez pana żyda emfazego stefańskiego , wcale nie chcę słyszeć- jakbyś czytała nas uważnie to wiesz, co sądzimy o takich „kościołach”.
     Kościół katolicki zadaje sobie mnóstwo trudu aby zdyskredytować sławjaństwo, na pierwszy ogień biorąc Lechistan. Zadaj sobie pytanie dlaczego tak robią, po drugie mogą twierdzić, że Sławjanie to teoria spiskowa ale haplo grupy Ra1 nie stworzyli natomiast wszelkimi siłami starają się ją niszczyć. Mogą starać upodobnić się do nas zewnętrznie ale wnętrza czyli mentalności duchowej czystego Sławjanina nie posiądą, bo wywodzą się z czegoś innego, przeciwnego. Krew też jest nie do podrobienia. Kościół katolicki to jedna z najbardziej manipulatywnych odnóg masonerii ze swoją dewizą złego i dobrego szeryfa oraz awangardą czyli jezuitami..
     I tyle w temacie. Pozdróweczka sławjańskie

     Sława Sławjanom
     wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • https://www.facebook.com/watch?v=569982335119841

  Chłop jak Dąb…

  Z głową na karku

  Z sercem Lechistanu zapalczywym

  – MA RACJĘ…!

  A ja nie jestem z “Kamratami” (zarzucającym tym i tamtym, będącym zakręconymi w paterotycznym UJADANIU nie rozumiejącymi “co jest 5?”)

  Nie jestem z “Suwerenami” (zarzucającym tym i tamtym, będącym zamotanymi jak i kamraci przez Brauna – tak i Suwereni przez Azmiego)

  I nie daję się zaszczuć jak pies na psa Z OBU UGRUPOWAŃ – by ujadać!

  I jestem za OBOMA ugrupowaniami oraz NIE POPIERAM wojen między nimi – STOJĘ ZA NIMI MUREM i serce i Dusza mnie boli gdy widzę jak dają się rozgrywać – gdy prowadzi ich ktoś nieGODziwy jak Kamratów Braun tak cwanie czy jak Azmi rozgrywa(ł) część Suwerenów w swoim czasie… – jakby ku zgubie prowadził Dziecko we mgle!

  Jestem ZA TO Z KAŻDYM POLAKIEM rozumiejącym ABSOLUTNIE to co ten Mężczyzna Lechiistanu mówi… – także z łebskich Ludzi z obu wymienionych grup – i APELUJĘ o zgodę i zrozumienie KTO POCIĄGA ZA SZNURKI!

  – Czyli nie daję się elementom podejrzanym z kręgów tak Kamratów jak i Suwerenów OMOTAĆ – mając na względzie dobro DOBRYCH, naiwnych RODaków stamtąd – z Kamratów i Suwerenów – życzę im by znaleźli w końcu TEN kłębek Ariadny! i by doszli to tego “co jest 5” – oby wszyscy z tych ugrupowań wreszcie odnaleźli głowy – TAK JAK ten młody Człowiek!

  SŁAWA I CHWAŁA takim Ludziom – PONAD PODZIAŁAMI!

  (jak coś to proszę o kontakt skopiowałem film jakby nie dało rady go uruchomić)

 • @Damian
  Voymir ma rację, gdyż duszki światła karmią się nasza energia, która wkładamy w przygotowanie czegoś dla nich, tzn jeżeli z miłością przygotowujemy coś dla nich to one odbierają to milosc, wdzięczność, nasze szczęście. Tak samo jak kobieta gotuje dla rodziny, działa to tak samo

 • https://youtu.be/Tcf7G0GU77E ????!!!! 1:05

  Co się dzieje?

  Akurat biorę na wszelki wypadek na pół wynurzenia tego krzywego ryja, który NIBY jest “rosjaninem który uciekł z Rosji” – nie żebym go oglądał, bo śmierdzi mi “pięknisiową” dezinformacją już aż tutaj gdzie jestem… – w którymś z poprzednich odcinków jego ‘radosnej’ twórczości stało jak byk, że “ROSJANIE go znaleźli” – to ja się pytam skoro mówi tak to KIM UN JEST?! ;/ – w takim razie jak wyraźnie oddziela siebie – niby “Rosjanina” od tych “którzy go znaleźli”…? To jedna sprawa…

  Lecz dowiedziałem się, z tego nagrania w 1:05, że Władimir Putin miał zatrzymanie akcji serca…

  Czy to prawda? Czy coś niedobrego się dzieje na Kremlu? Jakiś krótki czas temu, niedawno coś mi przemknęły jakieś niejasne sygnały – lecz wziąłem je za bajania zapadu… ;/

  Powiedzcie mi drodzy RODacy – i RODaczki – co wiecie na ten temat…?

  PS: i ponawiam pytania dwa – czy zwracanie się do Persipnei może odnieść skutek gdy proszę ją o wstawiennictwo wobec innej duszy – mi bliskiej – lub bliskiej dla mojego przyjaciela (jego ojca, który jest w ciężkim stanie o czym dowiedziałem się dziś nagle) o ochronie duszy przy przejściu i powracaniu do Ojca?

  Prosiłbym także o odpowiedź – czym są Ręce Boga – czy jest to Nasz Sławian znak tak jak Kolovrat? I czy mógłabyś Wiedźmia Wnuczko przedstawić w przyszłości Istoty- Bogów takich jak Perun, Weles, Trzygłów / innych znaczących Bogów – Osztarę?

  Mam również wiele innych pytań, prosiłbym powtórnie o przytoczenie (z racji obecnych Dziadów) sposobu w jaki można przywołać bliskiego z zaświatów oraz by przypomnieć ponownie sposób jak przywołaś Opiekuna Stróża/Opiekunkę Stróż do Naszego życia oraz ponowne wskazanie modlitwy do Duszków Sławiańskich i sposobu ich przywołania do Naszego życia, jest to bowiem wszystko rozstrzelone, a ja nie pamiętam gdzie tego szukać..

  Zdraviam Was Sławianie – Niech ten czas będzie dla Was pomyślny i nie kładzie się ponuro na Waszym życiu…

  SŁAWA!!!

Dodaj komentarz