Marsz cieni – Katyń

Kwiecień 2017

Aleksander Klugman z Tel Awiwu „Rzeź w Katyniu była największą zbrodnią militarną w najnowszej historii… Za tę zbrodnie odpowiada naród żydowski.”- Dla Rzeczypospolitej nr 94, z dnia 21.04. 01.

Dnia drugiego kwietnia odbył się dziesiąty przemarsz cieni dla upamiętnienia zbrodni katyńskiej, każdemu prawdziwemu patriocie serce ściskała ta inscenizacja, która pokazawszy marsz ku zagładzie, pokazała jednocześnie umieranie najlepszych synów Polski. Ów Eufemizm jest tu na miejscu, prawdziwych uczuć idących na śmierć wielkich Polaków nie odda najlepszy bowiem aktor. Niemniej ludzie ubrani w mundury z tamtej epoki poruszali najgłębsze struny duszy, należą im się podziękowania za piękne i proste ale ogromnie poruszające w swej wymowie widowisko.

Aczkolwiek bardzo raziła Pani prowadząca, swoim beznamiętnym głosem, sprawiała wrażenie jakby bardzo daleko była w danej chwili od tej patriotycznej inscenizacji, zastanawiamy się czy była to właściwa osoba do tej jakże ważnej roli. Następna sprawa to, że Pani na zakończenie podkreśliła, że sprawcami mordu byli Rosjanie. Jest dla nas niezrozumiałe po tym jak prezydentowie Rosji Jelcyn a następnie Putin, przekazali tony akt stronie polskiej gdzie udowodniono, że sprawcami byli Żydzi.

Ba, Żydzi wykonawcy wyroków nawet osobiście się do tej zbrodni przyznali, rzecz jasna nie przez wyrzuty sumienia, ale bazując na na psychologii, która wyznaje teorię, że każdy spektakularny w negatywnym tego słowa znaczeniu zbrodniarz lubi nagłośnić swoją zbrodnię o ile ona również nosi znamiona tejże spektakularności. Zaś ta zbrodnia była największym militarnym mordem na jeńcach wojennych innego narodu, gdzie unicestwiono strzałem w tył głowy 22 tysiące przedstawicieli polskiej inteligencji.

WRACAJĄC DO WYPOWIEDZI ALRKSANDRA KLUGMANA „ZA TE ZBRODNIE ODPOWIADA NARÓD ŻYDOWSKI, ROZKAZ WYDAŁO DWÓCH ŻYDÓW(tak jest w oryginale), STALIN I BERIA.
O tym, ze Stalin był gruzińskim Żydem, pisał już 30 marca w 1950 r. w piśmie „The bnai – brith message”- Dawid Wieseman. Jest to więc bardzo wiarygodne źródło, czyli tę wiedzę czerpiemy bezpośrednio z żydowsko masońskiego pisma. Z tej loży wzięła nota bene początek, Żydowska Liga przeciw Antysemityzmowi.

Stalin zdecydował, że tylko rasa, która jako jedyna nienawidzi tak potwornie Polaków, jest zdolna ich unicestwić – The Thunderbolt nr 156, grudzień 1979r. . SZEGÓŁY OPRACOWALI MIN… ŻYDZI o takich nazwiskach: MOŁOTOW, KAGANOWICZ – człowiek, który ponoć wyróżniał się inteligencją, KALININ a także wybitnie inteligentny Żyd niemieckiego pochodzenia JAKOB SWIERDŁOW, Na pierwszy rzut oka nie byli to prymitywni i ograniczeni przestępcy, jedynie ludzie poddający swoje czyny zimnej kalkulacji, i to w tej rasie najbardziej przeraża.

KOMENDANTAMI obozów w STAROBIELSKU, KOZIELSKU I OSTASZKOWIE byli ŻYDZI: RAICHMAN, MIERKUŁOW I URBANOWICZ.
NATOMIAST KIEROWNIKAMI MASOWYCH EGZEKUCJI BYLI NASTĘPUJĄCY ŻYDZI : LEW RYBAK, CHAIM FINBERG, ABRACHAM BORISOWICZ.
Jest to skrótowo przedstawiony temat, do dokładnej analizy powrócimy w następnych artykułach, oczywiście na podstawie dokumentów.
Na zakończenie ciśnie się na usta pytanie, dlaczego Polacy z uporem maniaka wciąż oskarżają Rosjan?
Z miłości do Żydów, czy ze strachu przed nimi?. Wynika więc z tego prosty wniosek – ci wszyscy, którzy unikają tej prawdy historycznej to szabes goje albo tchórze.

Niemała rola była w tym i Wielkiej Brytanii, która bała się, że tyle tysięcy świadomych inteligentnych ludzi może bruździć w ich niecnych planach. Doskonale byli również o zbrodni poinformowani Amerykanie, jednak ich milczenie jest zrozumiale, ponieważ większa część elit w tamtym czasie, była jak zwykle żydowska. Są też przesłanki, że z żydowskimi mordercami współpracowali Niemcy. Jako , że żydowskie banki finansowały NSDAP oraz Hitlera, nie wzbudza to chyba u nikogo jako tako obeznanego z tematem przesadnego zdziwienia.

Napawa jednak smutkiem niewielka ilość zainteresowanych obywateli. Ci z kolei, których uczestnictwo było widoczne, bo sporo czasu budzą Słowian i walczą z obojętnością patriotyczną, niestety ku naszemu rozczarowaniu nie zaakcentowali do jakiej rasy należeli mordercy z Katynia. Zaś incydent ze świętem holi, był ustawiony przez nasze współczesne „masoniarium”, wystarczyło spojrzeć na te niektóre satanistycznie ucharakteryzowane gęby.

W tej więc sytuacji nie przypisywałabym całkowicie winy Hindusom, mogli nawet nie być zbyt dobrze poinformowani. Proponuję zainteresowanym zagłębić temat a okaże się jak na dłoni, kto jak zwykle zieje nienawiścią do potomków wymordowanych przez własnych dziadków i pradziadków, bohaterów z Katynia, czyli kto był rzeczywistym autorem prowokacji.

Reasumując jest dosyć widoczna obojętność na sprawy patriotyczne i na losy ojczyzny, czyli biedę oraz dewastowanie materialne i moralne zawdzięczamy nie tylko oprawcom ale też sobie samym. Nie ma już w większości z nas ducha narodowego i żarliwej miłości do ojczyzny, jaka charakteryzowała naszych dziadków i niektórych z naszych rodziców. Mimo tej przepięknej i wzruszającej inscenizacji, nie było widać szerszego udziału ogółu obywateli, dziedziców wspaniałej imperii Słowian. Pozostaje nam ów fakt spuentować jedynie tymi, nad wyraz smutnymi słowami „Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur”.

Opracowanie i komentarz Marzanna Polińska

2 komentarze

  • Chciałbym podziękować autorce za ten artykuł i jednocześnie mam pytanie, będę bardzo wdzięczny za odpowiedz. Na wstępnie chciałbym wyjaśnić, że nie kwestionuje roli Żydów w zbrodniach, które zostały opisane i chciałbym być dobrze zrozumiały. Analizując różne źródła o wpływach żydowskiej masonerii na dzieje ludzkości nurtuje mnie ciągle jedno pytanie, na które nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi o to jak to możliwe jest, że tak wielu ludzi, z wielu miejsc na świecie może realizować wspólny plan? Skąd wiedzą co, jak i kiedy mają robić? Nikt się chyba z taką wiedzą nie rodzi więc ktoś ich musi instruować, w jaki sposób to robią? Jak się komunikują i planują? O ile jestem w stanie zrozumieć organizację masonerii w USA (wiadome jest, że oni organizują “tajne” spotkania itp) o tyle ciężko jest mi wyobrazi globalne powiązania tych wszystkich Żydów zwłaszcza w XIX wieku i wcześniej. Będę bardzo wdzięczny za rzucenie jakiegoś światełka na tą kwestię lub może nawet napisanie jakiegoś artykułu na ten temat! Pozdrawiam.

    • Martini

      Bardzo dziękujemy za zainteresowanie, na nasze prywatny mail przychodzi również dużo pytań na temat masonerii, jak i sami czytelnicy przysyłają nam różne źródła i materiały(ci wszyscy otrzymali od nas już podziękowania, na swoje prywatne maile) . Zapewniamy Martini jak i jeszcze raz, autorów owych materiałów, że zajmiemy się dogłębnie i wyczerpująco tym tematem, ale najpierw musimy je sprawdzić. Na razie temat już rozpoczęła wnuczka słowiańskiej wiedźmy, która zajęła się odkłamywaniem podrzuconych Słowianom przez masonów przepowiedni, min. fatimskich. A więc prosimy szukać tematów na naszej stronie lub w gazetce, gdzie na pewno Martini znajdziesz odpowiedzi na postawione pytania( naturalnie w miarę naszych możliwości). Pozdrawiamy wiosennie i zapraszamy – redakcja

Dodaj komentarz