ORMOWCY EUROPY?

Tajne służby Izraelskie Ormowcami Europy?

Nawiązując do niedawnego zatrzymania przez żydowskie tajne służby, naszym zdaniem absolutnie bezprawnie – polskiego, charyzmatycznego księdza Jacka Międlara, na lotnisku angielskim, można już ze strachem skonstatować, że antysemitnicza nagonka ruszyła pełną parą i to z tej najbardziej niebezpiecznej strony. Tytuł naszego artykułu jest jakby nieco za lekki do wagi problemu, ponieważ jakakolwiek krytyka syjonizmu natychmiast określana jest jako antysemityzm i ostro tępiona wszelkimi obecnie dostępnymi środkami. I w powyższym temacie Europie knebluje się usta.

Abstrahując od podziwu za odwagę i bezkompromisowość z jaką ten młody, czystej krwi polski patriota głosi swoje posłannictwo ( posłannictwo w przypadku tego człowieka nie jest zbyt górnolotnym określeniem) dla ojczyzny i wiary, chcielibyśmy zwrócić uwagę przy okazji na parę innych budzących zdziwienie spostrzeżeń. Mianowicie mieszane uczucia wzbudziły wypowiedzi niektórych osób, które co tu dużo mówić szanujemy za przekonania czy wypowiedzi, jakoby to nie były izraelskie służby, tylko islamskie… Żydzi mieliby niby być zbyt mądrzy na to, by oficjalnie wystąpić w roli ormowca, który wyznacza „durnej”Europie granice poprawności politycznej.


Komentujący prowokację służb żydowskich chyba zapominają czyją ekspozyturą są Muzułmanie wysyłani na Europę. Nawet jeżeli nie dawano wiary francuskim raportom Snowdena, że IZIS jest finansowana przez banki amerykańskie i utworzona przez CIA(czytaj Żydów) a jej szef Al-Baghdadi to żydowski aktor o nazwisku Elliot, to w ostatnich miesiącach po wyborach wyciekły dokumenty potwierdzające finansowanie i utworzenie organizacji islamskiej IZIS przez USA.

Chętnie usłyszałabym odpowiedź na pytanie, (bo to jest chyba precedens), że Islamiści w Anglii udają Syjonistów, bo strasznie nie podobają im się opinie Jacka Międlara o Żydach? Jest rzeczą oczywistą, że wysoko postawieni Islamiści znają „rękę, która ich karmi”, ale jeżeli dopuściliby się tejże prowokacji to na konkretny rozkaz. Jaki jednak miałby być tego cel skoro wszechwładne izraelskie służby same mogą rozprawiać się z niewygodnymi oponentami.

Sprawa ks. Jacka to była pokazówka, a raczej jasny przekaz – patrzcie jak daleko sięga nasza władza, to jest wstęp do naszych ewentualnych dalszych działań. Nie usłyszeliśmy jak dotąd żadnego dementi ze strony służb izraelskich, czyli zaistniała sytuacja jest tego potwierdzeniem. Tak na marginesie nurtuje mnie pytanie czy skoro izraelskie służby rozpoczęły oficjalnie swoją akcję przeciw wszelkiej maści antysemitnikom, to czy wezmą się również za prezydenta Putina, który jakiś czas temu wypowiedział te słowa „Z wami żydami bez bata się nie ujedzie”.

Prawdę mówiąc jako, że jesteśmy obudzonymi Słowianami już od momentu pojawienia się ks. Jacka na scenie patriotycznej mieliśmy obawy co do ewentualnego ataku agentów służb izraelskich na jego osobę. Tym bardziej, że (cytujemy za przewodniczącym Związku Syryjskiego w Polsce oraz you tuberami z cw24), że do Polski sprowadzono w ostatnim czasie ponad 40 tyś uzbrojonych agentów z Izraela. Skoro ta sprawa została upubliczniona, to odpowiednie organa powinny społeczeństwo poinformować oficjalnie o powodach sprowadzenia aż takiej ilości obcych służb na teren naszego kraju.

Wracając do Jacka Międlara nie odnieśliśmy wrażenia, aby ten incydent go specjalnie przestraszył, niemniej według międzynarodowych konwencji ma prawo domagać się wyjaśnień poprzez polskie adekwatne organa, co oczywiście będzie tylko takie pro forma, wszyscy orientujemy się bowiem, że NWO ma już swoje agendy w każdym kraju. Anglicy pomimo mydlącego oczy Brexitu są jak najbardziej pod wpływem banksterów i masonów, nieprzerwanie od powstania pierwszego takiego banku zdaje się w 1815 roku.

Ksiądz Jacek przeciwstawił się i przeciwstawia się potędze demonów, które jak na razie nie mogą go skrzywdzić, i to budzi największą nienawiść. Wszyscy którym na sercu leży dobro ojczyzny powinni kierować ku niemu swoją pozytywną i wspomagającą energię słowiańską. Jego odwaga i czystość intencji na to zasługuje.

Możemy się nie zgadzać ze wszystkimi punktami ideologicznymi ks. Jacka np. aby ratować Europę. Europa nas wielokrotnie wdeptywała w ziemię i od nas jako od Słowian na nic nie zasługuje. Istnienie w dotychczasowej formie Zarówno Niemców jak i Anglików oznacza dla nas karmienie się okruchami z ich pańskiego stołu w dalszym ciągu.

Reasumując, nie szukajmy winnych tak by tylko nie dotknęło to Żydów, i tutaj popieram ks. Jacka, głośmy prawdę niezależnie od tego jak bardzo druga strona chciałaby ją przemilczeć. W imię właśnie zakłamywania tej prawdy ludzie byli i są zabijani, nie mówiąc już o zastraszaniu i czy totalnym niszczeniu życia osobistego. Metod na wyciągających przekręty i zbrodnie mają dużo, niemniej odważnych, obudzonych walczących z masońskim matrixem jest coraz więcej, i tej tamy już nic nie zatrzyma. Tak być musi, bo tak już jest!

 

Marzanna Polińska

Dodaj komentarz