Ostrzeżenia dla Słowian

Nigdy jeszcze świat nie był tak niebezpieczny dla ludzkości jak obecna epoka. Ludzie patrzący powierzchownie zdają się nie dostrzegać czających się zagrożeń, jedyne większe niebezpieczeństwa widzą w ewentualnych wojnach, które w praktyce nawet nie mają szans na chwile obecną się rozpocząć. Całe społeczeństwa usypiane są pozornym dobrobytem, jest on pozorny ponieważ rzeczywisty dobrobyt musiałby nazywać się dobrostanem. Dobrostan jest to stan, który przynosi nam emocjonalny i materialny spokój. Śmiem jednak twierdzić, że niewiele osób może przyznać się do takiej właśnie względnej szczęśliwości.

Powodów tego nie trzeba daleko szukać, np. my Polacy rodzimy się już obciążeni kilkudziesięciotysięcznym długiem, który w dodatku narasta w szybkim tempie. Następną sprawą jest zadłużenie społeczeństwa z tytułu kredytów, które dla większości obywateli wydają się być konieczne, a po ich zaciągnięciu życie tych osób jest zdeprecjonowane spłacaniem nie tyle kredytu co ogromnych odsetek, czyli lichwa ma się dobrze. Natomiast obywatel uwikłany w kredyt, nie cieszy się spokojem ponieważ nigdy nie ma stuprocentowej pewności np. posiadania pracy.
Strach przed komornikiem, strach przed utratą zatrudnienia, zmuszanie obywateli do wyścigu szczurów, nie wpływa na spokój ducha ani na zdrowie fizyczne, a już na pewno samo posiadanie „kredytowanych”dóbr nie wpływa na tzw. stan szczęśliwości. Aczkolwiek przeciętnego człowieka udało się banksterstwu tak zmanipulować, że nie widzi innego sensu życia, ani innego sposobu spędzenia tych parę dziesiątek lat życia na tej planecie.

Matrix jednak na tym nie się kończy, jako że jego celem jest uczynienia tutaj raju dla wybranych, natomiast całej reszty w tym Słowian należy się pozbyć, wymyślił mnóstwo iście diabelskich sztuczek również w tym celu by się nami zabawić, za taką zabawę należy uważać „grzebanie” w ludzkim mózgu czyli doświadczenia i eksperymenty z dziedziny mind control, który to temat poruszaliśmy już wielokrotnie.

Nie budzi on jak dotąd specjalnego zainteresowania ani oburzenia wśród otumanionego społeczeństwa, nasuwa się nawet pytanie czy owo mind controle nie jest już zastosowane na wielką skalę. Takie stwierdzenie narzuca się po rekcjach ludzi, którzy słowo w słowo powtarzają to co im przekazuje poprzez środki masowego przekazu, rządząca światem rasa korporacyjna. Nietrudno zaś zauważyć, że wszelkie odkrycia manipulacji tej rasy, poprzez ludzi światłych i obudzonych, kwitują oni uwielbianym przez siebie zaszeregowaniem do zaburzeń umysłowych, natomiast przedtem były to tzw. teorie spiskowe, które już na obecny czas udowodniono, że w zdecydowanej większości jednak teoriami spiskowymi nie są.

We środę 25 października miał odbyć się Brukseli proces kobiety, która urodziła w szpitalu Erasmus dziecko przez cesarskie cięcie. Towarzysząca jej bliska przyjaciółka i współpracowniczka Katherine Horton (obie są działaczkami walczącymi właśnie z mind controle i czipowaniem), była naocznym świadkiem horroru jaki zgotowano rodzącej kobiecie, tylko dlatego, że udowodniła iż posiada właśnie ów czip w gardle, przy czym jeden już jej usunięto, więc posiada go jako jako dowód rzeczowy.

We wcześniejszych artykułach pisaliśmy, że zaczipowanego człowieka można zdalnie „wyłączyć”i tak oto w trakcie porodu tym właśnie czipem umiejscowionym w gardle rodzącej kobiety próbowano ją udusić właśnie w trakcie cesarskiego cięcia. Była to oczywiście demonstracja siły, ponieważ gdyby zaplanowano jej śmierć, to tak by się stało. Natomiast aktywowanie czipu w celu duszenia, miało nastraszyć tą dzielną kobietę i zmusić ją do wycofania się z walki przeciw czipowaniu ludzi i dokonywania na nich eksperymentów z dziedziny kontroli umysłu.

W rzeczywistości wariant z chipem to był tylko prolog do całego potwornego dramatu, który jej zgotowano, ponieważ natychmiast po operacji zamknięto ją na oddziale psychiatrycznym, oczywiście odebrano jej nowo narodzone dziecko. Jak widać na załączonym przykładzie metodologia działań identyczna – każdy odkrywający ich niecne eksperymenty z marszu „ląduje” w psychuszce. Nie zezwolono zobaczyć dziecka również najbliższej rodzinie czyli dziadkowi niemowlęcia, pewnie też ze względu na chorobę psychiczną?. Jakby za mało było dręczenia bezbronnej kobiety świeżo po operacji, zawieziono ją o północy na parogodzinne przesłuchanie oczywiście w pozycji siedzącej . Metody jak w czasach ssmańskich, jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, jaka rasa tak naprawdę stała za okrucieństwami drugiej wojny światowej, to niech sprawdzi dokładnie do jakiej nacji należał dr. Mengele.

Tytułem epilogu tej historii, kobiecie zabrano dziecko, nawet nie wiadomo gdzie się ono znajduje, zafundowano jej niesamowitą traumę a co godne podkreślenia w całej EU, jej przyjaciółka Katherine Horton nie znalazła adwokata, który podjąłby się obrony tej kobiety… .
Na razie do eksperymentów wybiera się pojedyncze osoby ale możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości, że obiektami mind controle będą Słowianie i to kompleksowo.

Następny ostrzeżenie dla Słowian, które powinni wziąć pod rozwagę to załatwienie w Instytucie Transplantologii dokumentu, w którym nie wyraża się zgody na na pobieranie narządów do transplantacji w przypadku tzw. Śmierci mózgowej. Już 2015 roku rząd PO podpisał ustawę jedyną na terenie unii, że rodzina nie ma prawa nie zgodzić się na pobranie organów bliskiej osoby w takim wypadku. Jesteśmy jedynym krajem z takimi uwarunkowaniami prawnymi w tym względzie. W chwili obecnej prezydent jeszcze zadecydował, że już dwóch lekarzy wystarczy by wydać orzeczenie o tym czy pacjent jest w stanie śmierci i tym samym można przeznaczyć jego organy do transplantacji. Jest to paradoksalne, przecież od martwej osoby nie pobiera się organów.

Sprawa wykorzystywania organów najczęściej ofiar wypadków, którzy w przeważającej części są młodymi ludźmi budzi wśród wielu osób spore kontrowersje i słusznie. Doktor Talar udowodniał wielokrotnie, że można było tych ludzi uratować, oczywiście został skazany na ostracyzm zawodowy. Nie on jeden wskazywał na zbyt pośpieszne decyzje lekarzy orzekających o śmierci lub życiu bezbronnej bo nieprzytomnej ofiary. Tło tego co dotyczy pobierania organów jest bardzo zawikłane i niejasne. Szantażuje się opinię publiczną brakiem humanitaryzmu ale nie pokazuje się tych, którzy skazani na pobranie organów dzięki determinacji rodzin przeżyli i w przeważającej większości egzystują całkiem sprawnie w społeczeństwie.

O ile nam wiadomo pobiera się mnóstwo organów w Polsce , więc gdzie one są – oto jest pytanie… . W związku z powyższym przede wszystkim młodzi ludzie powinni zaopatrzyć się w zaświadczenie nie wyrażające zgody na pobranie organów w razie takiej strasznej ewentualności.

Następna sprawa warta uwagi, to prosimy nie poddawać się badaniom czy testom na haplo – gen, sporo jest osób które chciałyby znać prawdę o tym czy przynależą do grupy Słowian. Nie radzimy wykonywać tego typu testów, ponieważ te laboratoria są w większości w rękach rasy korporacyjnej. Zadajmy sobie pytanie dlaczego tak się reklamują i namawiają Polaków do zrobienia takowych testów, czemu ma to służyć?

Nie kierujmy się sugestiami w internecie rzekomo na luzie, przekonujących, że i tak o nas wszystko wiedzą więc jest nieważne czy ktoś robi testy DNA i czy pozwala na rożne dziwne badania. Otóż mimo całej techniki do której mają dostęp nie wiedzą o nas pewnych bardzo ważnych rzeczy, może kiedyś uczciwi naukowcy poruszą ten temat.

Zdecydowanie to Słowianie powinni wziąć sobie do serca akurat tę radę i nie „odkrywać” się zbytnio przed różnymi medycznymi „propozycjami”, pochodzącymi z niepewnych źródeł. Wśród aspektów tej sprawy jest jeden bardzo ważny , nigdy nie wiemy co tak naprawdę kryje kompleksowo akurat nasza osoba i do czego mogą nas potem „użyć”. Jakkolwiek to nie wydałoby się potencjalnemu czytelnikowi niewiarygodne lub śmieszne – ostrożność nie zaszkodzi. Popatrzmy na wyżej wymienionym przykładzie  przyjaciółki Katherine Horton, nawet jej własny ojciec dopiero uwierzył, że wszczepiono jego córce chipa (za pomocą którego ją kontrolowano ) gdy zobaczył go na własne oczy.

Możemy śmiało skonstatować, że życie przerosło filmy fantastyczne ale to nie oznacza dla nas fantastycznego życia w rzeczywistości a wręcz przeciwnie.

Marzanna Polińska

 

 

 

 

6 komentarzy

 • “Popatrzmy na wyżej wymienionym przykładzie przykładzie przyjaciółki Katherine Horton” – powtórzenie słowa “przykładzie”.

  “Mind controle” pisze się bez e na końcu wyrazu “control”.

  Bardzo ciekawy artykuł, tylko jak można się bronić przed czipami? Przecież jeśli musimy z jakiegos powodu iść do szpitala (albo stomatologa) i poddać się zabiegowi no to wszczepić mogą nam co tylko chcą… Bo zakładam, że wtedy to się odbywa. Niestety, prawda jest dostępna tylko ludziom nie chce się “marnować” czasu na jej poszukiwanie, albo zwyczajnie boją się wykluczenia za “teorie spiskowe”. Mam nadzieję, że zło nie może wygrać, ale widząc jak ogarnia ten świat to można chyba tylko liczyć na cud.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Kochany Damianie nie czekamy na cud, mamy jeszcze trochę
   czasu by ostrzegać się nawzajem, kropla drąży kamień.
   Natomiast niechcianego czipa wielu osobom wszczepiono w
   domu przedtem je usypiając, nie musi to stać się akurat w
   szpitalu. Na ten temat będziemy sukcesywnie podawać
   informacje w naszych artykułach.

   Pozdrawiam!

 • Witam,
  coraz częściej znajduję w internecie czy telewizji reklamy typu “dołącz do bazy potencjalnych dawców szpiku” czy “sprawdź swoją zgodność tkankową – możesz uratować czyjeś życie”. Zapewne wielu dobrych ludzi decyduje się na podobne badania nie wiedząc kto, kiedy i jak być może wykorzysta zdobytą wiedzę.
  Zastanowiło mnie jednak, czy ktoś nie wykonuje podobnych badań pokryjomu np. przy okazji rutynowych badań krwi. Czy w ten sposób “uprzywilejowani” nie mogliby badać DNA wybranych przez siebie osób bez ich wiedzy i zgody? Wtedy zagrożeni byliby wszyscy Polacy.

  • Masz całkowitą rację Jarosławie i to co powiem będzie będzie nie do przyjęcia dla szlachetnych ludzi. Zaś prawda jest brutalna – otóż medycyna w tej chwili dysponuje środkami wyleczenia różnego rodzajów nowotworów, i np. nie potrzeba już przeszczepu szpiku ale leczenie przynosi większe zyski niż wyleczenie.
   Po drugie pod pozorem takich czy innych badań szuka się określonych jednostek i nie daj Boże by ktokolwiek znalazł się w gronie takich „wybrańców”.Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale jeszcze chwila cierpliwości i to wypłynie na powierzchnię. Propaguj więc wśród swoich bliskich i znajomych daleko posuniętą ostrożność.

   Słowiańskie pozdrowienia Marzanna

 • Z tym badaniem krwi to rzeczywiście może być coś na rzeczy. Pamiętam jak jakieś 3-4 lata temu był bardzo cieżko namówić lekarza rodzinnego na wykonanie badania krwi (prawdopodobnie związane to było z ograniczeniem budżetu danej przychodni) więc lekarz wolał “testować” całe spektrum leków z nadzieją, że trafi ten skuteczny. Natomiast teraz, jest sytuacja totalnie odwrotna, lekarze zapisują pacjentów na badanie krwi na potęgę. Np w moim przypadku, przeszedłem infekcję górnych drug oddechowy – standardowo o tej porze roku, jakież było moje zdziwienie kiedy lekarz wypisał mi oprócz klasycznego antybiotyku skierowanie na badanie krwi. Wszystko pięknie ale to badanie miałem wykonać po zakończeniu terapii antybiotykowej! Wg mnie totalnie bez sensu – no może tylko po to, żeby sprawdzić czy podany antybiotyk zadziałał. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że w moim wypadku skuteczniejsze byłoby wykonanie wymazu z nosa i sprawdzenie czy i jaki szczep bakterii tam jest i podanie antybiotyku pod ten konkretny szczep. Takie badanie może być nawet tańsze. Krew miałem pobraną dwa razy i za każdym razem czekałem w gigantycznej kolejce, co znaczy że polityka “wysyłki na badanie krwi” jest bardzo powszechna. W moim przypadku takie badanie wydaje się co najmniej bez sensu ale jest to idealny sposób na budowę bazy DNA, w końcu mamy DNA i kompletne dane pacjenta.
  Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to zachowanie wydaje mi się conajmniej dziwne.

  • Nie jesteśmy medykami ale o niekoniecznych według wielu
   pacjentów badaniach krwi słyszymy od dłuższego czasu.
   Możemy mieć jedynie przypuszczenia ale zbieramy na razie
   materiały i na pewno wrócimy do tego tematu. Natomiast czy
   wierzysz w teorie spiskowe czy nie to one i tak się realizują na
   naszych oczach, jednak wielu ich nie chce dostrzegać. My w
   każdym razie sugerujemy daleko posuniętą ostrożność, nawet
   gdyby miała ona wdanym momencie budzić śmieszność.
   Pozdrawiamy Ciebie serdecznie

Dodaj komentarz