Tygielek polityczny III

Z zasady nie interesujemy się dalszymi pomysłami platformersko – kodziarskimi od momentu odsunięcia ich od władzy. Przyznać należy, że przy pomocy Sorosa realizują jednak swoją długą i mozolną drogę do polskiego Majdanu. Łatwo im nie jest, bo niestety a właściwie na szczęście Żydzi główni autorzy tej opcji nie stanowią większości obywateli w naszym kraju. Większość to ulegające wszelkiego rodzaju żydowskim manipulacjom polskie safandulstwo, co było na rękę starszym i cwańszym przy rozkradaniu ojczyzny. Aczkolwiek każdy kij wedle przysłowia ma dwa końce, więc teraz to safandulstwo stoi na przeszkodzie w ich walce o żłobokrację, Polak nie wyjdzie na ulicę za ich dochody, skoro nawet nie upomniał się o swoje przez 25 lat, wolał dla świętego spokoju opuścić ten kraj.


Nasze safandulstwo i nadstawianie drugiego policzka, a także brak chęci do zawalczenia o swój dobrobyt ( nie mowie już o ojczyznę), doprowadziło do tego, że w rozwoju gospodarczym przegoniła nas nawet Rumunia, ponieważ od kilku lat rozwija swój przemysł. Natomiast Polska głównie rozwija obce sklepy wielkopowierzchniowe i obce korporacje. Polacy oddali władzę na tacy okrągłostołowym Żydom, którzy co prawda byli już opłaceni i namaszczeni przez swoich masońskich ziomków, ale myślący perspektywicznie mógł był mimo wszystko tę sytuację zagospodarować z korzyścią dla Polski. Takowych mężów stanu nie mieliśmy i nie mamy, możemy zazdrościć Rosji i Węgrom a nawet małym Czechom.

Prezydent Putin wypowiedział kiedyś słowa cytuję „Z wami żydami bez bata się nie ujedzie” i zaraz okrzyknięty został w Polsce bandytą i mordercą. Polaczkowie wielcy miłośnicy starszych i cwańszych, dzielnie i z zacietrzewieniem ubliżali prezydentowi za te słowa. Na pewno „dewizą” każdego Polaka powinno być przemówienie Schetyny gdzie wręcz nakazuje Polakom zapłacenie Żydom 65 mld za druga wojnę światową i oddanie wszystkich nieruchomości o które się żydzi upomną, po to jak mówi, żeby cały świat przestał Polskę wreszcie krytykować…. pewnie za jej zbrodnie na żydach ???

My Słowianie panie starszy i cwańszy Schetyno mamy w…. głębokim poważaniu tęż krytykę. Wszystkich zdrowo myślących należałoby zapytać… i co nasz kraj ma z żydowskiego multi- kulti. Soros – żyd nam dyktuje naszą przyszłość, gdzie w Rosji już kilkanaście lat temu ten „wredny Puttler” wystosował za nim list gończy i „skonfiskował” wszystkie jego złodziejskie fundacje.
W tym roku Węgry poszły tą samą drogą, a treści bilbordów napiętnujących Sorosa na Węgrzech, pozostawiamy bez komentarzy, przy nich spalenie kukły tego międzynarodowego terrorysty przez Pana Piotra Rybaka to zaledwie „niuans”.

Po zrobieniu porządku z żydowskim panoszeniem się w obu tych krajach, cwańsi podnieśli ryk, a szkalowaniom Prez. Putina nie było końca, ta sama sytuacja powtórzyła się na Węgrzech. Aczkolwiek zarówno prezydent Rosji jak i prezydent Orban nie wykazywali jakiejkolwiek reakcji na presje międzynarodowych środowisk żydowskich.
Możemy domniemywać że powrót do ustępstw względem Rosji ma swoją przyczynę w tym, że jest ona mocarstwem, jednakże Węgier do takiej kategorii zaliczyć nie można.
A CO ROBI IZRAEL W TEJ SYTUACJI , JEGO PRZYWÓDCA ODWIEDZA WĘGRY, WYRZEKA SIĘ SOROSA I POTĘPIA GO PUBLICZNIE. PODCZAS WIZYTY W POLSCE JAKOŚ O TYM NIE WSPOMNIAŁ… .

Nie jesteśmy naiwni i wiemy, iż tak naprawdę Soros to księgowy światowej finansjery żydowskiej, jak określa go Pan Braun, ale coś nam się zdaje czy nie główny księgowy. De facto więc faryzejstwo przywódcy Izraela świadczy jednak o szacunku do Węgrów. Natomiast do Polaków szacunku już mieć nie musi, ponieważ jesteśmy podporządkowani i pozbawieni własnego zdania. Zakompleksieni zaś jako naród tak bardzo, że największe przerażenie wywołuje, nadanie miana ruskiego agenta, które to jak i Polaczki – cebulaczki wymyślili żydzi, których tak nosicie (co tam na rękach), ale na plecach i w portfelach.

Najbardziej gorzki śmiech wzbudza fakt iż większość Polaków nie „doceniła” pana Dudy. Są tak zaślepieni, że nawet nie komentują jego ukrainofilii, gdzie prezydent powinien najpierw dbać o swoich obywateli a dopiero potem o imigrantów. Nikt też nie poprosił Pana Prezydenta o sprecyzowanie czy przyrzekł owe 65 mld żydom podczas spotkań z Vogelmanem i Voxmanem czy tylko „żartował”. Rozbawienie budzi też ostatnie stwierdzenie środowisk przychylnych prezydentowi, że zawetowanie ustawy o sądownictwie dowodzi, że to prawdziwy mąż stanu. My byśmy to zdanie sparafrazowali, że to nie tyle prawdziwy mąż stanu, co prawdziwy mąż swojej żony…

Za chaosem ustawy o sądownictwie, ukrywa się między innymi scedowanie wydobywania polskiego złota na firmy amerykańskie (jakiej proweniencji są owe firmy, to już domyślcie się sami). Zapewne większość Polaków nawet nie wie, że posiadamy ten cenny kruszec, otóż posiadamy i to sporo, dziwne tylko, że jakoś specjalnie media publiczne nie informują o tym obywateli. Z kolei nasze stare rezerwy złota, są w bankach angielskich, ale należących do bankierów, bo ponoć tak jest bezpieczniej(odpowiedź przedstawiciela poprzedniej ekipy rządzącej). Bezpieczniej ? hm…

Wszystkim wyznawcom Popisu należy przypomnieć, że budowa tanich mieszkań jest głównie z myślą o Ukraińcach, dopłata do najniższej pensji każdemu Ukraińcowi wynosi osiemset zł. Natomiast Polak obywatel tego kraju, pobierający najniższe uposażenie, jakoś nigdy nie mógł liczyć na takie specjalne traktowanie. Polecamy też przyjrzeć się rynkowi pracy w Polsce, od czasu wzmożonej imigracji ukraińskiej, co bardziej spostrzegawczy obserwator może mieć wrażenie, że się jakby tej pracy „namnożyło” w niektórych rejonach kraju.

Wracając na koniec do zadymiarstwa kodomicko – platformiarskiego, z mieszanymi uczuciami przyjęliśmy wiadomość, że ruchy narodowe mają zamiar organizować we środę kontrmanifestację. Nie będzie to protest przeciwko zasiedlania sądów starą ubecką ekipą, ale przeciw wtrącaniu się krajów EU w nasze sprawy, czyli będziemy pokrzykiwać na Niemcy? Czy nie lepiej byłoby zebrać podpisy obywateli i zawieść je urzędnikom unijnym, ten akt miałby na pewno ogromną moc sprawczą.

Na zakończenie przytoczę stare hinduskie przysłowie, bardzo przystające do obecnej rzeczywistości „jak chcesz żmije pozbawić siły zostaw je na gładkiej powierzchni, nie będą miały o co się oprzeć aby się posuwać do przodu”.
W chwili obecnej jest awantura pomiędzy PIS a Po, usuńmy się spod nich a stracą oparcie. Ta niewielka grupka prawdziwych Polaków, która jest w strukturach rządowych mogłaby przejąć władzę. Nie przejmie jednak bo nie ma w nikim oparcia. Media na Zachodzie dziwią się, że Węgry pozwalają sobie na niezależność, ale one nie pluły na Rosję i jest tajemnicą poliszynela, że mają teraz za sobą wielkiego protektora.

Nam natomiast obecne rządy szykują GMO, jak i czipowanie najpierw zwierząt domowych, a potem jak w przepowiedni i Polaków. Zostaliśmy sami, nie mamy sojuszników tylko zaborców, mydlenie oczu Trójmorzem, Międzymorzem jest dla idiotów, Litwa i Łotwa nienawidzi nas tradycyjnie, zaś Rumunia jest zapatrzona we Francję.

W Polsce jest konflikt pomiędzy dwoma rytami masońskimi, jedni chcą Muzułmanów, drudzy Ukraińców i czipy na gojów, z totalnej kontroli niemieckiej przechodzimy pod zarząd Izraela, wybór jak między dżumą a cholerą. Dla mnie najmądrzejszą wypowiedzią polityczną tygodnia jest zdanie pewnego pana „na promilach”- Ciiicho, a niech tam się Żydki kłócą, między sobą!

Marzanna Polińska

Dodaj komentarz