My Słowianie 4,zapowiedź

Kochani Czytelnicy, Słowianie!

Chcielibyśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że czwarty numer naszej gazetki ze względów technicznych ukaże się dopiero w pierwszej połowie kwietnia.

A oto zwiastuny tematów, które chcielibyśmy zaproponować

UNIA SŁOWIAŃSKA – krystyna wilanowska

W swoim artykule autorka zadaje na początek pytanie, jakże na czasie – gdy Ukraińcy, Żydzi domagają się od nas przeprosin, za ich zdaniem uczynione im krzywdy i zbrodnie. Autorka pyta więc, kto przeprosi naród polski za oddanie nas Stalinowi, za „plan Balcerowicza”, od którego zaczęła się grabież majątku narodowego, za 4 mln. Polaków, którzy z powodów ekonomicznych opuścili ojczyznę itd… .

Rozgrabiono wszystko co było na powierzchni a teraz dobierają się do tego co pod nią… .
Nasz obecny prezydent nie nazywa naszej ojczyzny Polską ale Polin, ziemię przyjazną narodowi żydowskiemu… .

Niedoinformowanym, którzy chcą przeprosin Katyń przypominamy, że w Sowietach u władzy byli wtedy Żydzi, i to komisarze żydowscy zamordowali ponad 22 tys. polskich oficerów, zaś równolegle 45 tyś Rosjan… .
(Temat Katynia zreferujemy na podstawie dokumentów w najbliższym czasie – redakcja)
Artykuł zawiera listę też listę zdrajców , którzy głosowali za CETA.

WYZYSK SŁOWIAN– St. Brzeziński

Autor przypomina, że Polska to tylko tylko rynek zbytu dla Zachodu i tania siła robocza, a nie partner gospodarczy… .

Kolejny szwindel „przemian”to obce korporacje zamiast rodzimej gospodarki…. .
Obecnie 8-godzinna praca to rarytas i rzadkość… .

Jeśli nie będziemy generować miejsc pracy to za kilkanaście lat trzeba będzie Rzeczpospolitą sprzedać… .

PREZYDENT PUTIN – Marzanna Polińska
Kim jest imperator Rosji?

Prezydent Putin od czasu swoich Rządów jest autorem min takich posunięć .
-Ponad 30 razy powiększył się produkt krajowy brutto
-Spłacił wszystkie zagraniczne długi Rosji.
-Znacjonalizował banki, czyli wyrzucił z Rosji lichwę zagraniczną
praktycznie wydobył Rosję z chaosu po złodziejskich rządach żydowskich oligarchów
wyrzucił oligarchów żydowskich z Rosji
za Sorosem w Rosji jest wystosowany list gończy
doprowadził do przyjacielskich stosunków z Chinami
załagodził konflikt w Syrii …. .
Prezydent Putin wbrew temu co ciągle wbijają nam do czaszek główne media nigdy nie obraził narodu polskiego, wręcz przeciwnie wyrażał się o nim z szacunkiem. Natomiast jego zdanie o polskojęzycznych politykach było często negatywne i miał rację, zważywszy iż cały czas Polską rządzą Żydzi. Zacytuje tu mistrza Pana Stanisława Michalkiewicza „Cały rząd PO jest pochodzenia żydowskiego, nawet obsługa sr….a w budynkach rządowych jest żydowska”. Jeżeli to była nieprawda to czemu nie oddano Pana Stasia do sądu a jedynie zwyzywano od antysemitów?… .

KAIN I ABEL(Stary Test. Słowian) –
Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Zesłanie Adama i Ewy to nie była nasza współczesna ziemia, jak mogą rozumieć Ci, którzy sugerują się starym testamentem żydowskim. Nasza planeta to ostatni etap ludzkiego exodusu w ciałach jakie mamy… .

Adam i Ewa otrzymali do dyspozycji kilka planet i choć były nieporównywalnie bogatsze aniżeli nasza ziemia to nijak się miały do Edenu… .

Zostali pozbawieni bliskości Ojca, musieli nauczyć się żyć z bólem, strachem i niepewnością. Zostali pozbawieni nagle opieki i miłości tych wszystkich słodkich istot, które towarzyszyły im w Edenie. Ogromnym szokiem była nagła wrogość niektórych zwierząt, do której początkowo nie potrafili się odnieść… . Na zesłaniu większość rzeczy zresztą była wroga i to sprawiało im największy ból… .

Ewa urodziła bliźnięta najpierw Kaina zwanego w St. Test. Słowian Ghajjinnem z akcentem na h oraz Abla, zwanego Ablaom – Aria, który dał początek rasie Ariów- Słowian zanim zabił go jego brat Ghajjinn… .

MIEJSCA MOCY – WAWEL
Wnuczka słowiańskiej wiedźmy.

Jest to druga część z tego cyklu(poprzednia to – Odry w numerze 3 gazetki)

Opisałam Wam mili Słowianie jak ważne są dla nas miejsca mocy, które pozostawili nam nasi praojcowie, pojawiając się na planecie Ziemia po spaleniu przez dzieci Ghajjinna ich macierzystych przepięknych planet… .

Wawel jest czymś szczególnym w kaplicy św Gereona bije serce Słowian, tamto miejsce ma ogromną moc energetyczną. Mam w związku z tym pytanie do niedowiarków skoro nie ma nic szczególnego w kaplicy św Gereona to dlaczego pod pozorem renowacji, która trwa wiele lat, nie pozwala się Słowianom pod karą wchodzić do tej kaplicy? NATOMIAST REGULARNIE OBRADUJE TAM ŻYDOWSKI KNESET.

NAUKOWCY ZROBILI POMIARY, SPECJALNYMI APARATAMI SFOTOGRAFOWANO FASCYNUJĄCE, PULSUJĄCE KOLOROWE ZJAWISKA TYPU ENERGETYCZNEGO. KRÓTKO PO TYM ŚCIANY ZOSTAŁY ZABETONOWANE.
Być może doczekamy się, że ktoś z „władców” Wawelu wyjaśni ciemnogrodowi słowiańskiemu o co chodzi z tą dekady trwającą renowacją,kaplicy św.Gereona , wielkośći małej celi mnicha,no może dwóch cel?
Mamy tak doskonale wyćwiczonych na zagranicznych budowach Słowian, że dokończą remont w dwa dni… .

WYGÓDKA – CZĘŚĆ 4- TA NASZEJ komediowej PERFORMERSKIEJ SZTUKI, TRKTUJACEJ O TYM JAK JACHEŁKE PRÓBOWAL ZGWAŁCIĆ SŁOWIANKĘ.

UWAGA PRZEZNACZONE TYLKO DLA SŁOWIAN!

Z głębi Banku Rezerw Federalnych docierają do Słowianki coraz to potworniejsze ryki rozpaczy, w końcu wytacza się jak pijany Jachełke… .Za nim wybiega niewielki człowieczek z pejsami o celtyckim wyglądzie i krzyczy panie, panie niech pan ustanie, teraz wszystko jest w Watykanie!… .
Słowianka pokazując na puste sejfy pyta, kto zrobił?
-moi starsi bracia- odpowiada ten
-w wierze- pyta Słowianka ?
nie w banku-odpowiada ów…
W końcu zmęczona wsiada do linii Lust-Hanzy, opuszcza Iluminatornię i bierze kurs euro-Pejski… .
Tekst jest sztuką performance przeznaczony dla wąskiego grona odbiorców, czytasz go na własną odpowiedzialność!

 

Redakcja

Dodaj komentarz