My Słowianie 5 – zapowiedź

Tematy piątego numeru naszej gazety
numer sierpień 2017, ukaże się w drugim jego tygodniu/na początku trzeciego
Kochani Czytelnicy zapraszamy do czytania naszej gazety w sierpniu, proponujemy następujące tematy :

STANISŁAW BRZEZIŃSKI – POLAK I WĘGIER DWA BRATANKI…

LENGYEL, MAGYAR – KET JO BARAT

 

KRYSTYNA WILANOWSKA – KTO FINANSOWAŁ REWOLUCJĘ BOLSZEWICKĄ W ROSJI ?

 

WNUCZKA SŁOWIAŃSKIEJ WIEDŹMY – MIEJSCA MOCY W POLSCE – ŚLĘŻA

 

WNUCZKA SŁOWIAŃSKIEJ WIEDŹMY – PRZEPOWIEDNIA NA ŻYCZENIE – D. TRUMP

 

WNUCZKA SŁOWIAŃSKIEJ WIEDŹMY – Stary Test Słowian Abel-Aria praojciec Słowian

 

SKRZACIK – NAGRODA GALOPUJĄCEGO MÓZGOJADA ( SATYRA – WYGÓDKA)

 

 

Krótkie omówienie tematów.

Stanisław Brzeziński w swoim artykule pod tytułem „Polak i Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki” przypomina nam, że Węgrzy to jedyny naród, który wiele uczynił dla Polaków. Co prawda i Polacy pomogli Węgrom podczas powstania i walki z Austrią, Dowódcy słowiańscy Polskich Legionów tacy jak Józef Bem, Józef wysocki, Henryk Dębiński, otaczani wdzięcznością za tę pomoc. Madziarzy do dzisiaj wznoszą bądź odnawiają ich pomniki.

Ze swej strony Madziarzy wsparli nas w powstaniu styczniowym 1863. Następnie podczas wojny polsko – bolszewickiej gdy Czechosłowacja odmówiła im tranzytu wojsk przez swoje terytorium, a inne państwa zachodnie jak jest to już w zwyczaju odmówiły nam pomocy, Węgrzy wysłali bardzo duże ilości sprzętu. Do Polski dotarł pociągami różny sprzęt bojowy min również 22 mln kul.

Węgrzy jako jedyni odmówili Niemcom, udziału w tłumieniu powstania warszawskiego, co więcej wielu z nich uciekało i przedostawało się do na stronę powstańców by walczyć u ich boku.
W czasach współczesnych prezydent Orban jako jedyny przywódca środkowo – europejski potrafił zaprotestować przeciw brukselskim naciskom, i zawsze staje po stronie Polski – doceńmy więc tego wspaniałego przywódcę i naród węgierski.

Krystyna Wilanowska zaś przybliża nam temat kto rozpętał rewolucję bolszewicką w Rosji.
Jest to temat na czasie, kiedy szykowany jest drugi holokaust Słowian, tym razem rękami Muzułmanów.

Wracając do treści tego artykułu, autorka przypomina, że Lenin obiecał zachodnim bankierom, że OCZYŚCI ZIEMIĘ ROSYJSKĄ ZE WSZELKIEJ MAŚCI ROBACTWA, KTÓRYM TO ROBACTWEM STALI SIĘ WSZYSCY OBYWATELE ROSJI RADZIECKIEJ.
LISTA BANKIERÓW FINANSUJĄCYCH REWOLUCJĘ W ROSJI JEST BARDZO DŁUGA .

W 1917 roku w okolicy Wal Street przy Brodway 120 swoją siedzibę ulokowała Amerykańska Międzynarodowa Korporacja AIC złożona z Morgana, Silmana, Rockefellera ( wszyscy Żydzi), której zadaniem było inspirowanie rewolucji w Rosji.

Firma Weinbergard Posner, która pełniła funkcje ambasady, równolegle zajmowała się wymianą zrabowanego złota w carskiej Rosji na amerykańskie dolary. ŻYDZI ZRABOWALI ZE ŚWIĄTYŃ ROSJI 42 KG DIAMENTÓW WARTOŚCI WTEDY 2,5 MLD. DOLARÓW. Złoto carskiej Rosji przemycano do Szwecji by tam je przetapiać, ponieważ sztabki oznaczone były dwugłowym orłem jedynym takim znakiem na świecie.

LENIN MIAŁ W BANKACH USA 75 MLN. DOL.
ZAŚ TROCKI W 1918- 20 PRZELAŁ NA BANK SZWAJCARSKI KUHN, LOEBE & CO – 90 MLN. FRANKÓW… .
Pierwsza część z tej serii na stronie już wkrótce, druga część w numerze piątym gazety na sierpień.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy proponuje już trzeci
artykuł z serii Miejsca Mocy pt. Ślęża. Dlaczego do dzisiaj zachowała się nazwa Ślęży jako góra bogów, otóż bowiem na Ślęży wylądowali nasi praprzodkowie Ariowie po spaleniu ich ojczystych planet przez dzieci Kaina. Ta góra była wtedy płaskowyżem, tam oczekiwały na nich istoty stworzone prze Demona ale zbuntowane przeciw niemu i pragnące światła. Dla tych istot demonicznych, wampirycznych o niskich wibracjach, emanujący wtedy jeszcze światłem Ariowie byli jak bogowie…

Błękitna planeta była wówczas w barwach ciemnoczerwonych, szaro burych i fioletowych dopasowanych do energetyki tamtych istot. Niestety tylko część tych istot przyłączyła się do Ariów, reszta walczyła z nimi okrutnymi metodami, bo przecież ziemia najpierw należała do nich, nie chciały jej oddać….

Zapraszam też do do dalszych części Starego Testamentu Słowian – cd. Abel – Aria jego małżeństwo oraz dlaczego zabił go jego brat Kain.. Na pewno nie chodziło o ołtarz ofiarny, nasz Trójgłowy Bóg Stwórca nie uznawał żadnych ani krwawych ani całopalnych ofiar, te są domeną Demona. Bóg Światła oczekuje harmonijnego i pełnego piękna życia w zgodzie z jego prawami.
Kajin zabił naszego ojca z zazdrości, odmowa oddania mu przepięknej córki Abla na którąś z kolei żonę, przepełniła czarę….

Przepowiednia

Przepowiednia na temat przyszłości Trumpa. Nie pasowała do jego osoby praktycznie żadna przepowiednia, ponieważ prezydenci amerykańscy nie pełnią aż tak ważnych ról jak nam się wydaje, mogą być jedynie znakami czasów, więc nie mam tu zbyt wiele materiału. Najbardziej odpowiadała mi przepowiednia o żółtej gadającej głowie, określenie nieco zabawne, moim zdaniem pasuje do Trumpa ale czy inne wątki również, tutaj już nie mam pewności.
Nie daję po raz pierwszy głowy za moją interpretację, ale osądźcie mili czytelnicy sami.

 

 

Wygódka – satyra*.

Tym razem opracował nasz redakcyjny Skrzacik, który zaznacza na wstępie, że jeżeli ktoś poczuje się obrażony, przyznaną przez niego nagrodą GALOPUJĄCEGO MÓZGOJADA, TO SPRAWI MU niePRZYJEMNOSĆ. 

Oto miejsce pierwsze – Pan Ozjasz Schechter .

Pan Szechter zasłużył się tym ostrzeżeniem „I sądzić was będą nasi prowokatorzy … eee tfu – prokuratorzy!”
Ach tam panie Schechter, jak zwał tak zwał – byle imię dał, wedle słowiańskiego przysłowia. U was czy to prowokator czy prokurator to wsio rawno.
Dalej nasza ukochana Matka niemieckiej Uni, a czyjej to już bliżej niesprecyzowane, nieoceniona Angela Merkel, która z dramatyzmem godnym bohaterów Szekspira wyrzekła te słowa „ Jest moim PSIM OBOWIĄZKIEM przyjmować uchodźców i zadbać o ich relokację” Pani kanclerz, Pani kanclerz – ja jako Polka mam polskie obowiązki, a Pani jako starsza mądrzejsza – psie? Łoj tam , łoj tam!

*tekst jest satyrą, nie ma na celu nikogo obrazić, zniesławić ani sprawić przykrości 

Zapraszamy do czytania naszej sierpniowej gazety, bądźcie z nami.
Marzanna i współpracownicy.

3 komentarze

 • Sledze Wasz portal od kiedy pewna osoba mi Was polecila. Ten Pan zajmuje sie nauka jak uzywac energia Slowian do uzdrawiania, czy zmiany sytuacji ogolnie, ale mowi tez o Jezusie i Maryi, polecil mi rowniez wyklady ksiedza egzorcysty Piotra Glasa. Przez dlugi czas bylem ateista, bo nie moglem zaakceptowac, ze milosierny Bog moze “droczyc sie” z Abrahamem, zeby ten zabil swoje dziecko. Nie rozumialem jak milosierny Bog moze zabic tylu ludzi w Sodomie i Gomorze, chocby nie wiem jak zli byli (przeciez musialy tam byc dzieci, kobiety w ciazy). Nie rozumialem nienawistnej retoryki kosciola, jednak Wasza strona jak rowniez ksiadz Piotr Glas przedstawiaja to zupelnie inaczej. Nie jestem juz ateista, bo nie ma dla mnie znaczenia jaka jest prawda, a tylko zebym ja znal. Jesli prawda jest, ze Bog istnieje to ja chce taka prawde znac i rozumiec. Dalej staram sie zrozumiec kim jest Bog, Jezus, Maryja i jak dzialaja moce intencji. Na ten momemnt wydaje mi sie, ze Bog Najwyzszy, czyli Wszystko, jest tworca jak, sama nazwa wskazuje, wszystkiego – nas, swiata dookola nas, zwierzat, aniolow, czy Bogow nizszych, tak samo jak demonow, a nasza wolna wola jest wynikiem nie wiem czy milosierdzia, ale moze bardziej tego ze chcial nam dac zupelna wolnosc wyboru ktora sciezka chcemy podazac. Nie zmusza on nas bysmy byli dobrzy, bysmy przestrzegali jego zasad, wiec i chyba nas nie kaze, ani nie zwraca nam uwagi. Przeciez jesli sa byty, ktore nie chca byc blisko Boga to on daje im taka mozliwosc. Nie ma wiec dla mnie sensu zeby on zsylal jakies kary, niszczyl, zabijal, czy w ogole komunikowal sie z nami. On jest przeciez idealny, wiec i jego plan musi byc idealny. On nie zmienia zdania, bo jego mysl jest calkowita, jest prawda – nie zmienia prawdy w klamstwo. Mysle, ze walka toczy sie pomiedzy jego tworami, ktorym dal moce i wolna wole – aniolowie swiatla, my, zbuntowani aniolowie, demony, inne twory Boga, albo twory bytow stworzonych przez Boga. Po co on sam mialby ingerowac w swoj idealny plan? Poza tym jesli On stworzyl wszystko to stworzyl i czas, wiec On musi byc ponad czasem. On nie istnieje teraz, czy bedzie istnial pozniej, albo istnieje od X lat. Czas jest jego wymyslem, wiec on po prostu jest – caly czas taki sam, idealny i niezmienny. Caly czas nurtuje mnie temat Abrahama – co mowi na ten temat Start Testament Slowianski? Czy Bog rzeczywiscie kazal mu zabic swojego syna (to nie pasuje do mojego aktualnego rozumowania)? Jesli tak, to o co w tym chodzilo?

  Pozdrawiam

  • Witaj Damianie, Ty nigdy nie byłeś ateistą, ponieważ nie jest nim żaden człowiek. Ateizm to rodzaj indoktrynacji masońskiej, dla mniej pokornych którzy nie kupią sfingowanych przez nich religii. Człowiek uważający to życie za szczyt swoich możliwości, będzie czynił wszystko pod materię a nie będzie rozwijał się duchowo, to jest również bardzo dobry materiał na niewolnika i parawan na ich demoniczne rytuały.
   Następna kwestia – już wielokrotnie powtarzałam, że stary testament żydowski to historia żydów a nie Słowian, czy Abraham i Izaak to słowiańskie imiona? Natomiast imię Jahwe oznacza niszczyć i burzyć. Nasz Bóg to Trójgłowy Bóg Stwórca, przemianowany przez chrześcijan na Boga w Trójcy Jedynego, w sumie to jedno i to samo, jest Bogiem miłości, nigdy by nie zażądał ofiary z dziecka, poza tym co to za Bóg, który nie zna twoich intencji? Zaś jaka rasa jest podejrzewana o ofiary z dzieci to już sobie dopowiesz.
   Krwawych ofiar chce tylko Demon.
   Nasz Bóg nie zsyła kar ale ziemia tylko w połowie należy do światła w drugiej do ciemności, tu trwa cały czas walka, między tymi siłami. Na ten temat bardzo klarownie wypowiada się Stary Testament Słowian, podejmę to zagadnienie i nurtujące Cię wątpliwości w następnym odcinku, ale musisz poczekać.
   Jeżeli chodzi o ks. Glasa nie zastanawiałam się nad nim, choć jeżeli rzeczywiście jest egzorcystą, to robi dobrą robotę, czemu jednak skoro dysponuje taką wiedzą nie odetnie się od swoich zwierzchników z Watykanu , którzy są masonami. Damianie, zadawaj sobie jak najwięcej pytań, a już dobre siły będą zsyłać Ci na nie odpowiedzi.

   pozdrawiamy!

   -red

Dodaj komentarz