Przepowiednia na 2022 część II

JEŻELI   STRACH   PUKA  DO   TWOICH   DZRZWI  I  OTWIERA   MU… ODWAGA, WTEDY  ON   NAGLE   ZNIKA.

Zanim przejdę do omawiania aspektów, które mają szansę zadziać się w 2022  wtrącę tylko, że wojna na ukrainie, może pociągnąć do kwietnia, maja. Takie hybrydowe konflikty często trwają dosyć długo, natomiast wersja ukraińska będzie tak długo jak będzie to odpowiadało interesom…

I nie bójcie się światowej wojny, wszystko tylko z pozoru jest straszne, więc zachowajcie spokój. Może zaistnieć natomiast duża destabilizacja gospodarcza i społeczna w kraju, ale ona też jest zaplanowana i ona niestety potrwa o wiele dłużej. Realizuje się też to, o czym pisaliśmy przed trzema bodajże czy dwoma laty, czyli pełną parą idzie podmiana narodu….Ale o tym każdy obudzony dawno wiedział, tylko większość z nas sądziła, że będzie to robione bardziej powoli i mniej otwarcie czyli tak jak do tej pory, ale okazuje się, że jednak nie, niebiańskiemu zakonowi się śpieszy.

Zanim przejdę do dalszej części przepowiedni to  przypominam Wam, że każdemu kto wyraża, że tak powiem negatywne zdanie na temat działań na ukrainie grozi kara do 5 lat więzienia i  „bardzo dobrze”, bo jak przeciętny człowiek, który ma „liche urodzenie” może mieć umiejętność myślenia, a co dopiero krytykowania bratniego i życzliwie nastawionego do nas narodu ukraińskiego.

Abstrahując zaś od procesów myślowych, to niestety z kolei przepowiednia jest z natury bezlitosna, przepowiedni nie obchodzą zdania nawet  największych możnych tego świata, bo ona się i tak wypełni. Natomiast ja nie mogę jej przedstawić, bo nie każdemu może się spodobać, więc po co? Chciałam tylko dodać, że każdy kto ma jakieś ważne sprawy do uregulowania i tyczy się to każdego wariantu życia powinien uporać się z tym do 2024 roku.

Zaś wiadomości z Białorusi  są dobre, czyli krótko po tym jak napisałam, że obawiam się o zdrowie Pana Łukaszenki, ten rzeczywiście zachorował, ale według najświeższych informacji jest już zdrowy.

 

Na początku jeszcze odpowiem Wam na temat  wynalazku, o którym sygnalizowałam w przepowiedni z zeszłego roku, który miał mieć tak wielki wpływ na losy świata, otóż jak teraz już wiemy jest to grafen.  Specyfik ten jak wiecie ujrzał światło dzienne w 2021 w Polsce i będzie elementem składowym szczepionek. Jego działanie polega na tym, że pełni on funkcje odbiornika i dostęp do niego może mieć odpowiedni serwer. Parę lat temu już wam tłumaczyłam na czym to zjawisko polega, a obecnie każdy posiadający szczepionkę z grafenem będzie kompatybilny z odpowiednim nadawcą bo bezpośrednio jego organizm będzie reagował na rozkazy. Ewentualnie w innych wersjach zostaną zdalnie wyłączone  lub włączone takiemu organizmowi odpowiednie „funkcje”.

Możemy stwierdzić więc z przekąsem, że rzeczywiście „iskra wyszła z Polski”.

Jeżeli chodzi o inne sprawy to jak już często podkreślam, międzynarodowej wojny nie będzie  I  NIE SĄ  TO   TEŻ   CZASY  OSTATECZNE  JAK  STRASZĄ   KATO -LICY. Natomiast w konflikcie na wschodzie może być użyta broń termobaryczna, o tym że jest to bardzo bolesna sprawa to na pewno już wiecie.

Zapewne interesuje Was czy my ucierpimy i jak już pisałam dwa lata temu, że po 2022 się zacznie no i zaczęło, teraz więc przygotujmy się nie do światowej wojny ale do okresu wielkiego ucisku. O tym przestrzegałam już także nawet cztery lata temu, właściwie przesunęłam ten czas z 2022 na po 2020 i to też by pasowało.  Mottem tamtych moich przepowiedni były słowa „i opodatkują Ci ostatnią srebrną łyżeczkę po babci” oraz słowa „a samochody będą porzucane w rowach”.

W tym roku ucierpimy właśnie od wysokich podatków i jak mówię wysokich to będą one rzeczywiście wysokie.

Od czerwca choć może i wcześniej zacznie się paskudna inflacja, praktycznie to ona dawno się zaczęła, ale następna nadchodząca fala dopiero da nam w kość. W tym roku już odejdzie się od powoływania na konstytucję czyli stanie się się ona bezwartościowym papierem. Ten rok będzie też rokiem przełomowym, zaistnienia nowych elit w Polsce, czyli elit pochodzących od naszego wschodniego sąsiada.

Pomimo drakońskich cen i dorzynania resztek klasy średniej, nadal będzie bardzo duże poparcie dla pisu.

Natomiast jeżeli weźmiemy udział w wojnie to mimo największego patriotyzmu, nie mogę Wam kłamać, że naród nie dostanie po mordzie, a że 13,5 procent dorosłych polaków zadeklarowało taką chęć to bez przepowiedni możecie przewidzieć konsekwencje. Jest możliwość że tu i ówdzie na nasz kraj może upaść jakaś zabłąkana rosyjska bombka termobaryczna i spełnią się marzenia rządzących -wreszcie mamy wojnę, hurra! No a jeśli z naszych lotnisk będą startowały bombowce, to sprawa skończy się …krótko i lapidarnie. Oczywiście podkreślam, wojny światowej z tego nie będzie, bo ci co przeżyją dadzą sobie radę przy pomocy rządów pisu i naszych umiłowanych przywódców jak prez. dude i morawieckie. Z kolei jakieś np. rakietki nad ziemią polin nie spowodują wojny światowej, aż takich „złudzeń” nie powinniśmy znowu mieć, co do naszej wartości np. dla nato.

niemcy przyjmą również duży odsetek ukraińców, ale być może jeszcze o tym nie wiecie, że to my będziemy płacić z naszego budżetu na nich a niemcy będą tylko im finansować naukę języka niemieckiego. Będą to ludzie zmęczeni wojną, więc będą mieli w niemczech blisko 2 lata wolne od pracy, czyli czegoś w rodzaju kwarantanny.

 W tych dwóch latach natomiast będą musieli i kobiety i mężczyźni nauczyć się obsługiwać nowoczesną broń, oczywiście nie jakieś tam pukawki. Nie wiem ile to będzie miesięcznie z naszej kasy na jednego imigr ukr. w niemczech,  ale według moich obliczeń min. tysiąc euro na miesiąc na osobę, czyli nie aż tak dużo czego polski podatnik nie dał „by rady” zapłacić…

Tak jak pisałam już w poprzednim roku, że żadnych znaczących protestów w 2021 nie miało być i nie było, tak i w tym roku nie będzie. Oczywiście będą tego typu jak ok. tydzień temu pod mieszkaniami Rosjan, pracujących w Polsce, zresztą nie mających żadnej ochrony, według mediów głównego nurtu zebranych było ok. 10 tyś ludzi.

Te rzesze wręcz wyły: Putin – ku..wa.  W pierwszym przekazie w tle komuś się widocznie pomyliło i jakiejś grupce się wyrwało „riezać lachiw”, ale zaraz to wycięto. Na pewno byli to rosyjscy trolle….?

Z wiadomości przekazywanych przez media ruskich trolli i ruskich agentów są już setki tysięcy w Polsce, i nie żeby jakaś nieszczelna ta granica była i anonymus  chyba słabo tu działał….tylko ci agenci udają ponoć Polaków i mają to być np. zwykli rolnicy, zwykli szarzy ludzie zresztą mieszkają tu od zawsze tylko od zawsze byli uśpionymi ruskimi agentami, a teraz się budzą…Oj będzie się działo jak się obudzą …

Reasumując na  najbliższy rok skrótowo: zaciskanie pasa, powróci terror szczypawkowy, żadnych wypowiedzi niezgodnych z linią rządu, napływ ogromnej ilości imigr. Powrót do prac nad katastralem.  Natomiast w takim tempie jak rośnie cena benzyny, to ma szansę sprawdzić się ta część przepowiedni o samochodach porzuconych w rowach o czym też jak wyżej zaznaczyłam, pisaliśmy już dawno .

Bardzo duża część ludzi zdecyduje się na wyjazd z Polski, ale będą to robić w złym kierunku, w razie konkretnych rozgrywek za ileś tam lat znajdą się w takim samym niebezpieczeństwie jakby byli w Polsce. Poza tym na  akcji  pt. „Putin cię zabije” sprzeda się często za pół ceny swoje nieruchomości i wyjedzie ze strachu. W dodatku wiele osób pozostawi w swoich domach, samych starych ludzi z rodziny co nie będzie dobrym pomysłem.

Powtarzam więc jeszcze raz, światowej wojny nie będzie ale nasz kraj jak będzie się rzucał do Rosji tak jak to robi do tej pory to może zaliczyć parę bombek z tamtej strony.

Na szczęście nasze władze będą już bezpieczne, daleko stąd. Ja bym jeszcze  podkreśliła, że mimo powyższego makabrycznego żartu, jeżeli zginą tylko obywatele polscy a nie inni, to  nie będzie upominek od Pana Władimira Putina.

Ludzi obudzonych będzie się gnębić, bo niestety od 2022 roku nie można będzie ich bezkarnie zabić.

W związku z tym, że masoni nie będą mogli sami bezkarnie zabijać Sławjan, uzbroi się część społeczeństwa. Oczywiście zgodnie z przepowiednią nie można będzie nawet zasugerować np. zabij tego czy innego Sławjanina, natomiast w internecie i w oficjalnych mediach rozpęta się przeciwko Sławjanom tak wielką propagandę, że taki zwykły seba skusi się i wpakuje kulkę temu czy innemu wiedząc, że praktycznie będzie bezkarny. Oczywiście „biedak” nie będzie wiedział, że sam na siebie również wyda wyrok, bo on również zginie a także jego rodzina.

Tutaj zasady transcendentalne będą bezlitosne.

Na razie do okresu prawie, że letniego będzie epatowanie wojną i jej kosztami oraz mobilizowanie do wojny.

Energie mówią, że w tym roku powinien odejść bardzo ważny uczestnik politycznej sceny międzynarodowej, natomiast inny który przedłużył sobie życie ma popaść w ogromne cierpienia, ciekawe czy się o tym dowiemy?

Część Sławjan bardzo chce już połączenia w jedno imperium są to Serbowie, Bułgarzy do nich chcą się przyłączyć Węgrzy, choć nie są Sławjanami, ale swoje miejsce widzą przy Sławjanach. Zresztą nasi bratankowie to dobrzy i porządni ludzie i ja tu nie widzę przeciwwskazań.

Świat podzieli się w 2022 roku jeszcze bardziej.

Zaś ci wszyscy Polacy, którzy twierdzą, że należą do cywilizacji łacińskiej i nie chcą mieć nic wspólnego ze swoimi korzeniami sławjańskimi(o ile je mają), odcinają się od Trigława, odcinają się od Światła. Czyli nieważne już co będzie z ich materialnym życiem na ziemi, ale jeżeli ich dusza zeszła na złą ścieżkę, to rok szóstki odcina ich już na zawsze od Światła. Czyli w dniu odchodzenia nie usłyszą głosu Trigława i nie zobaczą Światła. Natomiast ten Sławjanin, który teraz po 2022 zwróci się bez powodu przeciwko innemu Sławjaninowi, po zakończeniu życia ziemskiego automatycznie trafi do Demona jako niewolnik, jest to smutne być może ale musi zaistnieć w związku z ujawnianiem się powoli tzw. czerwonej czerwonej masonerii.

A więc w 2022 wychodzi na światło dzienne czerwona masoneria jest to sześćset tysięcy czerwonych kabalistów czystej krwi ży-mskiej, w najwyższych stopniach wtajemniczenia-INACZEJ MÓWIĄC  ELITA   SYNAGOGI   SZATANA  NA   ZIEMI. OD 2022 R ŚWIAT  MA  SIĘ  KONKRETNIE  PODZIELIĆ   POMIĘDZY   LUDY  SOLARNE  A  SYNAGOGĘ   SZATANA- MASONERIĘ. PRZEWODNICZYĆ   LUDOM  SOLARNYM   MAJĄ   SŁAWJANIE,  ZAŚ   ZBROJNA   RĘKA   TO   ŻÓŁTE   MROWIE. Jak już widzimy polscy Sławjanie nie odegrają jak na razie ważnej roli, w procesie oczyszczania świata, odegra inny odłam Sławjan, ale nie mogę podać jego nazwy. Natomiast pojedyncze jednostki Lechitów uczynią bardzo wiele dla pewnej sprawy.

Prawdopodobnie nas chyba zostanie mniej niż pisałam w poprzednich przepowiedniach, ponieważ przywódca Sławjan po wielu latach zrezygnował z walki o Sławjan polskich. Podpisał pewien pakt, na mocy którego odcina się od nas, zostajemy oddani tak ukochanej przez nas  cywilizacji łacińskiej, która zrobi z nami to co zaplanowano w porozumieniu z niejakim klausem schwabem, również przedstawicielem czerwonej masonerii. Tak więc wszystkie osoby, które tak bały się imperializmu rosyjskiego nie muszą się go już obawiać, będą żyli pod swoimi braćmi ukraińcami i braćmi w wierze już oficjalnie, jakby to ująć…w systemie klasowym.

 

Nie wiem czy zauważyliście, że nawet usrael dość mocno bagatelizuje gospodarkę, bo już ich przedstawiciele na najwyższych szczeblach ufają, że ich Czarny Pan jest blisko i zatriumfuje ciemność, niestety już sami zauważyli, że się nieco zapędzili i pośpieszyli. Niemniej skoro czerwona masoneria zaplanowała działania to się już nie cofnie.

Będą teraz prowadzili bardziej zdecydowane akcje, do tej pory wyrżnięcie Sławjan i stworzenie Arja -niewolnika, było kontynuowane, w biolabach usytuowanych na terenie jednego bliskiego nam państwa. Niestety w tych niebezpiecznych laboratoriach będących blisko granicy z Polską dokonywano i innych eksperymentów. Nie miały one na szczęście zakończyć się sukcesem, tak jak tego typu eksperymenty w czasie drugiej wojny zakończyły się fiaskiem tak będzie i z tymi pomysłami, na razie oczywiście.

O tych biolabach jeszcze porozmawiamy, tak jak i o laboratorium z czystymi szczepami czarnej ospy umieszczonym przez amerykanów w czernobylu. Ciekawe po co wracać do czarnej ospy?????

Nomen, omen tworzy się nasza przyszłość „dosyć ciekawie”, ale założę się, że nikogo w Polsce to  nie interesuje, ani nie interesowało, oprócz obudzonych ale tych jest zbyt mało.

Jeżeli chodzi o moje zdanie to wychodzę z założenia, że  głupi ma zawsze szczęście, oby i tym razem tak było.

Może w części przepowiedni  o Sławjanach będę mogła już coś więcej napisać, bo na chwilę obecną niestety… no powiedzmy, że „nie wiem”?  Tak ogólnie to Rosjanie przegrywają wojnę na ukrainie zajmując kolejne miasta. Natomiast co może się Wam wydać niemożliwe to, to że będziecie mieli w tym roku jeszcze dużo i dobrych chwil, ja  jeszcze liczę na Jowisza, który zazwyczaj rozdaje prezenty a w tym roku ma do tego większą skłonność niż zwykle, ale  Polacy mogą nie chcieć prezentów od Jowisza. Natomiast inna nacja bierze ile się da – tych prezentów od Jowisza.

Z drugiej zaś strony śmiertelnie wystraszonym ani Jowisz nie pomoże, tak jak i tym idącym na wojnę, bo niestety jest jedno takie prawidło, otóż na wojnie często się umiera.

Życzę Wam mnóstwo prezentów od Jowisza i do zobaczenia w części sławjańskiej  przepowiedni.

 

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

13 komentarzy

 • Sława sławjanom,
  Droga siostro,
  Po przeczytaniu artykułu nie czuję strachu, jednak zrodziło się w mojej głowie pytanie, co mamy robić? Przygotować się, jak?

  • Witaj Zielonooka, moim zdaniem to jest pierwszy etap wielkiego ucisku, i po trzech latach powinna przyjść chwila oddechu, oczywiście tez i inna diabelska sztuczka masońska razem z nią, aby nie było za dobrze.
   Jak się przygotować? nie przypuszczam aby dało się to w bloku, chociaż jeżeli ktoś ma większe mieszkanie może zgromadzić zapasy suchej żywności i wody. Na razie nie będzie jednak takiej sytuacji aby wyłączali masowo ogrzewanie, będzie ono po prostu horrendalnie drogie, tak samo jak żywność, więc lepiej ją kupić kiedy ceny są jeszcze względne. Dopóki nie zapadnie całkowicie żelazna kurtyna, można opuścić ten kraj bo chociaż dużej katastrofy ekologicznej tutaj nie będzie to braki żywności nam grożą.
   Jeżeli zacznie się pełną parą budowa ukropu i niebiańskiej Jerozolimy, to muszą już tutaj być tylko wygłodzeni niewolnicy gotowi pracować we fabrykach za wynagrodzenie najniższe. Masoneria chce się koniecznie towarowo uniezależnić od Chin, więc ktoś musi produkować i pracować na ich dobrobyt. Ja sądzę: na razie zabezpieczyć żywność, bo jest to pierwszy etap rujnowania obywatela i zastraszania go, następny o wiele gorszy przyjdzie moim zdaniem po 2030.
   Jako, że leki mogą nie być dla każdego dostępne, to wejdź na kanały Adka Kudlińskiego i sprawdź jakie specyfiki robić z ziół na poszczególne schorzenia.
   Ja postaram się opisać dla Was taki skrócony kurs przetrwania, który kiedyś maglowaliśmy z Adkiem Kudlińskim, jest to ważne szczególnie dla osób posiadających dzieci. Aczkolwiek nie przypuszczam aby teraz nagle zaczęło się to wszystko zadziewać, na razie to raczej straszenie.
   Pozdrawiam ciepełko na Jare Gody

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • https://m.youtube.com/watch?v=50HT72s5-4g
  5 minut

  daj proszę znać co o tym myślisz. ten sam film dodany 3 lata temu chyba już usunięty 🤭

  w skrócie, izrael chce swojej ziemii obiecanej, a tą ma być Ukraina.

  • Witaj Kamilova, znam ten film o niebiańskiej jerozolimie, ale my pisaliśmy w sfałszowanych przepowiedniach już kilka lat temu, że Polska i ukraina będą tworzyć ukropolin pod zarządem jerozolimskim. Tłumaczyliśmy katolikom, że nie mają się podniecać tekstem ze sfałszowanej przepowiedni „Polska od morza do morza czyli od Bałtyku do Morza Czarnego”, tak ma być pod kondominium żydowskim, takie mają plany. To jest nie tylko ich jerozolima ale ich nowy syjon. Parę lat temu też pisałam, że ukrop czy nowy syjon nabierze tempa bo w izraelu kończy się woda. I już lepiej aby Prezydent Putin nie odciął im dostępu do Morza Czarnego, bo wtedy prędzej czy później będziemy mieć wojnę. A więc jest to w moich przepowiedniach oczywiście nie musisz wszystkiego znać, bo materiału przez te lata się dużo zgromadziło, niemniej my byliśmy pierwsi , bo podsyłaliśmy wiele lat temu te tematy śp. Pani Andrejas, którą też masoni zabili.
   Do tego tematu jeszcze wrócę bo na mailach jest również sporo pytań na ten temat.
   Pozdrawiam Cię serdecznie po sławjańsku na Jare Gody.

 • Mam jedno ważne myślę teraz dla Nas wszystkich Słowian tutaj pytanie: co oznacza dokładnie:

  “Natomiast ten Sławjanin, który teraz po 2022 zwróci się bez powodu przeciwko innemu Sławjaninowi, po zakończeniu życia ziemskiego automatycznie trafi do Demona jako niewolnik, jest to smutne być może ale musi zaistnieć w związku z ujawnianiem się powoli tzw. czerwonej czerwonej masonerii.”

  Jaki (ważny) powód musi zaistnieć by można było zwrócić się w jakikolwiek sposób przeciwko innemu Słowianinowi? Rozumiem, że obrona własna i RODziny przed ciepieniem i śmiercią ma tutaj znaczenie pewne? Czy krzywdy własne i rodziny z czasu wcześniejszego mogą być powodem? Czy trzeba odpuścić to co było? Czy prześladowanie “Ciebie” jako człowieka może być takim powodem, który pozwala na obronę własną? Jakie wedle transcendencji są granice obrony własnej? Czy karanie takiego zwyrodnialca, który krzywdził wcześniej Ciebie wchodzi w grę? Co oznacza wystąpienie przeciwko innemu Słowianinowi? A jeśli taka osoba zaś która Nas krzywdzi należy jednak do masonerii/dzieci Kainowych i ich sługusów i działają wedle ichniejszych prawideł, jednak to co możemy a czego nie możemy im zrobić? (czy to w emocjach na przykład czy to w odwecie gdy sami przekroczą na przykład granice?) Myślę, że to ważne pytania dla wielu z Nas na chwilę obecną Wiedźmia Wnuczko, czy mogłabyś Nam rozjaśnić nieco bardziej szczegółowo? Ja nie chcę być niewolnikiem demona, ale jeszcze bardziej nie chcę by taki los spotkał moje ukochane – narzeczoną i córeczkę w przyszłości… Osobiście będę rygorystycznie od tej pory przestrzegał tego zapisu o niekrzywdzeniu innych Słowian bez powodu.

  Można wiedzieć Wiedźmia Wnuczko co dokładnie oznacza: “Tak ogólnie to Rosjanie przegrywają wojnę na ukrainie zajmując kolejne miasta”, na czym polega to “przegrywanie”, Chodzi np o straty? Czy może chodzi o zwyczajnie logicznie pojmowane niefortunne zrządzenie losu przy toczeniu działań wojennych? Czy chodzi o to co wspominałaś u góry – o to zwracanie się przeciwko innym Sławianom przez Słowianina? Czy jest coś co na przykład transcendentalnie powoduje, że zdobywając kolejne miasta będą obrywać za niszczenie innych Słowian? (Ukraińcy są chociaż po części Słowianami? Bo choć jestem historykiem z zamiłowania, nie potrafię ich pod tym względem rozgryźć do końca)

  Mam kolejne ważne pytanie – czym w zasadzie jest na chłopski rozum transcendencja?

  Zapytam się o to krzywdzenie także w kontekście mojej sytuacji obecnej – czy rodzice mojej narzeczonej jeśli zwalczają mnie i chcą Nas rozdzielić jak wiesz z mojej wypowiedzi z innego artykułu – (a na przykład okazaliby się być żydami [ojciec jest bankierem a matka księgową pewnej firmy], są dość dobrze ustawieni finansowo, nie wiem jak ich oceniać, ale wydaje mi się, że mogą być spowinowaceni z dziećmi Kaina, czy to w jakiś sposób inicjuje wystąpienie możliwości bym mógł ich traktować inaczej niż Słowian? Wspominałaś bowiem gdzieś dawno, że dzieci Kaina nie są naszymi bliźnimi…? Jak to zrozumieć należy?) – czy gdyby w jakiś sposób czynny wystapili przeciwko mnie, na przykład biliby mnie albo nastawali przeciwko nam – to co mógłbym zrobić w takiej sytuacji mając na względzie ewentualność trafienia jako niewolnik demona pod jego rządy jeśli wystąpię przeciwko Słowianom bez powodu – (no właśnie nie wiem czy są nimi, matka zastanawiała się narzeczonej na głos czy nie jest aby żydówką z relacji narzeczonej mojej to wynika, jej ojciec był w więzieniu bezpieki i wrócił po latach wypuszczony, tylko słyszałem o tym, że sowiety stosowali podmianki, zakatowali więźnia i wysyłali kogoś podobnego, nie wiem czy to prawda, czy mogłabyś się wypowiedzieć w tym temacie?) – to jaki powód musiałby zaistnieć bym mógł czuć się usprawiedliwiony w takiej sytuacji?

  Słyszałem też że ok 9 marca Słowianie świętowali nowy rok, jak liczyć rok u Słowian wedle STS? od kiedy do kiedy?

  Czy mogłabyś Wiedźmia Wnuczko wyjawić Nam zasady życia, którymi powinien się kierować prawdziwy Słowianin?
  Czy słowianie mieli jakieś życiowe przykazania? Coś takiego jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=U8IAMEjL6pU? Jak to jest postrzegane z punktu widzenia STS?

  Mam jeszcze pytanie jedno, kim jest ten zdradziecki przywódca, który dał Nas na tacy masonerii? Chętnie bym go osobiście rozliczył z tej decyzji…

  “Prawdopodobnie nas chyba zostanie mniej niż pisałam w poprzednich przepowiedniach, ponieważ przywódca Sławjan po wielu latach zrezygnował z walki o Sławjan polskich. Podpisał pewien pakt, na mocy którego odcina się od nas” Co z Nami, Obudzonymi w tym ujęciu?

  “Natomiast pojedyncze jednostki Lechitów uczynią bardzo wiele dla pewnej sprawy.” – co to za sprawa, czy mogłabyś Wiedźmia Wnuczko rozjaśnić, czy planujesz to rozjaśnić przy wspomnianym artykule o Słowianach?

  Czy mogłabyś także podać sposób na odpędzenie i odcięcie się od antyduszy – mrocznego bliźniaka, sposób o któym mówiłaś lecz nie wiem czy mi nie umknął, ale wydaje mi się, że nie trafiłem nań, albo nie podałaś go jeszcze.

  Czy mogłabyś w jednym miejscu podać (albo mi na poczcie napisać) egzorcyzmy i ochronne słowa, modlitwy, które można używać na złego ducha? Jak na przykład podałaś egzorcyzm Swarożyca lub egzorcyzm który dostaliśmy od Boga Stwórcy na początku? Czy istnieją inne takie środki które możemy wykorzystać w tym celu – ochrony, na przykład przed czarami satanistów?

  Pozdrawiam Cię Wiedźmia Wnuczko po Sławiańsku!

  • Drogi kolego, wydaje mi się, że trochę źle podchodzisz do wyznaczania sobie granic działania, jeśli zamiast pytać siebie wewnętrznie Ty pytasz na forach internetowych. Czy jak Wnuczka powie Ci, że możesz plemię Kaina zabijać bezkarnie to będziesz zabijał? W takim wypadku lepiej wyłącz kompa na wieki wieków.

   Być może Wnuczka ma inne zdanie na ten temat, ale ja Ci powiem tak – tylko zły dzieli ludzi na takich, którym krzywdę można wyrządzać i na takich, których choćby nie wiem co tknąć nie wolno. Nie przypomina Ci to działania pewnego plemienia?

   Tak naprawdę prawo moralne (ja nazywam prawem własności, inni tak opisują też prawo naturalne) jest banalnie łatwe i opisałem je tutaj https://321my.wordpress.com/z1/

   W skrócie – nie wchodź we własność innego człowieka (niezależnie od rasy) bez jego zgody. Własność to ciało, sfera mentalna, energetyczna, duchowa, no wszystko co tworzy istotę ludzką, a także jego dzieci i prawowita własność, czyli coś co posiadł bez złamania prawa własności drugiego człowieka. Do obrony własności możesz użyć wszelkich możliwych środków (mam na myśli konsekwencje duchowe/karmiczne, a nie praw/zasad tego świata, bo one są jak wiemy różne) włącznie z zabiciem sprawcy – jednak takie środki mogą służyć WYŁĄCZNIE do odparcia ataku. Zatem jeśli napaść została już powstrzymana, a Ty postanowisz dać odwet to jest to już atak i Ty ponosisz jego konsekwencje karmiczne. Można by zapytać, a kiedy coś jest atakiem – czy jak ktoś kupił broń to czy można go spacyfikować, bo mógłby użyć jej przeciwko nam? Nie, tak robi USrael w swoich inwazjach. Broń z naszego języka ma służyć do obrony i cała reszta to domniemania. Powiedzmy, że Ci grozi, że Cię skrzywdzi – co wtedy? Wtedy musisz po pierwsze upewnić się, że nie działasz z poziomu strachu (uspokoić emocje) i zapytać w głębi ducha Pana Boga (czy to bezpośrednio, czy przez Anioła Stróża, albo innych sprawdzonych łączników jak NMP, święci) co masz robić, a on Ci poradzi.

   Jeśli chodzi o egzorcyzmy to najprostszym jest po prostu Ojcze Nasz, z tym że mówiony “i nie dopuść abyśmy ulegli pokusie”, a nie “nie wódź”, a ochronnie podobno świetnie tez działa Psalm 91.
   https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=924

   Pozdrawiam,
   Damian

   • Damianie, wybacz , że się wtrącę pod komentarz dla Voymira ale niestety słowa tego typu, że pewnie Voymir pobiegł by zabijać, gdybym mu tak poradziła są niestety nie na miejscu. Po pierwsze nie kazałabym nikomu zabić, po drugie, przedstawiam STS gdzie priorytetem są ludzie a nie hybrydy, te i tak dzierżą władzę nad światem i w dodatku się odradzają nie tak jak ludzie, którzy mają jedno życie.
    Druga sprawa, Voymir chce znać prawa sławjańskie, katolickich ksiąg ma bez liku gdyby zechciał zgłębiać, ale pewnie dlatego, że jesteśmy póki co jedyni „na internecie” z STSem to pyta nas.
    Trzeci punkt, niestety samo Ojcze Nasz nie działa jak egzorcyzm, to jest tylko prośba i rozmowa z Bogiem.
    Natomiast jeżeli chodzi o Twoje prawo własności jest tam kwestia na którą pochłonięci codziennością ludzie powinni zwrócić uwagę. Być może w odniesieniu do tego napiszę jak omawia to prawo Sławjan. Życzę Ci spokojnych i rodzinnych świąt Zmartwychwstania Jezusa i pozdrawiam

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Voymirku taki inteligentny chłopak jak Ty a „nie załapał” żartu „Rosjanie przegrywają zdobywając….”przecież to zwykła gra słów o przeciwstawnych znaczeniach, na tym polega żart, że nie przegrywają, jest to odniesienie do propagandy w ściek mediach.
   Następna kwestia – granic obrony własnej nie ma, gdy walczysz o życie swoje lub bliskich.
   -odwet możliwy z dwóch powodów gdy totalnie zniszczą Ci egzystencję i opinię, oraz zabiją Ci dziecko.
   Przeciw Twoim teściom możesz występować jedynie na drodze dyplomatycznej i to w wypadku walki o prawa do dziecka. Zrozumiałam Twój niebezpieczny podtekst zawarty w pytaniu do mnie, hamuj Voymirze swoje ego.
   Jezeli mówimy o specjalnych prerogatywach dla Sławjan to mamy na myśli obronę Rodu a nie nasze prywatne sprawy, za które są odpowiedzialne często nasze złe decyzje.
   – Po pierwsze nie przemyślałeś czy będąc w wolnym związku będziesz miał prawo do dziecka, po drugie nie wiesz na sto procent czy Ania Cię kocha, po trzecie wziąłeś kobietę z rodziny, która Cię nie akceptuje.
   – Od momentu gdy przestały schodzić razem bliźniacze płomienie, w prawach Sławjan było jasno i wyraźnie przekazane, aby dwoje ludzi mogło być razem jest potrzebna nie tylko miłość między nimi ale także akceptacja rodziców. Jeżeli o tę akceptację trudno, to obowiązkiem wybranki, wybranka było przekonać rodziców do swojej decyzji. Może wydać się Tobie , że jestem bezduszna, niestety ale prawda i odwieczne prawa zawsze się kłaniają choćbyśmy od nich uciekali.
   – Twoja córeczka jak podrośnie doceni Ciebie możesz być pewien, więc nie zamartwiaj się tak bardzo.
   – Jezeli chodzi o rodziców Twojej dziewczyny to fakt, że kobieta pracuje jako księgowa, raczej ją wyklucza z grona narodu wybranego, mam w rodzinie i wśród znajomych księgowe i bądź pewien to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca, zaś jeżeli jej ojciec pracuje tylko w banku to także o niczym nie świadczy, natomiast gdyby był na prawdę bankierem to co oznacza, że posiadałby swój prywatny bank, to jest rzeczywiście żydem.
   – Oczywiście zamiany za żydokomuny były, czyli podstawianie żyda za Polaka, sztandarowy przykład to jaruzelski, którego własna matka nie zaakceptowała, do swojej śmierci uważała, że to nie jej syn.
   – Inny przykład to rodzina komorowskich z kresów, ta rodzina nagle po wyjeździe do Polski zamieniła się w polskojęzyczną, jest tych przypadków więcej i to też „świecznikowe” warianty.
   – Jeżeli chodzi o ukrów to nie Sławjanie uparcie to powtarzam, pisałam o tym ze trzy razy, a teraz w ostatnim artykule po raz czwarty piszę, że to uhanowie, a część z nich ta o czarnych oczach i włosach to mieszańcy z wybranymi. Na ukrainie mieszka nadal sporo Rosjan i Polaków, oni tworzą ten sławjański rys tego kraju.
   – Egzorcyzm do Swarożyca jest, napisałam pod tytułem Michała Archanioła.
   Jare Gody raczej 20 marca i powinny trwać trzy tygodnie, więc pozdrawiam Cie ciepełko na te święta a także na święto Wielkiej Nocy.
   – Na koniec Voymirku w jednym komentarzu proszę po 2,3 pytania naraz, inaczej muszę odpowiedzi długie jak artykuły pisać, natomiast komentarze możesz pisać długie czytamy je nie tylko my ale inni czytelnicy zapewne również.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Dziękuję Tobie Wiedźmia Wnuczko, zrozumiałem po powyższym komentarzu, że odpowiedziałaś mi na większość (wszystkie?) pytania, ponowiłem je w swoim nowym komentarzu w artykule o uhanach i przepowiedniach dla Polski… Zrozumiałem myślę wszystko, dziękuję serdecznie za odpowiedzi, napisałem też na maila rozwiniętą do Was Wiedzące wersję komentarza, proszę przeczytajcie go i na “zimno” go rozważcie, rozumiem, że nie kazałabyś mi zabić nikogo, napisałaś o granicach odwetu i jego braku w komentarzu powyżej, i o to mi chodziło, tudzież o kryteriach i odwiecznym prawie przekonania rodziców wybranki do wybranka…, o czym nie wiedziałem. Co w zupełności wyczerpuje temat jak dla mnie, Dziękuję i niech się Wam wiedzie. Zwróćcie proszę uwagę Wiedzące, że napisałem po w zasadzie zagalopowaniu się nieco po poprzednim wpisie moim, proszę weźcie to pod wzgląd… Wiesz zresztą Wiedźmia Wnuczko co miałem na myśli. BTW widzę, że włączone zostało zatwierdzanie komentarzy 😛 papa

  Dziękuję za wszystko! Pozdrawiam! ^^

  Postaram się btw nie jechać świętoszkowatego Damiana… zbytnio jakem POZNANIA|< ;/

  PS: Weście załóżcie Drogie Wiedzące jakiś telegramowy sajt 😛 byśmy mogli się zgadać bezpośredniej 😛 pa!

 • W przepowiedni na 2022 napisałaś, że w tym roku umrze bardzo znany polityk. A umarło ich aż trzech : gorbaczow, królowa angielska i zamordowana pani Daria Dugina, o której słyszałam same wyjątkowe i interesujące opinie. Oczywiście do końca roku mamy jeszcze trochę czasu, więc może odejść jeszcze ktoś, kto ma o wiele większy wpływ na politykę niż wymienione przeze mnie osoby.
  Pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich czytających.

  • Witaj Tereso, odeszło trzech polityków, no ale rzeczywiście nie mamy jeszcze końca roku… Z tym, że dwóch odeszło do Demona a tylko jedna istota do Boga Światła, a tą istotą była św. pamięci Daria Dugina. W wypadku tej niezwykle mądrej i oświeconej Sławjanki spotkała wszystkich Sławjan ogromna strata, bez względu na Ród czy to Lachów, Czechów, Rusów czy potomków Daków. Mało kto w Polsce znał ją, bo jej działalność jest prawie u nas nieznana, natomiast ja i nie tylko ja, ale wiele obudzonych, widzieliśmy ją na czele budzących się Sławjan. Wraz ze śmiercią Pani Darii niestety nie ma kogoś takiego, w każdym razie ja nie widzę, chociaż daj Bóg aby się pojawił! W ostatniej chwili też dołączył do swoich następny ży- mianin , wysoce obrzydliwa hybryda jerzy urban.
   Pozdrawiam serdecznie

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz