Pytania i odpowiedzi

W związku z tym, że dla większości to czas świąteczny,  postanowiłam Wam odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, są to oczywiście pytania w mailach, bo na te w komentarzach staram się odpowiadać na bieżąco przy wrzucaniu  artykułu. Pytań nie segregowałam tematycznie, jedynie według kolejności i przepraszam wszystkich, którzy dawno wysyłali pytania, bo postanowiłam wyjątkowo  odpowiedzieć na najnowsze, czyli te które dotyczą bieżących spraw.  Aby dodać nieco lekkości tematowi odpowiem i na te, które wydały mi się nieco zabawne. Aczkolwiek przyznam szczerze zbytniej radości ostatnio we mnie nie ma, ponieważ giną Sławjanie, nie mam oczywiście na myśli banderowców, bo przecież jak wiemy to nie Sławjanie.

Więc może w związku z tym wstępem odpowiedź na pytanie, dlaczego napisałam kiedyś, że większość ukr. to nie Sławjanie. Jedyni Sławjanie , którzy się zaplątali na ukr zach. to część Rosjan i ostatki Polaków, pozostałych po wymordowaniu ich przez banderowców

Tak napisałam na podstawie nie tylko prawdziwej historii przekazanej mi przez Babcię, ale przypadkiem podczas mojego pobytu za granicą natknęłam się na bardzo stare materiały, niestety nie wolno mi było ich nawet sfotografować. Niemniej upewniłam się, że zgadzały się z zapiskami mojej Babci, co prawda nigdy nie wątpiłam w jej słowa ale ekscytującym było znaleźć potwierdzenie jej przekazu. Zatem odpowiedź na pytanie pierwsze, prastara historia ukraińców:

-A więc ukraińcy to inaczej uhanowie, zostałi przywiezieni na teren Khazarii przez żydów. Khazaria nie była państwem żydowskim jak sugerują również prawicowe media. Khazarowie to był dobroduszny naród na bardzo wysokim stopniu rozwoju, ziemie dawniejszej Khazarii były niezwykle piękne i urodzajne. Khazarowie – naród bardzo otwarty, pozwolił zamieszkać diasporze żydowskiej w swoim kraju, jako że wierzyli w jednego Boga to na początek niektórzy z nich przechodzili nawet na judaizm. Jednakże po pewnym czasie zauważyli, że coś nie funkcjonowało. Po pierwsze żydzi nie współpracowali a wręcz przeciwnie rugowali z wysokich stanowisk w państwie rdzennych Khazarów, zaczęli okazywać coraz większą roszczeniowość i butę. W efekcie to się tubylcom przestało podobać i kazali im się wynosić, niestety ci nie chcieli opuścić bogatego kraju, gdzie faktycznie nie pracowali na jego dobrobyt ale korzystali ze wszystkich benefitów.

Widząc, że nie pokonają Khazarów sami,  pojawili się z uhanami, którzy byli tak jak Khazarowie jasnowłosi i wysocy. Niemniej nie byli Sławjanami, ich pochodzenie to cała teoria spiskowa, byli oni natomiast bardzo okrutni i przebiegli więc wraz z żydami wytępili doszczętnie Khazarów. Działo się to krótko przed częściowym rękawem czasowym, nazywam go częściowym bo nie działał on klasycznie czyli wszyscy nie potracili pamięci, a Khazaria obróciła się w pustynię, zamiast stać się jeszcze bardziej kwitnącym krajem. Żydzi więc szybko opuścili niegościnne tereny i przenieśli się do innego żywiciela. Po wiekach tamte tereny stały się znowu do zamieszkania. Bardzo dużo żydów łączyło się z uhanami ale nie w małżeństwa,  jedynie zapładniali ich kobiety i tworzyła się więc jeszcze trzecia rasa. Część uhanów wywędrowała na południe a część osiadła w Wielkiej Tartarii, wmieszając się między Sławjan. Sprawiali ogromne problemy, o czym sfałszowana historia nie mówi, nienawidzili Sławjan, zupełnie tak samo jak ich protektorzy. Tytułem małej dywagacji, to pamiętam z dzieciństwa jak starzy ludzie mówili o tym narodzie „uhańcy”. To tyle na pytania tych co pytali o powstanie tego narodu.

 

 Mogę tu jeszcze dodać, że

 kilkanaście lat temu rozmawiałam za granicą z historykiem -antropologiem, nie  wiem czy dokładnie tłumaczę specjalizację tego człowieka, i on mi tłumaczył, że  podobnie jak na tereny Khazarii, również na tereny starożytnej germanii za pomocą żydów sprowadzili się saksonowie również bardzo agresywny szczep ludzi podobnych do Sławjan ale jedynie z wyglądu, bo podobnie do uhanów byli bardzo brutalni ale w stosunku do plemienia mojżeszowego bardzo potulni. Naukowiec miał też teorię na ten temat, ale uważał, że się z nią nie przebije w ówczesnym świecie naukowym i temat pozostawił.  

-Następne pytanie co to jest transcendencja, tu maili było bardzo dużo i to pytanie zadał czytelnik również w komentarzu.

Otóż transcendencja skrótowo, to najwyższa energia (nie mylić z Bogiem). Ta najpotężniejsza energia jest obojętna nie kieruje się żadnymi uczuciami ani sentymentami, natomiast jest niezmienna w swoich prawach, które dyktuje z żelazną konsekwencją. W wojnie między Dobrem a złem nie stanęła po żadnej stronie, natomiast działały efekty tejże  żelaznej konsekwencji. Zawsze pilnuje sprawiedliwej równowagi, sprawiedliwość jest jej kardynalnym prawem i niezależnie czy dotyczy dobra czy zła. Oto przykład jej działania, pierwszy z brzegu : zło poczyniło ogromne straty  w Imperium Światła, kiedy to Szatan zmanipulował Lucyfera. Jednak Syn Naszego Boga mógł wykorzystać prawo równowagi i wymyślił, że uratuje czy przejmie potężne rzesze mieszkańców Imperium Zła  zbuntowanych przeciwko Naczelnemu Demonowi, istoty te  schroniły się w otchłani. Niemniej Prawo Transcendentalne nie pozwala aby Światło zmieszało się z ciemnością więc Jezus musiał przejść ofiarę krwi aby wejść do otchłani, musiał na chwilę upodobnić się do tzw. przedwiecznego węża.

Następne pytanie lub inaczej: prośba o komentarz wizji pana Jackowskiego, który widzi wyludnioną Polskę.

Moi mili nie chcę komentować akurat tej wizji o wyludnionej Polsce, ponieważ ja  od początku istnienia zakątku My Słowianie pisałam w przepowiedniach, że pozostanie przy życiu tylko ok. 4mln. obudzonych Sławjan. W tamtych czasach pan Jackowski widział wojny ale Polska miała być na tym oceanie chaosu szczęśliwą wyspą. No, może teraz to ta rzeczywista wizja, jednakże moim zdaniem to jeszcze nie ten czas, bo jak zawsze mówię muszą wypełnić się znaki czasu, a te dopiero zaczynają dawać znać o sobie.

Po drugie przypominam, że w przepowiedniach pisałam, iż   Polska do 150 km w głąb będzie zalana przez Bałtyk, i powtarzałam słowa przekazu, że np. „Gdańsk z olszowego pnia powstał i w olszowy pień się obróci”. To jest cała przepowiednia, który kraj ile straci lądu ale już o tym pisałam. Niemniej uważam, że dość daleka przyszłość.

 

Dlaczego jestem tak pewna, że nie będzie w najbliższym czasie końca świata? Otóż dlatego, że Stary Testament Sławjan mówi, że jeszcze musi zejść część stworzeń z otchłani, które przeszły całkowitą transformację i one będą chciały się sprawdzić, jakby to powiedzieć w innej swojej edycji, czyli jak będą reagować na zło w wydaniu ziemskim, które nie występuje otwarcie jak w ich dawnej ojczyźnie Imperium Zła, bo na Ziemi jest dosyć zakamuflowane, ma po prostu inny sposób oddziaływania.

Następnie musi nastąpić szczęśliwy czas wodnika, który będzie złotą epoką dla ludzkości, a Sławjanie chociaż nie będzie ich już dużo będą świecić czystym Światłem na całą planetę . Przy tym wszystkim jednak musi urodzić się bestia i żółte mrowie przejdzie świat, by poszukać każdego człowieka, który będzie nosicielem hybrydy i zabiją go przez obcięcie głowy.

borys johnson premier wielkiej brytanii, czy jest żydem?

Oczywiście, pisałam Wam już o tym (żydem aszkenazy a dokładnie z małą domieszką krwi saksońskiej) ale Wasze niedowierzanie budzi jego rozczochrana blond czupryna, która wygląda jak parodia sławjańskiego Janka Muzykanta.

Czytelnik napisał, że wygląda z tą fryzurą „jakby mu piorun w rabarbar strzelił”- oczywiście fajne dowcipne określenie, jednak możecie mieć rację, że owa fryzura jest zaplanowana jako kpina.  borys johnson, którego prawdziwe nazwisko brzmi de pfeifel jest synem de-pfeifel masona najbardziej znanego jako autor książki „the virus”, napisanej bodajże przed  trzydziestu laty.

I obaj panowie słyną z bardzo szyderczej postawy jeżeli chodzi o Sławjan, trudno to zauważyć bo wypowiadają się bardzo rzadko w tej kwestii.

Następne pytania o wojnę na ukrainie, wytykacie mi, że według moich słów miała zakończyć się do maja, a jakoś nic na to nie wskazuje.

Tak moi drodzy, i jak potem sprawdziłam, hipotetycznie miałam rację, ponieważ 12 maja jest występująca raz na 20 lat koniunkcja księżyca, Jowisza i Saturna. Oznacza to, że do tego czasu będą się ciągnąć przez wiele lat sprawy, których nie załatwimy do 12 maja 2022 roku.

 Jak domniemywam każda głowa państwa ma swojego astrologa i on na pewno podpowiada jakie terminy są dla ważnych spraw optymalne. A więc jeżeli Rosja nie zakończy do 12 maja operacji na ukrainie,  to niestety będzie się ciągnęła ona bardzo długo, chociaż zapewne niekoniecznie aż 20 lat ale może się zmienić w wojnę pełzającą, co jest na rękę usraelowi, który stawia na wymęczenie Rosji wraz z nadzieją na włączenie tam Polaków. W ostatnich latach bowiem zachodziło lekkie zbliżenie się Polaków z narodami sławjańskimi Rosji i Białorusi, więc trzeba znowu skłócić Sławjan tak aby się na wzajem mordowali. I to zantagonizować tak bardzo, aby nienawiść trwała następne pokolenia.

Im bardziej zlana krwią ziemia pod niebiańską jerozolimę tym lepiej.

Następne pytania to jak się przygotować do braku żywności, otóż moi drodzy, zadawaliście mi pytania bardzo drobiazgowe o te przygotowania, więc nie sposób naraz odpowiedzieć ale wybrałam najważniejsze.

Niestety stwierdzenia tego typu, że jak zabraknie to się pojedzie na wieś zastraszy rolników i ludzie z miasta w ten sposób zorganizują sobie pożywienie. No wybaczcie ale jest to bardzo głupie, bo duże zbiory zabierze państwo przy pomocy wojska a mniejsze- po prostu ci ludzie nie będą uprawiali dla złodziei, jak odpowiedział na to mój znajomy farmer „ jak weźmie to jeden jedyny raz, bo drugi raz nie zasieję”.

Radzę poszukać na kanałach Adka Kudlińskiego jakie rośliny najlepiej wyhodować na małym areale, aby było ich dużo i były pożywne. Radzę kupić prasę do wyciskania oleju np. z nasion lnu, ale ręczną na wypadek braku prądu, kupić też ręczną maszynkę do mięsa czy ręczne urządzenie do wyrobu masła. Po drugie jeżeli zgromadzimy bardzo dużo żywności, to musimy się z tym liczyć, że ona się zepsuje, gdyż już nic nie jest uprawiane naturalnie. Można zgromadzić cukier jak ma się suche pomieszczenia, on się zbije w grudy ale wytrzyma wiele lat.

Zaś np. ryż, makaron, kasze długo przechowywane spleśnieją, więc jedyna szansa aby ochronić je przed tym stanem, to co jakiś czas rozkładać na blachy i podsuszać na małym ogniu, najpierw do złotego koloru, potem za ileś miesięcy o ton więcej itd…

Można to robić z grochem i fasolą ale wtedy trzeba będzie dwa dni moczyć przed gotowaniem, i to podsuszanie musi być o wiele krótsze niż przy kaszach.

Pamiętajmy o wodzie, albo swoja studnia albo uplasowanie domku przy źródle.

Możecie zrobić swoje własne zupy jak ktoś ma możliwość najpierw uwędzić ryby lub mięso potem je suszyć i  bardzo suche zemleć. W razie biedy woda i olej lniany ze dwie łyżki, owe sproszkowane zupki i można na tym ciągnąć lata , jest to smaczne i pożywne.

Wszystko przechowywać w beczkach drewnianych lub metalowych albo grubych plastikowych pojemnikach. U góry muszą być mocne metalowe siatki o małych oczkach.

Aczkolwiek ja nie sądzę, że to już ten czas kompletnego braku żywności, czy strasznego głodu jedynie mogą przyjść bardzo duże ograniczenia ze względu na drożyznę. W moim mniemaniu na razie jest epatowanie strachem aby zmusić nas do aktywnej wojny na ukrainie.

Następne pytanie czy moim zdaniem masońska klątwa franciszka na Rosję podziałała? No jak widzimy chyba podziałała, potężny statek wojenny Moskwa zatonął, po drugie usrael wymógł na wszystkich krajach ue dostawy broni na ukrainę, czyli jakby się zaczyna druga faza.

 Rosja walczy obecnie praktycznie z usraelem i całą unią. Na szczęście, nikt inny nie dołączy do wojowania z Rosją, mówię tutaj o mocarstwach.  Rosja jak przypuszczam ma jakieś wiedźmy, bo zatonął zaraz po tym amerykański statek sullivan, będący w porcie.

Czy to prawda, że wyżsi oficerowie dowodzący dużymi oddziałami rosyjskimi, dostali książeczki z napisem „jesteście ostatnim bastionem Sławjan”? Też o tym słyszałam, ale nie wiem czy to prawda, jeżeli tak to mogą je  otrzymać je tylko rdzenni Rosjanie Sławjanie, bo przecież wojska z Czeczenii czy ochotnicy z Syrii, pomagają dzielnie ale nie są to Sławjanie. Aczkolwiek walczą ramię w ramię z Rosjanami.

 

Pytań jest masa na niektóre jeszcze odpowiem, a niektóre są tematami STS, więc będą w artykułach, które i tak były zaplanowane. W najbliższym czasie zamieszczę też przepowiednię dla Sławjan.

 

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

9 komentarzy

 • https://www.youtube.com/watch?v=um3_6NM6II4 – to w temacie “Moskwy” i ponizej w linku ‼️ ARGO: “🔥UWAGA, FAŁSZYWE: Nagranie wideo z rzekomego „uderzenia” w krążownik Moskwa jest w rzeczywistości testem norweskiego pocisku przeciwokrętowego NSM w 2013 roku: ”

  Pamiętajcie, że na wojnie PIERWSZA GINIE PRAWDA!… jak tutaj:

  “Фейк: Украинский блогер привлекает внимание к событиям в Мариуполе – посты иллюстрируются фотографией плачущей девочки с улиц города.

  Правда: Автор поста использует снимок 2014 года (https://vk.com/wall-168358812_25222), он принадлежит фотографу Fadi Thabet и снят в Палестине. На нем испуганная семилетняя девочка собирает свои тетради после израильской бомбардировки.

  Это достаточно известный снимок – он много лет гуляет по соцсетям и публикуется (https://vk.com/wall561027057_34957) в периоды разных конфликтов. Его часто приписывают и более поздним израильско-палестинским конфликтам. В информационной войне украинская сторона нередко использует старые фотографии (https://t.me/warfakes/1901), не имеющие отношения к текущему конфликту.

  Ранее мы находили в украинских пабликах фотографии Донбасса времен 2015 года (https://t.me/warfakes/1622) и даже снимки из Беслана (https://t.me/warfakes/1539), которые пытались выдать за современные.”

  A mnie aż ściska jak widzę jak sprzedajne, cyniczne uhanskie $V<| żerują na naiwności i dobrym sercu moich między innymi RODaków!!

  Ja ze swej strony Wiedźmia Wnuczko dziękuję, że zechciałaś rozjaśnić nieco ciemne plamy na Naszej wiedzy odnoście wydarzeń okołoSTSowych i wiedzy wedle Niego pojmowanej… Teraz już wiem, że z całą pewnością uhanów i ży…mian nie muszę żałować, lecz mam w związku z tym pewne pytanie, by co co piędzi rozsądzić co powinienem był robić w tym temacie jak przyjdzie co do czego:

  Sam chciałbym spytać, bo częściowo ja się spytałem o Transcendencję i prawa się jej tyczące [skoro uhanowie nie są Słowianami – więc nie są BLIŹNIMI! A skoro nie są BLIŹNIMI to nie muszę się przejmować ich losem(?)!] pytanie jest następujące – czy mogę bez skrupułów zabić krzywdzącego mnie i moich bliskich $<VRVV|3|_@ rodzaju uhańskiego/ży…mskiego? [inaczej nie nazwę takiego jak z imienia i nazwiska jakem POZNANIAK]… Transcendencji niczym Temidzie nie patrzącej na to czy "dobre" czy "złe" rozchodzi się o to, jeśli dobrze zrozumiałem – o sprawiedliwość… Więc chciałbym znać odpowiedź na ważne w tej chwili pytanie – czy jeśli bez skrupułów zabiję chcącego skrzywdzić mnie lub moich bliskich $V<|Z$\,/Z@ – to czy idę od razu w "stęsknione" ramiona Demona Naczelnego czy mam szansę na odkupienie win/przerobienie tego w Kręgach Resocjalizacyjnych? Bo napisałaś Wiedźmia Wnuczko w poprzednim artykule o tym, że jesli bez powodu skrzywdzi się Słowianina to idzie się w ręce DEMONA. jestem chrześcijaninem i to nie-katolskim zaznaczam, ale znam umiar w miłowaniu, nie zrobiłem w swoim życiu ze swego zamiaru żadnej krzywdy nikomu, przyszedłem tutaj jako Słowianin z Ariów by poznać co to zło, a nie po to by jak żydzi i inne mendy – nie po to by je nieść, by nieść zło i cierpienie innym, jestem tego pewien! Mam też pewną sytuację taką nieciekawą, pewien lekarzyna wsadził mnie BEZ POWODU w sierpniu zeszłego roku do szpitala pod zarzutem "agresji" (jak to lubią szafować tym słowem – tacy jak on i patitia… ;/ ), A agresywni byli – właśnie policja, nawet złego słowa im nie powiedziałem, umieścili mnie na miesiąc i coś w szpitalu psychiatrycznym, pod tym oskarżeniem, (zdecydowałem się wtedy powiedzieć o mojej Lubej wątpliwościach jemu, czy on jej nie molestował i go otwarcie o to oskarżyłem, o to co Luba o nim mówiła – za co on postanowił użyć swoich wpływów i mnie zamknąć [bo był dyrem wtedy jakimś], unieszkodliwić… Co mogę w takim razie TAKIEMU mośkowi złamanemu zrobić, jak będzie próbował tego samego? Powiedzcie mi i rozwiejcie moje wątpliwości, proszę… teraz mam szansę, bo jak mówiła moja przyjaciółka powinienem był zadzwonić pod pewien nr i poprosić o zdjęcie ze mnie piętna "osoby chorej psychicznie" i ta osoba może ponoć coś takiego dla mnie zrobić, lecz chciałbym wpierw zapytać się o zdanie Was drogie Redaktorki 🙂 Trzymajcie się ciepło po Sławiańsku!! ^^ )

  (@Damian – MILCZ, znam twoje katolskie, naiwne. świętoszkowate zdanie i wątpliwości, nie chcę nawet słyszeć twojej odpowiedzi, Jestem ciekaw swoją drogą – co ty zresztą zrobisz w takiej sytuacji, czy położysz się krzyżem i powiesz na krzywdę swoich Bliskich "a, czyńcie najgorsze" i zaczniesz się modlić o ich zbawienie tych mend – wrogów, czy weźmiesz choćby miotłę i zakrzykniesz niczym Wiedźmin (i ja): "GRAJ MUZYKO!")

  A mój dziadek dawniej zanim była o tym mowa, wspominał i dziecięciem będąc usłyszałem o tym, że jak dane mu było przeżywać koszmar II Wojny Światowej to musiał się ukrywać przed Niemcami i Ukraińcami… Pamiętam o tym jeszcze zanim zaczęło się moje zainteresowanie historią i usłyszałem z tego czym był Wołyń 1943'…

  • Co prawda nie jestem Damian, ale coś napiszę. Jestem katolikiem, wierzącym. STS czytam od dawna. Pamiętam pierwsze wpisy, czekałem z niecierpliwością na kolejne, i wszystko momentalnie połykałem.

   STS sprawił poniekąd że nawróciłem się . Udało mi się połączyć bycie Chrześcijaninem z byciem Słowianinem. Do tej pory miałem wielki problem z starym testamentem xydowskim i nigdy nie pasowało mi z tym co mówił Jezus.

   To tak jakby w jednym i w drugim testamencie była mowa o innym Bogu. Dopeiro czytając STS wszystko zrozumiałem. Poczułem wewnętrznie że to wszystko pasuje.
   Natomiast co do twojego wpisu, powiem tak czuję się Słowianinem, i staram się żyć pokojowo z każdym. Owszem swoje wiem, i wiem kto miesza na tym świecie . Ale widocznie tak ma być.

   Co do zabicia drugiej osoby, to przecież nawet będąc Chrześcijaninem w obronie własnej, w obronie rodziny, możemy użyć siły, nawet mamy obowiązek się bronić. Nasi przodkowie szli do walki z okrzykiem Bóg honor ojczyzna, i tak moim zdaniem mamy postępować.

   Natomiast powinniśmy odrzucić uczucie jakiejkolwiek zemsty, bo Słowianie tak się nie zachowują, wtedy nie bylibyśmy lepsi od tych , którzy teraz nas prześladują. A myślę że nie tego oczekuje od nas nasz Trojjedyny Bóg
   Pozdrawiam serdecznie

   • Ależ drogi Greg to, że jesteś Sławjaninem ale nadal respektujesz zasady judeoreligii, nie oznacza że weźmiemy Cię za Damiana. Otrzymuję mnóstwo maili bezpośrednio do gazety, od ludzi dla których budzenie się jako Sławjanin do innego życia przy jednoczesnej niemożliwości oderwania się od kodów religijnych wbitych przez pokolenia w świadomość katolików jest często dramatem. I to są bardzo dobrzy i ciepli ludzie, po prostu stoją w rozkroku.
    Natomiast kwestia od kogo mamy się czuć lepsi nie dotyczy ludzi a jedynie hybryd. My wręcz jesteśmy zobowiązani aby pokazywać światu kim my jesteśmy, czyli podkreślać różnicę. Np.już wystarczy, że nie praktykujemy rytuałów krwi, tudzież nie wywołujemy wojen, za niewolnictwo też oni byli odpowiedzialni, 95 procent handlarzy niewolników to byli ży-mianie przy udziale kilku procent protestantów, itd…
    Wydaję mi się Gregu, że wiele ludzi też myli pojęcie zemsty z koniecznym odwetem, który zapobiega wielu późniejszym problemom i to są naprawdę dwie różne kwestie i dlatego też zastanawiam czy nie poruszyć tego tematu w art. Dzięki oczywiście za odpowiedź dla Voymira, ale też dzięki za miłe słowa pod naszym adresem.
    Serdecznie Cie pozdrawiamy.

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Drogi Voymirze, ja zgadzam się oczywiście z wieloma punktami Twojej wypowiedzi, zapewniam Cię, że znam mnóstwo ludzkich dramatów, związanych ze służbą zdrowia, a głównie z lekarzami. Niestety w chwili obecnej mamy ustawę bezkarnościową, która ponoć działa wstecz, więc na razie niczego nie wskórasz. Cokolwiek byś zrobił teraz zaszkodził byś sobie i swojej rodzinie, natomiast przyjdzie czas, że będziesz mógł domagać się zadośćuczynienia na Twoich zasadach. Natomiast te zasady nie mogą sprzeciwiać się zasadom transcendentalnej równowagi, czyli np. nie możesz Twojego krzywdziciela skrzywdzić bardziej niż on Ciebie.
   To są nasze prawa sławjańskie, których nie możemy przekraczać. Jeszcze raz powtarzam mamy prawo do sprawiedliwego odwetu, ale nie ślepej zemsty.
   Natomiast ani uhanowie ani plemię żmijowe to nie nasi bliźni, ale jeżeli pojedyncze ich jednostki zapragną przejść na stronę światła to powinniśmy im w tym pomóc. Chociaż w przypadku synagogi Szatana to się raczej nie zdarza, natomiast u uhanów czasem bywały takie przypadki, ale jest kwestia czy nie chodziło o ratowanie ziemskiego życia.
   Natomiast nie rozumiem Voymirze kto ma zdjąć z Ciebie piętno osoby chorej psychicznie, wybacz ale nie wiem o co tu chodzi, bo jeżeli jest to jakiś znaleziony przez Ciebie „cudotwórca” to raczej daj sobie spokój. Wierzaj mi, choć Ci to przychodzi pewnie z trudem , że Ty sam dla siebie potrafisz wiele zrobić.
   Natomiast nieprzyjaciół oczywiście nie musisz miłować to sfałszowana zasada judeoreligii, chodzi o to abyś zgadzał się na wszystko zło członków synagogi Szatana bez protestu. Aczkolwiek w chwili obecnej znajdujemy się w bardzo nieciekawej sytuacji, zbyt mała liczba zdecydowana byłaby przeciw krzywdom zaprotestować. Jezeli chodzi o Wołyń to miałam dostęp do takich zdjęć, których nie zapomnę do śmierci, po prostu bestialstwa uhańców nie da się zrozumieć dziecku Światła.
   Na koniec Voymirze bardzo Cię proszę abyś jednak nie używał w stosunku do Damiana słowa „świętoszkowaty” bo jest ono obraźliwe, a my się tu nie obrażamy. Uwierz mi mnóstwo ludzi z takim nastawieniem jak Damian pisze na maile, oni są prostu przekonani o swojej racji, a z drugiej strony czują to sławjaństwo, więc ich się nie skreśla. Zatem możemy walczyć na argumenty a nie na inwektywy. Pozdrawiam Cię serdecznie.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • WW: “Natomiast nie rozumiem Voymirze kto ma zdjąć z Ciebie piętno osoby chorej psychicznie, wybacz ale nie wiem o co tu chodzi, bo jeżeli jest to jakiś znaleziony przez Ciebie „cudotwórca” to raczej daj sobie spokój. Wierzaj mi, choć Ci to przychodzi pewnie z trudem , że Ty sam dla siebie potrafisz wiele zrobić.”

    V: Po prostu miałem na myśli Wiedźmia Wnuczko fakt, że od 7-8 lat już… nie potrzebuję “wspomagania” tym co farmakeia by sobie życzyła sobie we mnie ładować beztrosko, czekając “żyd-czliwie” aż z tego “przeładowania” chemią delikatnie mówiąc – WYKITUJĘ ;/ ^^

    Nic więcej… na szczęście – moimi JEDYNYMI “Cudotwórczyniami” (nawet o tym nie wiedząc) sprawiły, że POPRZEZ POŚWIĘCENIE DOKONAŁEM i dokonuję TEGO na codzień… – są moje ukochane Rudaski ^^ Luba i moja Córcia ^^ :D! I wiem – dobrze wiem, że wystarczyłoby jedynie dopełnić teraz formalności i DO NISZCZARKI WRZUCIĆ WYROK ME(N)DYCZNY zsprzed 12 lat jako ZBĘDNY i (niebyły!) BALAST…!!!

    (bo o “guru” – “uzdrowicieli” nie wierzę masońskich od ze 11-12 lat…) zaś co do ostatniego zdania – A i OWSZEM – dzięki wspomnianej Lubej, i moyey Córci y – Wam 😉 któreście kochane Laszki poskładały moje postrzeganie Świata do porządku 😉

    SŁAWA!

   • Wszystkiego najlepszego i pomyślnego z okazji (podobno) Dnia Wiedźmy ^^

    Nawet jeśli nie uważasz się sama za takową Wiedźmia Wnuczko – to ze swej strony – nieco porywczego i narwanego czasem Sławianina ^^ – życzę Tobie nieustannej Woli Życia, walki o to Życie, Woli walki o innych, Bliskich Twoich, tych, którzy są Tobie ukochani, ważni, najważniejsi – zdrovia i sił do tejże walki i dalszego przekazywania Nam – niegdyś błądzącym – tej wartościowej WiEDzy, która – dla mnie choćby krzesa w moim sercu – niesamowitą dzień w dzień Nadzieję i nie-do-ugaszenia Płomień Wiery, w większą logikę i sens – niż to co widzą – jej śladowe ilości naprani kłamliwymi naukami synagogi szatana kato-lich, którzy nie chcą/nie mogą dostrzec czegoś tak ważnego jak (na przykład dla mnie stał się) STS… Prawdziwie natchniona to WiEDza… Niech Cię Bogi – błagam – CHRONIĄ przed Złem i przeciwnościami!!!

    Choć mi samemu jest teraz trudno, wiem jedno – byłoby mi NIEMOŻEBNIE trudniej gdybym niegdyś nie trafił na STS…

    Trzymaj się Wiedźmia Wnuczko Światła Stwórcy! Trzymajcie i się go również Siostry i Bracia Sławianie! ^^

    PS: czy można gdzieś wstawiać na STS obrazki? :O (i przydałoby się więcej “slotów” na powiadomienia o wpisach i artykułach) ^^

 • Dzien dobry czytam Panstwa strone od wielu lat i teraz ja przeczytalam od a do z jeszcze raz i bylam zaskoczona ze rzeczy o ktorych czytalam i wtedy ich nie rozumialam to teraz sie dzieja Dlatego pozwole sie zapytac o rozwinicie przepowiedni odnosnie tsunami i tego co bedzie sie dzialo w Europie czytam regularnie francuskiego jasnowidza ktory mowi wiele rzeczy ktore sie pokrywaja z tym co jest tutaj napisane mowi o wielkim tsunami ktore zaleje Europe polnocna tzn anglie polnocna francje belgie i holandie oraz niemcy Straszy tez wojna ze Rosjanie wejda do Europy az po orlean i zbombarduja paryz Mowi ze rosjanie zatruja morze a amerykanie ziemie mowi o wielkim tsunami na morzu srodziemnym i wielkic trzesieniach ziemii ktore spowoduja znikniecie wysp na morzu srodziemnym i twierdzi z to bedzie do 2025 roku
  Drugie pytanie dotyczy grupy krwi na ziemi zyje grupa ludzi z rh minus jest ich ok 15 procent duza grupa ich mieszka w Polsce generalnie na slasku ale tez w norwegii wsrod berberow i oczywiscie w anglii czy wiadomo cos o ich pochodzeniu
  Moglabym prosic rowniez o rozszerzenie tematu na temat Prusow i ich powiazan z Baltami i slowianami z gory dziekuje i pozdrawia

  • Oczywiście będzie wojna światowa ale jeszcze nie teraz, konflikt na ukrze zacznie wygasać gdy Rosjanie osiągną założone cele. Jak już pisałam wcześniej z tego wojny światowej nie miało być, w żadnym wypadku.
   Rosjanie to Sławjanie znam przepowiednie, które jak do tej pory w tym co dotyczy Rosji sprawdzały się idealnie.
   U nich odrodzenie Sławjan jest na wiele wyższym poziomie niż np. u nas, ruchu odrodzenia Sławjan popiera sam Prezydent Putin, zaś Sławjanin nie niszczy Matki Ziemi, więc nic nie zatruje. Większość tzw. jasnowidzów jest na usługach masonerii, i mówią 99 procent prawdy ale tego jednego najważniejszego procenta nie powiedzą, ale ja już o tym pisałam jak to funkcjonuje w poprzednim cyklu, kilka lat temu. Pisałam też w miarę dokładnie które kraje i w jaki sposób ucierpią.
   Niedługo wstawię przepowiednię sławjańską, to jeszcze raz niektóre sprawy przybliżę czy wyjaśnię.
   Natomiast bardzo Ci dziękuję Carnac, że zaproponowałaś temat o grupach krwi. Zawsze sobie przyrzekałam, że się tym zajmę i ciągle jakoś umykało, ale jako, że nie ma przypadków, los zadecydował po przepow. Sławjańskiej i po aniołach zakazanych przez watykan będzie artykuł co dana grupa krwi oznacza, otóż ludzie z rh minus, to potomkowie Atlantów, czyli także Arjów.
   Nie wszystkim danym wierzymy, najwięcej jest z tą grupą w Rosji i w półn. Chinach, następnie w Kraju Basków i wśród Berberów, w Polsce jest niedużo i są rozsiani.
   Wyróżniają się często niebieskimi, zielonymi lub jasnobrązowymi oczami z obwódką, często mają brązowe włosy a czasem nawet zupełnie jasne. Najbardziej dzielnymi i niezależnymi ludźmi, czyli z typowym dziedzictwem Arjów-Atlantów są Baskowie i Berberowie, dlatego- czego nie rozumieli nie- Sławjanie byli oni wspierani przez Prezydenta Putina, któremu żydzi zarzucają panslawizm. I np. żaden Baska nie powie , że jest Hiszpanem , Berberowie też nie utożsamiają się z Arabami nawet jeżeli część z nich wyznaje islam. Najsłynniejszym Arją-Atlantem był Muammar Kadafi prezydent Libii zatorturowany w okrutny sposób przez służby usraela, pisała o tym Marzanna, niedawno. O Prusach już pisałam, ale o nich i Pribałtach jeszcze zrobię bardziej wyczerpujący artykuł
   Dziękuję Ci za zasugerowanie właśnie tematu grup krwi.
   Pozdrawiam serdecznie po sławjańsku.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • dzien dobry dziekuje za odpowiedz temat grup krwi jest ukrywany nawet lekarze nie maja na ten temat zielonego pojecia moze z wyjatkiem konfliktu serologicznego nic nie ucza sie na temat skladu tej krwi a jest ona na bazie miedzi nie zelaza jej wlasciwosci grupa 0 rh minus jest grupa uniwersalna mozna ja dac wszystkim innym grupa krwi rh plus i minus wedlug darwina oplaconego przez rokefelera czy tam innego kogos czlowiek pochodzi od malpy wiec wszyscy powinni miec rh plus a nie maja i sa male grupki ktore ja maja o Rosji i chinach nic nie wiem nie ma zrodel ale wiem ze sa wszkocji i walii ale tez nie wszyscy norwegii baskowie i berberowie a takze ciekawy lud ktory zostal wymordowany przez katolikow lud z wysp Kanaryskich Guanczowie zaliczanych do Berberow przypominali oni bardziej skandynawow niz Berberow Tak wiec bylabym wdzieczna za rozwiniecie tematu bo wielu ich jest tez w Polsce na slasku i na Pomorzu tam gdzie zyli Prusini Prusowie pozdrawiam

Dodaj komentarz