Rok Piejącego koguta

Słowiański rok totemiczny

NAJODWAŻNIEJSZYCH I TAKICH CO NIE DAJĄ SIĘ ZŁAMAĆ, „ŚWIAT” ZABIJA.

„ŚWIAT” ZABIJA NAJDELIKATNIEJSZYCH,

NAJLEPSZYCH I NAJDZIELNIEJSZYCH.

JEŻELI NIE JESTEŚ ŻADNYM Z NICH,

MOŻESZ BYĆ PEWIEN, ŻE ZABIJE CIĘ TAKŻE,

ALE BEZ SPECJALNEGO POŚPIECHU.

(Ernest Hemingway- Pożegnanie z Bronią)

Co przyniesie w roku 2021 ze wszech miar pozytywny ale bardziej mistyczny i święty dla Sławjan symbol Koguta czyli odradzania się światła, walki z demonami i wysłannikami Zła. Będzie to rok ludzi odważnych i wytrwałych, nawet jeżeli pozornie będzie się wydawało, że wcale się na to nie zanosi.

Wedle zaś horoskopu chińskiego, który jest bardzo popularny w Polsce wchodzimy w rok metalicznego bawołu, a pożegnaliśmy rok metalowego szczura.

Szczur zapoczątkował cykl dwunastu znaków, czyli to co zainicjowaliśmy w 2020 roku będzie trwało co najmniej 12 lat.

Natomiast zgodnie z układem planet i horoskopu sławjańskiego, miałoby trwać ok. 9 lat, tak pisałam Wam w horoskopie na 2020 rok, który był w sławjańskiej nomenklaturze rokiem pająka przędącego, czyli pająka na sieci.

Pająk i szczur to znaki dosyć podobne jeżeli chodzi o energie materialne czyli wszystko co dotyczy dorabiania się czy majątku. Natomiast różni pająka i szczura skrytość, z której słynie szczur. Pająk tka swoją sieć jawnie i tylko wina ofiary jeżeli w nią wpadnie, pająk też pracuje w pojedynkę, natomiast pokonać szczura jest znacznie trudniej bo jest agresywny i działa w grupie. Zaś cechą wspólną obu znaków jest zapobiegliwość oraz gromadzenie dóbr i to z dobrym skutkiem, doskonałe zdrowie a także umiejętność przetrwania w ekstremalnych warunkach czyli optymalne adaptowanie się do najbardziej nieprzychylnego środowiska. Oba stworzonka cechuje wybitna inteligencja i gdyby na tyle się zorganizowały przynajmniej na tym poziomie jak człowiek, to mogłyby opanować ludzkość.

O tych cechach swoich odpowiedników znaków horoskopu od zarania wiedzieli i Sławjanie i Chińczycy. Zaś kto nie wierzy starej wiedzy odsyłam do publikacji naukowców, którzy już wiele lat temu dowiedli, że w razie wybuchu nuklearnego na ziemi przetrwałby tylko szczur i pająk….

Wracając jeszcze do energii pająka 2020 roku była to optymalna energia do tworzenia bogactwa i zamożności dla Sławjan, niestety ze smutkiem muszę stwierdzić, że Sławjanie polscy w większości tę szansę pogrzebali, a mieliśmy możliwość dać szansę podwalinom do przegonienia nawet najbogatszych krajów europy zachodniej. Jest to ujęte jest w przepowiedni w wariancie, gdyby naród chociaż w połowie nie poddał się satanistycznym restrykcjom i lokdownom, niestety poddał się bez specjalnego szemrania… a więc wstęp do planów aby wyniszczyć Sławjan polskich został już poczyniony.

Natomiast szansę pająka w dużej części wykorzystali Sławjanie rosyjscy i w pewnej części białoruscy. Oczywiście jak zauważyłam jest blokada na uczciwe wiadomości od sąsiadów zza wschodniej granicy, ale my wchodzimy na strony rosyjskojęzyczne, gdzie o swoich co prawda niedużych ale w moim mniemaniu rozwojowych interesach opowiadają zwykli ludzie, głównie stamtąd czerpiemy wiadomości.

Dosyć dobrze wykorzystały z kolei rok metalowego szczura dla swoich interesów Chiny jako państwo ale także pojedynczy obywatel Państwa Środka, nie będzie narzekał przynajmniej przez następne 12 lat.

Po tym nieco retrospektywnym wstępie wracamy do naszych typowo sławjańskich spraw, a więc mamy następną szansę czyli ROK PIEJĄCEGO KOGUTA.

Rok piejącego koguta nazwałam szansą, bo kogut to święty ptak dla Sławjan, przedtem za czasów Arjów był to tzw. żar-ptak czyli ptak-ogień, który przynosił ogień i ciepło a także boską ochronę, jest nieodłącznym towarzyszem Swarożyca. Swarożyc przy Jego pomocy „zapalił słońce” na tej planecie wampirów, gdy wylądowaliśmy tutaj po zniszczeniu Arjom Plejad.

O żar- ptaku napiszę osobno bo ma dużo wspólnego z naszym swojskim sławjańskim kogutem, który jest jakby jego skromną co prawda, ale jednak kontynuacją.

Naszego żar- ptaka ukradziono i przemianowano na Feniksa, ale to wszystko co z nim związane pochodzi od Arjów.

Nasz święty sławjański symbol koguta, jest związany ze wschodem słońca, czyli wiecznym odradzaniem się światła, zwycięstwa nad ciemnością oraz pokonania zła.

Ponoć odziedziczył to po żar-ptaku, którego nazwano Raróg w epoce późnego sławjaństwa, a na którego widok pierzchały demony.

Nasze swojskie pianie koguta także odstrasza złe duchy. Kogut oznacza świt i nadzieję na lepsze jutro, a nawet nie na jutro, tylko już na dzisiaj.

Pamiętamy to nawet z literatury – choćby Pan Twardowski, który wcale nie był tylko naiwną bajką jak sądzą poniektórzy, tam również Zły musiał znikać przed pierwszym pianiem koguta. Pianie koguta przeganiało i przegania wszelkie koszmary, dlatego gdyby nie było drugiego negatywnego wariantu przepowiedni to uważałabym ten rok za początek zwycięstwa sił Światła.

Niestety pomimo mojej nadziei w poprzednim roku wypełnił się wariant negatywny, który tak naprawdę miał się zadziać dopiero po 2024 roku, a konkretne sygnały miały być po roku 2022. O tym także pisałam w poprzednich przepowiedniach zdaje się trzy lata temu.

Po drugie koguta wzmacnia pojawienie się Gwiazdy Betlejemskiej i to w znaku wodnika, który jest bardzo pozytywnym dla ziemi i jej mieszkańców.

Niemniej jeszcze raz powtarzam, że według STS koniunkcja Saturna i Jowisza w wodniku nie jest rozpoczęciem ery Wodnika ale można ją określić tzw. małym Wodnikiem.

Czyli jak już pisałam w poprzednim artykule jest to kanał przejściowy, gdzie raz na 28 tysięcy lat przyszłościowe energie ery Wodnika mogą już przedostawać się do niepewnych i iluzorycznych energii epoki Ryb.

W dodatku ryby mają taki układ na niebie, że sprawiają wrażenie najdłuższego z zodiaków, czy to mogłoby mieć również wpływ, że pod koniec ich energie mogą być już słabsze?

Być może, w każdym razie przy przechodzeniu z ryb do wodnika, są przewidywane niezłe perturbacje.

Jednakże czy wraz z narodzeniem Jezusa i przejściem z epoki barana do epoki ryb, nie nastąpiło również wiele zmian? I to takich , których Jezus by sobie nie życzył.

Przede wszystkim przy pomocy głównie żydów upadł starożytny Rzym i nie tylko, upadł Egipt oraz wymazano Sławjan z historii i map. Praktycznie to nie fakt, że rozprzestrzeniło się chrześcijaństwo więc uznano epokę ryb za jego symbol i jego czas. To właśnie wtedy, żydzi urośli w siłę i zaczęli zakładać państwa-cienie czyli oznaczało to, że oni stali za władzą albo praktycznie była w ich rękach. Pozornie unowocześniono państwa składające się z wielu księstw ale z rdzenną ludnością, wprowadzając nowy porządek państwowy i monetarny, oraz nowe rodzaje pisma przy czym stworzono zakaz nauczania dla biednych klas.

judíos antiguos via google

Wówczas powstało masońskie city of london z masońskim językiem zwanym angielski, zresztą wszystkie monarchie królewskie europy posiadają krew semicką, zaś domieszka u ludów europejskich jest do kilkudziesięciu procent jak nie więcej społeczeństwa.

Wtedy powstał pierwszy porządek światowy nowej ery pod wodzą anglii, którą nazwali zjednoczonym królestwem. Przyjrzyjmy się nawet oficjalnej historii jak wymieniano się małżeństwami królewskimi w całej europie, czyli prawie nigdy władzy nie dzierżył tubylec, jeżeli już to przekupny jak np. nasz Kazimierz wielki, którego tak podziwiamy wierząc zafałszowanej historii i nie wiemy np. o tym, że tę polskę murowaną za którą go tak podziwiamy, budowali prawie skrwawionymi rękami Sławjanie by zasiąść w tych rezydencjach mogli ży- mianie.

Zresztą prawie wszyscy nasi królowie to nie Polacy, tak samo wszystkie tzw. dynastie europejskie są z tej jednej i tej samej nacji.

Dziś co prawda ciężko niektórym w to uwierzyć ale wyjdzie to już zapewne i w małym Wodniku.

W dodatku era ryb stała się bardzo zwodnicza religijnie, obiecano na przykład ludziom, że im bardziej pozwolą sobą pomiatać i cały wysiłek swojego życia oddadzą nacji kabalistycznej otrzymają zbawienie wieczne.

Niestety nasz Bóg nie nagradza swoich dzieci za stwarzanie gdziekolwiek raju dzieciom kajina, więc owo chytre posunięcie przy pomocy religii to BYŁO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO EPOKI RYB.

W epoce Ryb największy cios zadano Sławjanom przez tzw. chrzest Polski, następnie to potop szwedzki, gdzie straty były większe niż w czasie drugiej wojny światowej, wówczas nasz kraj został prawie wyludniony a gospodarka przestała istnieć, w dodatku wywieziono wszystko co dało się wywieźć, oczywiście nie był to kierunek -Szwecja.

Polecam popatrzeć na ryciny, „szwedzcy dowódcy” i wszyscy wyżsi szarżą wojskowi mają czarne włosy, są krępi z wydatnymi nosami, jedynie mięso armatnie jest resztką szwedów, którzy tam się ostali na północy.

Trzeci cios to druga wojna światowa rozpętana również przez „tych samych”gdzie po dziś dzień nie możemy doliczyć się dwunastu milionów rdzennych Polaków, bo jak mówią oficjalne media ginęli tylko żydzi.

Reasumując epoka Ryb nam nic dobrego nie nie wniosła prócz iluzji nowoczesności i rzekomego uwolnienia się od „barbarzyństwa i pogaństwa”, czego dowodem miało być wejście w „cywilizację” łacińską, która przez te dwa tysiące lat wymordowała więcej ludzi niż przez poprzednie kilka epok razem (mam na myśli epoki przed Chrystusem).

Sławjan zaś oderwała całkowicie od prawdziwego Boga i własnej duszy, Sławjanie nie wiedzą co to jest dusza i jak kontaktować się z Bogiem całkowicie są na manowcach.

W związku z tym taką ogromną nadzieją jest era Wodnika dla wszystkich Sławjan, i jako że wiele osób raczej było rozczarowanych ostatnimi przepowiedniami, uważając je za za zbyt pesymistyczne. Wobec tego przedstawię Wam najważniejsze punkty, które według przepowiedni ramowej czyli głównej, że jednak powoli bo powoli nadchodzi era Sławjan.

Gwiazda Betelgeza dziewiąta gwiazda pod względem jasności na nocnym niebie, która zawsze ciemnieje gdy Sławjanom ma iść źle w danym okresie, i ona zaczęła ciemnieć w 2019 roku i o tym Wam pisałam (efekty były już w 2019 i 2020 roku: cozwid i upadek sporej części przedsiębiorczości)). Otóż Ta GWIAZDA BETELGEZA ZACZĘŁA ZNOWU JAŚNIEĆ OD KWIETNIA 2020 ROKU, pomimo iż naukowcy bardzo oczekiwali, że jako supernowa wybuchnie i zniknie nam najjaśniejsza gwiazda. Oczywiście ona nie zniknie dopóki dopóty będą Sławjanie na tej planecie.

I tak na marginesie ciemniała podczas epidemii hiszpanki sto lat temu i w momencie zakładania pierwszej rzeczy pospolitej w 1918 roku….

Następny punkt- otóż Gwiazda Betlejemska, która zwiastowała narodzenie Chrystusa, czyli dokładnie KONIUNKCJA SATURNA I JOWISZA mająca miejsce 21 grudnia 2020 roku, jako GWIAZDA BETLEJEMSKA ŚWIECIŁA NAD ROSJĄ NAJJAŚNIEJ, czyli nad największym skupiskiem SŁAWJAN.

Punkt trzeci to 2021 sławjański rok piejącego Koguta świętego ptaka Sławjan, jeżeli on wypada przy koniunkcji Saturna i Jowisza a jest to raz na kilka tysięcy lat, to w

chwili obecnej już ma symbolizować erę Płonącego Koguta a konkretnie erę ŻAR – PTAKA. BYŁ ON NIEODŁĄCZNYM TOWARZYSZEM SWAROŻYCA , KTÓRY OGROMNIE ZASŁUŻYŁ SIĘ W WOJNIE BOGÓW.

MA TEŻ SYMBOLIZOWAĆ SIĘ NARODZENIE WIEDŹMINA OBDARZONEGO SZCZEGÓLNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM SWAROŻYCA , KTÓRY DOPROWADZI DO PODWALIN ODBUDOWY IMPERIUM SŁAWJAN, BĘDZIE TO PRAWDZIWY ARJA – WÓDZ O IMIENIU BRZMIĄCYM JAK: ARYJSKI PŁOMIEŃ, OGNIOUSTY CZY PŁONĄCE SKRZYDŁA ŻAR – PTAKA. Niestety dokładnie nie potrafię sprecyzować ale będzie miał aryjskie imię o takiej symbolice jak wyżej wymieniłam.

Ancient rune magic. by KypcaHT

Reasumując atuty w rękawie Sławjan to :Gwiazda Betlejemska nad Rosją najjaśniej widoczna, czyli rozświetlająca największe skupisko Sławjan na świecie. Atut następny: Rok Piejącego Koguta, wedle STS ROK PŁONĄCEGO KOGUTA CZYLI ŻARPTAKA, TOWARZYSZA SWAROŻYCA (pojawi się lub dopiero urodzi potężny Wiedźmin dowódca i wskrzesi Imperium Sławjan czyli „powstanie Feniks z popiołów”.

Atut trzeci: ciemniejąca Betelgeza, zawsze wieszcząca nieszczęścia nad Sławjanami na krótko przed plandemią cozwida ciemniała i według astronomów zachowała się jakby miała wybuchnąć. Na szczęście w KWIETNIU 2020 R. BETELGEZA KU ZASKOCZENIU NAUKOWCÓW NAGLE ZACZĘŁA ZNOWU JAŚNIEĆ, czyli przyświeci jednak sławjańskim planom.

Aczkolwiek martwi mnie jednak przepowiednia „ czteroletniego okresu wielkiego ucisku”, o której wspominałam we wcześniejszych latach i sygnalizowałam raczej po 2022. Niestety na daną chwilę uważam cozwid za wstęp do wielkiego ucisku bo wszystko na to wskazuje.

Wynikało by z tego faktu, że moja Babcia pomyliła się niestety o co najmniej parę lat, szczególnie szczepionki zapowiadała na o wiele późniejszy okres.

A więc już bardziej szczegółowe i bardziej konkretne aspekty naszej niedalekiej przyszłości przedstawię w najbliższej przepowiedni na rok 2021. W każdym razie nadchodzący rok będzie korzystny tylko dla ludzi odważnych i przebojowych. A więc Sławjanie – Energia Żar Ptaka niech Was ogarnie i da Wam spełnienie (po trzykroć tak!!!)

Sława Sławjanom

Wnuczka Sławjańskiej Wiedźmy

 

MtG Art: Fearsome Awakening from Fate Reforged Set by Véronique Meignaud

2 komentarze

 • To ciekawe

  Moje imię zawsze wymawiałem

  Cezary Rarog Walaszek, zwłaszcza ostatnio, zaś nazwy haseł zawsze krążyły wokół tego nazewnictwa, “znikąd” pojawiały się nazwy Swarożyc, Saphed Kutta, Saphed Bedhya… Kim jestem, oto jest pytanie…?

  Ostatnimi czasy czuję rezonans zaś z runami, magią run, czy mogę spytać cóż takiego o runach prawi STS?

  • Kochany Voymirze, Nazwy mogą się pojawiać w naszym umyśle bo jesteśmy otoczeni przecież energiami, które próbują nam przemycić rzeczy pozytywne czy negatywne zależy, której wysłuchamy.
   Nazwy pojawiające się w twojej głowie mogły być też pamięcią genetyczną odziedziczona po przodkach, więcej nie potrafie Ci wyjaśnić.
   Zaś jeżeli chodzi o runy to już wspominałam ten temat, że jest to nasze prastare sławjańskie pismo tylko te runy były zaokrąglone i miały bardziej bogatą czy bardziej rozwiniętą budowę, bo były one przy okazji mantrami i zaklęciami. Napiszę na ten temat, ma to związek z głagolicą, która tez jest niestety przerobiona ale jakieś części rdzeniowe pozostały. Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci wiele miłości w NR 2021.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz